Monika M.

inštruktorka

Milí rodičia, volám sa Monika a som Inštruktorka psychomotorického vývoja dieťatka v zmysle metodiky Evy Kiedroňovej. Som maminou 3,5 ročnej dcérky, vďaka ktorej som pochopila, že správna manipulácia s bábätkom je veľmi dôležitá téma a uvedomila si, čomu sa chcem celým srdcom venovať. Chcem Vám vysvetliť, prečo je správna manipulácia s bábätkom v zmysle psychomotorického vývoja veľmi dôležitá, ihneď od narodenia do 12.mesiaca. Chcem Vás naučiť ako správne nosiť dieťatko v náručí, hrať sa s dieťatkom a tak podporovať jeho vývoj počas bežných denných činností. Spoločne si vysvetlíme, ako mať doma spokojné dieťatko :) Teším sa na Vás a ďakujem Vám za dôveru :) Monika

Hodnotenia


Ivana
May 8, 2021

Monika je úžasná prednášajúca so super radami pre budúcich rodičov. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Janka
May 8, 2021
Marina
May 7, 2021

uzasna trieda, MOnika je perfektna lektora, dakujem za vsetky informacie, tesim sa na dalsie triedy s nou (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Andrea
May 7, 2021

Skvelá a náučná prednáška so sympatickou lektorkou. (Príprava pre budúcich rodičov)

Lajli
May 7, 2021
Radka
May 7, 2021

Moje již druhá přednáška u paní Moniky, opět skvělá, názorné ukázky, zodpovězeno mnoho dotazů. (Príprava pre budúcich rodičov)

Lucia
May 7, 2021

Veľmi prínosné informácie aj s nazornymi ukážkami. Určite sa zúčastním aj pokračovania pre staršie bábätká. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Michaela
May 7, 2021

Luxusní, musím to vidět ještě několikrát. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Ľubica
May 7, 2021

Praktická prednáška plná interakcie, odpovedí a rád 😊 (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Dorota
May 7, 2021

Zial mi z nejakeho dôvodu nefungoval zvuk ani obraz co ma velmi mrzi, pretoze sa mi aj predosli kurz s Monikou velmi pacil. Prave preto som si zakupila aj členstvo. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Katarína
May 7, 2021

Pre mňa neskutočne nápomocné informácie a doporučujem všetky lekcie od lektorky ! :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Jana
May 7, 2021

Velice užitečná přednáška. Byla jsem až překvapena co vše lidé v mém okolí dělají špatně ve víře, že tím miminku pomohou. (Sama jsem ještě 2v1 :) ) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Natália
May 7, 2021

Veľmi dobré a zrozumiteľne podané vysvetlenie manipulácie s bábätkom. Dozvedela som sa pre mňa nové informácie, ktoré chcem využiť. Lektorka Monika má príjemný prejav a dobre sa počúva :). (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Ivana
May 7, 2021

Monika perfektne vysvetluje a dava uzitocne rady neskusenym rodicom. Vrelo odporucam. Dakujem. 😊 (Príprava pre budúcich rodičov)

Zuzana
May 7, 2021

Výborná prednáška, praktické a užitočné rady :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Alena
May 7, 2021
Zuzana
May 7, 2021

Skvělá přednáška, s názornými ukázkami manipulace s miminkem. Spousta cenných rad a typů, moc děkuji. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Jana
May 7, 2021

Veľmi pekná prednáška, veľa zaujímavých informácií. Verím, že ich zužitkujem :) (Príprava pre budúcich rodičov)

Monika
May 7, 2021

Zrozumiteľné, názorne vysvetlené, lektorka problematike rozumie a vysvetľuje ochotne a s láskou :) (Príprava pre budúcich rodičov)

Andrea
May 7, 2021

Bezva praktické ukázky, vše srozumitelné (Príprava pre budúcich rodičov)

Michaela
May 6, 2021

Veľmi dobrá prednáška, veľa som sa naučila. Všetko bolo vysvetľované naozaj zrozumiteľne s dôrazom na odpovedanie otázok, co teda zaručilo možnosti riesenia reálnych problémov a situácii. (Príprava pre budúcich rodičov)

Jana
May 6, 2021

Úžasná prednáška! :) (Príprava pre budúcich rodičov)

Michaela
May 6, 2021

Ačkoliv mám teď druhé dítko, plno nových informací. Konečně i vím, díky čemu má starší dítko ochablejší břišní svaly a jak tomu teď u mladšího předejít. (Príprava pre budúcich rodičov)

Klara
May 6, 2021

Dekuji bylo to super (Príprava pre budúcich rodičov)

Petra
May 6, 2021
Lucie
May 6, 2021

Moc pěkně prezentované téma, které pro mě bylo úplně nové! Zatím se ve své přípravě na miminko celkem intenzivně zabývám porodem, kojením, vybavickou apod., takže praktická ukázka manipulace a vysvětlení, proč a jak s miminkem co trénovat pro mne byla opravdu přínosná. Také se mi líbil styl prezentující, její mumlání na "miminko", když s ním cvičila :) oceňuji i zodpovězení všech dotazů, ačkoliv to bylo hodně přes limit, protože byly opravdu zají (Príprava pre budúcich rodičov)

Lenka
May 6, 2021

Hodina sa mi pacila. Pekne vysvetlene od Moniky. (Príprava pre budúcich rodičov)

Andrea
May 6, 2021
Ivana
May 6, 2021

Veľmi užitočné info pre mňa ako prvorodičku. Hneď som niektoré nové poznatky aplikovala do praxe a fungujú! Veľmi pekne ďakujem. (Príprava pre budúcich rodičov)

Jana
May 6, 2021

Zlata lektorka. Vsetko pekne vysvetli a nazorne ukaze. Spokojna. (Príprava pre budúcich rodičov)

Katarina
May 6, 2021

Dobrý deň, dnešnú triedu so sympatickou lektorkou Monikou Majorošovou hodnotím veľmi pozitívne, prednáška bola náučná, praktická a doplnená osobnými skúsenosťami lektorky a páčilo sa mi aj zodpovedanie otázok jednotlivých maminiek. Katarína (Príprava pre budúcich rodičov)

Barbora
May 6, 2021

Hodnotenie mozem napisat az po zhliadnuti z archivu, nakolko som videla len par minut v hlavnom case (Príprava pre budúcich rodičov)

Denisa
May 6, 2021

Vyborna prednaska, poucila som sa, len si to musim este raz pozriet, nakolko som odbiehala k dcere... :-) (Príprava pre budúcich rodičov)

Marina
May 6, 2021

uzasna prednaska, velmi dakujem za informacie a velky privetivy pristup :-) (Príprava pre budúcich rodičov)

Patrícia
May 6, 2021

Veľmi užitočné informácie pre mňa ako prvorodičku, príjemná lektorka 🙂 Ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

Marketa
May 6, 2021

skvela trida, o rolovani a pohovani do peri jsem vubec nevedela (Príprava pre budúcich rodičov)

Dominika
May 6, 2021

Veľmi veľmi veľmi prínosná, poučná prednáška. Napísala by som tú veľa veľa pozitívnych vecí, ale najlepšie bude si to osobne a určite nebudete ľutovať :) My prvorodičky nemáme toľko skúseností s tým, čo je dobré a čo nie, z tejto stránky mi veľmi pomohol subjektívny názor prenášajúcej (napr. na ergonomický nosič, na vankúš proti preležaniu hlavičky, lehátko a proste ďalších milión vecí :D Veľká vďaka :) (Príprava pre budúcich rodičov)

Lucia
May 6, 2021

Určite odporúčam, krásne vysvetlenie čo a prečo robiť☺️ (Príprava pre budúcich rodičov)

Alice
May 6, 2021

Skvělá přednáška, vše krásně názorně ukázané a vysvětlené. (Príprava pre budúcich rodičov)

Petra
May 6, 2021

Příjemný přednes. Mnoho praktických informací a ukázek. Skvělé, doporučuji. (Príprava pre budúcich rodičov)

Sabina
May 6, 2021

Zaujmave informacie a poucenie ako polohovat a podporit dobry vyvoj dietatka :) (Príprava pre budúcich rodičov)

Aneta
May 6, 2021
Adrianna
May 6, 2021

Dobra hodina, naucila som sa nieco nove. (Príprava pre budúcich rodičov)

Eli
May 5, 2021
Lucia
May 5, 2021

Skvela prednaska hlavne pre prvorodicky🥰 (Príprava pre budúcich rodičov)

Michaela
May 4, 2021
Jana
May 4, 2021

Děkuji za názornou a přínosnou ukázku, jak pracovat s miminkem. Nenásilnou formou bylo řečeno vše podstatné. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Romana
May 3, 2021