Magdalena S.

Lektorka

Magdaléna má skúsenosti s prácou s deťmi so špeciálnymi potrebami, ale ako lektorka arte terapie sa zaujíma o analýzu detských kresieb vo všeobecnosti. Je magisterkou výtvarných umení s audio a vizuálnymi prvkami, pochádza z Balkánu, žije na Slovensku od roku 2016, študovala a pracovala v odbore v USA na rôznych miestach od San Francisca až po New York. Jej srdcovou záležitosťou sú výtvarné dielne s najmenšími.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Ružena

Velmi dobra tema.. ale za hodinku to bolo len zhruba vymenovane co sa da vycitat.. ale nestihlo sa nazriet na to, co by to ci ono mohlo aj znamenat. Ale tak asi nadpis temy to splnilo. Uvod do oblasti arteterapie. (Arte terapia)

03. Jan 2024
Radka

Lektorka má nesporne výbornú znalosť témy, avšak pre mňa bola prednáška dosť náročná po jazykovej stránke. (Arte terapia)

26. May 2023
Katarína

Čo možno vyčítať z kresieb.. - prijala by som viac konkrétnejších informácií, čo konkretne znamenajú niektoré prvky v kresbách detí. Inak zaujímavé info, pre mňa osobne však neúplné. (Arte terapia)

12. Apr 2023
Lenka

Prednaska bola celkom ok. Niektore veci som vsak nerozumela a nevedela som to vycitat ani z kontextu co ma vcelku mrzelo. (Arte terapia)

12. Apr 2023