Mgr. Kristína K.

psychológ

Milí rodičia, srdečne vás zdravím! Volám sa Kristína Kotrčová a som klinická psychologička a psychoterapeutka. Pracovala som v nemocnici, kde som sa venovala psychiatrickým pacientom, no potom, ako som sa stala matkou, som pochopila, aké je dôležité hovoriť o materstve a aj jeho tienistejších stránkach. Psychika a duševná pohoda je moja vášeň a ja vás rada na mojich kurzoch podporím a pripravím, prípadne pomôžem pochopiť, prečo niektoré veci nejdú tak, ako by sme chceli. Mám absolvovaný šesťročný psychoterapeutický výcvik v integratívnej psychoterapii a špecializáciu v odbore klinickej psychológie, rada trávim čas v prírode, občas píšem. Vediem súkromnú psychoterapeutickú prax a nájdete ma aj na instagramovom profile @psychoterapeut_ka.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Eva

Byť mamou je niekedy ťažké. Obzvlášť v tejto dobe. Ďakujem.citim sa povzbudena (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

15. Jan 2024
Eva

Výborná prednáška. Je vidno pracovná skúsenosť a profesionalita prednasajucej (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

01. Dec 2023
Lenka

Dobrá, ale trochu viac teoretická, ako som čakala. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

28. Sep 2023
Lenka

Celkom zaujímavá prednáška, ktorá poskytla základný prehľad o tom, na čo si dať pozor a na čo dbať z psychického hľadiska po pôrode. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

08. Jun 2023
Jana

Krasne slova, dolezite. Toto si potrebuje vypocut kazda mama, ktora ma pocit, ze to nezvlada tak, ako by mala. Vdaka. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

14. Apr 2023
Michaela

Super zhrnuté, veľmi príjemný a upokojujúci prejav :) (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

23. Mar 2023
Lenka

Skoda ze prednaska mala iba 26 min. Zvuk je taktiez nahraty tak ze istu chvilu nepocujete co pani vravi a zrazu to ide strasne nahlas az sa clovek zlakne. Inak je to ok :) (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

22. Mar 2023
Zuzana

Nadherna ukludnujuca hodina. Pani psychologicka krasne vysvetlila, na co si mame ako buduce maminky davat pozor, aby nas materstvo nezmietlo ako velka vlna v mori. Tesim sa na dalsie prednasky :) (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

09. Feb 2023
Dominika

Bohuzial za mna slaba prednaska, co zapricinilo aj to ze prednaska iba nahrata a pustena. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

19. Oct 2022
Zuzana

výborná prednáška, prídem aj na ďalšie (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

08. Sep 2022
Ivana

Sympatická prednášajúca, užitočné informácie, celé super! :) (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

18. Jul 2022
Anežka

Hezky zpracovane tema, mila interpretace. Dekuji. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

02. Jun 2022
Lucia

Výborná prednáška a veľa užitočných informácií (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

04. May 2022
Karina

Velmi obohacujuca prednaska, podana vecne, jasne, strucne. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

12. Jan 2022
Stanislava

Prezentácia na tému Ako byt psychicky vyrovnanou (nielen) mamou od Katky sa mi nejako extra nepáčila. Ani nie po polhodine som ho vypla, lebo už ma nebavilo. Prezentujúca si dosť pomáhala poznámkami z papiera a taktiež často opakovala tie iste slova dookola. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

05. Jan 2022
Jana

Pekna prednaska od prijemnej doktorky, dufam, ze ma materstvo nenajde depresivnu, ale ak ano, tak budem mysliet na vase nastroje a rady ako to vyriesit. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

29. Dec 2021
Tatiana

Krásna a veľmi poučná prednáška, dakujem ❤️ (Materstvo bez výčitiek)

02. Dec 2021
Jana

Aj toto sa mi páčilo. Trochu téma z iného súdka ale nemenej dôležitá. Človek sa zamysel (Materstvo bez výčitiek)

01. Dec 2021
Domča

velmi pěkná přednáška. O tomto tématu je dobré mluvit (Materstvo bez výčitiek)

01. Dec 2021
Esty

Velmi fajn trieda, budem sa snazit uplatnit rady :) (Materstvo bez výčitiek)

30. Nov 2021
Natália

Ďakujem za seminár - pohľad na materstvo aj z tej psychologickej stránky. Tiež veľmi poučný. (Materstvo bez výčitiek)

29. Nov 2021
Juliana

Téma, o kterém se často nemluví, podáno velmi lidsky. Přednášku jsem sice nestihla celou, no byla obohacující a přednášející moc příjemná. (Materstvo bez výčitiek)

29. Nov 2021
Petra5

Mala som možnosť sledovať iba prvú polovicu prednášky, ale vniesla mi nové svetlo do vnímania materstva. Mrzí ma, že som nemohla dopozerať prednášku do konca. (Materstvo bez výčitiek)

29. Nov 2021
Adriána

Veľmi príjemná prednášajúca, dobrým spôsobom vysvetlené témy a situácie, o ktorých sa bežne nerozpráva. Ako psychická podpora a príprava na materstvo veľmi prínosná prednáška. (Materstvo bez výčitiek)

29. Nov 2021
Katarína

Mamička psychologička, ktorá hovorí z vlastných skúseností a pridáva i odborné názory, rady a tipy. Odporúčam. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

30. Oct 2021
Zuzana

Vyborna prednaska, skvelý vyklad, vela mi objasnila v tejto pre mna aktualnej teme, dufam ze budu od Kristinky aj dalsie :) (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

30. Oct 2021
Barbara

Skvelá prednáška! (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

27. Oct 2021
Daniela

Potešilo ma,že sa zameriava aj na psychiku mamičiek a nielen fyzickú stránku... ďakujem (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

27. Oct 2021
Karin

Super prednaska ❤️ Pisala som si poznamky, myslienky ostosest.. Mila prednasajuca. 👍🏻 (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

27. Oct 2021
Jana

Stále aktuálna téma zo života, ktorá býva často v pozadí dôležitých príprav na materstvo a preto aj nesprávne spracovávaná v náročných situáciách mladých rodín. Je veľmi prínosné otvárať témy, ktoré prispejú k zdravému chodu rodín a sú súčasťou nášho života. Ďakujeme. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

27. Oct 2021
Slávka

Ďakujeme za príjemne strávenú hodinku. Veľa dobrých rád a poučení odznelo. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

27. Oct 2021
Lenka

Praktické tipy, milý přednes, skvělá přednáška. (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

27. Oct 2021
Anita

Super prednáška 😊 (Ako byť psychicky vyrovnanou (nielen) mamou)

27. Oct 2021