Barbara S.

manažérka

Barbara je manažérka na materskej so svojou 2 ročnou dcérkou Tamarkou. Je zakladateľkou projektu MAMAŽMENT. Svoje vedomosti a skúsenosti z manažérskej praxe aplikovala a modifikovala pre potreby materskej dovolenky. Nakoľko vidí veľké prepojenie medzi týmito dvoma prostrediami, vytvorila svoj vlastný prístup k materskej. V mamách vidí veľký potenciál v manažérskej oblasti. Práve preto ich učí manažovať svoj čas i aktivity s ohľadom na seba, dieťatko, ale aj každodennú realitu materskej. Vytvorila postupy, ako zvládať bežné rutinné i náročné úlohy v domácnosti. Ako si nájsť čas pre seba i vedome strávený čas s dieťatkom. Druhým zameraním je komunikácia medzi partnermi, kde ukazuje ako riešiť vypäté situácie, predchádzať konfliktom a zachovať jednotu a lásku vo vzťahu, niekedy v náročných podmienkach rodičovstva. Vychádza zo svojej manažérskej praxe, kde je zachovanie efektívnej debaty, slušnosti a riešenie konfliktov takmer každodennou realitou. Stále viac oslovuje nie len mamy, ženy , ale i otcov. Jej snom je, aby boli mamy na materskej spokojné so sebou, pokojné a takisto vedomé si hodnoty svojej práce, i tej každodennej, ktorú často pokladajú za neviditeľnú. Aby sa zbavili pocitu, že nerobia dosť, ale boli si vedomé svojej výnimočnosti. Aby partnerstvá boli silné a vzájomne držali spolu a podporovali sa. V každej mame sa skrýva MAMA MANAŽÉRKA.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Andrea

Veľmi dobrá prednáška o správnom využití času. (MAMA manažérka)

13. Mar 2024
Eva

Skvela prednaska, odporucam (MAMA manažérka)

12. Mar 2024
Eva

Skvela prednaska, odporucam (MAMA manažérka)

12. Mar 2024
Lenka

Prednáška bola prínosná a dozvedela som sa z nej ako efektívne využiť čas na materskej napr. aj pri menej zaujímavých domácich prácach :). (MAMA manažérka)

12. Mar 2024
Mária

Ďakujem, moja prvá prednáška na mama class, zanechali ste vo mne super dojem. Rozdelenie todo listu na musím a chcem skúsim aplikovať v najbližšej dobe (potrebujem som si zatial nenamapovala na nič) (MAMA manažérka)

12. Mar 2024
Nikola

Ďakujem za super (MAMA manažérka)

14. Dec 2023
Kristýna

Děkuji za rady. Určitě nějaké využiji. (MAMA manažérka)

14. Dec 2023
Martina

Super príjemné video😀 (MAMA manažérka)

14. Dec 2023
Karolína

Neskutečně mě video nakoplo, protože přesně tohle jsem řešila a často si říkala. Nestíhám, nemám čas, to jsem neudělala... úplně jsem se ve všem zhlédla. Moc děkuji za tipy, jak pracovat s časem, ale i tím, jak si "práci" rozvrhnout. (MAMA manažérka)

14. Dec 2023
Zdenka

Veľa dobrých a použiteľných rád. (MAMA manažérka)

13. Nov 2023
Katarína

Bolo to jednoducho perfektné!! Vrele doporučujem pre každú mamu. (MAMA manažérka)

03. Nov 2023
Kateřina

děkuji, bylo pro mě důležité si uvědomit, že vše, co domaudělám se počítá (i krmení a přebalování :) ) (MAMA manažérka)

03. Nov 2023
Ľubica

Rady, ktoré sa vždy zídu (MAMA manažérka)

02. Nov 2023
Klaudia

ďakujem, povzbudilo. Pani má veľmi príjemné vystupovanie, hovorí sebavedomo ale ľudskou rečou:-) Predchádzajúca prednáška mi prišla trošku že sa to točilo stále dookola.. asi to chcelo len rozbeh:-)) toto bolo lepšie a teším sa ak bude ďalšia :) (MAMA manažérka)

02. Nov 2023
Zuzana

Ďakujem za skvelú prednášku.Som veľmi rada, že Barbarka je na Mamaclass. Mám jej ebook, robí úžasnú prácu ♥️ (MAMA manažérka)

02. Nov 2023
Radka

fajn přednáška (MAMA manažérka)

31. Oct 2023
Martina

Super téma, o ktorej sa málo hovorí :) a vyborna prednáška 👌 (MAMA manažérka)

24. Oct 2023
Daša

Skvelá prednáška 👍👍 úžasné ako pomáhate maminkam s cennými radami 🙂 (MAMA manažérka)

23. Oct 2023
Barbora

Super přednáška! Už dávno jsem něco na podobné téma hledala a bez úspěchu, díky (MAMA manažérka)

21. Oct 2023
Lenka

pekná prednáška (MAMA manažérka)

19. Oct 2023
MARIA

Barbara bola super, velmi vela si beriem z tejto hodiny, dakujem moc (MAMA manažérka)

19. Oct 2023