Janka K.

pôrodná asistentka

Ahojte! Volám sa Janka a som diplomovaná pôrodná asistentka, pracujúca vo svojom obore vyše 20 rokov. Sprevádzam budúce mamičky ešte pred otehotnením, počas celého tehotenstva a aj v období po pôrode. Všetkým mojim mamičkám sa snažím radiť, pomáhať, odporúčať a dôkladne všetko vysvetľovať, pretože tehotenstvo je pre mnohé nová životná situácia a samotný pôrod nová životná skúsenosť. Organizujem aj predpôrodné kurzy v rámci Bratislavy a som laktačná poradkyňa. Môžete ma nájsť aj na facebookovej stránke Predpôrodné kurzy v Bratislave, alebo  na instagrame pod menom predporodne_kurzy_v_bratislave

Najbližšie online triedy od Janka K.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Denisa

Jednoducho, zrozumiteľne a veľmi príjemným prejavom vysvetlené. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

03. Dec 2023
Barbora

líbilo doporučuji (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

29. Nov 2023
Lucia

Ďakujem za super hodinu ktorá mi pomohla pochopiť ako správne dýchať. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

28. Nov 2023
Alexandra

Veľmi milá lektorka a skvelo vysvetlené. Ďakujem :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

28. Nov 2023
Simona

Praktický a dobře vysvětlený kurz s úžasnou lektorkou. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

28. Nov 2023
Kamenarova

Super, určite mi táto prednáška pomohla pochopiť ako prebieha pôrod a ako to zvládať dýchaním. Ďakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

28. Nov 2023
Lenka

Veľmi dobrá a názorná prednáška. Super lektorka! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

23. Oct 2023
Iveta

Dakujvelmi pekne pôrodnej asistentka, pani Janke, za úžasnú prednášku aj spolu s praktickými ukážkami 😊🙏❣️ prednáška bola pre mňa, ako prvorodicku, veľkým prínosom. Teším sa na Vaše ďalšie prednasky🥰 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

22. Oct 2023
katarina

Super prednáška, veľa užitočných rád k pôrodu aj k tehotenstvu, opäť som sa dozvedela nové veci, napriek tomu,že som si už vypočula viac prednášok na podobnú tému. Odporúčam (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

22. Oct 2023
Natália

Vyborne a velmi jednoducho, zrozumitelne vysvetlene. Dakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

18. Oct 2023
Katka

Veľmi sa mi páčila trieda na túto tému.Bolo to prínosné počúvanie.Ďakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

18. Oct 2023
Michaela

Super, pekne vysvetlené. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Oct 2023
Barbora

Super vysvětleno, u prvního porodu toto bylo to hlavní, co jsem potřebovala vědět a teď před druhým porodem byla přednáška skvělé osvěžení, stručné a výstižné a pro mě dostačující. Díky (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Oct 2023
Kristýna

Super kurz, vše krásně a pochopitelně vysvětleno. Děkuji :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Oct 2023
Veronika

Skvělá přednáška, doporučuji (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Oct 2023
Katarína
Klaudia

základné informácie zrozumiteľne podané, ďakujem. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

28. Aug 2023
Katarína

Perfektná prednáška. Dozvedela som sa veľa užitočných informácií a hlavne techniku dýchania, ktorú sa budem určite snažiť využiť pri pôrode :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

28. Aug 2023
Zuzana

Vynikajuco vysvetlene vsetko potrebne, maximalne k veci, dozvedela som sa vsetko, co som potrebovala a co sa tazko hladalo z inych zdrojov. Prednaska bola tak skvela, ze ubehla ako voda. Velmi pekne dakujem. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

23. Aug 2023
Katarina

Jednoduché a zrozumiteľne vysvetlenie. Spokojnost (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

22. Aug 2023
Alzbeta

vyborna hodina,sice som nestihla online,ale bolo to pre mna ako prvorodicku velmi poucne a celkovo velmi prijemne vedena hodina.Vypocujem si to urcite este xkrat.Urcite odporucam👌 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

22. Aug 2023
Lucia

Zrozumiteľne vysvetlené, predvedené. Už len na to myslieť v priebehu 😁 ďakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

21. Aug 2023
Mariana

Bolo to poučné aj pre mňa, ako druhorodičku. Teraz som sa na to pozrela vedomejsie a verím, že to pri samotnom pôrode bude užitočné. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

21. Aug 2023
Stanislava

Jednoducho a zrozumiteľne vysvetlené (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

21. Aug 2023
Lucia
Elena

Kurz sa mi páčil, lektorka zrozumiteľne vysvetlila jednotlivé fázy porodu a tiez ake dýchanie v ktorej fáze použiť. Tiež toto dýchanie vysvetlila a ukázala (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

21. Aug 2023
Nikoleta

Výborne spracovaná téma, naplnilo očakávania. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

26. Jun 2023
Simona

Veľmi osožná hodina a už som psychicky pokojnejšia, že budem vedieť ako dýchať pri pôrode. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

19. Jun 2023
Lenka

Prednáška sa mi veľmi páčila, lektorka sa naozaj snažila všetko krásne zrozumiteľne vysvetliť aj ukázať, ako prvorodička som získala predstavu, ako má dýchanie pri pôrode vyzerať a snáď sa mi to podarí v reálnej situácii aj aplikovať 🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

14. Jun 2023
Lucia

Ďakujem pene, nakoľko som prvorodička, pre mňa veľmi prínosná prednáška. Verím že to budem aplikovať aj počas pôrodu :D (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

14. Jun 2023
Patrícia

Za krátky čas obsiahnuté všetko čo treba vedieť o správnom dýchaní počas pôrodu :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

14. Jun 2023
Karina

Mne sa prednáška veľmi páčila, bolo to všetko jasne vysvetlené, aj ukázané a oceňujem aj materialy, ktoré sa dajú k prednáške stiahnuť. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

14. Jun 2023
Radka

Pre mňa jedna z najlepších prednášok, čo som tu absolvovala. Všetkému som chápala, pekne všetko vysvetlené :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

13. Jun 2023
Radka

Super prednáška, jasné a zrozumiteľné vysvetlenie jednotlivých dôb pôrodu (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

05. May 2023
Nikola

Maximálne užitočná prednáška pre prvorodičky aj viacrodičky, plná teoretických aj praktických informácií, ktoré sú podané veľmi sympatickou a skúsenou lektorkou. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

27. Apr 2023
Veronika

Ďakujem za hodinu a užitočné informácie. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

27. Apr 2023
Monika

Ďakujem za prínosné informácie, veľmi pomohlo (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

20. Mar 2023
Daša

Odporúčam každej budúcej mamičke, ktorá má z pôrodu čo i len maličký stres. Mna to veľmi ukludnilo a bolo to pre mna prínosné 😊 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

08. Mar 2023
Veronika

Perfektní, krásně návodně vysvětleno, jak dýchat v jednotlivých dobách porodních a mnoho jiného. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

08. Mar 2023
Anna

Díky moc, bylo to super (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

07. Mar 2023
Anna

Bylo to skvělé, velmi přínosné. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

07. Mar 2023
Denisa

Moc děkuji za skvělou přednášku plnou přínosných informací. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

07. Mar 2023
Maria

Veľa užitočných informácií a skvelý prístup. Ďakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

07. Mar 2023
Dominika

Perfektna prednaska. Lektorka Janka super vysvetlila a nazorne ukazala dychania pocas porodu. Fajn bolo aj vysvetlenie ako moze otecko / sprevadzajuca osoba pomoct mamicke pri porode :) prednasku velmi odporucam :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

07. Mar 2023
Paulína

Vyborna prednaska, zatial asi jedna z najlepsich co som absolvovala. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

07. Mar 2023
Lenka

Jedna z naj prednasok ake som na mamaclass absolvovala. Dakujem :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

07. Mar 2023
Natália

perfektná, prínosná prednáška, ďakujeme (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

07. Mar 2023
Dominika

ďakujem veľmi pekne za prednášku, bolo to úplne super, k veci a veľa som sa dozvedela (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

07. Mar 2023
Alica

Pekne a zrozumiteľne vysvetlené. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

24. Jan 2023
Dana

Velmi praktická přednáška, srozumitelně vysvětlené dýchání v jednotlivých dobách porodních. Děkuji! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

24. Jan 2023
Iveta

Veľmi poučná hodinka kedy som sa dozvedela presný postup dýchania pri pôrode. Prednáška mi dala veľa ako po teoretickej stránke, tak aj po praktickej, vzhľadom na to že nám boli ukázané správne formy dýchania v jednotlivých dobách pôrodu. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

19. Jan 2023
Martina

Excelentné spracovaná prednáška po teoretickej aj praktickej stránke. Veľmi milá a príjemná lektorka, ochotná odpovedať na všetky otázky je iba bonusom. Naozaj ma potešilo aj vysvetlenie vecí, s ktorými sa ako prvorodička stretávam, ale nie som si istá čo to presne je, či je to normálne a prečo sa to vlastne deje. Ako napríklad tvrdnutie bruška. Za mňa určite odporúčam. 🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

18. Jan 2023
Šárka

Skvělá paní lektorka. Úžasná přednáška plná informací, které u porodu určitě využiji. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Alena

Veľmi užitočná trieda, jasne a jednoducho vysvetlené dýchanie počas 1. i 2. doby pôrodnej. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Marija

Poučná a zaujímavá prednáška, lektorka jednoducho a zreteľne vysvetlila problematiku a odpovedala na všetky otázky (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Dana

Hezká přednáška obsahující velice přínosné informace. Děkuji. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Michaela

Ďakujem za super vysvetlenie ,hodina sa mi veľmi páčila. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Andrea

s přednáškou jsem spokojená. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Alexandra

Dobra prednáška, užitočné informacie :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Lenka

Dnešná prednáška bola veľmi dobrá. Bolo veľmi dobre vysvetlené dýchanie. Všetko bolo zrozumiteľne a názorne ukázané. Ďakujem veľmi pekne za užitočnú prednášku 🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Eva

Odporúčam.Veľmi pekne a jasne vysvetlené dôležité informácie. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Veronika

Veľmi užitočná prednáška s ukážkami toho, ako správne dýchať a čomu sa vyhnúť. Páčilo sa mi, že som dostala reálnejší obraz toho, ako kontrakcie predýchavať a čo očakávať aj priamo v nemocnici. Veľmi ďakujem 😊😊 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Anežka

Výborná prednáška a dobre vysvetlené dýchanie pri pôrode ďakujem :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Veronika

Krásně a přehledně vysvětlené všechny doby porodní, co se při nich děje a jak správně dýchat. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Monika

Veľmi dobre vysvetlené dýchanie, milý prístup a ochota odpovedať na všetky otázky. Ďakujem veľmi pekne. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Jan 2023
Jaroslava

Pro mě jako pro prvorodičku velmi užitečné. Kontrakce jsou velký strašák, díky přednášce se bojím o něco méně. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

23. Nov 2022
Zuzana

Super video! Odnáším si nové informace, děkuji :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

15. Nov 2022
Dušana

Veľmi dobre vysvetlené. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

15. Nov 2022
Natália

Praktické tipy, veľmi pútavá prednáška. Dozvedela som sa kopu užitočných informácií. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

15. Nov 2022
Denisa

komerny pristup k porodu, ale ocenujem ukazky dychania aj snahu (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

10. Nov 2022
Františka

Veľmi cenné, užitočné informácie - odporúčam 🙂 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

10. Nov 2022
Lucie

Skvělá přednáška, lektorka moc příjemná, vše srozumitelně vysvětlí a názorně ukáže. Děkuji moc za rady, jsem ráda, že teď vím, jak správně dýchat a tlačit :) určitě všem velice doporučuji! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

10. Nov 2022
Daniela

Perfektně vysvětleno, děkuji! (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

10. Nov 2022
Michaela

Výborná prednáška dakujem (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

10. Nov 2022
Dominika

Dakujem za vybornu prednasku. Bolo to zrozumitelne, nazorne, informativne. Velmi odporucam. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

10. Oct 2022
Magdaléna

super vysvetlenie, lektorka veľmi príjemná (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

05. Oct 2022
Adriana

Super přednáška a velice užitečné informace k porodu. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

04. Oct 2022
Nikola

Velmi príjemná lektorka :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

04. Oct 2022
Tereza

Vše bylo vysvětleno jasně a srozumitelně. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

04. Oct 2022
alice

Přínosná přednáška s praktickými ukázkami jak správně dýchat podle doby porodní. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

03. Oct 2022
Kateřina

Velmi přínosná přednáška :) děkuji (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

03. Oct 2022
Lenka

Veľmi dobrá hodina, odniesla som si plno informácii. Pani Janka nám aj názorne ukázala ako to dýchanie ma vyzerať a ako sa líši v I. a II. dobe pôrodnej a tiež objasnila to, čo všetko sa deje, keď sa už žena dostane na príjem do pôrodnice. Ďakujem za hodnotné informácie. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

03. Oct 2022
Simona

Velmi praktická přednáška, včetně ukázky správného dýchání a techniky tlačení při porodu👍🏻😊 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

03. Oct 2022
Lenka
Patrícia

Velmi uzitocna prednaska s praktickymi ukazkami dychania. Pocas celej prednasky interakcia so sledujucimi, za mna hodnotim velmi pozitivne. ☺️ (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Aug 2022
Lucia

Velmi dobra prednaska. Zrozumitelne vysvetlene doby porodu a ako v jednotlivych dobach dychat. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Aug 2022
Michaela

Výborná prednášajúca a výborná trieda. Krásne pripravené. Veľmi super je to, že sa dýchanie aj názorne ukazuje. Veľmi vrelo odporúčam. Palec hore ♥ (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

17. Aug 2022
Barbora

Zatiaľ pre mňa najlepšia prednáška, k veci a z praxe,veľmi prínosné 😉 (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

12. Jul 2022
Anna

Veľmi príjemná prednášajúca, ktorá predviedla aj samotné dýchanie. Táto prednáška mi dala veľa, cítim sa byť viac pripravená na pôrod. Jedna z najlepších prednášok čo som videla. Určite odporúčam. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

11. Jul 2022
Katarína

Prednáška úplne naplnila moje očakávania a cítim sa byť pripravená na zvládnutie pôrodu. Viem čo mám robiť, prečo a ako. Janka je veľmi príjemná prednášajúca. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

11. Jul 2022
Silvia

Super, uzitocna prednaska k veci a takisto bolo dost priestoru na otazky :) (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

08. Jul 2022
Michaela

Super prednaska na upresnenie dychanie v dobach porodu, urcite velmi napomocne a dobre vysvetlene. Co sa mi nepacilo je, ze nazor na aniball sa tu strieda kadejak. Povedali sme si o vyhodach, najma pre mamicky co sa prisli uistit na prednasku, avsak riziko sa spomenulo jedno. Samozrejme nazor je subjektivny a kazda mamicka ho pouziva na vlastnu zodpovednost. (Ako zvládnuť dýchaním jednotlivé doby pôrodu)

08. Jul 2022