Lucie H.

fyzioterapeutka

Ráda vás naučím, jak podpořit vaše děťátko, aby se správně rozvíjelo👶🏻 Psychomotorický vývoj mě začal zajímat při studiu na vysoké škole a má zvědavost se vygradovala po porodu předčasně narozených dcer - dvojčat. Prošly jsme si rehabilitací a já chtěla vědět víc. Mou třetí dceru už jsem manipulovala a podporovala správně. V současné době nejvíc používám pro práci s miminky akreditovanou metodu ACT (Akrální koaktivační terapii). Využívá vlastní aktivity děťátka a miminka při ní nepláčí. Děti jsou mou velkou láskou.... www.vyvijimsespravne.cz Fb: Krok za krokem psychomotorickym vyvojem

Najbližšie online triedy od Lucie H.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Alica

Perfektná hodina, veľmi sa mi páčilo ze sa prednášajúca venovala aj správnemu zdvíhaniu a noseniu bábätka a hlavne nám ukázala aj to držanie bábätka, ktoré nesmieme robiť vzhľadom na nesprávne držanie tela. Určite sa teším na jej ďalšie hodiny 😊 (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

26. Feb 2024
Adriana

Som prvorodička a velmi mi to pomohlo. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

26. Feb 2024
Kati

Výborná prednáška, veľmi sa mi páči, že lektorka odpovedá na otázky jednoznačne áno-nie a vysvetlí prečo čo a ako. Veľa lektorov ponúka len alibistické odpovede aby náhodou si nezavarili mi to tak príde, konečne jedna lektorka, ktorá zaujme postoj. Palec hore. Veľmi sa mi to páči. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

25. Feb 2024
Patricia

velmi mila fyzioterapeutka, prakticka prednáška (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

15. Feb 2024
Helena

Paní moc hezky ukazovala a říkala vše co jsem od toho očekávala 😊 (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Feb 2024
Michaela

Velmi přínosné. Vřele doporučuji a ráda se k této lekci vrátím. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

31. Jan 2024
Gabriela

Páčili sa mi názorné ukážky ako aj príklady a upozornenia na základe rokov praxe. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

29. Jan 2024
Lucia

Milá lektorka, zaujímavé a praktické rady :-) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

23. Jan 2024
Klaudia

veľmi príjemná pani, teším sa na prednášku. kvalitné informácie dobre podané, ďakujem aj za odpovede na moje otázky:-) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

15. Jan 2024
Daniela

skvelá hodina plná prínosných informácií, rovnako pozitívne hodnotím aj školiteľku, už sa teším na ďalšiu hodinu :) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

15. Jan 2024
Jitka

Poučné. Vše pěkně vysvětleno. Děkuji! (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

15. Jan 2024
Veronika

Úžasná paní lektorka, která vše zodpoví a je velice příjemná (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

15. Jan 2024
Lubomira

Vyborna prednaska, prijemna a ochotna prednasajuca, co zodpovie vsetky otazky :) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

15. Jan 2024
Dominika

Obsahom výborná prednáška. Naozaj poučná a zrozumiteľná. Oceňujem, že ak padla otázka mimo oboru prednášateľky, upozornila na to, že sa radšej treba poradiť s pediatrom, pozrieť si iného prednášky atď. Pozerala som to zo záznamu, trochu to sekalo a bol horší obraz. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

10. Jan 2024
Kateřina

Děkuji za všechny cenné informace. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

10. Jan 2024
Veronika

Velmi užitečné, praktické ukázky. Vše bylo moc hezky vysvětleno. Děkujeme! :-) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Jan 2024
Veronika

Uzasne poučné a zajímavé. Krasne popsáno a vysvětleno. Moc děkuji. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

08. Jan 2024
Ivona

Velmi uzitocne informacie. Lektorka opakovane a zrozumitelne vysvetlovala jednotlive pozicie babatka a venovala sa dostatocne nasim dotazom. Jedna z mala prednasok, pri ktorych hodina zbehla ako voda. Doporucujem. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

08. Jan 2024
Jana

Skvela prednaska. Pani lektorka velmi zrozumitelna, strukturovana a s nazornymi ukazkami. Super! (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

18. Dec 2023
Jana

Ďakujem za prehľadnú lekciu s praktickými ukážkami. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

18. Dec 2023
Veronika

Kurz byl velmi poučný. Moc za něj děkuji 😉 (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

18. Dec 2023
Martina
Dominika

Uzitocne informacie. Fajn prednaska. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

16. Dec 2023
Erika

Veľmi prínosná prednáška,super vysvetlená aj pre prvorodičku. Príjemné vystupovanie a podávanie informácii :) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Dec 2023
Denisa

Pekne vysvetlené, ukázané a niekoľkokrát opakované, lepšie sa to zapamätá. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

03. Dec 2023
Pavla

Skvělý kurz s lektorkou Luckou plný praktických informací. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

30. Nov 2023
Kamila

Velice přínosné video. Doporučuji všem. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

29. Nov 2023
Lucie

Přednáška byla velmi poučná, cítím se hned klidněji :-) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

28. Nov 2023
Nikol

Jasné, stručné, výstižné, dobře pochopitelné. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

27. Nov 2023
Aneta

Moc děkuji za úžasnou přednášku, která byla plná využitelných informací. Vše bylo podrobně a prakticky vysvětleno, mockrát děkuji a těším se na další přednášku. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

27. Nov 2023
Barbora

přínosné a dozvěděla jsem se i něco nového (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

27. Nov 2023
Denisa

Pekne detailne a viackrát za sebou ukázala aj vysvetlila rôzne polohy. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

26. Nov 2023
Ivana

Prínosná prednáška k tomu ako správne dvíhať, polohovať, nosiť či manipulovať s bábätkom pri prebaľovaní a kúpaní. Určite by som si toto video pozrela znova po narodení bábätka, aby som si to pripomenula a vyhla sa chybám. Odporúčam prvorodičkám, hlavne tým, ktoré nemajú skúsenosti s manipuláciou s bábätkami v rodine či blízkom okolí. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

20. Nov 2023
Karina

Prospešné informácie o psychomotorickom vývoji bábätka. Ďakujem za zodpovedanie otázok milej prednášajúcej. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

20. Nov 2023
Gabriela

Super lekce s mnoha praktickými tipy, jak děťátko chovat, přebalovat, koupat a čemu se vyhnout a proč. Pro mě jako pro prvorodičku velmi cenné informace. Děkuji! (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

20. Nov 2023
Veronika

Super. Kila lektorka, během školení reagovala na dotazy a odpovídala, ukazovala. ☺️ (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

20. Nov 2023
Kamila
kamila

Trieda bola veľmi poučná, pani lektorka veľmi jasne a detailne odpovedala na všetky otázky. Veľmi vhodný webinár pre budúce mamičky. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

20. Nov 2023
Simona

Super a velmi poučné, moc děkuji za veškeré rady. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

20. Nov 2023
Zuzana

Odporúčam túto prednášku. Pre mňa bola plná praktických informácií, čo sledovať, robiť, nerobiť. Výborne vysvetlené. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

14. Nov 2023
Veronika

Skvělá přednáška, dozvěděla jsem se přesně to, co jsem očekávala. Utřídila jsem si k vývoji a pohybu miminka. Uklidnilo mě, že si budu umět poradit v jednotlivých měsících vývoje. Jediné mínus, za které však paní lektorka nemůže- bohužel mi web neumožňuje klást otázky do chatu, ani žádným způsobem reagovat. Bylo mi to líto, neboť jsem se chtěla zapojit do diskuze k fotografiím. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

14. Nov 2023
Ilona

Moc děkuju za informace, toto by měla vidět každá nastávající maminka, ale i babičky.:) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

10. Nov 2023
Ružena

Vyborna prednaska! Vsetko svizne zhrnute a nazorne vysvetlene. 👍 (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Nov 2023
Luc

Opět bezkonkurenčně nejlepší informace, moc děkuji. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

07. Nov 2023
Zuzana

Moc pěkný praktický kurz. Děkuji za užitečné informace! Z. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

06. Nov 2023
M

Velmi přínosná přednáška pro každého. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

06. Nov 2023
Hanka

příjemná lektorka, vše vysvětlila a poradila (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

06. Nov 2023
Veronika

Příjemný a poučný kurz, zejména díky znalé a příjemné lektorce. Doporučuji, pokud vás zajímal jak správně manipulovat s miminkem a jaké polohy jsou vhodně k jeho vývoji. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

05. Nov 2023
Radka

Krásně a jednoduše vysvětleno!! Obohacující pro novopečené maminky a tatínky (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

03. Nov 2023
Lenka

Opäť jedna výborná prednáška doplnená o praktické ukážky. Ďakujem! (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

02. Nov 2023
Michaela

Živé vysílání super. Dobře vysvětleno, možnost dotazů. Paní lektorka působí moc mile. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

02. Nov 2023
Zuzana

Třída byla velmi praktická. Moc děkuji. :) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

01. Nov 2023
Josefína

Přínosná přednáška s praktickými ukázkami. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

01. Nov 2023
Žofia

Zrozumitelne vysvetlene, pre mna ako buducu prvorodicku velmi prinosne informacie (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

31. Oct 2023
Veronika

Moc super. Dozvěděla jsem se všechno co jsem potřebovala. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

25. Oct 2023
Luc

nejlepší, děkuji za vaše přednášky (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

24. Oct 2023
Sandra

Velmi děkuji paní lektorce za velmi poučné informace, které podávala srozumitelně a vřele. Pro mne jako prvorodičku to bylo inspirativní a dozvěděla jsem se přesně to, co jsem měla, abych se vyhnula zbytečným chybám, kterými bych nechtěně mohla svému miminku do budoucna uškodit. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

23. Oct 2023
Veronika

Skvělé rady a tipy na manipulaci s miminkem (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

23. Oct 2023
Viera

Skvelá prednáška! Dôležité informácie podané zrozumiteľne a systematicky! Ďakujem! (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

23. Oct 2023
Katarína
Jana

Pěkně vysvětleno jako vždy 👍 (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

23. Oct 2023
Iva

Velmi přínosná přednáška s chybami a sympaticka lektorka :) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

23. Oct 2023
Jaroslava

Velice přínosné, zvlášť pro mě jako prvorodičku. Informací na mě bylo hodně, doporučuju teda papír a tužku a psát si poznámky. Děkuji! (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

23. Oct 2023
Lenka

dobrá a užitočná prednáška :) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

23. Oct 2023
Kamila

Jednoznačně doporučuji. Už jsem měla s Lucií dvě hodiny a obě dvě byly velmi přínosné. Lucie všechno krásně vysvětlí a hlavně prakticky ukáže/předvede. :) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

17. Oct 2023
Luc

Úžasné! Nejlepší ze všech přednášejících, skvěle se vás poslouchá a máte výborné rady, které mi neskutečně pomáhají s přípravou, jsem si hned jistější, že vše zvládnu, moc vám děkuji za cenné rady a váš čas. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

16. Oct 2023
Veronika

Opět skvělá přednáška s praktickou ukázkou. Vřele doporučuji (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

16. Oct 2023
Radka

Příjemná paní lektorka, velmi praktické rady (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

16. Oct 2023
Romana

Obzvláště oceňuji praktické ukázky a děkuji za přínosné informace. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

12. Oct 2023
Lenka

Psychomotoricky vyvoj miminka na startu jeho zivota ovlivni dalsi jeho vyvoj. Proto by se maminky meli v tomto ohledu naucit, jak s miminky manipulovat a jak je spravne motivovat k dalsimu, zdravemu vyvoji... (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Oct 2023
Kateřina

Děkuji za srozumitelně podané důležité informace aa praktické ukázky (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Oct 2023
Dita

Užasné👌🏼mnoho zajímavých informací (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Oct 2023
katarina

Prednáška bola super, síce som nevidela prvú pre deti 0-3 m. a verím, že ešte niekedy bude a určite sa prihlásim. Pomohlo mi to zorientovať sa v správnych návykoch pohybových zručností bábätka. Doporučujem (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Oct 2023
Veronika

Super přednáška, konkrétní tipy a rady. Vše využitelné v praxi. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Oct 2023
Andrea

Hodina byla přínosná a jsem velmi spokojena s přednesem paní Lucie. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Oct 2023
Lucia

Velmi zaujimava prednaska s milou pani fyzioterapeutkou, urcite odporucam! (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Oct 2023
Michaela

Perfektní a velmi poučný kurz:-) (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

09. Oct 2023
Blanka
Blanka
Zuzana

Zajimava a prinosna prednaska, pustim i manzelovi (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

06. Oct 2023
Radka

Moc užitečné video se zajímavými radami a tipy. Je vidět, že paní opravdu ví, o čem mluví 🙂 (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

06. Oct 2023
Barbora

Skvělá přednáška od paní fyzioterapeutky, moc se mi líbila a byla velmi přínosná. Rovnou jsme s miminkem cvičili. 😊 (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

05. Oct 2023
Tereza

Přednášky jsou pro mě velmi užitečné. Těším se na další (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

05. Oct 2023
Petra

Přínosná přednáška podaná velice srozumitelnou a milou formou. Určitě se podívám i na další webináře, které lektorka povede. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

05. Oct 2023
Michaela

Skvěle vysvětleno a ukázáno, co by mělo miminko umět do tří měsíců. Děkuji za užitečné rady. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

04. Oct 2023
Jana

Webinář byl velmi přínosný. Paní ukazovala vše na panence Pepině, což je pro mě důležité a díky tomu jsem všemu porozuměla. Přístup i vše okolo profesionální. Doporučuji ke shlédnutí. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

04. Oct 2023
Pavla

Tipy ohledně postýlky byl skvělé. (Čo by mala každá maminka vedieť o psychomotorickom vývoji bábätka)

04. Oct 2023