JUDr. Mária B.

Právnička

Milí rodičia! Dovoľte pár viet o mne. Som JUDr. Ing. Mária B. Mám vyštudovanú Vysokú školu práva a Vysokú školu manažmentu. Som mama skvelého dievčatka. Viem čo všetko prináša starostlivosť o dieťa a zároveň splniť si všetky úradne povinnosti. Venujem sa témam rodinného a pracovného práva. Verím, že moje prednášky budú pre Vás zaujímavé. Viac sa o mne môžete dozvedieť aj na Instagramovej stránke mamapravnicka, kde ponúkam zaujímavosti a rady.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Alena

Mamičky tak prednášky od tejto právničky vám odporúčam. 100 bodov!!! Vďaka jej prednáške som neprišla o peniažky. Vysvetlím co sa stalo... V prvom rade jej prednášku som počula prvý krat u švagrinky a hned ma oslovila (jasne zrozumitelne pekne vsetko vysvetľovala- neslo len o čítanie paragrafov ako to robia zväčšia právnici ked potrebujete radu). Lebo ľudsky pekne prednasala. Velmi príjemný hlas. Taktiez ma skvele prispevky na Instagrame ako mamapravnicka. Na zaklade toho som sa aj ja registrovala na mamaclass. U mna islo o to, ze vďaka jej prednášky som neprišla o kocikovne. Na stránke Upsvar je uvedene ze netreba ziadat,ze príde automaticky. Avšak, moja spolubývajúca co sme spolu rodili uz ho davno mala a ja stale nie. Mesiace ubehali a prispevok nikde. Len na zaklade jej prednasky ze upozornila na to, ze sa stávajú rôzne prípady a ze je dobre obvolať si to s Upvas, a ze niekedy sa stáva, ze si treba o príspevok zažiadať. No mamičky môj prípad. :( . Po mesiaci sa pokúšania dovolat na upsvar mi povedali, ze niečo chyba od pediatricky. Tak som volala pediatričke -ta ze podla zákona uz nemusí nic posielať a ze príspevok ma prísť automaticky. Po niekoľko mesačnom natahovani som musela klasicky vypisat žiadosť o príspevok doložiť prílohy a az tak mi ho vyplatili. Nebyť tejto prednášky čakám dodnes, respektíve uz by neprišiel vôbec kvôli lehote. Takže pani JUDr. Mária veľké ďakujem, že vaše prednášky sú pre nás :) a z praxe zaujímavosti a zároven zaujímavo prednášané. Teším sa na vaše ďalšie prednášky. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

31. Aug 2023
Martina

Super. Prehladne postupne podávané informácie. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

29. Aug 2023
Simon

Skvelá prednáška. Odporúčam každej budúcej mamine aj otcom. Pred pôrodom nám to ubehlo a po pôrode sme nestíhali. Tu je ozaj všetko. Skvela prednášajúca! Jasne vysvetlené. Všetko na jednom mieste. Nemusíte nikde hľadať a vyvolávať. Odporúčam ďalej aj kolegom, ozaj výborne podané informácie pani právničkou. Páčilo sa mi najviac aj to, že uvádzala príklady z praxe a bola k dispozícií aj prezentácia. Za mňa veľká spokojnosť. Ďakujem (Čo vybaviť pred a po pôrode)

29. Aug 2023
Judita

Bolo to uzitocne (Čo vybaviť pred a po pôrode)

07. Aug 2023
Kristína

vyborna prednaska, vela naucnych informacii podanych odbornickou (Čo vybaviť pred a po pôrode)

02. Aug 2023
Mari

Dobry den, tuto prednasku odporucam, je to taky prehlad o tom, ake administrativne veci buducu mamicku cakaju. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

29. Jul 2023
Martina

Pekný prehľad sociálnych a iných dávok po pôrode plus možnosti ako pracovať na materskej a rodičovskej dovolenke (Čo vybaviť pred a po pôrode)

28. Jul 2023
Veronika

Prednáška mi poskytla výborný prehľad všetkého potrebného, o čom som ako prvorodička ani len netušila. Ďakujem (Čo vybaviť pred a po pôrode)

28. Jul 2023
Veronika

Veľmi zaujímavá téma a myslím, že mnohé budúce maminy poteší možnosť dozvedieť sa niečo i z tejto oblasti, no hodnota samotnej prednášky je trošku rozporuplná. Ako príklad uvediem zvýšenie rodičovských príspevkov od 1.8.2023. Pani prednášajúca niekoľko ráz zopakovala, že sa jedná o zvýšenie od roku 2024. V predchádzajúcej prednáške bolo zase uvedené, že si treba o tzv. kočíkové žiadať - v tej dnešnej už informácia upravená. Úprimne mi nepríde, že pani prednášajúca prioritne touto oblasťou žije a živí sa ňou. Celkový dojem je teda zmiešaný. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

25. Jul 2023
Klára

Veľmi zrozumiteľne informatívna prednáška, ďakujem :) (Čo vybaviť pred a po pôrode)

25. Jul 2023
Karina

Prehľadne vysvetlené. Ďakujem. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

24. Jul 2023
Lenka

Celkom fajn prehľadová prednáška o rôznych dávkach a úradných vybavovačkách, len niektoré informácie boli trochu mimo tému a niečo treba aktualizovať (napr. o kočíkovné už netreba žiadať podľa oficiálnej info na webe ministerstva). Inak fajn vypočuť si. (Čo vybaviť pred a po pôrode)

20. Jul 2023
Klára

Velmi prínosná prednáška s užitočnými praktickými informáciami, ďakujem 🙂 (Čo vybaviť pred a po pôrode)

19. Jul 2023
Jana

Super :) stručné, výstižné nápomocné .. už sa teším na ďalšie prednášky :) (Čo vybaviť pred a po pôrode)

18. Jul 2023
Marianna

Ďakujem za dôležité informácie, ktoré mi veľmi pomohli 😊 (Čo vybaviť pred a po pôrode)

18. Jul 2023