Janka K.

pôrodná asistentka

Ahojte! Volám sa Janka a som diplomovaná pôrodná asistentka, pracujúca vo svojom obore vyše 20 rokov. Sprevádzam budúce mamičky ešte pred otehotnením, počas celého tehotenstva a aj v období po pôrode. Všetkým mojim mamičkám sa snažím radiť, pomáhať, odporúčať a dôkladne všetko vysvetľovať, pretože tehotenstvo je pre mnohé nová životná situácia a samotný pôrod nová životná skúsenosť. Organizujem aj predpôrodné kurzy v rámci Bratislavy a som laktačná poradkyňa. Môžete ma nájsť aj na facebookovej stránke Predpôrodné kurzy v Bratislave, alebo  na instagrame pod menom predporodne_kurzy_v_bratislave

Hodnotenia


Katarína
Sep 3, 2023
Klaudia
Aug 28, 2023

základné informácie zrozumiteľne podané, ďakujem. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Katarína
Aug 28, 2023

Perfektná prednáška. Dozvedela som sa veľa užitočných informácií a hlavne techniku dýchania, ktorú sa budem určite snažiť využiť pri pôrode :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Zuzana
Aug 23, 2023

Vynikajuco vysvetlene vsetko potrebne, maximalne k veci, dozvedela som sa vsetko, co som potrebovala a co sa tazko hladalo z inych zdrojov. Prednaska bola tak skvela, ze ubehla ako voda. Velmi pekne dakujem. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Katarina
Aug 22, 2023

Jednoduché a zrozumiteľne vysvetlenie. Spokojnost (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Alzbeta
Aug 22, 2023

vyborna hodina,sice som nestihla online,ale bolo to pre mna ako prvorodicku velmi poucne a celkovo velmi prijemne vedena hodina.Vypocujem si to urcite este xkrat.Urcite odporucam👌 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lucia
Aug 21, 2023

Zrozumiteľne vysvetlené, predvedené. Už len na to myslieť v priebehu 😁 ďakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Mariana
Aug 21, 2023

Bolo to poučné aj pre mňa, ako druhorodičku. Teraz som sa na to pozrela vedomejsie a verím, že to pri samotnom pôrode bude užitočné. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Stanislava
Aug 21, 2023

Jednoducho a zrozumiteľne vysvetlené (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lucia
Aug 21, 2023
Elena
Aug 21, 2023

Kurz sa mi páčil, lektorka zrozumiteľne vysvetlila jednotlivé fázy porodu a tiez ake dýchanie v ktorej fáze použiť. Tiež toto dýchanie vysvetlila a ukázala (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Nikoleta
Jun 26, 2023

Výborne spracovaná téma, naplnilo očakávania. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Simona
Jun 19, 2023

Veľmi osožná hodina a už som psychicky pokojnejšia, že budem vedieť ako dýchať pri pôrode. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lenka
Jun 14, 2023

Prednáška sa mi veľmi páčila, lektorka sa naozaj snažila všetko krásne zrozumiteľne vysvetliť aj ukázať, ako prvorodička som získala predstavu, ako má dýchanie pri pôrode vyzerať a snáď sa mi to podarí v reálnej situácii aj aplikovať 🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lucia
Jun 14, 2023

Ďakujem pene, nakoľko som prvorodička, pre mňa veľmi prínosná prednáška. Verím že to budem aplikovať aj počas pôrodu :D (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Patrícia
Jun 14, 2023

Za krátky čas obsiahnuté všetko čo treba vedieť o správnom dýchaní počas pôrodu :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Karina
Jun 14, 2023

Mne sa prednáška veľmi páčila, bolo to všetko jasne vysvetlené, aj ukázané a oceňujem aj materialy, ktoré sa dajú k prednáške stiahnuť. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Radka
Jun 13, 2023

Pre mňa jedna z najlepších prednášok, čo som tu absolvovala. Všetkému som chápala, pekne všetko vysvetlené :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Radka
May 5, 2023

Super prednáška, jasné a zrozumiteľné vysvetlenie jednotlivých dôb pôrodu (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Nikola
Apr 27, 2023

Maximálne užitočná prednáška pre prvorodičky aj viacrodičky, plná teoretických aj praktických informácií, ktoré sú podané veľmi sympatickou a skúsenou lektorkou. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Veronika
Apr 27, 2023

Ďakujem za hodinu a užitočné informácie. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Monika
Mar 20, 2023

Ďakujem za prínosné informácie, veľmi pomohlo (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Daša
Mar 8, 2023

Odporúčam každej budúcej mamičke, ktorá má z pôrodu čo i len maličký stres. Mna to veľmi ukludnilo a bolo to pre mna prínosné 😊 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Veronika
Mar 8, 2023

Perfektní, krásně návodně vysvětleno, jak dýchat v jednotlivých dobách porodních a mnoho jiného. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Anna
Mar 7, 2023
Anna
Mar 7, 2023

Bylo to skvělé, velmi přínosné. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Denisa
Mar 7, 2023

Moc děkuji za skvělou přednášku plnou přínosných informací. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Maria
Mar 7, 2023

Veľa užitočných informácií a skvelý prístup. Ďakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Dominika
Mar 7, 2023

Perfektna prednaska. Lektorka Janka super vysvetlila a nazorne ukazala dychania pocas porodu. Fajn bolo aj vysvetlenie ako moze otecko / sprevadzajuca osoba pomoct mamicke pri porode :) prednasku velmi odporucam :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Paulína
Mar 7, 2023

Vyborna prednaska, zatial asi jedna z najlepsich co som absolvovala. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lenka
Mar 7, 2023

Jedna z naj prednasok ake som na mamaclass absolvovala. Dakujem :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Natália
Mar 7, 2023

perfektná, prínosná prednáška, ďakujeme (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Dominika
Mar 7, 2023

ďakujem veľmi pekne za prednášku, bolo to úplne super, k veci a veľa som sa dozvedela (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Alica
Jan 24, 2023

Pekne a zrozumiteľne vysvetlené. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Dana
Jan 24, 2023

Velmi praktická přednáška, srozumitelně vysvětlené dýchání v jednotlivých dobách porodních. Děkuji! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Iveta
Jan 19, 2023

Veľmi poučná hodinka kedy som sa dozvedela presný postup dýchania pri pôrode. Prednáška mi dala veľa ako po teoretickej stránke, tak aj po praktickej, vzhľadom na to že nám boli ukázané správne formy dýchania v jednotlivých dobách pôrodu. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Martina
Jan 18, 2023

Excelentné spracovaná prednáška po teoretickej aj praktickej stránke. Veľmi milá a príjemná lektorka, ochotná odpovedať na všetky otázky je iba bonusom. Naozaj ma potešilo aj vysvetlenie vecí, s ktorými sa ako prvorodička stretávam, ale nie som si istá čo to presne je, či je to normálne a prečo sa to vlastne deje. Ako napríklad tvrdnutie bruška. Za mňa určite odporúčam. 🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Šárka
Jan 17, 2023

Skvělá paní lektorka. Úžasná přednáška plná informací, které u porodu určitě využiji. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Alena
Jan 17, 2023

Veľmi užitočná trieda, jasne a jednoducho vysvetlené dýchanie počas 1. i 2. doby pôrodnej. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Marija
Jan 17, 2023

Poučná a zaujímavá prednáška, lektorka jednoducho a zreteľne vysvetlila problematiku a odpovedala na všetky otázky (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Dana
Jan 17, 2023

Hezká přednáška obsahující velice přínosné informace. Děkuji. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Michaela
Jan 17, 2023

Ďakujem za super vysvetlenie ,hodina sa mi veľmi páčila. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Andrea
Jan 17, 2023

s přednáškou jsem spokojená. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Alexandra
Jan 17, 2023

Dobra prednáška, užitočné informacie :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lenka
Jan 17, 2023

Dnešná prednáška bola veľmi dobrá. Bolo veľmi dobre vysvetlené dýchanie. Všetko bolo zrozumiteľne a názorne ukázané. Ďakujem veľmi pekne za užitočnú prednášku 🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Eva
Jan 17, 2023

Odporúčam.Veľmi pekne a jasne vysvetlené dôležité informácie. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)