Monika M.

inštruktorka

Milí rodičia, volám sa Monika a som Inštruktorka psychomotorického vývoja dieťatka v zmysle metodiky Evy Kiedroňovej. Som maminou takmer 5 ročnej dcérky, vďaka ktorej som pochopila, že správna manipulácia s bábätkom je veľmi dôležitá téma a uvedomila si, čomu sa chcem celým srdcom venovať. Chcem Vám vysvetliť, prečo je správna manipulácia s bábätkom v zmysle psychomotorického vývoja veľmi dôležitá, ihneď od narodenia do 12.mesiaca. Chcem Vás naučiť ako správne nosiť dieťatko v náručí, hrať sa s dieťatkom a tak podporovať jeho vývoj počas bežných denných činností. Spoločne si vysvetlíme, ako mať doma spokojné dieťatko :) Teším sa na Vás a ďakujem Vám za dôveru :) Monika www.monikamajorosova.sk

Najbližšie online triedy od Monika M.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Jana

Bolo to super (Príprava pre budúcich rodičov)

27. Jan 2023
Lucie

Příjemné, naučné (Príprava pre budúcich rodičov)

27. Jan 2023
Andrea

velmi prijemna prednaska a vysvetlenia. urcite sa prihlasim aj na dalsie hodiny. (Príprava pre budúcich rodičov)

27. Jan 2023
Iveta

Dozvedela som sa veľmi veľa užitočných informácií, najmä o manipulácii s bábätkom. Ďakujem :) (Príprava pre budúcich rodičov)

27. Jan 2023
Henrieta

Výborne vysvetlené aj s tipmi do praxe. Určite by som si lektorku zvolila aj pre ďalšie videá. (Dieťatko 7-11m)

25. Jan 2023
Dušana

opäť veľmi dobrá prednáška od tejto pani psychologičky (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka do 12. mesiaca (VIDEO))

23. Jan 2023
Monika

Skvělá přednáška, spousta tipů co má konečně hlavu a patu :) (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Jan 2023
Michaela

Líbilo se mi, že to nebyla lekce pouze o výčtu věcí, které je zapotřebí pořídit, tak jak se dnes dozvíme ze spousty internetových stránek, ale že byla doplněna o praktické ukázky a vysvětlení důležitosti/ nepotřebnosti z hlediska psychomotorického vývoje. (Príprava pre budúcich rodičov)

10. Jan 2023
Lenka

Prakticke ukazky a navody na spravnu stimulaciu a rozvoj babatka. Co robit, ako a odkedy a aby to bolo spravne, v tychto hodinach nam to lektorka nazorne ukazala. (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

29. Dec 2022
Lenka

S kazdou prednaskou pani Moniky sa mi viac a viac dotvara puzzle spravnej manipulacie s babatkom, v zmysle podporenia jeho zdraveho psychomotorickeho vyvoja. Dakujem :) (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

21. Dec 2022
Dušana

Páčila sa mi rada s plienkou a celkovo to bolo výborne vysvetlené. (Starostlivosť o detičky (VIDEO))

17. Dec 2022
Alexandra
Lenka

Bolesť bruska je asi častým strašiakom rodičov, vlastne asi celkovo plač bábätka. Nevieme prečo plače, ale je super, že vieme, čo by sme mohli robiť, aby sme bábätko dostali do väčšieho kľudu a uvoľnenia a tým pádom bolesť a plač minimalizovali 👍 (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

13. Dec 2022
Lenka

Som rada, že som si mohla vypočuť dalsiu prednášku od pani Moniky, pekne mi to dotvára obraz o správnej manipulácii s bábätkom a cítim menej strachu, ako mi to ako prvorodičke pôjde. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

13. Dec 2022
Adriana

Veľmi zrozumiteľne a prijemne vysvetlené veci. Ďakujeme :) (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

06. Dec 2022
Lucia
Jana
Martina
Elena

Stihla som len druhú polovicu, ale veľmi zaujímavá prednáška (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

29. Nov 2022
Andrea

Veľmi poučné, obzvlášť pre mamičky s prvým babätkom. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

29. Nov 2022
Eva

Důležité informace, vše přehledně a srozumitelně popsáno a vysvětleno, doporučuji (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

29. Nov 2022
Lucia

Dobrý deň Táto prednáška bola naozaj perfektná :) (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

29. Nov 2022
Zuzana

skvele tipy co si vsimat pre spravny rozvoj drzania tela a ako cvicit (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka do 12. mesiaca (VIDEO))

29. Nov 2022
Zuzana

fantasticka prednaska! pruzne vysvetlovanie, vela informacii. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

29. Nov 2022
Katka

S Monikou som absolvovala toto skolenie s prvou dcerou osobne. A velmi mi pomohla v istote ako manipulovat s dietatom. Tiez tato prednaska bola uistenim ako manipulovat s mojim druhym dietatom. Velmi jasne vysvetlene. A hlavne ukazky na babike,pre vizualiciu vynorne. Dakujem (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

22. Nov 2022
Júlia

Určite odporúčam, táto prednáška mi priniesla zase veľa nového. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

16. Nov 2022
Polet

Veľmi dobrá prednáška. ĎAKUJEM (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

16. Nov 2022
Júlia
Júlia
Tatiana

Na online triede - kurze sa mi páčila názorná ukážka s bábikou v rámci hier pre bábätká, v ktorej časti tela stimulovať dieťa. Oceňujem aj fakt, že každé dieťa má sklon k asymetrii a príklady ako ich eliminovať boli veľmi užitočné. Ďakujem :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

15. Nov 2022
Jarmila

Veľmi super prednáška ☺️ (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

15. Nov 2022
Tatiana

veľmi pekná prednáška :) (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

27. Oct 2022
Barbora

super, vše vysvětlené jak bylo potřeba. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

26. Oct 2022
Lucie

Děkuji moc za informace :) (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

25. Oct 2022
Lenka

Veľmi pekná trieda s ukážkou kúpania bábätka. Vysvetlenie základnej manipulácie aj dôležitosti vytvorenia akéhosi rituálu, vďaka ktorému môžeme bábätko rýchlejšie nastaviť na režim deň/ noc. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

25. Oct 2022
Michala

Líbí se mi přístup lektorky k této tématice. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

25. Oct 2022
Lenka

Skvelá a veľmi praktická prednáška 😊 (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

25. Oct 2022
Lucie

Velmi poučná a přínosná ukázka stimulace s novorozencem, děkuji za ni 😊👍 (Príprava pre budúcich rodičov)

19. Oct 2022
Lenka

Táto prednáška bola uzavretím cyklu o správnej manipulácii s bábätkom. Dalo mi to veľa teoretických informácií, ktoré verím že budem vedieť prakticky využiť, keď už sa náš malý narodí. To, čo pani Monika hovorila, mi navyše dávalo veľký zmysel, takže sa budem snažiť pouzit z toho čo najviac. Ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

18. Oct 2022
Erika

Skvelá prednáška najmä pre nás prvorodičky :-) (Príprava pre budúcich rodičov)

13. Oct 2022
Monika

Dakujem velmi pekne za hodinu. Ako prvorodicka som sa dozvedela mnozstvo uzitocnych informacii. Velmi sa mi pacil pristup lektorky - zodpovedala vsetky otazky z chatu aj ked sme boli uz viac ako hodinu na seminari. Bola to moja prva hodina ale nie posledna. Dakujem ! (Príprava pre budúcich rodičov)

13. Oct 2022
Eva

Jako vzdy moc mila a prinosna videa (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

13. Oct 2022
Eva

Lekci se mi podarilo pustit ze zaznamu, bylo to moc prijemne a urcite doporucuji (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Oct 2022
Veronika

Skvělé, hodně přínosné. (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Oct 2022
Brigita

Hodina bola veľmi obohacujúca a mamičky, ktoré majú prvé bábätko je to veľmi užitočné dozvedieť sa základne veci ako sa starať o bábätko keď sa narodí, ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Oct 2022
Eva

kurz nešlo spustit, nelze hodnotit. Ráda bych měla tedy přístup do záznamu (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Oct 2022
Katarína

Starostlivosť o novorodenca bola veľmi dobre vysvetlená, cítim sa spokojne keď už viem, ako správne polohovať bábätko aby bolo spokojné. :) (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Oct 2022
Harapatova

Děkuji, bylo to velmi přínosné a prakticky zaměřené. (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Oct 2022
Lenka

Veľmi dobrá prednáška. Manipulácia s maličkým bábätkom, ako si to predstaviť, ako to zrealizovať, ako približne vyzerá denný režim detí do 3 mesiacov a to všetko v súlade s ich psychomotorickým vývojom 👍 (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Oct 2022
Michaela

Aj keď už jedno dieťatko mám,vždy je dobré čo-to si pripomenúť a aj získať nový/iný pohľad. (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Oct 2022
Katarína

Všetky informácie boli pre mňa prínosné, budem z nich čerpať a myslieť na ne pri starostlivosti o moju dcérku keď sa narodí. Všetko bolo veľmi dobre povedané, vysvetlené a ukázané. Spravila som si aj jednoduché poznámky, aby som si lepšie uchovala a zapamätala informácie. Veľká spokojnosť 😊 (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Oct 2022
Kateřina
Lucie

Praktické ukázky toho, jak manipulovat s novorozencem a vysvětlení jednotlivých kroků. Přednáška se mi moc líbila, děkuji:) (Príprava pre budúcich rodičov)

11. Oct 2022
Jana

Cela prednaska sa mi pacila,pre mna ako prvorodicki cenne rady (Príprava pre budúcich rodičov)

05. Oct 2022
Zuzana

Citelne lepsie, nez uvodna prednaska, no aj tu odznelo podla mojho nazoru zopar veci, pri kt. by sa pediatri a detski fyzioterapeuti chytali na hlavy (spanie len v perinke, odporucanie polohovat dieta na spanok na bok a neodporucacie davat dieta od narodenia na brucho). Lektorka je inak mila a vysvetluje podrobne, len skoda, ze vzdy uvedie iba "ja to robim takto / ja odporucam" a neuvedie aj to, ze standard je iny... Myslim, ze niektore mamicky budu prekvapene, ked sa u detskeho lekara dozvedia, ze dieta by malo spat bez perinky na tvrdom matraci na chrbte a ze ho treba od narodenia ukladat na brucho (viac krat denne). (Príprava pre budúcich rodičov)

05. Oct 2022
Miroslava

Velmi přínosné. Paní lektorka byla velice příjemná , vše krásně vysvětlila :) (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Oct 2022
Adriana

Super přednáška a vizuální předvedení toho, jak miminko chytat, brát, nosit, velmi praktické. (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Oct 2022
Žaneta

Za mna skvele.Vela mi to dalo (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Oct 2022
Simona

Som veľmi spokojná s kvalitou znázornenia manipulácie s bábätkom. Inštruktorka vysvetľovala zrozumiteľne, pomali, opakovala viackrát, čo bolo prínosné. Určite využijem viacero kurzov u inštruktorky. (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Oct 2022
Simona

Online přednáška mi bohužel nešla spustit. Jdu se podívat na záznam:) (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Oct 2022
Lenka

Veľmi praktická trieda s množstvom užitočných informácii a ukážok. Vyvracia mnohé staré mýty o nosení a polohovani, čo som rada, lebo určite mi záleží na tom, aby sa moje bábätko správne vyvíjalo aj vďaka mojej správnej manipulácii. (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Oct 2022
alice

Hezká přednáška, názorně vysvětlené a ukázané polohy při nošení miminka. (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Oct 2022
Magdaléna

veľmi užitočné informácie, super (Podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca (VIDEO))

28. Sep 2022
Zuzana

Slabší priemer... Bolo by fér, ak by p. lektorka aspoň spomenula, že teória, ktorú prezentuje (učenie p. Kiedroňovej - hlavne spanie v páperovej zavinovačke cez deň aj v noci) je značne kontroverzná a neodporúčaná väčšinou pediatrou a fyzioterapeutov. Pokiaľ ide o mňa, je to úplne prvý systém starostlivosti o novorodenca, na kt. som narazila, keď som zistila, že som tehotná a zároveň aj prvý (a doteraz aj jediný), od ktorého som úplne upustila, keď som zistila, ako veľmi neladí s tým, čo odporúča väčšina odbornej verejnosti - napr. spánok v noci výlučne na tvrdom matraci, v zavinovačke (nie páperovej) alebo spacom vaku, príp. bez nich, monitor dychu na prevenciu SIDS, nefixovať hlavičku v spánku proti pohybu do strán (aby dieťa pri refluxe mohlo otočiť hlavu a zbaviť sa tak vydávenej potravy ktorá pri zafixovanej hlavičke ostane v ústach a nose) a pod. Minimálne jednu prednášku od tejto lektorky si nahlásim, aby som videla, či mi aspoň konkrétne tipy k manipulácii s novorodencom niečo dajú.... Pokiaľ však ide o manipuláciu s dieťaťom, ocenila by som skôr prednášku s nejakou fundovanou fyzioterapeutkou alebo detskou lekárkou, ktoré prezentujú najnovšie poznatky ohľadne toho, ako narábať s dieťaťom a nefixujú sa na jedno učenie jednej osoby (ktoré sa dnes už navyše považuje skôr za prekonané). (Príprava pre budúcich rodičov)

27. Sep 2022
Lenka

Veľmi sympatická lektorka a dôležité informácie najmä pre všetkých prvorodičov, ktorí prvýkrát držia v náruči to krehké stvoreniatko, odkázané na ich starostlivosť a opateru. Je skvele vedieť, ako to robiť čo najsprávnejšie a ako s bábätkom manipulovať tak, aby to bolo pre jeho ďalší vývoj prospešné. Ďakujem za cenné informácie, teším sa na ďalšie :) (Príprava pre budúcich rodičov)

27. Sep 2022
Lubica

Vyborne vysvetlene len mi nesli pisat otazky 😊 ale lektorka to zrozumitelne vysvetlila (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

20. Sep 2022
Karin

Veľmi kvalitne spracovaný obsah videa. (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

14. Sep 2022
Alžbeta

Na Vašej prednáške som bola prvýkrát a neľutujem. Hneď som aj vyskúšala Vaše rady a bola som prekvapená že to hneď aj fungovalo.Dakujem. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

13. Sep 2022
Lívia
Karin
Daniela

Veľmi užitočne informácie ohľadom bolesti bruška. Najviac ma zaujali informácie ohľadom peria a určite to vyskúšam. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

13. Sep 2022
Dina

Dobře vysvětlené, srozumitelné a užitečné informace. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

13. Sep 2022
Markéta

Přednáška byla plná užitečných informací i praktických ukázek. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

13. Sep 2022
Karolína

Kurz moc pěkný, ale stejně se to člověk naučí zkušenostmi, vzhledem k tomu, že jsme měli akčnější dítě a bylo to obtížnější (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

19. Aug 2022
Karolína

Zpětně dokáži říci, že mne tento kurz připravil na to, abych se méně stresovala. (Príprava pre budúcich rodičov)

19. Aug 2022
Ivona

Skvele triedy. Veľmi jasne stručne vysvetlené. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

16. Aug 2022
July

Super kurz, velmi uzitocne rady a techniky, treba ich len nacvicit 😉 (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

16. Aug 2022
Patrícia

Super zrozumiteľne a prakticky vysvetlená manipulácia s bábätkom ☺️ (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

16. Aug 2022
Mirka
Zuzana
Stanislava

Veľmi užitočný kurz kde lektorka veľmi jasne vysvetlila ako správne má vyzerať 1.a 2. Vzpriamene a ako dieťaťu pomôcť sa doň správne dostať. Vďaka kurzu som dokázala ľahko zistiť kde robím chyby a aké sú zlé návyky môjho drobca i to ako ich postupne odstraňovať. Ďakujem Monike mojej zatiaľ najobľúbenejšej lektorka za užitočné témy, ktoré sú ako šité na mieru podľa toho čo riešim. (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

02. Aug 2022
Radoslava

Dakujem za uzasne a zmysluplne info (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

26. Jul 2022
Monika

Vyborne nazorne tridy, prijemna lektorka (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

26. Jul 2022
Nina

Vynikajúci kurz. Veľmi sa mi páčilo adresné a jasné vysvetlenie ako sa bábätko pohybovo vyvíja, ako na to nadviazať a stimulovať ho k ďalšiemu a správnemu rozvoju. Tiež poukázanie na to, že v ktorom mesiaci/ týždni je čo vhodné. Ale najmä, že je potrebné sledovať aj náladu a pripravenosť bábätka. Oceňujem, že keď zostal časový priestor, Monika bola ochotná odpovedať na otázky, ktoré sa týkali aj iných tém. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

26. Jul 2022
Natália

Výborná prednáška, príjemná pani lektorka, veľmi veľa užitočných informácií. Odporúčam a teším sa na ďalšiu :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

26. Jul 2022
Martina

Skvelá prednáška veľmi praktické :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

25. Jul 2022
Stanislava

Veľmi užitočné a zrozumiteľne podané informácie. Pekne ďakujem (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

20. Jul 2022
Monika

Velmi pěkně zpracovávé, hezké praktické ukázky. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Jul 2022
Eva

Výborná prednáška bohatá na informácie a praktické ukážky polohovania a hry s bábätkom, tiež praktické tipy aké hračky, pomôcky mať doma a čo nie. Monika má príjemný hlas a kľudnú energiu, veľmi dobre sa počúva. Za mňa 10 bodov z 10 :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

19. Jul 2022