Monika M.

inštruktorka

Milí rodičia, volám sa Monika a som Inštruktorka psychomotorického vývoja dieťatka v zmysle metodiky Evy Kiedroňovej. Som maminou takmer 5 ročnej dcérky, vďaka ktorej som pochopila, že správna manipulácia s bábätkom je veľmi dôležitá téma a uvedomila si, čomu sa chcem celým srdcom venovať. Chcem Vám vysvetliť, prečo je správna manipulácia s bábätkom v zmysle psychomotorického vývoja veľmi dôležitá, ihneď od narodenia do 12.mesiaca. Chcem Vás naučiť ako správne nosiť dieťatko v náručí, hrať sa s dieťatkom a tak podporovať jeho vývoj počas bežných denných činností. Spoločne si vysvetlíme, ako mať doma spokojné dieťatko :) Teším sa na Vás a ďakujem Vám za dôveru :) Monika www.monikamajorosova.sk

Najbližšie online triedy od Monika M.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Dominika

Prednáška Ako si obľúbiť polohu na brušku od narodenia bola veľmi užitočná a super vysvetlená aj názorne ukázaná. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

03. Dec 2023
Lydia

Vynikajúce, veľmi praktické, málokde človek vidí takúto peknú ukážku, ako sa jednak rozprávať s bábätkom, a jednak ako s ním manipulovať. Super lektorka, teším sa aj na ďalšie lekcie od nej. (Starostlivosť o detičky)

28. Nov 2023
Ružena

Vypocula som si viacero tried pani lektorky. Niektore informacie boli nove, pri niektorych mam pochybnosti. Aj kvoli tomu, ze si studujem vela aj z inych zdrojov. Ako vravi lektorka, treba studovat od viacerych lektorov a vybrat si pocitovo co by bolo prave pre nas to najlepsie. Mam vsak pocit, ze sa informacie opakuju nie len v ramci jednej triedy, ale aj vo vsetkych, ktore som od pani lektorky zatial vypocula. Prijala by som viac informacii v ramci jednotlivych lekcii. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

28. Nov 2023
Karina

Mám veľmi rada prednášky od pani Majorošovej. Sú naozaj praktické a poučné. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Nov 2023
Daniela

Veľmi dobrá,zrozumiteľná a praktická prednáška v podaní p.lepktorky. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Nov 2023
Petra

zajímavé informace, co pomohou pochopit jak na to (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Nov 2023
Katarína

Veľmi prínosné informácie. Skvelá lektorka, trpezlivá, empatická. Ďakujem za možnosť klásť otázky. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Nov 2023
Petra

skvělé video, rychle podané základní informace a praktické ukázky (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka do 12. mesiaca)

20. Nov 2023
Denisa
Lenka

Paní velice příjemná. Vše krásně vysvětleno, co s čím souvisí. Názorné, praktické ukázky jak s dítětem manipulovat. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

17. Nov 2023
Laura

oceňuji zejména praktické ukázky práce s miminkem (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

15. Nov 2023
Karina

Výborná prednáška, hlavne oceňujem praktické príklady manipulácie s dieťatkom. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

14. Nov 2023
Tereza

Super třída, získala jsem mnoho informací, které jsem předtím vůbec nevěděla. Doporučuji. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

14. Nov 2023
Lenka

Skvělý praktický kurz, názorné ukázky, srozumitelné. Rady a typy co s dětmi dělat a nedělat. Lektorka super, příjemná a vše jednoduše ukáže. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

08. Nov 2023
Nikola

Skvělé, velmi přínosné video! (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

07. Nov 2023
Kateřina

Moc fajn, považuji lekci za velmi přínosnou. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

06. Nov 2023
Iva

Nestihla jsem zhlédnout celý přímý přenos najednou, proto bych se ráda dodívala. Hodně informací je pro mě, jako prvorodicku nových. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

06. Nov 2023
Katarína

Veľmi poučná prezentácia. Vrele doporučujem. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

03. Nov 2023
Zuzana

přinosný webinář, rady určitě využiju (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

28. Oct 2023
Lenka

Dobrá prvá príprava pre oteckov. (Podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

26. Oct 2023
Hana

Skvělý webinář, manipulace prakticky ukázána. Za mě super! (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

24. Oct 2023
Kateřina

Super, velmi přínosné pro nastávající maminky. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

24. Oct 2023
Lenka

Pre mna najprinosnejsie prednasky z Mamaclass 👌🏻👌🏻👌🏻 (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

24. Oct 2023
Romana

Opět užitečné a srozumitelně podané informace, vč. Praktických ukázek. Děkuji za to. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

17. Oct 2023
Luc

Velice užitečné, dekuji (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

12. Oct 2023
Petra

Akurát som si to pozrela z archívu a bolo to velmi príjemné. Ďakujem za skvelé a jednoduché podanie, so všetkým čo ku tomu patrí ☺️ (Podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

12. Oct 2023
Andrea

S lekcí jsem byla spokojena. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

10. Oct 2023
katarina

Ďakujem, teším sa, keď si to vyskúšam na svojom synčekovi :-) (Starostlivosť o detičky)

04. Oct 2023
Adriana
Adriana

Starostlivosť o novorodeniatko - dobrá prednáška (Starostlivosť o detičky)

28. Sep 2023
Alex

Moc příjemná lektorka, hodina mi rychle uběhla, získala jsem hodně nových informací (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Sep 2023
Blanka

Neměla jsem možnost zhlédnout celý přímý přenos nejdnou, proto bych se ráda dodívala. Hodně informací, které byly řečeny, bylo pro mě nových. (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Sep 2023
Pavka

Bylo to přínosné video. Děkuji. (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Sep 2023
Denisa

Dekuji za zpracovani tohoto tematu (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Sep 2023
Kateřina

Děkuji hodně zajímavých informací a názorných ukázek 🙂 (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka do 12. mesiaca)

25. Sep 2023
Markéta
Markéta
Adél

Velice poučné (Príprava pre budúcich rodičov)

21. Sep 2023
Andrea

Praktické ukážky ako sa správať k novorodencovi. Dobre vysvetlené všetky postupy, lektorku sa dobre počúva. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Daniela

Prednáška bola prínosná .Ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Soňa

Viděla jsem zatím bohužel jen prvních 10 minut, ale ty byly plné důležitých informací. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Lucia

Prednáška sa mi veľmi páčila. Dozvedela som sa veľa nových informácií. Jediné mínus bolo nasmerovanie kamery, bolo veľa momentov kedy som nevidela pol bábiky. Stačilo by ak by bola kamera mierne ďalej. Ďakujem veľmi pekne za cenné rady. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Lenka

Naučný popis toho, jak se starat o miminko, děkuji. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Kateřina

Moc pekna prednaska, vse nazorne ukazano a vysvetleno. Dekuji. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Radka

Super, pomohlo mi to získat nové informace. (Príprava pre budúcich rodičov)

19. Sep 2023
Martina
Renata

Bylo to velmi zajímavé a určitých věcech i překvapující (Príprava pre budúcich rodičov)

06. Sep 2023
Lenka

Pani Monika je veľmi milá, ochotne zodpovedala na naše otázky, len mám určitú mieru pochybnosti pri niektorých informáciách, napr. pri neustálom používaní mäkkého hniezda a vankúša pre bábätko, najmä v noci. Možno by som ešte odporučila viac konkrétnych informácií, v tejto téme sa myslím nevenovala kúpaniu (v rámci bežného dňa s novorodencom), zdalo sa mi, že tam bolo trošku viac takej "vaty", takých informácií, ktoré sa miestami opakovali a neboli až tak praktického charakteru. (Príprava pre budúcich rodičov)

05. Sep 2023
Klaudia

Musím sa prikloniť k menej pozitívnemu názoru, ktorý sa objavil nižšie. Informácie sú zastaralé, neopierajú sa o vedecké výskumy z posledných rokov, sú založené "pocitovo" z pohľadu inštruktorky. Bohužiaľ, pocity prednášajúcej neochránia naše bábätká pred SIDS. Overené fakty založené na výskumoch áno. Vypočula som si asi tri jej prednášky a okrem tohto nedostatku mi prekáža aj jej prejav - prihovára sa mamičkám ako nejakým opičkám, čo ničomu nerozumejú, znie povýšenecky a často svoje názory prezentuje priam zastrašujúco, napr. ,,Ak budete robiť toto, tak sa nečudujte, ak vaše dieťa bude také a také." Také vety budúci rodičia naozaj počúvať nemusia. (Príprava pre budúcich rodičov)

05. Sep 2023
Zuzana

Náučný seminár (Príprava pre budúcich rodičov)

22. Aug 2023
Jana

Veľmi poučné, pekne vysvetlené. Ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

08. Aug 2023
Eli

Výborná prednáška. Jasné, zrozumiteľné a dáva vám všetko väčší zmysel. Odporúčam. (Príprava pre budúcich rodičov)

08. Aug 2023
Viktoria
Veronika

Praktický návod starostlivosti. :) (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

02. Aug 2023
Petra

Děkuji. Velmi přínosné. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

01. Aug 2023
Lenka

Prednaska mi dala vela hodnotnych informacii, aj napriek tomu, ze som druhorodicka. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

01. Aug 2023
Andrea

Mnozstvo uzitocnych informacii, ktore urcite vyuzijem aj v praxi. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Jul 2023
Lenka

Velmi uzitocna tema, dobre vysvetlene informacie (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

10. Jul 2023
Martina

ziskala som uzitocne rady, ktore ako buduca mamicka urcite vyuzijem (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

04. Jul 2023
Alenka

Prednášky od pani lektorky Moniky navštevujem už niekoľko mesiacov. Bola som aj na viacerých iných prednáškach ohľadne správnej manipulácie s bábätkom, ale práve tieto prednášky od pani lektorky Moniky sa mi páčia najviac a najviac si z nich odnášam. Veľmi priateľským a nenásilným spôsobom nám vysvetľuje aký môže mať dopad naša manipulácia s bábätkom na jeho psychomotorický vývin a poskytuje nám mnoho názorných ukážok. Je vidieť, že jej naozaj záleží na tom, aby sme si zobrali z prednášky čo najviac informácií a veľmi ochotne nám vždy odpovedá na všetky naše otázky :) A kto napr. nesúhlasí s použitím perinky alebo má iný názor ako ona, reaguje veľmi milo a dá nám najavo, že máme to šťastie, že môžeme čerpať informácie z viacerých zdrojov a môžeme si vybrať, čo vyhovuje nám a čo nám dáva logiku. Veľmi prínosné sú aj prednášky čo sa týka kúpania bábätká a každodennej manipulácie. Vďaka pani lektorke Monike sa ako čerstvá mama vyvarujem množstvu chýb v manipulacii s bábätkom. Ďakujem veľmi pekne a prajem všetko dobré 🤍 (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

04. Jul 2023
Kristína

Za mňa sú mnohé informácie zastaralé. Na internete, ale aj mamaclasse sú mnohé informácie, ktoré kopec z tejto prednášky vyvracajú a aj vysvetľujú PREČO. Tieto informácie, ako ich prezentuje pani Monika, vychádzajú len z jednej osoby, ktorej kurz pani Monika absolvovala (ako má uvedené na stránke) a otázne je, do akej miery sú už VEDECKY vyvrátené a či stačí mať informácie len od jednej osoby a považovať sa za odborníka na tému... Myslím si, že by bolo správne si naštudovať aj ďalšie prístupy, ktoré sú novšie a hlavne založené na vede. Opakovane som na týchto prednáškach, ale na tieto sa už neprihlásim. Okrem toho, že sú tu takéto informácie, tak sa stále opakuje dookola to isté, aj keď názov je iný. Hoci pani Monika hovorí, že každý má iný názor, tak si myslím, že aj ona by sa mohla zamyslieť nad iným názorom a siahnuť hlavne po odborných štúdiách. Viem, že toto hodnotenie nie je chválením, ale považujem to za konštruktívnu kritiku. Ako som napísala, na tieto prednášky sa ja už neprihlásim a ostanem verná tým, ktorých prednášky sú založené na vede a nie názore... (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

04. Jul 2023
Kristína

S mnohými informáciami sa nestotožňujem, pretože nám ostatní na prednáškach hovoria presný opak, ktorý má pre mňa logické vysvetlenie aj z hľadiska bezpečnosti. (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Jul 2023
Veronika

Dobry navod ako si poradit s babatkom. Skoda,ze som o tom nevedela skor. (Podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

04. Jul 2023
Radka

Vyborná prednáška o kúpaní novorodenca a manipulácii s nim. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

23. Jun 2023
Kristina

Prepáčte nestihla som hodinu preto si ju chcem pozriet z archívu. Ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

21. Jun 2023
Paula

Vsetko bolo super (Príprava pre budúcich rodičov)

15. Jun 2023
Klaudia

Vyborna prednaska, mam co zlepsovat…teda asi vsetko. (Príprava pre budúcich rodičov)

13. Jun 2023
Katarína

Super zrozumiteľne vysvetlené a ukázane :) (Príprava pre budúcich rodičov)

13. Jun 2023
Anna

Páčila sa mi názornosť a konkrétne tipy a rady, ako manipulovať s bábätkom. (Príprava pre budúcich rodičov)

13. Jun 2023
Leona

cele video bolo super, poucne (Manipulácia s novorodencom)

13. Jun 2023
Lenka

Zaujímavá téma a veľmi príjemná lektorka, ktorá aj zrozumiteľne vysvetlila svoje postupy manipulácie s bábätkom, no s obsahom som sa v niektorých momentoch nedokázala úplne stotožniť. Veľmi ma napríklad prekvapilo ukladanie diet´atka do mäkkých páperových podložiek, doteraz som sa stretla len s opačným odporúčaním - spinkanie skôr na tvrdšom a bez vankúša. Zrejme dám prednosť iným metódam, ale ako rozšírenie prehľadu to bolo fajn. Som zvedavá ešte na ďalšie prednášky zo série. (Manipulácia s novorodencom)

12. Jun 2023
Nikoleta

Velmi prijemne vysvetlenie kupania babatiek. (Starostlivosť o detičky)

07. Jun 2023
Klaudia

Super prednáška, nie len pre prvorodičky (Príprava pre budúcich rodičov)

06. Jun 2023
Klára

Ďakujem veľmi pekne za praktické informácie a veľmi príjemný prístup :) (Príprava pre budúcich rodičov)

06. Jun 2023
Mária

Výborná trieda,všetko detailne vysvetlene. Dúfam, ze bude pani instruktorka mat podobnú triedu aj pri 6-9m. (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

05. Jun 2023
Martina

Skvelá prednáška, veľmi prínosná pre správny vývoj (Príprava pre budúcich rodičov)

05. Jun 2023
Katarína

Pekna prednaska, mila prednasajuca. Urcite odporucam 👌 (Dieťatko 7-11m)

01. Jun 2023
Maria

veľmi príjemná hodina. objasnenie základov k dobrej podpore PM vývoja... objasnenie významu perovej perinky (Príprava pre budúcich rodičov)

23. May 2023
Markéta

Zajímavá přednáška o vývoji miminka a jeho nošení :) (Príprava pre budúcich rodičov)

23. May 2023
Miroslava

Chce to trocha praxe ale budeme sa to ucit lebo nam to dava zmysel a chceme doma spokojne babatko 😉 (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

02. May 2023
Anna

Úžasná hodina,všetko pekne vysvetlené a ukázane. (Starostlivosť o detičky)

27. Apr 2023
Ivana

Skvelá prednáška! Užitočné rady a informácie povedané jasne a zrozumiteľne. Ďakujem. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

26. Apr 2023
Eva

Velmi prakticka trieda, dakujem velmi pekne 😊 Tesim sa, az vyuzijem tieto rady 👶🏻 (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

19. Apr 2023
Alex
Petra

Všechny lekce jsou skvělé a velmi přínosné, na každé se dozvím něco nového. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

18. Apr 2023
Petra

Všechny lekce jsou skvělé a velmi přínosné, na každé se dozvím něco nového. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

18. Apr 2023
Maria

Opäť skvelá prednáška! Trefné užitočné rady a informácie povedané jasne a zrozumiteľne. Každá prednáška s touto lektorkou je skvelá a oplatí sa na ňu prihlásiť. :) (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

18. Apr 2023
Barbora

Velmi uzitocne informacie, nakolko som prvorodicka, tieto online hodiny mi dodavaju pocit istoty do tych prvych dni, ktore nastanu po narodeni babätka :) Dakujem. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

18. Apr 2023