MUDr. Barbara S.

gynekológ

Pracujem v nemocnici Bory v Bratislave a na gynekologickej ambulancii v Šamoríne. Momentálne som na rodičovskej dovolenke. Mám dve dcérky. V tomto kurze by som Vám rada zodpovedala otázky, ktoré by ste radi položili Dr.Gúglovi, ale jeho odpovede Vám nestačia

Najbližšie online triedy od MUDr. Barbara S.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Mária

Veľmi zaujímavá prednáška. Teším sa na ďalšie. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Barbora

Výborná prednáška, Pani Doktorka je super 😊 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Kristína

Za mňa najlepšie prednášky s pani doktorkou na mamaclass. Veľmi miá, príjemná, informácie podá stručne, jasne a zrozumiteľne a dostatok času venuje našim otázkam, ktoré vždy ochotne zodpovie. Ak by som mala odporučiť len jedného človeka, tak je to práve pani doktorka. Prednášky s ňou mi vždy dajú najviac. Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Viera

Jednoznacne najlepsia prednaska, ktoru som na MamaClass absolvovala. Pani doktorka bola velmi prijemna, rozpravala velmi zaujimavo a vecne, s radostou odpovedala na vsetky polozene otazky a vyzaroval z nej neskutocny klud a pohoda :) Urcite sa jej prednasok este zucastnim. Velka vdaka! :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Nina

Pani doktorka je veľmi príjemná, velmi dobre sa ju počúva, všetko hovorí zrozumiteľne a večne. Naozaj super. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Hanka

Informace jsou užitečné, lektorka příjemná a ochotná. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. May 2023
Vanda

Veľmi vďačná prednaska bola som spokojná (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. May 2023
Michaela

Srozumitelně podané informace lékařkou, odpovídala i na otázky položeny během webináře. Vysvětlila, proč se ve třetím trimestru dělají konkrétní vyšetření a co se děje dále, pokud nejsou výsledky běžné. Doporučuji. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. May 2023
Michaela

Pani doktorka jasne a zrozumiteľne vysvetlila odbery a vyšetrenia v 3. trimestri a odpovedala na každú otázku nielen mne, ale aj ostatným mamičkám. Motivovala ma k zakúpeniu členstva a teším sa teda na ďalšie triedy. Ďakujem! :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. May 2023
Radka

Vždy sa teším na prednášku pani doktorky. Má veľmi zaujímavé live prednášky k veci a páči sa mi, že odpovedá na všetky položené otázky jasne a vecne, bez vyhýbania sa. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. May 2023
Klára

Skutočne náučná prednáška, veľmi príjemný prístup, ďakujem :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. May 2023
Kristína

Prednáška bola interaktívna, živá, veľmi zaujímavá, pani doktorka je veľmi príjemná, všetko vysvetlila jednoducho na pochopenie aj pre laika, jej prejav bol prirodzený a veľmi dobrý. Táto prednáška bola pre mňa veľmi prínosná. Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. May 2023
Simona

Zrozumiteľná prednáška, veľmi dobre sa počúvalo všetko, čo p.doktorka vysvetľovala, ako odpovedala na otázky. Mam veľmi dobrý dojem a rada prídem aj na ďalšiu prednášku. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. May 2023
Radka

Veľmi sa mi páči, že má pani doktorka prednášku rozdelenú na teóriu a potom na interaktívnu komunikáciu (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

18. May 2023
Pavla

Supr prednáška se spoustou užitečných informací. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

17. May 2023
Júlia

Úžasná prednáška plná hodnotných a užitočných informácií. Pani doktorka je veľmi empatická osoba :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

16. May 2023
Veronika

Velmi užitečné rady, děkuji za přednášku. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

16. May 2023
Barbora

Tal dnes som si pozrela prednášku z archívu z dôvodu technických problémov vcera. Prednáška bola úžasná jedine mínus vidím v tom že som už nemohla položiť svoje 2 otázky pani doktorke. Inak za mna super. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

16. May 2023
Iva

Bohužel se mi nepodařilo třídu spustit. Napsalo mi to, že je plná kapacita. Tak snad se mi podaří spustit z archivu, téma musí být zajímavé. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

15. May 2023
Soňa

Odporúčam, veľmi prínosne :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

15. May 2023
Nikola

Neviem bohužiaľ poriadne ohodnotiť prednášku, keďže pripojiť sa do nej mi veľmi blblo - neustále mi ukazovalo nejaký časový limit, viackrát som sa teda prihlásila/odhlásila, lebo 17:48 mi ukazovalo že už iba 25 minút bude prednáška (trvať mala 18-19), potom to už ukazovalo o šiestej nejakých 40 minút, ale seklo mi to, odpojilo ma a potom mi už iba vyskakovalo že trieda je plná (aj keď som bola vopred prihlásená). Takže ma to mrzí, ale pár minút čo som bola prihlásená pôsobila prednašajuca veľmi milo a odborne, pripravene. :) Škoda, podľa mňa to blblo viacerým, lebo nás bolo vraj máličko. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

15. May 2023
Ivana

Veľmi milá pani doktorka, keby som bližšie zvažujem zmenu gynekológa hoci som so svojím, aspoň zatiaľ, spokojná. 🙂Obohacujúca prednáška podaná aspoň podľa môjho názoru veľmi jednoducho, tak, aby porozumeli všetky mamičky, čo je úplne super. Ak môžem, tak by som odporučila tému nie len pôrod ako taký ale nejaké psychické pripravenie aj pre mamičky ktoré ho už majú za sebou a nemajú naň veľmi pekné spomienky takže z toho ďalšieho majú obavy až strach, nakoľko niektorí lekári majú prístup ku všetkým mamičkám taký, že všetko vedia a musia zvládnuť a to nie je úplne v poriadku. Podľa mňa najma nie pri prvorodičkach. Ďakujem za prednášku 🙂 (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

26. Apr 2023
Patrícia
Nina

Vsetko super (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

24. Apr 2023
Barbora

Veľmi užitočné informácie. Páčilo sa mi to. Ďakujem (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

21. Apr 2023
Nikola

Milý rozhovor,pani Dr.odpovedala na všetky otázky. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

21. Apr 2023
Mária

Ďakujem veľmi pekne za perfektnú prednášku. Už teraz sa teším na ďalšiu prednášku s pani doktorkou :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

21. Apr 2023
Gabriela

Prednášku som si pozrela so záznamu, prežívam svoje druhé tehotenstvo a dozvedela som sa opäť nové . Ďakujem (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Apr 2023
Jana

Kurzy jsou s paní doktorkou velmi přínosné a uklidňující. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Apr 2023
Paulína

Veľmi milá pani doktorka, zodpovedala na všetky otázky, to čo hovorila bolo zrozumiteľné a povzbudzujúce. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Apr 2023
Lucia

Super ☺️ (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Apr 2023
Lucia

Ďakujem veľmi pekne za užitočné informácie 🙏 (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Apr 2023
Romana

Pani doktorka bola úžasná, zodpovedala všetky naše otázky. Túto hodinu som mala zdarma po registrácií na stránke, no určite si zakúpim aj členstvo :) Naozaj som veľmi milo prekvapená z tejto prednášky a nečakala som, že to bude až takéto super. ĎAKUJEM ešte raz pani doktorke :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Apr 2023
Radka

Výborná prednáška, veľmi sa mi páčilo, že pani doktorka z toho urobila interaktivnu hodinu a odpovedala na rôzne otázky budúcich mamičiek ;) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Apr 2023
Patrícia

Super informácie nám boli poskytnuté (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Apr 2023
Alexandra

Veľmi podnetna prednáška, zodpovedané boli všetky moje otázky ,ďakujem (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

20. Apr 2023
Alena

Prednáška ako aj prednašajúca boli skvelé. Teším sa na ďalšiu prednášku s p. doktorkou. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

14. Apr 2023
Danka

Výborná prednáška pani lekárky. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

04. Apr 2023
Mária

prednáška bola perfektná, pani doktorka nám dala skvelé rady a typy. Veľmi sa teším na ďalšie prednášky mamaclass. Ďakujem :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

04. Apr 2023
Mária

Super pozitívny prístup a zodpovedané všetky možné otázky. Určite odporúčam všetkým žienkam, ktoré práve zistili že sú v tom. :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

03. Apr 2023
Renáta

Veľmi náučne pre niekoho kto je prvý krát tehotný, všetko je mi oveľa jasnejšie, ďakujem (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

03. Apr 2023
Diana

Skvelá odborná prednáška. Ďakujem za poznatky a odpovede k otázkam. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

03. Apr 2023
Lucia

Stručne, jasné, zreteľne...dostatočne veľký priestor na otázky, čo je pozitívum (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

03. Apr 2023
Eva

Bola to moja prva prednaska s touto pani doktorkou a velmi dobre sa ju pocuvalo 😊 Tesim sa na dalsiu takuto prednasku (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

31. Mar 2023
Zuzana

Super !! (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

27. Mar 2023
Soňa

Veľmi milá pani doktorka, na všetky otázky odpovedala slušne a s úsmevom :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

24. Mar 2023
Danka

Vynikajúca prednáška a milá prednášajúca. 😊 (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

23. Mar 2023
Lucia

Dakujem za vybornu prednasku, vsetky potrebne info, ktore mi chybali a nechcela som len tak citat internety, som sa dozvedela 😊 (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

23. Mar 2023
Maria

veľmi dobrá prednáška (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

23. Mar 2023
Katarína

Veľmi zaujímava prednáška. Ďakujem za cenné rady. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

23. Mar 2023
Lenka

Páčila sa mi prednáška. Všetko ,čo bolo dôležité bolo zhrnuté, len trochu pomalšie hovoriť , aby som si isté veci zapamätala :) Inak ďakujem aj nabudúce sa zúčastním (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

23. Mar 2023
Jana

S prednáškou som bola veľmi spokojná. Dozvedela som sa dostatočne množstvo informácií. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

23. Mar 2023
Martina

Ďakujeme za expertnú prednášku pani doktorky. Páčilo sa mi otázkove okienko kde sme sa dozvedeli najma odpovede na problémy týkajúce sa priamo kazdej pacientky zvlášť. Pekná prezentácia ;) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

23. Mar 2023
Beáta

Ďakujem veľmi pekne za prednášku. Bolo to obohacujúce. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

23. Mar 2023
Dominika

veľmi podnetné, pani doktorka je veľmi sympatická, jej prístup bol perfektný, rada sa pripojím na Ďalšiu prednášku. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

23. Mar 2023
Veronika

Prednáška vola veľmi prinosna (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

23. Mar 2023
Eva

Veľmi pekne ďakujem. Oceňujem hlavne možnosť otázok na konci prednášky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

12. Mar 2023
Martina

Ďakujem krásne za Vašu prednášku :) určite si ju pozriem ešte raz z archívu aj s priateľom aby aj on vedel čo ho čaká v šestonedelí (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Mar 2023
Andrea

Paci sa mi racionalny pohlad pani Doktorky a vo vacsine pripadov mi pride jej pohlad na rozne veci velmi logicky, cim si beriem jej odporucania za mne vyhovujuce. Prijemny a plynuly vyklad, dobre sa mi pocuvaju rozne temy a hodina mi vzdy ubehne ako voda. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Mar 2023
Tereza

Ďakujem pani doktorke za veľmi peknú prednášku, cenné rady a zodpovedanie na všetky otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Mar 2023
Martina

Veľmi pekne a zrozumiteľne podané informácie o priebehu šestonedelia. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Mar 2023
Denisa

vyborna prednaska plna zodpovedanych otazok na odbornej urovni (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Mar 2023
Denisa

Skvělá přednáška plná důležitých informací. Děkuji i zodpovězení všech otázek, to bylo také velmi prospěšné. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Mar 2023
Martina

Výborná prednáška plná zaujímavých informácii. Pani doktorka je perfektná, otvorene odpovedá na otázky. Skvele strávená hodinka času. Ďakujem! :-) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Mar 2023
Kristína

Výborná prednáška, pre mňa ako prvorodičku kopec užitočných informácií. Určite odporúčam :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Mar 2023
Lenka
Maria

Vynikajúca prednáška, veľa užitočných informácií. ♥ (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Mar 2023
Simona

Veľmi pekná a zaujímavá prednáška, dosť poučná a prednášajúci pani doktorka zodpovedala na všetky otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Mar 2023
Veronika

vynikajúca prednáška, pani doktorka na všetky otázky odpovedala, ma veľmi príjemne vystupovanie. naozaj skvele (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Mar 2023
Mária

Prednáška bola pre mňa prínosom a som rada, že som mala možnosť sa jej zúčastniť. Prednášajúca na odbornej a najmä zrozumiteľnej úrovni priblížila čo ma počas pôrodu čaká. Ďakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. Feb 2023
Marianna

vzdy sa velmi tesim na hodinu s pani doktorkou aj ked sa mi podari to pozriem iba z archivu stale mam pocit ze tema je maximalne obsiahnuta a nemala by som potrebu sa pytat aj ak by som bola prihlasena online :) najviac ocenujem pragmaticky ale zaroven velmi chapavy a ludsky pristup k teme a otazkam :) Marianna 30tt (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. Feb 2023
Erika

Naozaj prijemna prednaska. Super nazory gynekologicky a jej pohlad a skusenosti tykajuce sa porodu. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

24. Feb 2023
Zuzana
Petra

Som veľmi spokojná s touto prednáškou a aj pani doktorkou. Odborne zhrnula potrebné informácie pre budúce mamičky a pritom stále pochopiteľne a ľudsky. Taktiež odpovedala na všetky položené otázky. Určite ešte využijem aj ďalšie kurzy s pani doktorkou :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

23. Feb 2023
Eliška

Dakujem, dobra prednaska, k veci sa stihlo vela dolez.informacii (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Feb 2023
Zuzana
Tatiana

Velmi dobra prednáška (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

21. Feb 2023
Veronika

Pre mňa jedna z najlepších prednášok s touto pani doktorkou. Veľmi príjemná a milá žena. Ďakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

21. Feb 2023
Lucia

Jedna z najlepších prednášok a lektoriek tu na mamaclass. Pani doktorka má vysokú odbornosť, všetko zrozumiteľne vysvetľuje a odpovedá na všetky otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

21. Feb 2023
Alexandra

Prednáška s pani doktorkou bola výborná. Obšírne odpovedala na všetky otázky a vysvetlila všetko, čo bolo treba. Teším sa na ďalšiu hodinu s pani doktorkou :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

20. Feb 2023
Maria

Dobre a odborne vedená prednáška. Zároveň vecne a rýchlo vysvetlené, čo viedlo k tomu aby boli ľahko zapamätateľné všetky informacie. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

20. Feb 2023
Monika

Náučná a zrozumiteľná prednáška. Pani doktorka bola milá, profesionálna a ľudská. Teším sa ma ďalšiu prednášku. Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

20. Feb 2023
Barbora

Veľmi dobre vedená prednáška na vysoko odbornej úrovni, vecne a jasne vysvetlené jednotlivé pojmy, náležitosti samotného pôrodu, čo má rodička očakávať, na čo sa pripraviť. Tak isto otázky a dotazy zodpovedané zrozumiteľne, výstižne s pridaním vlastných skúseností a rád. Vysoko odporúčam akúkoľvek prednášku pani doktorky, z každého slova cítiť ľudskosť a profesionalitu. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

20. Feb 2023
Martina

Bola to pre mňa skvelá a plnohodnotná prednáška plná cenných informácií ❤️ Ďakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

20. Feb 2023
Zuzana

Prinosne info, ludsky podane. Vdaka, budem sa tesit na dalsie webinare! Zuzana (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

20. Feb 2023
Nikola

Obsahovo výborná prednáška (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

20. Feb 2023
Andrea

Veľmi hodnotné informácie a rady a navyše zodpovedané všetky otázky, takže pre mňa to bola veľmi prínosná prednáška. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

20. Feb 2023
Marika

ďakujem krásne za prínosnú prednášku :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

20. Feb 2023
Stanislava

Zodpovedané všetky základné otázky.za mňa určite výborná prednáška. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

13. Feb 2023
Lucia

Prednáška bola prehľadná a pani doktorka ochotne a empaticky odpovedala na všetky otázky na ktoré bolo dostatočne veľa priestoru. Určite prídem aj na ďalšiu triedu pre dávku ukľudnenia :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Feb 2023
Petra

Prednáška sa mi páčila, ale z medicínskeho hľadiska bola dosť stručná. Chapem, že je zameraná pre mamičky a nie pre lekárov. Nakoľko som farmaceut (prvorodička), bojím sa čo i len vstúpiť do nemocnice a odovzdať sa do rúk lekára, portrebujem ešte ďalšie odborné informácie, aby som sa trošku upokojila. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Feb 2023
Marianna

Velmi uzitocna prednaska, zakladne info v prvej casti a odpovedanie na otazky zucastnenych v druhej casti - skvele. Erudovana pani doktorka s priatelskym pristupom. Trosku "z rychlika", ale vzhladom na kratky cas, velmi fajn. Dakujem :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Feb 2023
Adriána

Úžasná prednáška, na ktorej sa aj prvorodičky dozvedia všetky potrebné základné informácie o pôrode. Pani doktorka odpovedala na všetky otázky veľmi odborne. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Feb 2023
Monika

Pani doktorka hneď od začiatku prednášky navodila veľmi príjemnú, pohodovú atmosféru, správala sa veľmi profesionálne a ľudsky zároveň. Obsah prednášky perfektne naplnil moje očakávania, boli poskytnuté aj teoretické poznatky, zodpovedané všetky otázky, čo sú najlepšou možnou formou vzdelávania. Ďakujem veľmi pekne a teším sa na ďalšie prednášky s pani doktorkou :-). (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Feb 2023
Denisa

perfektna prednaska, hodnotne zodpovedanie otazok na vysokej odbornej urovni, odporucam (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Feb 2023
Ivana

Super prednáška, veľa užitočných informácii, hodnotím veľmi pozitívne 🙂 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Feb 2023
Jana

Strucne, jasne, v rychlosti zhrnuty porod. Dostatocny priestor na otazky. Som spokojna, dakujem. Ak mam povedat co by som uvitala do buducna tak mozno este doplnit o priebeh porodu cisarskym rezom....co mu predchadza a na co sa ma zena pripravit. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Feb 2023
Lenka

Veľmi prijemna hodina, pani doktorka všetko krásne vysvetlila a zodpovedala všetky otázky :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Feb 2023
Lýdia

Prednáška a celkovo hodina sa mi veľmi páčila. Pani doktorka všetko vysvetlila veľmi vecne a zrozumiteľne a tiež vytvorila dostatočný priestor pre otázky, na všetky ochotne zodpovedala. Určite odporúčam! (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Feb 2023