MUDr. Barbara S.

gynekológ

Pracujem na II. gynekologicko-pôrodníckej klinike v Bratislave a na gynekologickej ambulancii v Šamoríne. Momentálne som na rodičovskej dovolenke. Mám dve dcérky. V tomto kurze by som Vám rada zodpovedala otázky, ktoré by ste radi položili Dr.Gúglovi, ale jeho odpovede Vám nestačia

Najbližšie online triedy od MUDr. Barbara S.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Simona

Stručne a vecne vysvetlené :) ďakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

04. Oct 2022
Katarína

Veľmi dobre podané informácie a hlavne dopodrobna zodpovedané všetky otázky, ktoré na prednáške odzneli. Ja osobne som veľmi spokojná a už som prihlásená aj na ďalšie prednášky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

03. Oct 2022
Petronela

DD, prednášku hodnotím veľmi pozitívne, obsahovala veľa profesionálny rád a pre mňa ako prvorodičku sú veľmi cenné a prínosné. Som rada, že som sa zúčastnila danej hodiny, prednáška bola profesionálna a prekonala moje očakávania. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

02. Oct 2022
Dina

Super informace. Velmi příjemný projev. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Oct 2022
Veronika

Výborná prednáška🙂 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

30. Sep 2022
Nikol

Díky za cenné informace z pohledu lékářky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

30. Sep 2022
Nikola

Pani doktorka bola skvelá, veľmi príjemný hlas a o téme rozprávala jasne a zrozumiteľne. Som rada, že som kurz absolvovala, dozvedela som s akopu nových informácií! :) Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

30. Sep 2022
Nela

Kurz byl velmi užitečný, prakticky zaměřený, našlapany! Pustím si jej znovu v polovičním tempu. ☺️ (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

30. Sep 2022
Tatiana

Veľmi zaujímavý obsah a veľmi príjemne vystupovanie pani doktorky (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Nikoleta

Jasné vysvetlivky a možnosť pýtať sa otázky (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Michaela

Bol to moja prvá hodina a vypočula som si veľmi cenné rady, je úžasné ako stihla pani lekárka odpovedať na všetky otázky promptne a k veci. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Anna
Marcela

Super prednáška s milou a ochotnou doktorkou zodpovedať na všetky otázky :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Lenka

Prednáška bola zase nabitá informáciami a pani doktorka mala ešte aj čas zodpovedať všetky naše otázky. Praktické informácie, priame vystupovanie, prehľadne podané a vysvetlené. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Martina

Jedna z naj prednášok, možno by som ako prvorodička očakávala viac teórie, ale aj tak výborne, plus chválim zodpovedanie fakt všetkých otázok :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Jana

odporucam, clovek sa dozvie vzdy nieco nove (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Martina

Veľmi milá pani doktorka, všetko pekne vysvetlila na otázky zodpovedala nemala problém na nič odpovedať. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Diana

Prednáška bola stručná ale výstižná. Priala by som si aby všetci lekári boli rovnako ústretoví a príjemní ako pani doktorka. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Veronika

Super, spousta informací, paní lektorka věnovala spoustu času i našim dotazům :-) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Michaela
Miriama

Oprava - v mojom predošlom hodnotení malo byť určite napísané "explicitne" namiesto implicitne :-) Rady pani doktorky boli podrobné, zrozumiteľné a konkrétne. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Miriama

Prednáška bola konzistentná, rady boli implicitné - absolútne každé slovo bolo povedané k veci :-) Pani doktorka rozpráva pútavo, nestráca čas omáčkami. A na záver veľmi odborne zodpovie aj na Vami kladené otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Eva

Ďakujem krásne za úžasnú prednášku, ktorá mi dala veľa, bola som prvýkrát na online prednáške a som veľmi spokojná. Pani doktorka veľmi milá, múdra a priama. Každá otázka bola erudovane zodpovedaná. Dozvedela som sa veľmi múdre postrehy. Ďakujem ešte raz! (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Gabriela

Pekná prednáška plná užitočných a odborných rád z pohľadu p.doktorky, som rada,že som sa zúčastnila. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Ľubica

Informácie boli podané jasne a vecne. Dozvedela som sa všetko potrebné k príprave na pôrod. Odpovede na otázky mamičiek pani doktorka veľmi pekne zodpovedala, aj keď niektoré boli skôr pre ošetrujúceho gynekológa. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Zuzana

Dobry deň, toto bola moja prvá online prednáška o tehotenstve a veľmi sa mi páčila. Nakoľko sa chystám rodiť v Ružinovskej nemocnici mala som informácie z prvej ruky. Ďakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Dominika

Vela priestoru na otazky, najviac sa mi pacilo, ze pani doktorka są zaujima aj o najnovsie trendy (napr. rebozo, aniball) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Zuzka

Bolo to pre mna prvy krat a preto som nevedela co od toho mam ocakavat. Ale som velmi spokojna. Dozvedela som sa vela novych informacii a je super ze pani lekarka odpovedala na vsetky otazky. Tesim sa na dalsie strernutie (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Lucia

Som veľmi spokojná s prednáškou veľa informácii mi bolo podanych 😊Super odpovedanie na otázky 😊 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Adrián
Nikola

Veľmi prínosné, zodpovedanie praktických otázok ktoré trápia mnohé mamičky s nevedia nájsť dostatok informácií (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Natalia

Prednáška splnila všetky očakávania, otázky dostatočne zodpovedané (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Anna

Je to veľmi dobre pre tehulky (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Martina

Chcem si ho pozrieť z archívu (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Sep 2022
Libuše

velmi užitečné, děkuji :-) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

21. Sep 2022
Natalia

Veľká spokojnosť, dostatočne vysvetlena problematika 🙂 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

14. Sep 2022
Zuzana

Vyborna prednaska, pani doktorka ma velmi prijemne vystupovanie. Obohacujuca prednaska plna dolezitych a zaujimavych informacii. Urcite odporucam. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

12. Sep 2022
Veronika

Pani doktorka je veľmi milá a múdra žena s príjemným hlasom. Krásne podaná prednáška o tom čo ma čaká a veľmi dobre vysvetlené mnohé mnou predtým nepochopené oblasti. Veľmi pekne Vám ďakujem. Teším sa na ďalší kurz s vami. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

12. Sep 2022
Veronika

Děkuji za praktickou přednášku, splnila očekávání. Paní doktorka výborně přednáší, perfektní! :-) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Sep 2022
Kristina
alice

Jasně, přehledné informace, které se budou hodit. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Sep 2022
Veronika

Hodnotné postrehy a rady, hlavne pre prvorodičku (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Sep 2022
Mária

Skvele informácie, zrozumiteľné podané a ľahko pochopiteľne (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Sep 2022
Nadja

velmi vecne a informativne, podane zrozumitelne a priatelsky :) Naozaj som sa dozvedela nove veci a pomohlo mi to porozumiet, co sa vlastne deje a na co sa mam pripravit. Za mna super :) Dakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Sep 2022
Romana

Absolvovala som viacero tried od pani doktorky, za mna patria medzi najoblubenejsie na mamaclass. Profesionalne, ludsky a k veci vysvetlena problematika. Zodpoveda vzdy otvorene na otazky mamiciek ci uz z pohladu odbornika, ale svoj osobny nazor a postoj. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Sep 2022
Lenka

Lektorka mala vyborny prejav, vedela velmi putavo rozpravat a podat dolezite informacie vskratke. Mne osobne nevyhovovalo, ze diskusia sa velakrat zmenila na osobne konzultacie zdravotneho stavu zien, ktore s pani doktorkou preberali vysledky svojich odberov a tehotenske knizky, co diskusiu odvadzalo od podstaty. Inak 10/10 :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Sep 2022
Tereza

Krásná přednáška, milá lektorka, zajímavé tipy. Určitě stojí za poslech 😌 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Sep 2022
Dominika

Výborná prednáška s dôležitými informáciami . Pani doktorka je veľmi milá, snaží sa poradiť a zodpovedať všetky otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Sep 2022
Lenka

Bolo to veľmi poučné a upokojujúce. Pani doktorka stále s úsmevom odpovedala na všetky naše otázky a išla z nej veľmi pozitívna energia. Bola to moja prvá trieda na MamaClass a teším sa na všetky ďalšie :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Sep 2022
Zuzana

Veľmi profesionálne a ľudsky vysvetlené vyšetrenia a ich význam v 3.trimestri; odporúčam si vypočuť hlavne na začiatku trimestra (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Sep 2022
Petra

Velmi příjemně vedená hodina s poučnými radami. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Ivana

Bolo to prínosné, dozvedela som sa nové info :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Lucia

Skvelá prednáška, pani doktorka je úžasná a milá, velmi rychlo reagovala na vsetky otazky a snazila sa poradiť a pomôcť. Skvelé vysvetlovanie, odborne s ludskym pristupom. 😉 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Anna

Veľmi príjemná prednáška, všetko bolo zrozumiteľne vysvetlené (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Nikola

Skvelá milá pani doktorka, zodpovedala všetky otázky (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Katarína
Monika

Velmi prinosna prednaska a pani doktorka prednasala naozaj putavo a zrozumitelne. Dakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Michaela

Stručné, jasné, správne adresované informácie. Veľmi dobrá prednáška. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Lucia

Bola to moja prvá hodina,ktorá ma príjemne prekvapila.Určite budem pokračovať v online seminároch. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Martina

Prednáška bola super, ďakujem za užitočné informácie :-) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Lenka

Super ze odpoveda na vsetky otazky. Velmi prijemna pani doktorka, len som obcas nestihala vnimat ked hovorila rychlo. Cakala som viac obsahu prednasky. Ale mozno tato tema nema tolko obsahu. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Andrea

Bylo to super. Paní doktorka nám sdělila spoustu užitečných informací. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Lenka

Bola to moja prvá hodina na mamaclass. Pani doktorka je veľmi sympatická, venovala sa všetkým našim otázkam a odpovedala na nich stále s úsmevom. Som veľmi rada, že som sa prihlásila a teším sa na ďalšie hodiny. Ďakujem :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Alexandra

Páčilo sa mi úplne všetko :) teším sa na ďalší kurz (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Sep 2022
Mária

Dakujem za hodnotne informacie (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

19. Aug 2022
Ivana

Pani Dr. Spodniaková skvelá ako vždy :) Ďakujem za užitočné informácie! (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

18. Aug 2022
Dominika

Všetko nám pani doktorka vysvetlila (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Aug 2022
Katarína

zrozumiteľná prednáška, veľmi príjemná lekárka, teším sa na ďalšie prednášky s Vami :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Aug 2022
Lucia

Výborná prednáška, všetko bolo podané zrozumiteľne a systematicky. Už teraz sa teším na ďalšiu 😉 (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Aug 2022
Iveta

Profesionálny a ľudský prístup a prakticky spracovaná problematika. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

04. Aug 2022
Bejka

Veľmi príjemná prednáška, praktické postrehy, promptné odpovede na otázky účastníčok. Spokojnosť :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

03. Aug 2022
Katarína

Reakcie na všetky otázky (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

03. Aug 2022
Kateřina

Moc děkuji, velmi přínosné pro nás, které ještě nevíme co čeká, co jíst a je to pro nás vše zcela nové. Děkuji! (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

03. Aug 2022
Kateřina

Velmi přínosná a příjemná přednáška. Užitečné a srozumitelné informace. Děkuji. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

03. Aug 2022
Michaela

Mám veľmi rada prednášky pani doktorky. Ak by to bolo možné, ocenila by som aj prednášku k chorobám počas tehotenstva, špeciálne k liečbe covidu a doposiaľ zisteným následkom na matku a plod, keďže v aktuálnej dobe sa mnohé tehuľky tomuto vírusu nevyhnú. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

26. Jul 2022
Natália

Pozerala som z archívu. Pani doktorka je nesmierne milá a všetky informácie podáva ľudsky a s úsmevom na perách. Veľa vecí som sa naučila a dozvedela som sa niečo nové. Určite odporúčam :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

25. Jul 2022
Janka

Všetko bolo super zodpovedané, som rada, že som sa zúčastnila (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Jul 2022
Natália

Príjemná pani doktorka, dozvedela som sa veľa dôležitých informácií :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Jul 2022
Ivana

Super prednáška ako vždy, keď má prednášku pani doktorka. :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Jul 2022
Kristína

Príjemné vystupovanie prednášajúcej, obrovská ochota odpovedať na otázky. Veľmi sa mi páčilo, že pani doktorka pracuje v pôrodnici v ktorej sa chystám rodiť. :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Jul 2022
Mária

Výborné. Pani doktorka bola veľmi príjemná, páčil sa mi jej prístup a komunikácia. Odpovedala na otázky budúcich mamičiek, poskytla mnoho informácií v krátkom čase. Hodnotím to veľmi pozitívne. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

06. Jul 2022
Zuzi

Veľmi dobrá prednáška, zodpovedala veľa mojich otázok ❤️ (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Jun 2022
Anna

Ďakujem za perfektnú prednášku, pani doktorka vysvetľuje jasne, k veci. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

21. Jun 2022
Anna

Super prednaska, ludsky pristup, vysvetlene zrozumitelne. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

21. Jun 2022
Barbora

Prednaska bola pre velmi prospesna. Velmi mila pani doktorka. Na vsetky otazky odpoveda zrozumitelne. Dakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

17. Jun 2022
Júlia

Príjemná pani doktorka, prednáška bola plná užitočných informácií. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

16. Jun 2022
Stanislava

Vynikajuca prednaska. Pani doktorka je velmi mila, ludska osobka. Vsetko vysvetlila priamo, jednoducho....odporucam! (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

15. Jun 2022
Ivona
Katarína

vyborna prednaska (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

15. Jun 2022
Simona

Pani doktorka je veľmi milá s ľudským prístupom. Všetko vysvetlí. Počúvala by som ju aj celý deň. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

15. Jun 2022
Nikola

prijemne vystupovanie, uzitocne info (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Jun 2022
Veronika

Velmi jasna a vystizna prednaska o tetom trimestri. Dozvedela som sa vsetko co som chcela vediet, velmi ocenujem pristup pani doktorky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Jun 2022
Lucia

Dozvedela som sa uzitocne informacie a ako bonus bola pani doktorka aj velmi mila a sympaticka :-) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

03. Jun 2022
Jana

Jedna z najlepších prednášajúcich na mamaclass ak nie najlepšia. Veľmi zrozumiteľne aj pre laikov vedené odborné prednášky. Pači sa mi, že dôsledne odpovie na všetky otázky na konci, tým zbytočne nepreskakuje na otázky a pôsobí to uceleným dojmom. Zároveň s pani doktorky ide veľmi pozitívna energia. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

02. Jun 2022
Michaela

Skvelá pani doktorka, všetky jej prednášky sú vynikajúce. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Jun 2022
Natália

Veľmi príjemná prednáška na profesionálnej úrovni, ktorá bola plná užitočných a hlavne vecných informácií. Pani doktorku sa veľmi dobre počúva, nakoľko má intenzívny a príjemný hlas. Obsahovo zaujímavé, niekedy stručnejšie a rýchlejšie povedané, ale v celku hodnotím ako jednu z tých lepších prednášok, ktoré som absolovala. :) Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Jun 2022
Sandra

Skvela prednáška s pani doktorkou ktorá je skutočne profesionálka všetko krásne zodpovedala. Keby všetci lekari boli takí klobúk dole :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Jun 2022
Ľudmila

Veľmi hodnotná prednáška so zaujímavými poznatkami. Príjemné počúvanie. :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

24. May 2022
Lubka

uzasna a fantasticka lekarka (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

20. May 2022