Lenka, PlayWisely

Lektorka

Som certifikovanou lektorou programu Play Wisely (Múdre hranie), ktorý sa venuje deťom od 4 mesiacov do 4 rokov, s nadstavbou do predškolského veku. V roku 2017 som absolvovala certifikované školenie Play Wisely vedené našou zakladateľkou Patty Hannan v Bratislave. Som mamou 8-ročnej dcérky a práve zmena životnej role a snaha dať svojmu dieťatku to najlepšie ma priviedlo k Play Wisely. Z vlastnej skúsenosti viem, že deti sa najlepšie učia formou hry a zábavy. Ľudský mozog najlepšie poznáva, ak je učenie spojené s radosťou. Pri práci s najmenšími detičkami ma fascinuje schopnosť ich koncentrácie už od najútlejšieho veku, kedy nasávajú informácie ako "malé špongie". Počas aktivít s deťmi pracujem na rozvoji kognitívnej, motorickej stránky dieťaťa a zároveň v ňom budujeme dôveru v seba samého a svoje schopnosti. "Deti sú totiž to najcennejšie, čo máme, a to, čo do nich vložíme, sa nám niekoľkonásobne vráti. Lebo deti – to je naša budúcnosť." www.mudrehranie.sk

Hodnotenia


Zuzana Š.
Mar 31, 2023
Mirka
Mar 23, 2023

Velmi uzitocne straveny cas 👏 dakujem (Hra ako spôsob rozvíjania prirodzeného potenciálu detí)

Jana
Mar 23, 2023

Mám ročnú dcérku, a veľmi mi to pomohlo v inšpiráciach ako ďalej postupovať hravou cestou v jej rozvoji. Dakujem vam (Hra ako spôsob rozvíjania prirodzeného potenciálu detí)

Adéla
Mar 23, 2023
Petra
Mar 23, 2023

Děkuji za velmi zajímavou přednášku. (Hra ako spôsob rozvíjania prirodzeného potenciálu detí)

Monika M.
Jun 14, 2022

Veľmi zaujímavé informácie, ako vieme hneď od narodenia dieťatko správne stimulovať :) (Stimulácia mozgu bábätiek od 2 mesiacov)

Anežka
Jun 9, 2022

Skvelá prednáška a ukážky s kartickami (Stimulácia mozgu bábätiek od 2 mesiacov)

Veronika
Jun 9, 2022
Eva
Jun 9, 2022

Vyborne vysvetlene,naucila som sa vela noveho.Dakujem:) (Stimulácia mozgu bábätiek od 2 mesiacov)