Mgr. Lenka M.

Medicínska antropologička

Lenka Medvecová Tinková je medicínska antropologička zaoberajúca sa výskumom detského spánku, zakladateľka projektu ProsimSpinkej a spisovateľka. Je členkou medzinárodného týmu spánkových vedcov a doktorandkou na Durham University vo Veľkej Británii. Už 11 rokov pomáha rodinám s malými deťmi k pokojnejšiemu spánku prostredníctvom poradenstva, kníh a terapeutických rozprávok. Od roku 2011 vzdeláva zdravotníkov a rodičov o spánku detí aj dospelých, je autorkou niekoľkých kníh pre rodičov a spánkových rozprávok pre deti. Je zástancom rešpektujúcej výchovy a láskavého prístupu ku spánku a uspávaniu. Lenka je mamou dvoch (čoskoro už troch) detí.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Silvia

Pre mňa jednoznačne najkrajšia a najprínosnejšia prednáška na mamaclass vôbec :)) (Spánok a zaspávanie bábätiek pohľadom vedy a medicíny)

30. Jan 2024
Alžbeta

Určite odporúčam, veľmi užitočné informácie čo sa týka spánku, nie len pre bábätká. (Spánok a zaspávanie bábätiek pohľadom vedy a medicíny)

28. Jan 2024
Daniela

Tato prednaska bola velmi zaujimava a poucna (Spánok a zaspávanie bábätiek pohľadom vedy a medicíny)

27. Jan 2024
Kristýna
Alexandra

Odporúčam všetkými desiatimi! Poučné a pútavé rozprávanie. Najviac ma zaujalo vyvracanie mýtov o spánku. (Spánok a zaspávanie bábätiek pohľadom vedy a medicíny)

25. Jan 2024
Zdenka

Za mňa velmi pekne spracovaná prednáška o spánku bábätiek. K týmto informáciám by sa mal dostať každý nastávajúci rodič. Už sa teším na ďalšiu. (Spánok a zaspávanie bábätiek pohľadom vedy a medicíny)

12. Jul 2023