Edita V.

Fyzioterapeutka

Edita je vyštudovaná fyzioterapeutka a mamina v jednom. Založila v Trnave poradenské a pohybové centrum Fyziomama, kde sa spolu s tímom venujú komplexnej rehabilitácii bábätiek, detí ale aj mamičiek. Jej práca je jej poslanie a hobby zároveň, jednoducho splnený sen. Baví ju cvičiť s bábätkami formou hry, vysvetľovať a nasmerovať rodičov ako vhodné manipulovať s bábätkami od narodenia, ako rozvíjať ich schopnosti, ako ich podporovať v aktivitách a ako odpozorovať odchýlky a podľa závažnosti navrhovať terapiu.

Najbližšie online triedy od Edita V.
Hodnotenia (ukázať všetky)
katarina

Prednáška bola veľmi poučná, nakoľko som teraz v 33.týždni tehotenstva ocenila by som prednášku aj v budúcnosti lebo veľa vecí určite ešte pozabudbem. Ďakujem :-) (Pohľad skúsenej fyzioterapeutky na psychomotorický vývoj dieťatka)

23. Nov 2023
Ružena

Skvela prednaska, vsetko vyborne a zazivne vysvetlene. Toto by mala byt povinnost pozriet si pre kazdu zacinajucu mamicku. Pytam sa, ze preco nam nieco z tychto informacii nepovedia napr aj na poradniach u detskeho praktickeho lekara, ked sa tam kontroluje ako dieta napreduje.. mame super milu detsku lekarku, ale ked mi povie, ze ma hlavu viac v zaklone, tak ja vlastne neviem co s tym dalej robit. Ak by som nemala zaplatene hodiny na mamaclass vobec nic neviem ani z milnikov, ani co kedy robit alebo nerobit. Mala ma nieco cez 3 mesiace a pytali sa ma, ci uz vie lietadielko.. tak asi je kazdy specialista na nieco ine.. tak ako boli poradne pred porodom bez informacii, tak aj poradne po porode nemaju priestor na potrebne informacie. A pritom, ked uz tym prejdem, tak mi to nepride az natolko narocne, aby to nebolo mozne mamickam povedat, alebo dat na brozure k studiu.. (ak sa same iniciativne neucia napr. na mamaclass :-) (Pohľad skúsenej fyzioterapeutky na psychomotorický vývoj dieťatka)

22. Nov 2023
Romana

Výborná prednáška, zrozumiteľne vysvetlené, veľmi pekne a pútavo podané, E. jedna z top prednasajucich...dakujem a teším sa na ďalšie videá :) (Pohľad skúsenej fyzioterapeutky na psychomotorický vývoj dieťatka)

21. Nov 2023
Jana

Veľmi príjemná lektorka. Dobre sa to počúvalo. Veľa užitočných informácií. Do budúcna by som možno odporučila rozdeliť tému na viac hodín, pretože bolo vidno, že ešte by sa dalo veľa toho povedať bližšie. (Pohľad skúsenej fyzioterapeutky na psychomotorický vývoj dieťatka)

21. Nov 2023
Lucia

budem rada ked bude viac takychto hodin (Pohľad skúsenej fyzioterapeutky na psychomotorický vývoj dieťatka)

19. Nov 2023
Eli

Perfektná prednáška! Za jednu hodinku sa dozviete naozaj všetko dôležité. Veľmi príjemný prejav. Doslova vás vtiahne do témy. Chcela by som prednášku o brušnej diastaze a ako s ňou pracovať. Aké cviky používať na jej odstránenie. Ďakujeme (Pohľad skúsenej fyzioterapeutky na psychomotorický vývoj dieťatka)

17. Nov 2023
Marta

Veľmi prínosná trieda, určite odporúčam všetkým mamičkám. Pani fyzioterapeutka pekne vysvetlila , čo na bábätko, v ktorom mesiaci robiť aby sa správne vyvíjalo . Odporúčam 😊 (Pohľad skúsenej fyzioterapeutky na psychomotorický vývoj dieťatka)

15. Nov 2023
Ivona

Perfektne všetko vysvetlené a aj otázky zodpovedané na jedničku ďakujem veľmi pekne (Pohľad skúsenej fyzioterapeutky na psychomotorický vývoj dieťatka)

15. Nov 2023
Andrea

Skvelá prednáška a veľa praktických informácií, ďakujem :) (Pohľad skúsenej fyzioterapeutky na psychomotorický vývoj dieťatka)

15. Nov 2023
Veronika

Vše srozumitelně řečeno, ukázáno. ☺️ (Pohľad skúsenej fyzioterapeutky na psychomotorický vývoj dieťatka)

15. Nov 2023