Monika M.

inštruktorka

Milí rodičia, volám sa Monika a som Inštruktorka psychomotorického vývoja dieťatka v zmysle metodiky Evy Kiedroňovej. Som maminou takmer 5 ročnej dcérky, vďaka ktorej som pochopila, že správna manipulácia s bábätkom je veľmi dôležitá téma a uvedomila si, čomu sa chcem celým srdcom venovať. Chcem Vám vysvetliť, prečo je správna manipulácia s bábätkom v zmysle psychomotorického vývoja veľmi dôležitá, ihneď od narodenia do 12.mesiaca. Chcem Vás naučiť ako správne nosiť dieťatko v náručí, hrať sa s dieťatkom a tak podporovať jeho vývoj počas bežných denných činností. Spoločne si vysvetlíme, ako mať doma spokojné dieťatko :) Teším sa na Vás a ďakujem Vám za dôveru :) Monika www.monikamajorosova.sk

Najbližšie online triedy od Monika M.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Simona

Páčia sa mi praktické ukážky, ale podľa mňa je tam príliš veľa zbytočných informácií, rečníckych otázok a subjektívnych pocitov, ktoré zbytočne predlžujú prednášku a teda aj narúšajú schopnosť udržať pozornosť vyše jednej hodiny. Tieto prednášky si odporúčam pozrieť z archívu a pretáčať video. (Príprava pre budúcich rodičov)

23. May 2024
Daša

🩷 Vďaka (Príprava pre budúcich rodičov)

21. May 2024
Hana

Velmi přínosný webinar, spoustu praktických ukázek. (Príprava pre budúcich rodičov)

21. May 2024
Katarína

Prednáška bola zaujímavá, obsahovala teoretickú časť zameranú na vysvetlenie zmien, s ktorými sa musí bábätko po príchode na svet vysporiadavať, aj praktickú časť s ukážkou niektorých možností starostlivosti o bábätko. Lektorka bola veľmi milá a venovala dostatočný priestor aj otázkam. Za mňa bolo veľkým plus navyše aj ukážka novorodenca v plodovom obale, to som ešte nemala príležitosť vidieť a urobilo to na mňa celkom dojem :) (Príprava pre budúcich rodičov)

21. May 2024
Michaela

Hodnotný informačný obsah, pripravenosť lektorky flexibilne reagovať na otázky účastníkov (ukážky fotiek, videa). Nemám čo vytknúť, ďakujem. (Príprava pre budúcich rodičov)

21. May 2024
Patrícia V.

Veľmi príjemný hlas. Dokázala by som počúvať celý deň :) (Príprava pre budúcich rodičov)

18. May 2024
Jana

Děkuji za vyčerpávající informace. (Príprava pre budúcich rodičov)

18. May 2024
Kateřina

Přínosná přednáška :) (Príprava pre budúcich rodičov)

15. May 2024
Jana

Veľmi príjemná lektorka. Ďakujem za praktickú a jasnú prednášku. Odporúčam. (Starostlivosť o detičky)

15. May 2024
Lucia

velmi prijemna a povzbudzujuca lektorka, dobre ako uvodna hodina, potesilo by ma viac konkretnych rad pre manipulaciu s babatkom ako aj popis cinnosti v ramci bezneho dna (na co nezabudnut a kedy je na to najvhodnejsi cas) (Príprava pre budúcich rodičov)

14. May 2024
Marek

Super trieda, odporucam kazdemu rodicovi (Príprava pre budúcich rodičov)

07. May 2024
Lenka

Přínosná přednáška, doporučuji 🙂 (Príprava pre budúcich rodičov)

07. May 2024
Lucie

Moc děkuji za velmi přínosnou přednášku! (Príprava pre budúcich rodičov)

07. May 2024
Jana

Děkuji za velmi přínosné informace. :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

25. Apr 2024
Veronika

Vynikajúca prednáška, veľmi praktická a jasná :) vrelo doporúčam :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

24. Apr 2024
Nikola

Jedna z najlepsich prednasok Dakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

03. Apr 2024
Taťána

Moc se mi to libilo (Príprava pre budúcich rodičov)

27. Mar 2024
Jaroslava

Velmi zaujimava prednaska🙂 odporucam (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka do 12. mesiaca)

25. Mar 2024
Adriana

Správny vývoj bábätka po narodení - veľmi príjemná prednáška, pre mňa najmä o uvedomení si čím si aj ten novorodenec prechádza ako je to pre neho všetko nové. Trošku som čakala, že bude viac o tom čo ma vedieť v ktorom mesiaci života, to bolo trošku rýchlo preletené ale bola možnosť sa pýtať a všetky moje otázky boli zodpovedané takže hodnotím veľmi kladne túto hodinu. Ďakujem! (Príprava pre budúcich rodičov)

19. Mar 2024
Zuzka

Pekne vysvetlené, užitočné (Starostlivosť o detičky)

19. Mar 2024
Radka

Veľmi pekne a užitočne strávený čas (Dieťatko 7-11m)

18. Mar 2024
Linda

Perfektna lekcia, jasne a zrozumitelne podana, vela vela pouzitelnych informacii 😌 (Dieťatko 7-11m)

07. Mar 2024
Zuzana

Príjemná prednáška,poučná,ďakujem (Spokojné bábätko po pôrode)

28. Feb 2024
Katarina

dobre podané, trošku dlhší úvod. Bohužiaľ som musela v tom najdôležitejšom opustiť skupinu :/ (Spokojné bábätko po pôrode)

27. Feb 2024
Simona

Skvelá prednáška podaná zrozumiteľne a jasne. Všetky rady určite využijem pri hrách so svojimi dvojičkami. Niektoré situácie, ktoré som na nich už odpozorovala, úplne sedia s popisom a vysvetlením v prednáške. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

20. Feb 2024
Michaela

Skvelé nové informácie od odborníkov :) (Príprava pre budúcich rodičov)

14. Feb 2024
Daniela
Jiřina
Andrea

Pacilo sa mi. Hlavne ukaza roznych poloh na cvicenie a basnicky k tomu. (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

31. Jan 2024
Barbora

Pani Monika je velmi prijemna a sympaticka, jej prednasky su velmi naucne, nazorne a zrozumitelne. (Starostlivosť o detičky)

24. Jan 2024
Hanka

Oceňuji ujištění nás všech, že se nám stane, že dostaneme protichůdné informace i s radou jak si to logicky přebrat. Děkuji (Príprava pre budúcich rodičov)

19. Dec 2023
Veronika

školení bylo srozumitelné, poučné. Děkuji za něj. (Príprava pre budúcich rodičov)

19. Dec 2023
Ružena

Užitočné informácie.👍 (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

15. Dec 2023
Dominika

Všetky info z videa by sa dali zhrnúť aj do 20 min. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

12. Dec 2023
Denisa

Jednoducho, jasno a zrozumiteľne znázornené aj vysvetlené, (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

09. Dec 2023
Dominika

Prednáška Ako si obľúbiť polohu na brušku od narodenia bola veľmi užitočná a super vysvetlená aj názorne ukázaná. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

03. Dec 2023
Lydia

Vynikajúce, veľmi praktické, málokde človek vidí takúto peknú ukážku, ako sa jednak rozprávať s bábätkom, a jednak ako s ním manipulovať. Super lektorka, teším sa aj na ďalšie lekcie od nej. (Starostlivosť o detičky)

28. Nov 2023
Ružena

Vypocula som si viacero tried pani lektorky. Niektore informacie boli nove, pri niektorych mam pochybnosti. Aj kvoli tomu, ze si studujem vela aj z inych zdrojov. Ako vravi lektorka, treba studovat od viacerych lektorov a vybrat si pocitovo co by bolo prave pre nas to najlepsie. Mam vsak pocit, ze sa informacie opakuju nie len v ramci jednej triedy, ale aj vo vsetkych, ktore som od pani lektorky zatial vypocula. Prijala by som viac informacii v ramci jednotlivych lekcii. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

28. Nov 2023
Karina

Mám veľmi rada prednášky od pani Majorošovej. Sú naozaj praktické a poučné. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Nov 2023
Daniela

Veľmi dobrá,zrozumiteľná a praktická prednáška v podaní p.lepktorky. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Nov 2023
Petra

zajímavé informace, co pomohou pochopit jak na to (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Nov 2023
Katarína

Veľmi prínosné informácie. Skvelá lektorka, trpezlivá, empatická. Ďakujem za možnosť klásť otázky. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Nov 2023
Petra

skvělé video, rychle podané základní informace a praktické ukázky (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka do 12. mesiaca)

20. Nov 2023
Denisa
Lenka

Paní velice příjemná. Vše krásně vysvětleno, co s čím souvisí. Názorné, praktické ukázky jak s dítětem manipulovat. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

17. Nov 2023
Laura

oceňuji zejména praktické ukázky práce s miminkem (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

15. Nov 2023
Karina

Výborná prednáška, hlavne oceňujem praktické príklady manipulácie s dieťatkom. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

14. Nov 2023
Tereza

Super třída, získala jsem mnoho informací, které jsem předtím vůbec nevěděla. Doporučuji. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

14. Nov 2023
Lenka

Skvělý praktický kurz, názorné ukázky, srozumitelné. Rady a typy co s dětmi dělat a nedělat. Lektorka super, příjemná a vše jednoduše ukáže. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

08. Nov 2023
Nikola

Skvělé, velmi přínosné video! (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

07. Nov 2023
Kateřina

Moc fajn, považuji lekci za velmi přínosnou. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

06. Nov 2023
Iva

Nestihla jsem zhlédnout celý přímý přenos najednou, proto bych se ráda dodívala. Hodně informací je pro mě, jako prvorodicku nových. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

06. Nov 2023
Katarína

Veľmi poučná prezentácia. Vrele doporučujem. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

03. Nov 2023
Zuzana

přinosný webinář, rady určitě využiju (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

28. Oct 2023
Lenka

Dobrá prvá príprava pre oteckov. (Podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

26. Oct 2023
Hana

Skvělý webinář, manipulace prakticky ukázána. Za mě super! (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

24. Oct 2023
Kateřina

Super, velmi přínosné pro nastávající maminky. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

24. Oct 2023
Lenka

Pre mna najprinosnejsie prednasky z Mamaclass 👌🏻👌🏻👌🏻 (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

24. Oct 2023
Romana

Opět užitečné a srozumitelně podané informace, vč. Praktických ukázek. Děkuji za to. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

17. Oct 2023
Luc

Velice užitečné, dekuji (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

12. Oct 2023
Petra

Akurát som si to pozrela z archívu a bolo to velmi príjemné. Ďakujem za skvelé a jednoduché podanie, so všetkým čo ku tomu patrí ☺️ (Podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

12. Oct 2023
Andrea

S lekcí jsem byla spokojena. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

10. Oct 2023
katarina

Ďakujem, teším sa, keď si to vyskúšam na svojom synčekovi :-) (Starostlivosť o detičky)

04. Oct 2023
Adriana
Adriana

Starostlivosť o novorodeniatko - dobrá prednáška (Starostlivosť o detičky)

28. Sep 2023
Alex

Moc příjemná lektorka, hodina mi rychle uběhla, získala jsem hodně nových informací (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Sep 2023
Blanka

Neměla jsem možnost zhlédnout celý přímý přenos nejdnou, proto bych se ráda dodívala. Hodně informací, které byly řečeny, bylo pro mě nových. (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Sep 2023
Pavka

Bylo to přínosné video. Děkuji. (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Sep 2023
Denisa

Dekuji za zpracovani tohoto tematu (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Sep 2023
Kateřina

Děkuji hodně zajímavých informací a názorných ukázek 🙂 (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka do 12. mesiaca)

25. Sep 2023
Markéta
Markéta
Adél

Velice poučné (Príprava pre budúcich rodičov)

21. Sep 2023
Andrea

Praktické ukážky ako sa správať k novorodencovi. Dobre vysvetlené všetky postupy, lektorku sa dobre počúva. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Daniela

Prednáška bola prínosná .Ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Soňa

Viděla jsem zatím bohužel jen prvních 10 minut, ale ty byly plné důležitých informací. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Lucia

Prednáška sa mi veľmi páčila. Dozvedela som sa veľa nových informácií. Jediné mínus bolo nasmerovanie kamery, bolo veľa momentov kedy som nevidela pol bábiky. Stačilo by ak by bola kamera mierne ďalej. Ďakujem veľmi pekne za cenné rady. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Lenka

Naučný popis toho, jak se starat o miminko, děkuji. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Kateřina

Moc pekna prednaska, vse nazorne ukazano a vysvetleno. Dekuji. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Sep 2023
Radka

Super, pomohlo mi to získat nové informace. (Príprava pre budúcich rodičov)

19. Sep 2023
Martina
Renata

Bylo to velmi zajímavé a určitých věcech i překvapující (Príprava pre budúcich rodičov)

06. Sep 2023
Lenka

Pani Monika je veľmi milá, ochotne zodpovedala na naše otázky, len mám určitú mieru pochybnosti pri niektorých informáciách, napr. pri neustálom používaní mäkkého hniezda a vankúša pre bábätko, najmä v noci. Možno by som ešte odporučila viac konkrétnych informácií, v tejto téme sa myslím nevenovala kúpaniu (v rámci bežného dňa s novorodencom), zdalo sa mi, že tam bolo trošku viac takej "vaty", takých informácií, ktoré sa miestami opakovali a neboli až tak praktického charakteru. (Príprava pre budúcich rodičov)

05. Sep 2023
Klaudia

Musím sa prikloniť k menej pozitívnemu názoru, ktorý sa objavil nižšie. Informácie sú zastaralé, neopierajú sa o vedecké výskumy z posledných rokov, sú založené "pocitovo" z pohľadu inštruktorky. Bohužiaľ, pocity prednášajúcej neochránia naše bábätká pred SIDS. Overené fakty založené na výskumoch áno. Vypočula som si asi tri jej prednášky a okrem tohto nedostatku mi prekáža aj jej prejav - prihovára sa mamičkám ako nejakým opičkám, čo ničomu nerozumejú, znie povýšenecky a často svoje názory prezentuje priam zastrašujúco, napr. ,,Ak budete robiť toto, tak sa nečudujte, ak vaše dieťa bude také a také." Také vety budúci rodičia naozaj počúvať nemusia. (Príprava pre budúcich rodičov)

05. Sep 2023
Zuzana

Náučný seminár (Príprava pre budúcich rodičov)

22. Aug 2023
Jana

Veľmi poučné, pekne vysvetlené. Ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

08. Aug 2023
Eli

Výborná prednáška. Jasné, zrozumiteľné a dáva vám všetko väčší zmysel. Odporúčam. (Príprava pre budúcich rodičov)

08. Aug 2023
Viktoria
Veronika

Praktický návod starostlivosti. :) (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

02. Aug 2023
Petra

Děkuji. Velmi přínosné. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

01. Aug 2023
Lenka

Prednaska mi dala vela hodnotnych informacii, aj napriek tomu, ze som druhorodicka. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

01. Aug 2023
Andrea

Mnozstvo uzitocnych informacii, ktore urcite vyuzijem aj v praxi. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Jul 2023