Janka K.

pôrodná asistentka

Ahojte! Volám sa Janka a som diplomovaná pôrodná asistentka, pracujúca vo svojom obore vyše 20 rokov. Sprevádzam budúce mamičky ešte pred otehotnením, počas celého tehotenstva a aj v období po pôrode. Všetkým mojim mamičkám sa snažím radiť, pomáhať, odporúčať a dôkladne všetko vysvetľovať, pretože tehotenstvo je pre mnohé nová životná situácia. Momentálne pracujem na gynekologickej ambulancii, čiže informácie, čo Vás čaká dlhé obdobie pred pôrodom budete mať z prvej ruky. Zároveň organizujem aj predpôrodné kurzy, cvičím s tehuľkami a som laktačná poradkyňa. Môžete ma nájsť aj na facebookovej stránke Cvičenie pre tehotné a predpôrodné kurzy, alebo  na instagrame pod menom cvicenie_pre_tehotne.

Najbližšie online triedy od Janka K.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Barbora

Zatiaľ pre mňa najlepšia prednáška, k veci a z praxe,veľmi prínosné 😉 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

12. Jul 2022
Anna

Veľmi príjemná prednášajúca, ktorá predviedla aj samotné dýchanie. Táto prednáška mi dala veľa, cítim sa byť viac pripravená na pôrod. Jedna z najlepších prednášok čo som videla. Určite odporúčam. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

11. Jul 2022
Katarína

Prednáška úplne naplnila moje očakávania a cítim sa byť pripravená na zvládnutie pôrodu. Viem čo mám robiť, prečo a ako. Janka je veľmi príjemná prednášajúca. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

11. Jul 2022
Silvia

Super, uzitocna prednaska k veci a takisto bolo dost priestoru na otazky :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

08. Jul 2022
Michaela

Super prednaska na upresnenie dychanie v dobach porodu, urcite velmi napomocne a dobre vysvetlene. Co sa mi nepacilo je, ze nazor na aniball sa tu strieda kadejak. Povedali sme si o vyhodach, najma pre mamicky co sa prisli uistit na prednasku, avsak riziko sa spomenulo jedno. Samozrejme nazor je subjektivny a kazda mamicka ho pouziva na vlastnu zodpovednost. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

08. Jul 2022
Simona

výborná prednáška, všetko podrobne vysvetlené, ukázané, zrozumiteľné...perfektné (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

08. Jul 2022
Lenka

Výborná prednáška - odporúčam 🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

08. Jul 2022
Stanislava

Prednáška zrozumiteľne a jasne vysvetľuje dýchanie počas prvej a druhej doby pôrodnej. Lektorka predvádza jednotlivé typy dýchania. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

25. May 2022
Stanislava

Prednáška zrozumiteľne a jasne vysvetľuje dýchanie počas prvej a druhej doby pôrodnej. Lektorka predvádza jednotlivé typy dýchania. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

25. May 2022
Alena

Všetko veľmi pekne vysvetlené, aj názorne ukázané...odporúčam (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

24. May 2022
Helena

skvela lektorka, s nadhladom, profesionalne, zrozumitelne podane, velmi nam to s manzelom pomohlo, dakujeme (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

22. May 2022
Elena

Velmi prijemna aaktivna (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

18. May 2022
Martina

Skvely kurz, prvy ktory mi dal naozaj cenne a prakticke info ako prvorodicke 🤩 urcite odporucam (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

18. May 2022
Andrea

Veľmi dobrá prednáška ďakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

18. May 2022
Lucia

Výborná prednáška s praktickou ukážkou dýchania. Prednáška vhodná aj pre oteckov. Odporúčam, budúce mamičky budú zorientované v jednolivých pôrodných fázach. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

09. May 2022
Evik

Praktická přednáška, vše srozumitelně vysvětleno (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

02. May 2022
Marta
Darja

Velmi pěkná přednáška. Jako prvorodička jsem se celkem uklidnila a jsem ráda, že vím jak dýchat. Nyní se můžu připravovat a trénovat správné dýchání. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

25. Apr 2022
Lenka

Velmi dobra prednaska, urcite odporucam kazdej buducej mamicke. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

24. Apr 2022
Jana

Velmi uzitocna trieda, prakticka, konkretna. Zrozumitelne odprednasane. Dakujem 😊 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

21. Apr 2022
Mária

Skvelá prednáška, veľmi dobré vysvetlenie. Ďakujem :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

21. Apr 2022
Mária

Skvelá prednáška, veľmi dobré vysvetlenie. Ďakujem :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

21. Apr 2022
Míša

Skvělá přednáška, konkrétní tipy, ukázky, lektorka celou dobu dbala na to, ať je vše jasné a srozumitelné. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

21. Apr 2022
Judita

bolo to super,ďakujem .Po prednáške sa cítim oveľa pripravenejsia♥️ (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

20. Apr 2022
Eva

Přínosná přednáška plná praktických rad. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

20. Apr 2022
Soňa

Kurz bol veľmi výstižný, odporúčam všetkým mamičkám. :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

20. Apr 2022
Markéta

Jedna z nejlepších přednášek. Krásně vysvětleny jednotlivé doby porodní i s úkazkami správného dýchání. Velice přínosná přednáška. Děkuji! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

20. Apr 2022
Petra

veľmi prospešná prednáška, ďakujeeeem :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

01. Apr 2022
Jarmila

mila porodna asistentka vystizne vo svojej prednaske opisuje porod, odporucam (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

01. Apr 2022
Barbora

Výborné, skvelé informácie z praxe!!! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

01. Apr 2022
Adéla

Vše krásně srozumitelně vysvětlené. Zodpovězené otázky. Velmi doporučuji! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

01. Apr 2022
Lucia

Prednáška sa mi veľmi páčila, lektorka bola milá, dozvedela som sa nové informácie (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

31. Mar 2022
Magdaléna

Paní Janka byla skvělá. Vše pěkně a srozumitelně vysvětlila a odpovídala na spoustu otázek. Určitě doporučuji :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

31. Mar 2022
Kristína

Celkom dobrá prednáška (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

31. Mar 2022
Michaela

Super přednáška s důležitými obstrukcemi,jak postupovat a využít dýchání při porodu. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

31. Mar 2022
Eduarda

Krásne a jednoducho vysvetlené, nové informácie, zaujímavé a zrozumiteľné. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

31. Mar 2022
Kristina

Bolo to asi jeden z najužitočnejších prednášok, ktoré som v poslednej dobe absolvovala. Lektorka všetko dopodrobna vysvetlila, robili sme aj praktické cvičenia, na všetky naše otázky trpezlivo odpovedala. Vrelo odporúčam tento kurz každej nastávajúcej mamičke! Za mňa úplne TOP <3 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

31. Mar 2022
Katarína

dakujem velmi pekne za nazornu ukazku dychania pocas roznych porodnych dob (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

31. Mar 2022
Katarína

Na túto prednášku som. Sa veľmi tešila konečne viem všetko z knižky co znamená super vysvetlene aj zodpovedané otázky. Ďakujem (Starostlivosť o tehotnú mamičku v ambulancii všeobecného gynekológa)

24. Feb 2022
Zuzana
Janka

Skvela trieda plna konkretnych informacii, ktore kazda tehotna mamicka oceni pri zorientovavani sa. (Starostlivosť o tehotnú mamičku v ambulancii všeobecného gynekológa)

23. Feb 2022
Tatiana

Vyborna hodina, poskytuje skvely prehlad o vysetreniach pocas tehotenstva a o tom, ako citat tehotensku knizku. Odporucam (Starostlivosť o tehotnú mamičku v ambulancii všeobecného gynekológa)

23. Feb 2022