Monika M.

inštruktorka

Milí rodičia, volám sa Monika a som Inštruktorka psychomotorického vývoja dieťatka v zmysle metodiky Evy Kiedroňovej. Som maminou takmer 5 ročnej dcérky, vďaka ktorej som pochopila, že správna manipulácia s bábätkom je veľmi dôležitá téma a uvedomila si, čomu sa chcem celým srdcom venovať. Chcem Vám vysvetliť, prečo je správna manipulácia s bábätkom v zmysle psychomotorického vývoja veľmi dôležitá, ihneď od narodenia do 12.mesiaca. Chcem Vás naučiť ako správne nosiť dieťatko v náručí, hrať sa s dieťatkom a tak podporovať jeho vývoj počas bežných denných činností. Spoločne si vysvetlíme, ako mať doma spokojné dieťatko :) Teším sa na Vás a ďakujem Vám za dôveru :) Monika www.monikamajorosova.sk

Hodnotenia


Daniela
May 20, 2022

Lekce Moniky jsou pro mě největším přínosem. Vždy všechno jasně a srozumitelně vysvětlí a předvede. Děkuji a těším se na další. (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

Radka
May 17, 2022

Neviem ako presne by som zhodnotila prednasky od tejto prednasajucej, lebo po kazdej z nich som vzdy zmatena a neviem presne vyhodnotit, co je vlastne dobre, co zle atd...Pani Monika je mila a snazi sa toho vysvetlit co najviac, ale v konecnom dosledku mi to pride,ze rozprava vela a tym mi unika pointa. Snazi sa vysvetlit dosledky, ale chybaju mi tam presne a jasne informacie co robit a co nerobit (v konecnom dosledku) (Príprava pre budúcich rodičov)

Lucia
May 10, 2022

Na tieto prednášky sa vždy tešíme, sú veľkým prínosom. Ďakujeme (Príprava pre budúcich rodičov)

Lucia
May 10, 2022

Perfektná prednáška, názorné ukážky, veľa sme si s manželom z tejto prednášky zobrali. Ďakujeme (Príprava pre budúcich rodičov)

Helena
May 10, 2022

lekcia bola pre mna velmi prinosna, lektorka profesionalna, skusena, odbornicka, velmi pochopitelne vysvetlovala, nazorne ukazky, velmi dobre pripravene, dakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

Erika
May 10, 2022

Jednoducho a vecne vysvetlené. V dnešnej dobe, kedy nám tlačia rôzne produkty, si treba uvedomiť čo nám skutočne treba a čo nie a naozaj toho nie je veľa. A aj preto sa mi lekcia veľmi páčila, netreba si veci komplikovať 🙂 (Príprava pre budúcich rodičov)

Lenka
May 10, 2022

Jedna z mojich oblubenych prednasajucich. ❤️ Pre mna velmi prijemna a naucna prednaska plna hodnotnych informacii z praxe! Dakujem! (Príprava pre budúcich rodičov)

Simona
May 10, 2022

Výborná přednáška pro pochopení vývoje dítěte do 3 měsíců a jak s ním zacházet. Paní Monika tématu rozumí a je vidět, že ji baví. Pro mě velice přínosné. Líbilo se mi také, že paní Monika svůj názor a zkušenosti (např. s hnízděním) maminkám nabízela, ale nenutila. (Príprava pre budúcich rodičov)

Dominika
May 10, 2022

Pre mňa ako prvorodičku, to bola veľmi užitočná prednáška, ktorá mi dala veľa nových informácii. Ďakujem veľmi pekne :) (Príprava pre budúcich rodičov)

Martina
May 10, 2022

Velmi pěkná přednáška, užitečné tipy a rady :) (Príprava pre budúcich rodičov)

Barbora
May 10, 2022

kurz bol prinosny, dozvedela som sa vela novych informacii (Príprava pre budúcich rodičov)

Veronika
May 10, 2022

Perfektná prednáška plná užitočných informácii, tipov, ukážok. Lektorka je veľmi milá, má príjemný hlas, odpovedá na otázky až po prednáške, čo sa mne osobne veľmi páči, pretože prednášku vedie plynule, neskáče tým pádom na rôzne témy. Naozaj to dnes bolo veľmi prínosné. Ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

Lucie
May 10, 2022

Super přínosná přednáška (Príprava pre budúcich rodičov)

Adéla
May 10, 2022

Velmi přínosná přednáška. Vše názorně ukázáno, vysvětleno. Doporučuji i ostatní třídy této lektorky. (Starostlivosť o detičky (VIDEO))

Ľudmila
May 5, 2022

Skvelá prednáška a aj prednášajúca :) Dozviete sa tam veľa praktických vecí. (Príprava pre budúcich rodičov)

Gabriela
May 4, 2022

Veľmi poučné video pre prvorodičky. (Príprava pre budúcich rodičov)

Lucia
May 3, 2022

Prinosná a naozaj praktická prednáška s názornými ukážkami. (Príprava pre budúcich rodičov)

Lucia
May 3, 2022

Skvelá prednáška s výbornými praktickými radami (Príprava pre budúcich rodičov)

Klaudia
May 3, 2022

Skvelá prednáška, ukážky mi veľmi mi pomohli cítiť sa istejšie pri manipulácii, veľmi príjemná lektorka ;) (Príprava pre budúcich rodičov)

Silvia
May 3, 2022

Dalsia zo skvelych prednasok pani Moniky. Prednaska bola prakticka aj s nazornymi ukazkami. Dakujem za prinosne informacie. (Príprava pre budúcich rodičov)

Silvie
Apr 29, 2022

Jedno z témat, za které jsem velmi ráda. Pěkně podané. (Dieťatko 7-11m (VIDEO))

Veronika
Apr 28, 2022

Suoer video a veľmi príjemné vystupovanie (Starostlivosť o detičky (VIDEO))

Petra
Apr 27, 2022

Dobre vysvetlene, mam už aj vyskúšané a overene v praxi (Príprava pre budúcich rodičov)

Simona
Apr 26, 2022

Skvelá ukážka ako nosiť bábätko (Príprava pre budúcich rodičov)

Adéla
Apr 26, 2022

Vše hezky srozumitelně i názorně vysvětleno. Doporučuji! Výborná lektorka. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka do 12. mesiaca (VIDEO))

Adéla
Apr 26, 2022

Nejlepší třídy tady na mamaclass. Doporučuji všemi deseti. (Príprava pre budúcich rodičov)

Monika
Apr 26, 2022

Super, zrozumiteľne, poučné. (Príprava pre budúcich rodičov)

Katarína
Apr 26, 2022

Uzitocne informacie. Dakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

Stanislava
Apr 26, 2022

Skvelá prednáška, plná praktických, názorných ukážok ako správne zdvíhať, presúvať a nosiť bábätko. A k tomu sympatická lektorka :) Ďakujem. (Príprava pre budúcich rodičov)

Ivana
Apr 26, 2022

vynikajuca prednáška :-) (Príprava pre budúcich rodičov)

Silvia
Apr 26, 2022

Dalsia uzasna prednaska pani Moniky. Prednaska bola super vdaka priamym ukazkam a zaroven popisovaniu co a ako mame robit… ako mame mat nase ruky, ako ma mat babatko rucky, nozky a telicko. Velmi prinosna prednaska. Dakujem pekne (Príprava pre budúcich rodičov)

Marianna
Apr 26, 2022

výborná prednáška, odporúčam všetkým maminkám :) (Príprava pre budúcich rodičov)

Markéta
Apr 26, 2022

Skvělá přednáška, mnoho věcí mi je nyní jasnějších. (Príprava pre budúcich rodičov)

Jarmila
Apr 20, 2022

tema velmi obsiahla, no podana vystizne pre maminky s mnozstvom rad (Príprava pre budúcich rodičov)

Silvia
Apr 19, 2022

Uzasna prednaska vdaka super instruktorke. Jasne vysvetlovanie, nazorne ukazky,… urcite sa prihlasim aj na dalsie triedy s pani instruktorkou. (Príprava pre budúcich rodičov)

Michaela
Apr 13, 2022

Asi nejoblíbenější lektorka,shlédla jsem spoustu jejích lekcí a všechny byly super. (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

Michaela
Apr 13, 2022

Opět mnoho super praktických rad a návodů. Přehledné vyjadřování lektorky. (Dieťatko 7-11m (VIDEO))

Michaela
Apr 12, 2022

Poté další super přednáška s množstvím užitečných informací. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka do 12. mesiaca (VIDEO))

Daniela
Apr 6, 2022

Krásná přednáška od skvělé lektorky. Lekce Moniky jsou vždy přínosem, těším se na další 😊 (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Veronika
Apr 5, 2022

Velmi užitečná přednáška, vše hezky vysvětleno i prakticky předvedeno. Moje druhá hodina od této lektorky a plánuji i další. Děkuji! (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Alexandra
Apr 5, 2022
Eva
Apr 5, 2022

Skvělá přednáška! Vše krásně, srozumitelně vysvětleno a ukázáno. Je to moje již několikátá přednáška u paní Moniky a všechny byly moc přínosné. Určitě se přihlásím i na další :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Michaela
Apr 3, 2022
Adéla
Apr 1, 2022

Vše hezky názorně vysvětleno a prakticky znázorněno. Doporučuji. (Dieťatko 7-11m (VIDEO))

Michaela
Mar 31, 2022

Video,které obsahuje názorné praktické ukázky jak lze miminku pomoci k lezení, vše pěkně vysvětleno. (Dieťatko 7-11m (VIDEO))

Lenka
Mar 31, 2022

Vynikajuca prednaska o tom, ako sa vyvija dietatko od 7 mesiaca. (Dieťatko 7-11m (VIDEO))

Adéla
Mar 31, 2022

Velmi doporučuji, názorné a vše pěkně vysvětlené. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

Adéla
Mar 31, 2022

Velmi doporučuji. Výborné shrnutí všeho potřebného v návaznosti na předchozí přednášky. Škoda, že je v archivu jen 7 dní, ráda bych si to pustila i vícekrát až bude mimčo na světě. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od 0 do 3 mes.)

Dominika
Mar 30, 2022

Veľmi pekna prednáška aj pre druhorodičku 🙂 (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

Didúš Ellen
Mar 29, 2022

Super prednaska aj prednasajuca :) (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)