Vanda G.

lektorka jogy

Som yogínka a učiteľka. Joge sa venujem už viac ako dekádu a môj učiteľský výcvik prebiehal v Indii. Mám za sebou viac ako 700 hodín školenia a venujem sa učeniu štýlov Hatha, Vinyasa, Yin, Back Care, Office, Prenatálna a Postnatálna Yoga a Yoga s bábätkom. Učím tiež dýchacie techniky Prana Yama a Meditáciu, ktorú vám predstavím aj na hodinách so mnou.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Aneta

Oddychová hodina s príjemnou lektorkou. Ďakujem. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

27. Jun 2022
Miriama

Bolo to skvelé vysvetlene aj ukážky. Verim, že při pôrode to využijem. Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

27. Jun 2022
Nina

veľmi príjemná a oddychová hodina s príjemnou lektorkou :) ďakujem ešte raz určite sa vidíme na ďalších hodinách :))) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

08. Jun 2022
Eva

Skvělá relaxace! Přesně něco takového jsem potřebovala. Více podobných tříd :-) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

03. May 2022
Denisa

Zrozumiteľne a jasne vysvetlené cviky, super :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Apr 2022
Petra

Veľmi príjemna lektorka a užitočné cviky :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Apr 2022
Klaudia

Dalsia super hodina s Vandou, ide z nej skvela energia a toto su podla mna veci, ktore zial vela mamiciek nevie a vedia naozaj ulahcit porod :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

08. Apr 2022
Radka

Výborná hodina. Lektorka výborné ukazuje a predvádza dýchacie techniky. Absolvovala som 2 hodinu síce z archívu ale pravidelne precvičujem dýchacie techniky od 1 hodiny. Veľmi prospešné pre mňa, pretože mám vyšší tlak, dýchanie ma vie veľmi pekne upokojiť a tlak ustálil. Môžem každej budúcej mamičke len odporučiť. Teším sa na ďalšiu hodinu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Mar 2022
Erika

Prijemna lektorka a prakticka hodina, ktora sprijemnila ranko:) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

24. Mar 2022
Katarína

Opäť super lekcia na dýchacie techniky Super od Vás by boli aj lekcie gravid jogy a pod... Mate strašne príjemný hlas a dobre sa počúvate. Vysvetľujete súper aj dýchanie ako co robiť a ako dýchať je to určite skvelé najmä pre tehu od toho 25tt keď.uz to dýchanie dáva naozaj zabrať Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

23. Mar 2022
Klaudia

super velmi mila lektorka, vyborne vysvetlene techniky dychania, ktore su urcite velmi uzitocne, dakujem velmi pekne :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

22. Mar 2022
Radka

Perfektná hodina s výborným vysvetlením a prezentovanim dychov 🙏 (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Barbara

Opäť skvelá hodina. Už teraz sa teším na ďalšiu :-) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Dadka

Veľmi príjemná lektorka. Toto už bola moja druhá prednáška, všetko bolo vždy zrozumiteľne vysvetlené. Už sa teším na ďalšiu. :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Eva

Příjemná lektorka. Vše krásně vysvětlí. Moc jsem si lekci dechové jógy s ní užila :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Michaela

Přednáška byla příjemná s názornými praktickými ukázkami. S druhy dechů jsem se již setkala při již absolvovaném workshopu v minulosti,ale dosud jsem je příliš nevyužívala,nyní je na čase začít:) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Radka

Příjemná lektorka a super praktické třídy - cvičení dýchání. Velmi doporučuju! (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Katarina

veľmi praktický prístup, kde si jednotlivé dychy vyskúšate a zároveň sa dozviete aj základné informácie o ich účinku. odporúčam (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Zuzana

Úvod do dýchacích cvičení pre budúce mamičky - Pranayama - Wau, super hodina, velmi dobre vysvetlene ako dychat. Tesim sa na pokracovanie. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

20. Mar 2022
Katarína

Super na taketo prednasky sa teším vždy vysvetlene názorne ukážky spojené s dýchaním a cvičením Teším. Sa na ďalšiu hodinu Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

17. Mar 2022
Lucia

Veľmi praktická prednáška aj s nácvikom dýchania. Odporúčam. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

14. Mar 2022
Barbara

Veľmi príjemná lektorka, budem sa tešiť na ďalšiu hodinu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

14. Mar 2022