Monika M.

inštruktorka

Milí rodičia, volám sa Monika a som Inštruktorka psychomotorického vývoja dieťatka v zmysle metodiky Evy Kiedroňovej. Som maminou takmer 5 ročnej dcérky, vďaka ktorej som pochopila, že správna manipulácia s bábätkom je veľmi dôležitá téma a uvedomila si, čomu sa chcem celým srdcom venovať. Chcem Vám vysvetliť, prečo je správna manipulácia s bábätkom v zmysle psychomotorického vývoja veľmi dôležitá, ihneď od narodenia do 12.mesiaca. Chcem Vás naučiť ako správne nosiť dieťatko v náručí, hrať sa s dieťatkom a tak podporovať jeho vývoj počas bežných denných činností. Spoločne si vysvetlíme, ako mať doma spokojné dieťatko :) Teším sa na Vás a ďakujem Vám za dôveru :) Monika www.monikamajorosova.sk

Najbližšie online triedy od Monika M.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Simona

Online přednáška mi bohužel nešla spustit. Jdu se podívat na záznam:) (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Oct 2022
Lenka

Veľmi praktická trieda s množstvom užitočných informácii a ukážok. Vyvracia mnohé staré mýty o nosení a polohovani, čo som rada, lebo určite mi záleží na tom, aby sa moje bábätko správne vyvíjalo aj vďaka mojej správnej manipulácii. (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Oct 2022
alice

Hezká přednáška, názorně vysvětlené a ukázané polohy při nošení miminka. (Príprava pre budúcich rodičov)

04. Oct 2022
Magdaléna

veľmi užitočné informácie, super (Podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca (VIDEO))

28. Sep 2022
Zuzana

Slabší priemer... Bolo by fér, ak by p. lektorka aspoň spomenula, že teória, ktorú prezentuje (učenie p. Kiedroňovej - hlavne spanie v páperovej zavinovačke cez deň aj v noci) je značne kontroverzná a neodporúčaná väčšinou pediatrou a fyzioterapeutov. Pokiaľ ide o mňa, je to úplne prvý systém starostlivosti o novorodenca, na kt. som narazila, keď som zistila, že som tehotná a zároveň aj prvý (a doteraz aj jediný), od ktorého som úplne upustila, keď som zistila, ako veľmi neladí s tým, čo odporúča väčšina odbornej verejnosti - napr. spánok v noci výlučne na tvrdom matraci, v zavinovačke (nie páperovej) alebo spacom vaku, príp. bez nich, monitor dychu na prevenciu SIDS, nefixovať hlavičku v spánku proti pohybu do strán (aby dieťa pri refluxe mohlo otočiť hlavu a zbaviť sa tak vydávenej potravy ktorá pri zafixovanej hlavičke ostane v ústach a nose) a pod. Minimálne jednu prednášku od tejto lektorky si nahlásim, aby som videla, či mi aspoň konkrétne tipy k manipulácii s novorodencom niečo dajú.... Pokiaľ však ide o manipuláciu s dieťaťom, ocenila by som skôr prednášku s nejakou fundovanou fyzioterapeutkou alebo detskou lekárkou, ktoré prezentujú najnovšie poznatky ohľadne toho, ako narábať s dieťaťom a nefixujú sa na jedno učenie jednej osoby (ktoré sa dnes už navyše považuje skôr za prekonané). (Príprava pre budúcich rodičov)

27. Sep 2022
Lenka

Veľmi sympatická lektorka a dôležité informácie najmä pre všetkých prvorodičov, ktorí prvýkrát držia v náruči to krehké stvoreniatko, odkázané na ich starostlivosť a opateru. Je skvele vedieť, ako to robiť čo najsprávnejšie a ako s bábätkom manipulovať tak, aby to bolo pre jeho ďalší vývoj prospešné. Ďakujem za cenné informácie, teším sa na ďalšie :) (Príprava pre budúcich rodičov)

27. Sep 2022
Lubica

Vyborne vysvetlene len mi nesli pisat otazky 😊 ale lektorka to zrozumitelne vysvetlila (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

20. Sep 2022
Karin

Veľmi kvalitne spracovaný obsah videa. (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

14. Sep 2022
Alžbeta

Na Vašej prednáške som bola prvýkrát a neľutujem. Hneď som aj vyskúšala Vaše rady a bola som prekvapená že to hneď aj fungovalo.Dakujem. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

13. Sep 2022
Lívia
Karin
Daniela

Veľmi užitočne informácie ohľadom bolesti bruška. Najviac ma zaujali informácie ohľadom peria a určite to vyskúšam. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

13. Sep 2022
Dina

Dobře vysvětlené, srozumitelné a užitečné informace. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

13. Sep 2022
Markéta

Přednáška byla plná užitečných informací i praktických ukázek. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

13. Sep 2022
Karolína

Kurz moc pěkný, ale stejně se to člověk naučí zkušenostmi, vzhledem k tomu, že jsme měli akčnější dítě a bylo to obtížnější (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

19. Aug 2022
Karolína

Zpětně dokáži říci, že mne tento kurz připravil na to, abych se méně stresovala. (Príprava pre budúcich rodičov)

19. Aug 2022
Ivona

Skvele triedy. Veľmi jasne stručne vysvetlené. (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

16. Aug 2022
July

Super kurz, velmi uzitocne rady a techniky, treba ich len nacvicit 😉 (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

16. Aug 2022
Patrícia

Super zrozumiteľne a prakticky vysvetlená manipulácia s bábätkom ☺️ (Prínos správnej manipulácie a podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca)

16. Aug 2022
Mirka
Zuzana
Stanislava

Veľmi užitočný kurz kde lektorka veľmi jasne vysvetlila ako správne má vyzerať 1.a 2. Vzpriamene a ako dieťaťu pomôcť sa doň správne dostať. Vďaka kurzu som dokázala ľahko zistiť kde robím chyby a aké sú zlé návyky môjho drobca i to ako ich postupne odstraňovať. Ďakujem Monike mojej zatiaľ najobľúbenejšej lektorka za užitočné témy, ktoré sú ako šité na mieru podľa toho čo riešim. (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

02. Aug 2022
Radoslava

Dakujem za uzasne a zmysluplne info (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

26. Jul 2022
Monika

Vyborne nazorne tridy, prijemna lektorka (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

26. Jul 2022
Nina

Vynikajúci kurz. Veľmi sa mi páčilo adresné a jasné vysvetlenie ako sa bábätko pohybovo vyvíja, ako na to nadviazať a stimulovať ho k ďalšiemu a správnemu rozvoju. Tiež poukázanie na to, že v ktorom mesiaci/ týždni je čo vhodné. Ale najmä, že je potrebné sledovať aj náladu a pripravenosť bábätka. Oceňujem, že keď zostal časový priestor, Monika bola ochotná odpovedať na otázky, ktoré sa týkali aj iných tém. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

26. Jul 2022
Natália

Výborná prednáška, príjemná pani lektorka, veľmi veľa užitočných informácií. Odporúčam a teším sa na ďalšiu :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

26. Jul 2022
Martina

Skvelá prednáška veľmi praktické :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

25. Jul 2022
Stanislava

Veľmi užitočné a zrozumiteľne podané informácie. Pekne ďakujem (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

20. Jul 2022
Monika

Velmi pěkně zpracovávé, hezké praktické ukázky. (Príprava pre budúcich rodičov)

20. Jul 2022
Eva

Výborná prednáška bohatá na informácie a praktické ukážky polohovania a hry s bábätkom, tiež praktické tipy aké hračky, pomôcky mať doma a čo nie. Monika má príjemný hlas a kľudnú energiu, veľmi dobre sa počúva. Za mňa 10 bodov z 10 :) (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

19. Jul 2022
Jana

Pani lektorka je veľmi milá, je super ako všetko vysvetlí tak že každá mamička to pochopí . Jej prednášky sú veľmi prínosné (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka od narodenia do 3 mes.)

19. Jul 2022
Katarína
Michaela

Fajn prednáška, detailne vysvetlený celý proces kúpania bábätka. (Starostlivosť o detičky (VIDEO))

13. Jul 2022
Aneta

Výborné video, vôbec ma nenapadli niektoré príčiny bolesti bruška a pritom sú také zrejmé a ľahko odstranitelne ,,takže ďakujem! (Podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca (VIDEO))

07. Jul 2022
Petra

Prinosne a progesionalni moc dekuji (Podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca (VIDEO))

06. Jul 2022
Radka

Vyborna prednaska, toto sme momentalne potrebovali,lebo nas chlapcek ma bolave brusko..Inak velmi chvalim tuto novinku, ze sa da video pozriet az z archivu, to mi tu velmi chybalo,lebo casto prednasajuce spominaju,ze uz mali prednasku na nejaku temu a ze si ju mozeme najst v archive,ale to bohuzial nebolo mozne ak sme na nu neboli pred zacatim prihlasene.. (Podpora správneho psychomotorického vývinu novorodenca (VIDEO))

05. Jul 2022
Zuzana

Super prednáška (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

01. Jul 2022
Simona

krásna ukážka ako kúpať bábo :) (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

28. Jun 2022
Hana

zaujímavá prednáška :) (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

28. Jun 2022
Petra

top téma i lektorka, dekuji (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

28. Jun 2022
Marcela

Zatiaľ najlepšia prednáška, akú som absolvovala. Pani Monika všetko dôkladne ukázala a ochotne zodpovedala otázky. Veľká spokojnosť. (Kúpanie novorodenca vo vaničke u vás doma)

28. Jun 2022
Eva

Super inštruktážne video! (Starostlivosť o detičky (VIDEO))

22. Jun 2022
Zuzana

Pani Monika vynikajúco vysvetľuje a zameriava sa na praktické témy a otázky. Vždy si ich pozerám opakovane z archívu a môžem len odporučiť. (Príprava pre budúcich rodičov)

16. Jun 2022
Katka

Výborné hodiny, určite odporúčam každému rodičovi a budúcemu rodičovi a teším sa na ďalšie hodiny :) (Príprava pre budúcich rodičov)

16. Jun 2022
Martina

Moc se mi kurz líbil :) (Príprava pre budúcich rodičov)

15. Jun 2022
Barbora

Opäť skvelá prednaška. Veľa info a hneď aj nazorné ukažky. Ďakujem. (Príprava pre budúcich rodičov)

15. Jun 2022
Klaudia

Super, dozvedela som nove info, mila a príjemná lektorka, dobre vysvetľuje (Príprava pre budúcich rodičov)

14. Jun 2022
Zuzana

Prednaska bola obsazna a dobre spracovana, o polohovani do troch mesiacov ( aj trochu viac) som sa dozvedela nove a zaujimave veci. Minus hviezdicka za nespojenie SIDS s polohovanim na brusku (ale chapem, ze k tomu sa ma vyjadrit pediater). Za mna by som ocenila este informaciu k polohovaniu v postielke a ako sa vyhnut prelezaniu hlavicky. Ink prednasku velmi odporucam. (Príprava pre budúcich rodičov)

14. Jun 2022
Daniela

Super lekcia veľmi mi to pomohlo v ďalšom nasmerovaní (Príprava pre budúcich rodičov)

14. Jun 2022
Ivana

Super prednáška 👍 ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

14. Jun 2022
Anna

Výborná predáška, odporúčam. (Príprava pre budúcich rodičov)

14. Jun 2022
Barbora

Vyborna prednaska, zrozumitelna, pri tom ako p. Monika rozpravala hned vsetko ukazovala. Super. Zatial najlepsia. Tesim sa na dalsiu. (Príprava pre budúcich rodičov)

10. Jun 2022
Špaková
Anežka

Skvelé ukážky ako manipulovať s dieťatkom, milé vystupovanie lektorky. (Príprava pre budúcich rodičov)

07. Jun 2022
Eliana

Vyborna prednaska, odporucam! (Príprava pre budúcich rodičov)

07. Jun 2022
Henrieta

Velmi pekne vysvetlene, dakujem za prednasku. (Príprava pre budúcich rodičov)

07. Jun 2022
Kristína

Pre mňa ako pre prvorodičku bola prednáška veľmi prínosná. Ďakujem. (Príprava pre budúcich rodičov)

07. Jun 2022
Slava

Veľmi užitočná. Ďakujem a teším sa na ďalšie lekcie 😊 (Príprava pre budúcich rodičov)

07. Jun 2022
Monika

Túto prednášku by mal určite absolvovať každý rodič. Veľmi užitočné informácie, zúčastnila som sa už druhýkrát. Zrozumiteľné, pekne znázornené. (Príprava pre budúcich rodičov)

31. May 2022
Blanka

Vyborne nazorne odprezentovane, som si skusala na babike:) Dufam, ze do porodu sa este raz prihlasim a precvicim polohy a bude to potom pre mna lepsia a istejsia manipulacia s novorodencom. Dakujem velmi pekne (Príprava pre budúcich rodičov)

31. May 2022
Šárka

Viděla jsem už čtvrtou přednášku paní Moniky a všechny byly naprosto super. Děkuji mockrát. (Príprava pre budúcich rodičov)

31. May 2022
Beata

Ďakujem za cenné informácie a rady 🙂 (Príprava pre budúcich rodičov)

31. May 2022
Lucia

Veľmi pekná a prínosná prednáška. Lektorka pôsobila veľmi pokojne, zrozumiteľne a zodpovedala všetky otázky. Rovno som sa prihlásila na pokračovanie. Vďaka :) (Príprava pre budúcich rodičov)

24. May 2022
Daniela

Lekce Moniky jsou pro mě největším přínosem. Vždy všechno jasně a srozumitelně vysvětlí a předvede. Děkuji a těším se na další. (Hry detičiek od 4-6 mesiacov)

20. May 2022
Radka

Neviem ako presne by som zhodnotila prednasky od tejto prednasajucej, lebo po kazdej z nich som vzdy zmatena a neviem presne vyhodnotit, co je vlastne dobre, co zle atd...Pani Monika je mila a snazi sa toho vysvetlit co najviac, ale v konecnom dosledku mi to pride,ze rozprava vela a tym mi unika pointa. Snazi sa vysvetlit dosledky, ale chybaju mi tam presne a jasne informacie co robit a co nerobit (v konecnom dosledku) (Príprava pre budúcich rodičov)

17. May 2022
Lucia

Na tieto prednášky sa vždy tešíme, sú veľkým prínosom. Ďakujeme (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Lucia

Perfektná prednáška, názorné ukážky, veľa sme si s manželom z tejto prednášky zobrali. Ďakujeme (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Helena

lekcia bola pre mna velmi prinosna, lektorka profesionalna, skusena, odbornicka, velmi pochopitelne vysvetlovala, nazorne ukazky, velmi dobre pripravene, dakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Erika

Jednoducho a vecne vysvetlené. V dnešnej dobe, kedy nám tlačia rôzne produkty, si treba uvedomiť čo nám skutočne treba a čo nie a naozaj toho nie je veľa. A aj preto sa mi lekcia veľmi páčila, netreba si veci komplikovať 🙂 (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Lenka

Jedna z mojich oblubenych prednasajucich. ❤️ Pre mna velmi prijemna a naucna prednaska plna hodnotnych informacii z praxe! Dakujem! (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Simona

Výborná přednáška pro pochopení vývoje dítěte do 3 měsíců a jak s ním zacházet. Paní Monika tématu rozumí a je vidět, že ji baví. Pro mě velice přínosné. Líbilo se mi také, že paní Monika svůj názor a zkušenosti (např. s hnízděním) maminkám nabízela, ale nenutila. (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Dominika

Pre mňa ako prvorodičku, to bola veľmi užitočná prednáška, ktorá mi dala veľa nových informácii. Ďakujem veľmi pekne :) (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Martina

Velmi pěkná přednáška, užitečné tipy a rady :) (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Barbora

kurz bol prinosny, dozvedela som sa vela novych informacii (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Veronika

Perfektná prednáška plná užitočných informácii, tipov, ukážok. Lektorka je veľmi milá, má príjemný hlas, odpovedá na otázky až po prednáške, čo sa mne osobne veľmi páči, pretože prednášku vedie plynule, neskáče tým pádom na rôzne témy. Naozaj to dnes bolo veľmi prínosné. Ďakujem (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Lucie

Super přínosná přednáška (Príprava pre budúcich rodičov)

10. May 2022
Adéla

Velmi přínosná přednáška. Vše názorně ukázáno, vysvětleno. Doporučuji i ostatní třídy této lektorky. (Starostlivosť o detičky (VIDEO))

10. May 2022
Ľudmila

Skvelá prednáška a aj prednášajúca :) Dozviete sa tam veľa praktických vecí. (Príprava pre budúcich rodičov)

05. May 2022
Gabriela

Veľmi poučné video pre prvorodičky. (Príprava pre budúcich rodičov)

04. May 2022
Lucia

Prinosná a naozaj praktická prednáška s názornými ukážkami. (Príprava pre budúcich rodičov)

03. May 2022
Lucia

Skvelá prednáška s výbornými praktickými radami (Príprava pre budúcich rodičov)

03. May 2022
Klaudia

Skvelá prednáška, ukážky mi veľmi mi pomohli cítiť sa istejšie pri manipulácii, veľmi príjemná lektorka ;) (Príprava pre budúcich rodičov)

03. May 2022
Silvia

Dalsia zo skvelych prednasok pani Moniky. Prednaska bola prakticka aj s nazornymi ukazkami. Dakujem za prinosne informacie. (Príprava pre budúcich rodičov)

03. May 2022
Silvie

Jedno z témat, za které jsem velmi ráda. Pěkně podané. (Dieťatko 7-11m)

29. Apr 2022
Veronika

Suoer video a veľmi príjemné vystupovanie (Starostlivosť o detičky (VIDEO))

28. Apr 2022
Petra

Dobre vysvetlene, mam už aj vyskúšané a overene v praxi (Príprava pre budúcich rodičov)

27. Apr 2022
Simona

Skvelá ukážka ako nosiť bábätko (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Apr 2022
Adéla

Vše hezky srozumitelně i názorně vysvětleno. Doporučuji! Výborná lektorka. (Správna manipulácia a stimulácia dieťatka do 12. mesiaca (VIDEO))

26. Apr 2022
Adéla

Nejlepší třídy tady na mamaclass. Doporučuji všemi deseti. (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Apr 2022
Monika

Super, zrozumiteľne, poučné. (Príprava pre budúcich rodičov)

26. Apr 2022