Vanda G.

lektorka jogy

Som yogínka a učiteľka. Joge sa venujem už viac ako dekádu a môj učiteľský výcvik prebiehal v Indii. Mám za sebou viac ako 700 hodín školenia a venujem sa učeniu štýlov Hatha, Vinyasa, Yin, Back Care, Office, Prenatálna a Postnatálna Yoga a Yoga s bábätkom. Učím tiež dýchacie techniky Prana Yama a Meditáciu, ktorú vám predstavím aj na hodinách so mnou.

Hodnotenia


Bara
Aug 9, 2022

Velmi pěkně vysvětlené i prožité :)) Je uklidňující si poslechnout, že porod může být taky krásný a doslova prosýchaný. Děkuju ! Bára (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Soňa
Aug 2, 2022

Zrozumitelne opisane techniky dychania, ktore mozno pouzit pocas tehotenstva aj porodu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Aneta
Jun 27, 2022
Miriama
Jun 27, 2022

Bolo to skvelé vysvetlene aj ukážky. Verim, že při pôrode to využijem. Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Nina
Jun 8, 2022

veľmi príjemná a oddychová hodina s príjemnou lektorkou :) ďakujem ešte raz určite sa vidíme na ďalších hodinách :))) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Eva
May 3, 2022

Skvělá relaxace! Přesně něco takového jsem potřebovala. Více podobných tříd :-) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Denisa
Apr 21, 2022
Petra
Apr 21, 2022
Klaudia
Apr 8, 2022

Dalsia super hodina s Vandou, ide z nej skvela energia a toto su podla mna veci, ktore zial vela mamiciek nevie a vedia naozaj ulahcit porod :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Radka
Mar 28, 2022

Výborná hodina. Lektorka výborné ukazuje a predvádza dýchacie techniky. Absolvovala som 2 hodinu síce z archívu ale pravidelne precvičujem dýchacie techniky od 1 hodiny. Veľmi prospešné pre mňa, pretože mám vyšší tlak, dýchanie ma vie veľmi pekne upokojiť a tlak ustálil. Môžem každej budúcej mamičke len odporučiť. Teším sa na ďalšiu hodinu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Erika
Mar 24, 2022

Prijemna lektorka a prakticka hodina, ktora sprijemnila ranko:) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Katarína
Mar 23, 2022

Opäť super lekcia na dýchacie techniky Super od Vás by boli aj lekcie gravid jogy a pod... Mate strašne príjemný hlas a dobre sa počúvate. Vysvetľujete súper aj dýchanie ako co robiť a ako dýchať je to určite skvelé najmä pre tehu od toho 25tt keď.uz to dýchanie dáva naozaj zabrať Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Klaudia
Mar 22, 2022

super velmi mila lektorka, vyborne vysvetlene techniky dychania, ktore su urcite velmi uzitocne, dakujem velmi pekne :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Radka
Mar 21, 2022

Perfektná hodina s výborným vysvetlením a prezentovanim dychov 🙏 (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Barbara
Mar 21, 2022

Opäť skvelá hodina. Už teraz sa teším na ďalšiu :-) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Dadka
Mar 21, 2022

Veľmi príjemná lektorka. Toto už bola moja druhá prednáška, všetko bolo vždy zrozumiteľne vysvetlené. Už sa teším na ďalšiu. :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Eva
Mar 21, 2022

Příjemná lektorka. Vše krásně vysvětlí. Moc jsem si lekci dechové jógy s ní užila :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Michaela
Mar 21, 2022

Přednáška byla příjemná s názornými praktickými ukázkami. S druhy dechů jsem se již setkala při již absolvovaném workshopu v minulosti,ale dosud jsem je příliš nevyužívala,nyní je na čase začít:) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Radka
Mar 21, 2022

Příjemná lektorka a super praktické třídy - cvičení dýchání. Velmi doporučuju! (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Katarina
Mar 21, 2022

veľmi praktický prístup, kde si jednotlivé dychy vyskúšate a zároveň sa dozviete aj základné informácie o ich účinku. odporúčam (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Zuzana
Mar 20, 2022

Úvod do dýchacích cvičení pre budúce mamičky - Pranayama - Wau, super hodina, velmi dobre vysvetlene ako dychat. Tesim sa na pokracovanie. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Katarína
Mar 17, 2022

Super na taketo prednasky sa teším vždy vysvetlene názorne ukážky spojené s dýchaním a cvičením Teším. Sa na ďalšiu hodinu Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Lucia
Mar 14, 2022

Veľmi praktická prednáška aj s nácvikom dýchania. Odporúčam. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

Barbara
Mar 14, 2022

Veľmi príjemná lektorka, budem sa tešiť na ďalšiu hodinu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)