Staň sa aj ty hostiteľkou na Chattyclass

Ako môžem využit svoje skúsenosti na platforme MamaClass?

Ak máš znalosti a skúseností, ktoré by si chcela odovzdať ostatným mamičkám, potom je MamaClass tým správnym miestom na tvoju sebarealizáciu. Jednoducho vyplň svoju email adresu a my Ťa budeme do 24 hodín kontaktovať.

Aké výhody mám ako hostiteľka?
  • stály príjem z absolvovanej triedy,
  • podľa intenzity výučby si vieš privyrobiť 100 - 500 EUR / mesiac,
  • platba priamo na tvoj bankový účet,
  • priame zameranie sa na výučbu,
  • o propagáciu a marketing tvojich tried sa ti postaráme my,
  • podpora nášho tímu.
Čo všetko potrebujem na vytvorenie mojej triedy?

Pred začatím prvej triedy je dôležité si pripraviť program a osnovu na hostovanie 45-60 min. triedy. Na samotný video-chat je potrebné dobré internetové spojenie, PC/notebook, kameru a mikrofón. 

Akej téme sa môžem ako hostiteľka venovať?

Keďže na našej platforme plánujeme poskytnúť mamičkám informácie z obdobia pred plánovaným tehotenstvom, tehotenstvom samotným, prípravu na pôrod, laktačné poradentstvo, výchova dieťaťka a pod., témy tvojich tried ponecháme na tebe, mali by sa však opierať o vyššie uvedenú oblasť. 

Potrebujem na usporiadanie triedy špeciálne vzdelanie alebo osvedčenie?

Ak sa chceš stať hostiteľkou MamaClass, nepotrebuješ žiadne špeciálne osvedčenie ani vzdelanie, stačia tvoje skúseností a chuť podeliť sa o tvoje znalosti s mamičkami.

Aký je minimálny počet tried, ktoré by som mala organizovať?

Ak sa chceš stať úspešnou hostiteľkou na MamaClass, doporučujeme hostiť minimálne 2 triedy týždenne, samozrejme všetko záleži od tvojej časovej flexibily a možnosti hostovať na platforme.

Ako môžem zrušiť naplánovanú triedu, ak ju nemôžem hostiť?

Ak z nejakého dôvodu budeš potrebovať naplánovanú triedu zrušiť, prosím kontaktuj nás čo najskôr na admin@chattyclass.com.