Janka K.

pôrodná asistentka

Ahojte! Volám sa Janka a som diplomovaná pôrodná asistentka, pracujúca vo svojom obore vyše 20 rokov. Sprevádzam budúce mamičky ešte pred otehotnením, počas celého tehotenstva a aj v období po pôrode. Všetkým mojim mamičkám sa snažím radiť, pomáhať, odporúčať a dôkladne všetko vysvetľovať, pretože tehotenstvo je pre mnohé nová životná situácia. Momentálne pracujem na gynekologickej ambulancii, čiže informácie, čo Vás čaká dlhé obdobie pred pôrodom budete mať z prvej ruky. Zároveň organizujem aj predpôrodné kurzy, cvičím s tehuľkami a som laktačná poradkyňa. Môžete ma nájsť aj na facebookovej stránke Cvičenie pre tehotné a predpôrodné kurzy, alebo  na instagrame pod menom cvicenie_pre_tehotne.

Hodnotenia


Tereza
Oct 4, 2022

Vše bylo vysvětleno jasně a srozumitelně. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

alice
Oct 3, 2022

Přínosná přednáška s praktickými ukázkami jak správně dýchat podle doby porodní. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Kateřina
Oct 3, 2022

Velmi přínosná přednáška :) děkuji (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lenka
Oct 3, 2022

Veľmi dobrá hodina, odniesla som si plno informácii. Pani Janka nám aj názorne ukázala ako to dýchanie ma vyzerať a ako sa líši v I. a II. dobe pôrodnej a tiež objasnila to, čo všetko sa deje, keď sa už žena dostane na príjem do pôrodnice. Ďakujem za hodnotné informácie. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Simona
Oct 3, 2022

Velmi praktická přednáška, včetně ukázky správného dýchání a techniky tlačení při porodu👍🏻😊 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lenka
Aug 18, 2022
Patrícia
Aug 17, 2022

Velmi uzitocna prednaska s praktickymi ukazkami dychania. Pocas celej prednasky interakcia so sledujucimi, za mna hodnotim velmi pozitivne. ☺️ (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lucia
Aug 17, 2022

Velmi dobra prednaska. Zrozumitelne vysvetlene doby porodu a ako v jednotlivych dobach dychat. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Michaela
Aug 17, 2022

Výborná prednášajúca a výborná trieda. Krásne pripravené. Veľmi super je to, že sa dýchanie aj názorne ukazuje. Veľmi vrelo odporúčam. Palec hore ♥ (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Barbora
Jul 12, 2022

Zatiaľ pre mňa najlepšia prednáška, k veci a z praxe,veľmi prínosné 😉 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Anna
Jul 11, 2022

Veľmi príjemná prednášajúca, ktorá predviedla aj samotné dýchanie. Táto prednáška mi dala veľa, cítim sa byť viac pripravená na pôrod. Jedna z najlepších prednášok čo som videla. Určite odporúčam. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Katarína
Jul 11, 2022

Prednáška úplne naplnila moje očakávania a cítim sa byť pripravená na zvládnutie pôrodu. Viem čo mám robiť, prečo a ako. Janka je veľmi príjemná prednášajúca. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Silvia
Jul 8, 2022

Super, uzitocna prednaska k veci a takisto bolo dost priestoru na otazky :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Michaela
Jul 8, 2022

Super prednaska na upresnenie dychanie v dobach porodu, urcite velmi napomocne a dobre vysvetlene. Co sa mi nepacilo je, ze nazor na aniball sa tu strieda kadejak. Povedali sme si o vyhodach, najma pre mamicky co sa prisli uistit na prednasku, avsak riziko sa spomenulo jedno. Samozrejme nazor je subjektivny a kazda mamicka ho pouziva na vlastnu zodpovednost. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Simona
Jul 8, 2022

výborná prednáška, všetko podrobne vysvetlené, ukázané, zrozumiteľné...perfektné (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lenka
Jul 8, 2022

Výborná prednáška - odporúčam 🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Stanislava
May 25, 2022

Prednáška zrozumiteľne a jasne vysvetľuje dýchanie počas prvej a druhej doby pôrodnej. Lektorka predvádza jednotlivé typy dýchania. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Stanislava
May 25, 2022

Prednáška zrozumiteľne a jasne vysvetľuje dýchanie počas prvej a druhej doby pôrodnej. Lektorka predvádza jednotlivé typy dýchania. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Alena
May 24, 2022

Všetko veľmi pekne vysvetlené, aj názorne ukázané...odporúčam (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Helena
May 22, 2022

skvela lektorka, s nadhladom, profesionalne, zrozumitelne podane, velmi nam to s manzelom pomohlo, dakujeme (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Elena
May 18, 2022
Martina
May 18, 2022

Skvely kurz, prvy ktory mi dal naozaj cenne a prakticke info ako prvorodicke 🤩 urcite odporucam (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Andrea
May 18, 2022

Veľmi dobrá prednáška ďakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lucia
May 9, 2022

Výborná prednáška s praktickou ukážkou dýchania. Prednáška vhodná aj pre oteckov. Odporúčam, budúce mamičky budú zorientované v jednolivých pôrodných fázach. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Evik
May 2, 2022

Praktická přednáška, vše srozumitelně vysvětleno (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Marta
Apr 25, 2022
Darja
Apr 25, 2022

Velmi pěkná přednáška. Jako prvorodička jsem se celkem uklidnila a jsem ráda, že vím jak dýchat. Nyní se můžu připravovat a trénovat správné dýchání. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lenka
Apr 24, 2022

Velmi dobra prednaska, urcite odporucam kazdej buducej mamicke. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Jana
Apr 21, 2022

Velmi uzitocna trieda, prakticka, konkretna. Zrozumitelne odprednasane. Dakujem 😊 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Mária
Apr 21, 2022

Skvelá prednáška, veľmi dobré vysvetlenie. Ďakujem :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Mária
Apr 21, 2022

Skvelá prednáška, veľmi dobré vysvetlenie. Ďakujem :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Míša
Apr 21, 2022

Skvělá přednáška, konkrétní tipy, ukázky, lektorka celou dobu dbala na to, ať je vše jasné a srozumitelné. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Judita
Apr 20, 2022

bolo to super,ďakujem .Po prednáške sa cítim oveľa pripravenejsia♥️ (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Eva
Apr 20, 2022

Přínosná přednáška plná praktických rad. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Soňa
Apr 20, 2022

Kurz bol veľmi výstižný, odporúčam všetkým mamičkám. :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Markéta
Apr 20, 2022

Jedna z nejlepších přednášek. Krásně vysvětleny jednotlivé doby porodní i s úkazkami správného dýchání. Velice přínosná přednáška. Děkuji! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Petra
Apr 1, 2022

veľmi prospešná prednáška, ďakujeeeem :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Jarmila
Apr 1, 2022

mila porodna asistentka vystizne vo svojej prednaske opisuje porod, odporucam (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Barbora
Apr 1, 2022

Výborné, skvelé informácie z praxe!!! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Adéla
Apr 1, 2022

Vše krásně srozumitelně vysvětlené. Zodpovězené otázky. Velmi doporučuji! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Lucia
Mar 31, 2022

Prednáška sa mi veľmi páčila, lektorka bola milá, dozvedela som sa nové informácie (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Magdaléna
Mar 31, 2022

Paní Janka byla skvělá. Vše pěkně a srozumitelně vysvětlila a odpovídala na spoustu otázek. Určitě doporučuji :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Kristína
Mar 31, 2022
Michaela
Mar 31, 2022

Super přednáška s důležitými obstrukcemi,jak postupovat a využít dýchání při porodu. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Eduarda
Mar 31, 2022

Krásne a jednoducho vysvetlené, nové informácie, zaujímavé a zrozumiteľné. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Kristina
Mar 31, 2022

Bolo to asi jeden z najužitočnejších prednášok, ktoré som v poslednej dobe absolvovala. Lektorka všetko dopodrobna vysvetlila, robili sme aj praktické cvičenia, na všetky naše otázky trpezlivo odpovedala. Vrelo odporúčam tento kurz každej nastávajúcej mamičke! Za mňa úplne TOP <3 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Katarína
Mar 31, 2022

dakujem velmi pekne za nazornu ukazku dychania pocas roznych porodnych dob (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

Katarína
Feb 24, 2022

Na túto prednášku som. Sa veľmi tešila konečne viem všetko z knižky co znamená super vysvetlene aj zodpovedané otázky. Ďakujem (Starostlivosť o tehotnú mamičku v ambulancii všeobecného gynekológa)

Zuzana
Feb 23, 2022