JUDr. Mária B.

Právnička

Milí rodičia! Dovoľte pár viet o mne. Som JUDr. Ing. Mária B. Viac ako 7 ročná prax v OSZ. Som mama skvelého dievčatka. Viem čo všetko prináša starostlivosť o dieťa a zároveň splniť si všetky úradne povinnosti. Venujem sa témam rodinného a pracovného práva. Verím, že moje prednášky budú pre Vás zaujímavé. Viac sa o mne môžete dozvedieť aj na Instagramovej stránke mamapravnicka, kde ponúkam zaujímavosti, rady a nájdete tam odpovede na Vaše otázky.2024 marec/april- info aj pre vojačky a policajtky

Hodnotenia


Michaela
Feb 20, 2024
Sarah
Feb 20, 2024

Veľmi dobrá prednáška, avšak chcela by som poprosiť prednášajúcu aby do budúcna zahrnula do svojich prednášok aj jednu špecifickú skupinu žien a to sú vojačky a policajtky, ktorých sociálne zabezpečenie upravuje samostatný zákon. Veľakrát pátrame po informáciách aj my, nevieme sa v tom hneď zorientovať a rady pre civilky v našom prípade neplatia. Budeme vďačné, verím, že tu nie som sama:) (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Lenka
Feb 6, 2024

Výborná prednáška (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Barbora
Jan 24, 2024

Uzasna prednaska o tom, na ake penazne davky mame narok pred a po porode. Vsetky informacie su na jednom mieste. Prednaska mi dala prehlad o tom, o ktore davky ziadat treba a o ktore nie. Dakujem, ze takuto prednasku mate na svojej stranke 😊 (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Alžbeta
Jan 24, 2024

Veľmi zaujímavé video, určite odporúčam, stručný prehľad na aké dávky a príspevky má žena pred pôrodom a po pôrode nárok. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Veronika
Jan 18, 2024
Miroslava
Jan 9, 2024

Popravde som sklamaná, nakoľko názov triedy nesplnil moje očakávania. Peňažné prídavky, o ktoré som mala záujem ste prešli len v skratke a povedali ste že vytvoríte ďalšiu triedu k nim. Tak v Tom prípade zmeňte názov tejto triedy, pretože to obsahovalo trochu niečo iné. Ale informácie ste mali, tak ďakujem aspoň za to no. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Marianna
Dec 13, 2023

Dakujem za spristupnenie spravnej prednasky, potesilo. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Denisa
Nov 15, 2023

Detailne vysvetlené. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Denisa
Nov 15, 2023

Bolo to veľmi hodnotné, dozvedela som sa všetko, ohľadne čoho som mala otázky aj tak, že som neštandardný prípad. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Daniela
Nov 14, 2023

Zrozumiteľné,k veci,praktické rady. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Jana
Oct 11, 2023

Ahojte mamičky, tak prednášky od tejto právničky odporúčam. Mala som možnosť vidieť viac prednašiek už cez moje kamarátky, ktoré mi ju odporúčili. Taktiež ju sledujem aj na Instagrame. Ma skvelé rady a odporúčania. Všetko jasne, praktické. Povedala by som, že taký základ pre nás mamičky, ktoré skoro nič nestíhame a predsa chceme byť v obraze. TOPKA :) (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Barbora
Sep 26, 2023

Výborná prednáška (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Alena
Aug 31, 2023

Mamičky tak prednášky od tejto právničky vám odporúčam. 100 bodov!!! Vďaka jej prednáške som neprišla o peniažky. Vysvetlím co sa stalo... V prvom rade jej prednášku som počula prvý krat u švagrinky a hned ma oslovila (jasne zrozumitelne pekne vsetko vysvetľovala- neslo len o čítanie paragrafov ako to robia zväčšia právnici ked potrebujete radu). Lebo ľudsky pekne prednasala. Velmi príjemný hlas. Taktiez ma skvele prispevky na Instagrame ako mam (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Martina
Aug 29, 2023

Super. Prehladne postupne podávané informácie. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Simon
Aug 29, 2023

Skvelá prednáška. Odporúčam každej budúcej mamine aj otcom. Pred pôrodom nám to ubehlo a po pôrode sme nestíhali. Tu je ozaj všetko. Skvela prednášajúca! Jasne vysvetlené. Všetko na jednom mieste. Nemusíte nikde hľadať a vyvolávať. Odporúčam ďalej aj kolegom, ozaj výborne podané informácie pani právničkou. Páčilo sa mi najviac aj to, že uvádzala príklady z praxe a bola k dispozícií aj prezentácia. Za mňa veľká spokojnosť. Ďakujem (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Judita
Aug 7, 2023
Kristína
Aug 2, 2023

vyborna prednaska, vela naucnych informacii podanych odbornickou (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Mari
Jul 29, 2023

Dobry den, tuto prednasku odporucam, je to taky prehlad o tom, ake administrativne veci buducu mamicku cakaju. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Martina
Jul 28, 2023

Pekný prehľad sociálnych a iných dávok po pôrode plus možnosti ako pracovať na materskej a rodičovskej dovolenke (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Veronika
Jul 28, 2023

Prednáška mi poskytla výborný prehľad všetkého potrebného, o čom som ako prvorodička ani len netušila. Ďakujem (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Klára
Jul 25, 2023

Veľmi zrozumiteľne informatívna prednáška, ďakujem :) (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Karina
Jul 24, 2023

Prehľadne vysvetlené. Ďakujem. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Lenka
Jul 20, 2023

Celkom fajn prehľadová prednáška o rôznych dávkach a úradných vybavovačkách, len niektoré informácie boli trochu mimo tému a niečo treba aktualizovať (napr. o kočíkovné už netreba žiadať podľa oficiálnej info na webe ministerstva). Inak fajn vypočuť si. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Klára
Jul 19, 2023

Velmi prínosná prednáška s užitočnými praktickými informáciami, ďakujem 🙂 (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Jana
Jul 18, 2023

Super :) stručné, výstižné nápomocné .. už sa teším na ďalšie prednášky :) (Čo vybaviť pred a po pôrode)

Marianna
Jul 18, 2023

Ďakujem za dôležité informácie, ktoré mi veľmi pomohli 😊 (Čo vybaviť pred a po pôrode)