MUDr. Barbara S.

gynekológ

Pracujem na II. gynekologicko-pôrodníckej klinike v Bratislave a na gynekologickej ambulancii v Šamoríne. Momentálne som na rodičovskej dovolenke. Mám dve dcérky. V tomto kurze by som Vám rada zodpovedala otázky, ktoré by ste radi položili Dr.Gúglovi, ale jeho odpovede Vám nestačia

Najbližšie online triedy od MUDr. Barbara S.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Lenka

Prednasky s pani dr. Spodniakovou su velmi poucne, vystizne a jasne. Pani dr. hovori vzdy k teme, rychlo a tym padom dokaze zodpovedat vsetko k problematike + otazky mamiciek. Je velmi sympaticka, o to lepsie sa prednaska pozera. Nemenila by som na jej triede absolutne nic. Mohla by kazda prednaska vyzerat takto. (Tehotenstvo, pôrod a dojčenie v dobe Covidu)

21. Jan 2022
Lenka

Skvelá prednáška.Odporúčam mamičkám,ktoré sa rozhodujú či sa dať zaočkovať a kedy je na to vhodný čas. (Tehotenstvo, pôrod a dojčenie v dobe Covidu)

20. Jan 2022
Lucia

Veľmi užitočná prednáška v tomto období. Páčilo sa mi, že informácie sú podložené štúdiami. Navyše p. doktorka má veľmi pekný prejav. (Tehotenstvo, pôrod a dojčenie v dobe Covidu)

20. Jan 2022
michaela

vyborna prednaska (Tehotenstvo, pôrod a dojčenie v dobe Covidu)

20. Jan 2022
Lucia

Velmi mily pristup, vsetko rychlo a zrozumitelne vysvetlene. (Tehotenstvo, pôrod a dojčenie v dobe Covidu)

19. Jan 2022
Lucia

Super prednáška, praktické a zrozumiteľné informácie :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

16. Jan 2022
Erika

Energicka a velmi prijemna prednasajuca, ktora ochotne zodpovedka vsetky otazky nastavajucich mamiciek. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

12. Jan 2022
Hana

Bylo to zajímavé, jen na mě dost všechno rychle řečené. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

10. Jan 2022
Katarína

Dobry den, odborne pripravena prednaska. Pacil sa mi vecný pristup k vysvetleniu problematiky a hlavne ocenujem rozpravat sa aj o zalezitostiach okolo porodu, ktore nemusia byt len pozitivne, osobne pre mna je to lepsie. Nemoze vediet vsetko, ale je dobre ked zena zije v realite. Su fajn aj osobne skusenosti, ktore lekar ma a povie ich. Dakujem a tesim sa na dalsiu hodinu, Katarína (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Jan 2022
Lucia

Veľmi dobrá prednáška. Pani doktorka vysvetlila všetko rýchlo a zrozumiteľne. Ďakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Jan 2022
Andrea

Velmi milý přístup, zodpověděla všechny dotazy :-) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

07. Jan 2022
Lenka

Velice pěkně vedená prezentace. Pěkně podávané názory, doporučení. Budu se těšit na další přednášky od této lektorky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Jan 2022
Silvia

Veľmi poučná prednáška,hlavne pre prvorodičky (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Jan 2022
Alexandra

Koplexne ucelenie info (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Jan 2022
Natália

Prednaska bola perfektna. Pani doktorka vsetko jasne vysvetlila. Vrelo odporucam. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Jan 2022
Jana

Vše bylo v pořádku, paní doktorka odpovídala na všechny dotazy a určitě jsem dostala potřebné informace, které mě zajímaly. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Jan 2022
Viera

Vďaka za prehľadné zhrnutie danej problematiky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Tereza

Konkrétní popis, odpovědi na otázky, věcné a výstižné. Je vidět, že paní doktorka ví, o čem mluví. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Eliška

Obsah super, velmi obsáhlé, přátelské prostředí (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Simona

Paní doktorka byla neskutečně příjemná, přednáška byla pro mě velmi přínosná a dověděla jsem se spoustu dalších informací ohledně nejen co bude následovat po porodu, ale i před a během porodu. Trpělivě odpovídala úplně na všechny dotazy. Přednášku bych určitě doporučila všem v očekávání. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Petra

Prednáška bola skvelá, príjemná, sympatická pani doktorka, zodpovedala na všetky otázky. Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Nina

Veľmi príjemná milá pani doktorka,ktorá zodpovedala na všetky otázky nám,budúcim mamičkám. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Eva

Přednáška pro mě byla plná zajímavých informací, oceňuji ochotu zodpovídání na spousty dotazů. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
EvaTim

Ďakujem za skvelú prednášku. Dala mi veľa prospešných informácií. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Vaňková

Velmi pěkně zpracovaná přednáška, prezentace jen s minimem textu a doplněná příjemným komentářem. Pěkně se to poslouchalo i když ne všechny informace byly pozitivní, dodalo mi to odvahu se porodu přestat obávat. Určitě využiji další nějakou přednášku. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Lenka

Vyborna prednaska nabita informaciami,ci uz zo samotnej prezentacie alebo prostrednictvom zodpovedania otazok.Ziadne zbytocne omacky;)Dakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Veronika

Veľmi príjemná a informatívna prednáška. Pani doktorka je veľmi milá a ochotne zodpovedala všetky otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Markéta

Velmi užitečná přednáška pro budoucí maminky (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Pelikánová

Stručně jasně a přehledně, navíc s velmi sympatickým podáním, děkuji (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Katrin

Super 👍😊 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Šárka

Zazněly dobré rady. A paní doktorka je moc příjemná. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jan 2022
Zuzana

Hodina naplnila moje očakávania (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. Dec 2021
Simona

Vecna a logicka prednaska, erudovane a zaroven velmi priatelske vystupovanie, ocenujem i ochotu odpovedat na kvantum otazok 😊 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

16. Dec 2021
Erika

Veľmi príjemná prednáška, pekne zrozumitelné a vysvetlené veci ktoré mi doteraz jasné neboli :) Ďakujem pekne (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

10. Dec 2021
Bianka

Oceňujem tieto prednášky a na každú jednu sa teším. Spôsob spracovania, štýl a taktiež veľmi príjemná prednášajúca, nemenila by som z môjho pohľadu nič, ibaže by mohli byť prednášky častejšie. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Dec 2021
Kateřina

Velmi příjemná přednáška. Vzhledem k tomu, že jsem prvorodička, dověděla jsem se mnoho zajímavých a důležitých informací. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Dec 2021
Daniela

Ďakujem za veľmi podnetnú prednášku. veľmi mi pomohla. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Dec 2021
Katarína

Veľmi zaujímavá hodina. Pani doktorka mala príjemné vystupovanie, odpovedala na všetky otázky budúcich mamičiek, ktoré mi veľmi pomohli keďže som prvorodička. Dozvedela som sa zaujímavé informácie. Vrelo odporúčam :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Dec 2021
Terézia

Bola to moja 1.účasť na prednáške s pani doktorkou. Veľmi milá a ochotná poradiť. Prednáška sa mi páčila, odporúčam všetkými 10timi :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Dec 2021
Beáta

Vrelo odporúčam všetky prednášky s pani doktorkou. Pani doktorka nám stále dobre vysvetlí všetky veci a zodpovie nám na naše otázky. ďakujeme :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Dec 2021
Anna

Vaše prednášky sa mi veľmi páčia, ďakujem za ne :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Dec 2021
Michaela

Veľmi pekná odborná prednáška. Pani doktorka stihla reagovať na veľa dotazov a prednáška mala výborné tempíčko. Ďakujeme ! (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Dec 2021
Ivana

Užitočné informácie, lektorka ochotná odpovedať na všetky otázky :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

09. Dec 2021
Dominika

Najlepšia prednáška akú som tu na mamaclass videla! A to som ich teda videla dosť! Pani doktorka to podala stručne, jasne a hlavne pôsobila maximalne ukľudňujúco :D Ďakujem pekne, padlo mi to veľmi vhod takto "tesne" pred pôrodom. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Katarína

Pani Dr. bola naozaj veľmi zlatá, prednáška mi dala veľa najmä aj preto ,že zodpovedala na všetky otázky, ktoré sme jej písali… radosť ísť rodiť pri nej :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Marta

Dozvedela som sa velmi prakticke informacie (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Marta

Super prakticke informacie (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Anna

Najmilšia pani doktorka s cennými radami, vždy sa dozviem niečo nové a na prednáške je veľmi príjemná spoločná atmosféra, kde sa ženy rady pýtajú. Ďakujem! 😊 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Anna

Ďakujem za veľmi poučnú hodinu. Pani doktorka odpovie na všetky otázky, dobre vysvetlí. Teším sa na ďalšiu :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Adela

Ako vždy množstvo užitočných informácií, odpoveď na všetky otázky a ako bonus príjemný pocit z celej prednášky :) Ako prvorodicka mám ale stále trochu zmätok v tom, ako to presne vyzerá/ čo sa robí od príchodu do nemocnice, keď budem rodiť. Príjem, vyplnenie papierov, kontrola u gynekológa a čo ďalej? Odkedy so mnou môže byť manžel, budem sama na nejakej izbe alebo aj s ďalšími ženami? Bude sa o mňa starať jedna pôrodná asistentka alebo ich môže byť viac na viac rodičoch žien? Neviem si to úplne predstaviť a bolo by fajn zakomponovať to do niektorej z ďalších prednášok. Ďakujem :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Anna

Pani doktorka má veľmi príjemný prejav a aj sa snaží všetko vysvetliť, škoda len že sa skoro celú prednášku len snažila zodpovedať otázky a zrejme nestihla povedať všetko čo mala pripravené. Skôr by som túto triedu nazvala: Opýtajte sa gynekologa/pôrodníka (možno námet na novú triedu). (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Kristy

Dozvedela som sa všetko, čo som chcela, pani doktorka je veľmi zlatá, ochotne odpovedá na otázky. Uvítala by som aj tému tehotenstvo a Covid 19, nakoľko okolo nej najmä medzi mamičkami vládne veľký strach a neistota. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Monika

Skvela prednáška, ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Iva

Moc milá a vstřícná lektorka. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Monika

Skvela prednáška 😊 veľa dôležitých informácii a veľmi milý prístup (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Martina

Děkuji za zodpovězení mnoha otázek. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Nina

Príjemný esukačný webinár so sympatickou pani doktorkou :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Zuzana

Ďakujem pani doktorke za veľmi praktické a užitočné informácie. Teším sa na prednášku o covide a očkovaní v tehotenstve. Prosím o zahrnutie kapitoly o prekonaní covidu u tehotnej ženy, ktorá nie je očkovaná a možné dôsledky (ak sú ku tomu nejaké aktuálne vedecké štúdie);(riziko výskytu mozgovej príhody u dieťatka či už počas prenat alebo postnat vývinu a prevenčné užívanie anopyrínu (info od zdravot. zamestnanca z UN Martin)). Prednáška naplnila moje očakávania a ďakujem za tu pozitívnu náladu, ktorá z pani doktorky ide. Je to super, a i táto prednáška prispela k tomu, že sa zmierňuje moja úzkosť a strach z pôrodu a správneho rozpoznania jeho príchodu. Ako negatívum vnímam opakujúce sa otázky (napr. opakovane hodnotenie aniballu), avšak chápem, že sa dievčatá na prednáškach striedajú a teda aj otázky sa opakujú. :-) Celkový pocit a hodnotenie je dobré. Ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšie prednášky s vami ;-) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Natália

Kvalitný a odborne podaný seminár od pani doktorky, opäť som sa dozvedela zaujímavé a užitočné informácie. Ďakujem a určite odporúčam :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Jana

Zase veľmi hodnotná prednáška. Už som bola na druhej hodine od p. Dr.a nesklamalo ma ani teraz. Všetko bolo super pripravené, zodpovedané. Veľká profesionalita a odbornosť. Ďakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Kristina

Úplne úžasná prednáška . Pani Doktorka veľmi ochotne a zrozumiteľne odpovedá na všetky otázky vrelo odporúčam 🤍 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Zuzana

Najlepšia prednáška s perfektnou pani doktorkou, ktorá je veľmi milá, sympatická a poradí, zodpovie na všetky otázky. Odporúčam pre všetky budúce mamičky (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Mária

Super prednáška a odpovedanie na otázky :) Veľmi odporúčam. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Alexandra

Výborná prednáška s výbornou odborníčkou. Pani doktorka odpovedá na všetky otázky budúcich mamičiek. Informácie sú zrozumiteľne odprednášané. Určite odporúčam prednášky s touto pani doktorkou na akúkoľvek gynekologickú tému. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Zuzana

Najlepšia prednáška a pani doktorka je skvelá, sympatická a ochotná poradiť. Odporúčam každej budúcej mamičke (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

08. Dec 2021
Barbora

Nestihla som online hodinu tak som ju akurát pozerala zo záznamu, no musím povedať že som bola nadšená. Pani doktorka ma veľmi prijemne vystupovanie, úžasný ľudsky prístup, prehľad, vecne a trpezlivo odpovedala na otázky. Už sa teším na ďalšiu hodinu (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Dec 2021
Domča

Paní doktorka je skvělá. Jinak ji ani nejde popsat. Pozitivně naladěná, trpělivě a srozumitelně odpovídá na dotazy. Každá přednáška s ní je velmi přínosná. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

02. Dec 2021
Andrea

za mna jasne a zrozumitelne, miestami trosku rychlo a prilis strucne, ale do hodky sa to asi inak ani neda stihat :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

02. Dec 2021
Jana

Hodinu som si pozrela uz druhy krat, prvy raz hlavne kvoli prednaske a druhy raz aj kvoli otazkam ktore mozeme pani doktorke polozit k teme aj mimo nej po skonceni prezentacie. velmi sa mi pristup pani doktorky paci a som vdacna ze sa nasim otazkam venuje. Tesim sa na dalsie kurzy od nej (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

02. Dec 2021
Deny

Vzdy vynikajuce videa plne informacii, pani doktorka je mila, vesela, optimisticka, povie rizika ale nestrasi, vzdy na vsetko odpovie aj na otazky ktore boli polozene tisic krat :) Je uzasna! (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

02. Dec 2021
Zuzana

Veľmi pekná náučná prednáška. Pani doktorka všetko pekne vysvetlila a zrozumiteľne zodpovedala na všetky naše otázky. Veľká spokojnosť 🙂 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

02. Dec 2021
Tamara

Za mňa veľmi dobré. Dozvedela som sa veľa užitočných informácií. Určite odporúčam. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

02. Dec 2021
Monika

Veľmi sympatická lekárka, zrozumiteľne odpovedala na všetky otázky a jej seminár zbehol veľmi rýchlo. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Lucia

Bola som na 3 prednáškach a musím povedať, že je to úžasná lekárka, ktorá zodpovie na všetky otázky, a vysvetlí všetko do detailu. Jej príjemné vystupovanie upokojí každú rodičku 😊 vďaka za ňu, tiež by bolo takýchto lekárov viac 😊 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Veronika

Přednáška byla skvělá, vše krásně podáno, názory paní doktorky jsou mi velmi blízké. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Katarína

Veľmi užitočná prednáška s cennými radami, aj vďaka skvelému prístupu lektorky sa opäť raz menej bojím samotného pôrodu. Ďakujem Katarína (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Gabriela

Prínosná prednáška plná informácií. Pani doktorka je veľmi milá a ochotná podrobne, jasne a viackrát odpovedať a vysvetliť všetky nejasnosti a položené otázky. Ďakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Lucia

Neskutočne ochotná pani doktorka, všetko s radosťou vysvetlí, zodpovie každú otázku. Pre mna osobne veľmi prínosné všetky jej prednášky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Viola

skvela pani doktorka! (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Martina

Vyborna prednaska, velmi informativna a pani doktorka skvelo odpovedala na vsetky nase otazky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Lucia

Úžasná prednáška ďakujem veľmi pekne bez toho, aby som sa stihla niečo spýtať mi boli zodpovedané všetky otázky stručne a jasne :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Zuzana

Perfektna prednaska, ako kazda ina od pani doktorky. Nemenila by som ansokutne nic! (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Lenka

Dakujem za fantasticku prednasku, plnu informacii. Pani dr. je velmi mila, zodpovedala vsetky nase otazky a bolo ich veru neurekom. Ak by vsetci doktori na Slovensku boli taki mili a ustretovi, tak by sme aj asi radi chodili na preventivne prehliadky :) Vyborna atmosfera na prednaske, pani dr. je velmi pozitivne naladena osoba. Dakujem este raz, a zelam vela uspechov. Urcite pridem este na dalsie prednasky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Jana

Škoda že sa nedá dať ešte viac hviezdiciek. Najlepšia prednáška. Najlepšia lekárka s akou som sa stretla. Teraz som sa rozhodla pre Ružinov. Dúfam že budem mať na ňu šťastie. Všetko vysvetlene. A vhodné. Do miery ktorá je potrebná. Vôbec som sa nenudila. Veľmi zaujímavé. Veľmi veľká odborníčka. Klobúk dole. Fakt som šťastná že som sa sem prihlásila a budem vyhľadávať vaše kurzy. Top človek aj odborník. Aj čo sa týka covid otázok. Určite sa prihlásim aj na to ak bude. Držím palce v práci a nech ste stále taká ako teraz. Nech sa vám darí a ste zdravá a mate veľa normálnych pacientov. Ďakujem. Ďakujem. Ďakujem ❤️. Pekný deň (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Skarleta

Výborná prednáška. Pani doktorka výstižne zodpovedala na všetky naše otázky. Dozvedela som sa množstvo zaujímavých informácii, ktoré boli výborne vysvetlené z profesionálneho hľadiska. Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Marika

Veľmi kvalitná prednáška. Odborné vedomosti boli podané jednoducho a zrozumiteľne. Teším sa na ďalšie prednášky. :-) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Soňa PRO

Prednáška bola výborná, ako prvorodička som mala možnosť dozvedieť sa mnoho pre mňa nových a potrebných informácii. Pani lekárka to vysvetľovala zrozumiteľne, takže aj po skončení prednášky si z nej veľa zoberiem. Ďakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Andrea

Vynikajúca prednáška od pani doktorky. Odpovedala veľmi promptne na každú otázku a vysvetlila všetko, čo sme chceli vedieť. Pani doktorka sa zaoberá aj otázkou ohľadom očkovania na COVID-19 v tehotenstve a je t tomto smere veľmi edukovaná. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Michaela

Perfektný prístup. Pani doktorka veľmi pekne všetko vysvetlila a ďakujem za všetky zodpovedané otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Laura

Pani doktorka má veľmi dobré prednášky, vždy zodpovedá každú jednu otázku. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Dec 2021
Veronika

Bolo skvele, ze pani doktorka sa pocas celej hodiny venovala otazkam, ako prichadzali, a nenechala ziadnu nezodpovedanu. Vdaka! (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Nov 2021
Denisa

Skúsenosti a radi z praxe, priniesli nový pohľad na marketingové propagandy výrobkov (pr. aniball) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

25. Nov 2021
Paulína

Prednáška bola vynikajúca. Jasne, trefne a výstižne obsiahnutá téma, rozobratá z profesionálneho hľadiska lekárky, a pritom podaná naozaj zrozumiteľne a ľudsky. Zodpovedané boli všetky otázky budúcich mamičiek. Nemám čo vytknúť a môžem len a len odporúčiť. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

25. Nov 2021
Soňa

Trieda bola velmi poucna, dozvedela som sa mnoho dobrych informacii z prvej ruky, co je pre mna dolezite. Mozno by bolo fajn urobit samostatnu triedu ohladom ockovania tehotnych a dojciacich proti covid 19, kedze mnoho ucastnicok sa pytalo prave na toto. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

25. Nov 2021
Denisa

Pani doktorka je veľmi sympatická a veľmi dobre stíha odpovedať na všetky otázky, ďakujem za prínosnú prednášku. 😊 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

25. Nov 2021
Viktoria

Bolo to pre mňa veľmi užitočné a pomohlo mi to nakoľko som akurát vtedy ležala v nemocnici s komplikáciami. Teraz som v 35tt a čakám na deň D 😇🙏 (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

25. Nov 2021
Scarlett

Táto prednáška bola treťou v poradí, ktorú som absolvovala od pani doktorky a tak ako aj ostatné aj táto bola vynikajúca a veľmi prínosná. Pani doktorka je veľmi milá a zodpovedala na všetky otázky a aj rada poradila. Ak ešte stihnem do pôrodu určite sa zúčastním aj ďalšej prednášky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

24. Nov 2021
Petra

pani doktorka veľmi pekne všetko vysvetlené a zodpovedané všetky otázky , dakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

24. Nov 2021
Mária

Skvelá hodina, veľa konkrétnych informácií z praxe. Vďaka. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

24. Nov 2021
veronika

Som veľmi spokojná s online prednáškou s pani doktorkou, veľmi príjemná pani doktorka, odpovedala na všetky otázky (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

24. Nov 2021