Janka K.

pôrodná asistentka

Ahojte! Volám sa Janka a som diplomovaná pôrodná asistentka, pracujúca vo svojom obore vyše 20 rokov. Sprevádzam budúce mamičky ešte pred otehotnením, počas celého tehotenstva a aj v období po pôrode. Všetkým mojim mamičkám sa snažím radiť, pomáhať, odporúčať a dôkladne všetko vysvetľovať, pretože tehotenstvo je pre mnohé nová životná situácia a samotný pôrod nová životná skúsenosť. Organizujem aj predpôrodné kurzy v rámci Bratislavy a som laktačná poradkyňa. Môžete ma nájsť aj na facebookovej stránke Predpôrodné kurzy v Bratislave, alebo  na instagrame pod menom predporodne_kurzy_v_bratislave

Hodnotenia


Lea
Jun 24, 2024
Veronika
May 18, 2024
Ivana
May 13, 2024

Tema prednasky je obsiahnuta jasne a vecne, zrozumitelne vysvetluje potrebu spravneho dychania pre optimalne zvladnutie porodu. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Stela
May 13, 2024

Super prednáška, jednoducho vysvetlené, praktické ukážky pre pochopenie, odporúčam 🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Monika
May 10, 2024
Jana
May 9, 2024

velmi nazorne a prakticke vysvetlenie, super, prijaal by som aj dalsie hodiny s Jankou napr vcelkovo v oblasti predporodnej pripravy (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lucie
May 9, 2024

Moc děkuji za praktické ukázky dýchání. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lena
May 9, 2024

Zajímavé a praktické informace ohledně dýchání při jednotlivých porodních dobách. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Daniela
Apr 26, 2024

Ďakujem za výbornú prednášku,ktorá mi ako prvorodičke poskytla veľmi dôležité informácie.☺️ (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Nikola
Apr 3, 2024

Jedna z najlepsich prednasok dakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Branislav
Mar 25, 2024
Hanka
Mar 25, 2024

Všetko super, Ďakujeme za užitočnú prednášku :-) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Mária
Mar 23, 2024

ďakujem za jasné vysvetlenie dýchania (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Michal
Mar 23, 2024

Super, velmi prínosné školenie 😊 ďakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Edita
Mar 21, 2024

Pozerala som z archívu, ale srdečne pozdravujem pani pôvodnú asistentku. :) ja mam svoj pôrod už naozaj zapar, bude to v poradí druhý, ale veľmi rada som si to znova prešla, budem myslieť na dýchacie rady. Prednáška bola naozaj veľmi poučná, veľmi ľudský a príjemné vysvetlena. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Renata
Mar 21, 2024

Hodina bola úplne super,som prvorodicka a nemala predstavu ako treba dýchať alebo ako si môžem dýchaním pomôcť počas tehotenstva. Ďakujem krásne 🙏 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Veronika
Mar 21, 2024

Vynikajúce školenie, kopa veľmi užitočných a zrozumiteľne vysvetlených informácii :D Moc ďakujem aj skvelej lektorke, pani Janke ;) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Nikola
Mar 21, 2024

Velmi dobra prednáška, všetko pekne vysvetlene a co je plus dozvedeli sme sa aj co robit pri tvrdnuti bruška čo mnoho buducich mamiciek ma uz pocas tehotenstva, kedy je to v norme a kedy nie 🙂 túto hodinu som mala zadarmo ale objednávam si členstvo na ďalšie prednášky. Takže super, ďakujem krásne 🙂🙂🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Veronika
Mar 10, 2024

Prednáška bola super, všetko veľmi pekne vysvetlené, ukázané. Odporúčam určite a hlavne pre prvorodičky pre lepšiu predstavu a krajší priebeh pôrodu 😊 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lucia
Mar 3, 2024

veľmi veľa užitočných informácií najmä pre prvorodiču (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Michaela
Feb 21, 2024
Zuzana
Feb 19, 2024

Vynikajuca lektorka, nazorne ukazky, velmi zrozumitelny a zaujimavy vyklad (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Katarína
Feb 17, 2024

Veľmi dobrý prednáška. Odporúčam. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Dagmar
Feb 17, 2024
Lenka
Feb 15, 2024

Veľmi dobrá lektorka, názorné ukážky, upokojujúce rady pred prvým pôrodom 😊 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Slávka
Feb 15, 2024

Prednáška sa mi veľmi páčila, bola pre mňa veľmi obohacujúca. Lektorka sa snažila všetko pekne dôkladne a zrozumiteľne vysvetliť. Po každom vysvätení pôrodných dôb sa vždy uistila, či je každému všetko zrozumiteľné, ak niekomu nebolo, ochotne to opäť vysvetlila. K otázkam sa tiež vždy pekne vyjadrila. Pre mňa to bolo veľmi poučné a som rada, že som sa tejto triedy zúčastnila. Ďakujem pekne (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Kristína
Feb 15, 2024

S prednaskou som bola velmi spokojna, vela uzitocnych informacii som dostala ako prvorodicka vrelo odporucam😀 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Stanislava
Feb 15, 2024

Úžasná a poučná prednáška! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Mirije
Feb 14, 2024

Dobry den, odporucam,vysvetlene na vybornu...dakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Radka
Feb 14, 2024

S prednáškou som bola maximálne spokojná, zaznelo veľa užitočných informácií, oceňujem príjemný prístup a vystupovanie lektorky, názorné ukážky odporúčaných techník dýchania počas jesnotlivých fáz pôrodu a v neposlednom rade všetky odpovede lektorky na otázky pýtajúcich sa mamičiek v očakávaní. 👌 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Žaneta
Feb 14, 2024

Všetko zrozumiteľne a dôkladne vysvetlené 😊 super prednáška (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Edita
Feb 14, 2024

Krasne a jednoducho vysvetlene👌🏻☺️Som rada ze som sa mohla zucastnit tejto prednasky s Jankou, Dakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lucia
Feb 14, 2024

Skvelá prednáška. Naučila som sa veľa nových vecí. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Katka
Feb 14, 2024

Stihla som posledu polhodinku, ktora bola velmi prijemna. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Dolinajcova
Feb 14, 2024

Velmi prakticke informacie, nazorne ukazky. Hoci som precitala uz vela o porode, az na zaklade tohto videa som dostala realnejsi obraz o priebehu porodu. Takisto ma potesili informacie o tom, preco nastavaju niektore komplikacie pri porode a ako sa im da predist. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Katarína
Feb 14, 2024

Páčilo sa mi celkové opísanie dýchacej techniky a chyby pri dýchaní, ako prvorodička ma to zaujalo a ukludnilo že sa to dá zvládnuť v kľude a bez stresu (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Viktória
Feb 14, 2024

Velmi pekne všetko vysvetlené, cítim sa istejšie :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Jana
Feb 14, 2024
Jana
Feb 14, 2024
Jana
Feb 14, 2024

krásne vysvetlené, veľmi prijemný a láskavý prístup (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Maggie
Feb 14, 2024

Veľmi prínosné informácie pre všetky budúce mamičky (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Janka
Feb 14, 2024

Všetko pekne a zrozumiteľne vysvetlené. Ďakujem ešte raz. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Patrícia
Feb 14, 2024

Pekne vysvetlené aj ukázané🙂 už to len dobre zvládnuť v praxi🙂 ďakujem🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Simonka
Feb 14, 2024

Ďakujem, všetko bolo perfektne vysvetlené 👌🏼 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Simonka
Feb 14, 2024

Ďakujem, všetko bolo perfektne vysvetlené 👌🏼 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Barbora
Feb 14, 2024

Vyborne, zrozumitelne, odporucam! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Martina
Jan 3, 2024

Super prezentacia a prednaska, v ktorej som sa dozvedela kopec cennych informacii a rad, ktore ako prvorodicka velmi ocenujem. Absolvovala som uz niekolko tried aj s inymi lektormi, a prednasky od tejto pani lektorky mam najradsej, jasne, zrozumitelne, vecne s nazornymi ukazkami. Dakujem za super obsah :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)