Monika K.

pôrodná asistentka

Ahoj, mé jméno je Monika. Jsem porodní asistentka, lektorka individuální předporodní přípravy, maminka, manželka, "zahradnice". Pracuji v malé porodnici na porodním sále v Nymburce, kam i doprovázím své ženy k porodům. Má práce není ale jen o doprovodu k porodu. Provázím své ženy celým těhotenstvím, již od počátku spolu budujeme velmi důvěrný vztah a připravujeme se spolu na porod. Jako soukromá porodní asistentka jsem zde pro ženu, ale i pro jejího partnera. Jsem s nimi v jejich nejcitlivějším období, kterým bezpochyby je těhotenství, porod a šestinedělí. Práci na porodním sále miluji. Každý porod je jiný, ale každý je výjimečný. Stejně tak každá žena je jiná a přichází rodit s různými očekáváními. Jsem tu, abych ženě pomohla přivést na svět její miminko a zajistila, aby žena vzpomínala na svůj porod s láskou. Největší odměnou pro mě je spokojená žena a její zářící očí, když drží v náručí tu největší odměnu - zdravé miminko. Kromě toho pracuji s rebozem, aromaterapií, jsem lektorkou těhotenské jógy. Do budoucna se chystám absolvovat kurz terapie Access Bars.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Lucia

Ďakujeme za peknú prednášku (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

09. Dec 2023
Liliia

výživná přednaška (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

20. Oct 2023
Veronika

Nieco pdobne som dlhsie hladala. Prednaska nabita informaciami a praktickymi ukazkami. Odporucam. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

13. Aug 2023
Radka

Prvýkrát sa mi tu stalo, že lektorka presadzovala iba svoj názor ako ten správny. Nástrih hrádze z tejto prednášky vyšiel ako to najhoršie čo sa môže pri pôrode stať. Každý lektor sa na mamaclass zatiaľ snažil byť nestranný a nechal rozhodnutie na budúcu mamičku a hlavne na dôveru v lekárov, ktorí vyhodnotia nástrih/nenástrih podľa aktuálnej situácie :/ Od prednášky som očakávala skôr ako sa zotaviť z pôrodných poranení čo najlepšie a ako ich eliminovať. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

16. May 2023
Michaela

Mne sa prednaska velmi nepacila, prisla mi jednostranna, demonizovanie nastrihnutia hradze a strasenie rodiciek, ake to moze mat katastroficke nasledky do buducna..Mozno by stacilo zmenit nazov prednasky. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

16. May 2023
Anna

Velmi dobre vysvetlene a popisane, super. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

15. May 2023
Martina

Získané informace byly pro mne velice užitečné. Děkuji za tuto třídu. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

12. May 2023
Paulína

Uzitocne tipy/triky pre spravne postavenie dietata v maternici pred porodom, dakujem (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

14. Mar 2023
Barbora

Prednáška plná užitočných rád a zaujímavých informácii 👍🏼❤️‍🔥 (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

14. Mar 2023
Natália

Výborná pútavá prednáška s množstvom praktických tipov a informácií. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

15. Nov 2022
Lenka

Perfektná prednáška. Naozaj vidno, že pani Monika svojou prácou pôrodnej asistentky žije. Bolo to veľmi zaujímavé, dokázala by som to počúvať aj celé hodiny. Každá žena by si určite priala mať pri pôrode niekoho takého ako je Monika. Ďakujem za super prednášku. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

08. Nov 2022
Juliana

Ďakujeme ❤️ (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

08. Nov 2022
Martina S

Velmi prinosny webinar, dozvedela jsem se spoustu uzitecnych informaci - proc porod nepostupuje a co mohu udelat, abych porodu pomohla. Dekuji moc a vsem maminkam doporucuji tento kurz! (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

08. Nov 2022
Adriana

Fajn přednáška, která vás ujistí o tom, zda už je ten správný čas a jak to rozpoznat. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

11. Oct 2022
Petra

Užitečné rady a tipy. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

29. Sep 2022
Dina

Výborná přednáška, množství užitečných informací. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

27. Sep 2022
Jana

moc děkuji, jsem nadšená (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

26. Sep 2022
Veronika
Katarína

veľmi dobrá prednáška, dozvedela som sa veci, ktoré som nevedela :) (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

26. Sep 2022
Andrea

Supr. Moc doporučuji. Spoustu užitečných informací a odpovídání na otázky :) Děkuji moc. (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

26. Sep 2022
Karolína

Velice pěkná, srozumitelná a milá přednáška. Cítím se hned více v klidu a připravená na porod. Děkuji moc (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

26. Sep 2022
Tereza

Velmi příjemná přednáška (Príprava na pôrod s pôrodnou asistentkou)

26. Sep 2022