MUDr. Barbara S.

gynekológ

Pracujem v nemocnici Bory v Bratislave a na gynekologickej ambulancii v Šamoríne. Momentálne som na rodičovskej dovolenke. Mám dve dcérky. V tomto kurze by som Vám rada zodpovedala otázky, ktoré by ste radi položili Dr.Gúglovi, ale jeho odpovede Vám nestačia

Najbližšie online triedy od MUDr. Barbara S.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Karina

Toto je pre mňa jedna z najlepších prednášajúcich a na hodiny pani doktorky sa vždy teším. Odborné a ľudské vystupovanie plus odpovede na otázky sú obrovským plusom. Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Dec 2023
Ivana

Ďakujem za užitočné informácie🥰 pani doktorka bola veľmi milá a pekne všetko vysvetlila aj zodpovedané otázky 🙂 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

04. Dec 2023
Jana

Kurz sa mi veľmi páčil. Čo do obsahu to už pre mňa síce neboli novinky, ale pani doktorka bola skvelá aj v reakcii na naše otázky. Veľmi príjemná, zrozumiteľná a dôsledná. Podarilo sa jej vytvoriť "intímnejšiu" atmosféru, v ktorej sa človek nerozpakoval opýtať sa na čokoľvek. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

04. Dec 2023
Iveta

Ďakujem pani doktorke Barbare za ďalšiu úžasnú prednasku❣️🥰🤰 vždy sa na Vaše hodiny veľmi tesim, lebo sa vždy dozviem veľa nových a prinosnych info.. ta jedna hodina s Vami vždy veľmi rýchlo ubehne, prijala by som kľudne aj dvojhodinovku😊😃 máte veľmi príjemné vystupovanie a môžem povedať, že Vaše prednášky sú jedny z najlepších tu na mamaclass, ak nie najlepsie. 🥰 Teším sa na ďalšie Vaše prednášky ❣️🥰 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

04. Dec 2023
Ivona

Bol to moj prvy webinar cez mamaclass a musim uznat, ze bol lepsi, ako som cakala. Velmi dakujem Barbara za vas ludsky pristup, upokojujuce vysvetlenia a tesim sa na dalsi seminar s vami. Zelam vsetko dobre! Ivona (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

04. Dec 2023
Nina

Barbara je velka odbornicka, najprv presla zakladnu osnovu a potom zodpovedala s prehladom na vsetky otazky, podrobne, k veci a bez zbytocnych dodatkov. Takto to ma vyzerat. Navyse ma velmi prijemny a pokojny hlas, co ma ako prvorodicku velmi upokojilo a povzbudilo. Pocuvala by som ju aj hodiny :) Dakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

04. Dec 2023
Michaela

výborná prednáška (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

04. Dec 2023
Katarína

Pani doktorka veľmi milá a krásne a jasne zodpovedala všetky otázky 🙂 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. Nov 2023
Zuzana

Ďakujem za veľa užitočných informácií (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. Nov 2023
Dasa

Perfektne zhrnutie základných vyšetrení, prečo sa robia a priestor na interaktívne zodpovedanie otázok odborníčkou. 👍 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. Nov 2023
Magdalena

Ačkoliv jsem teprv na začátku 2. trimestru, bylo to velmi přínosné. Skvěle uchopeno :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. Nov 2023
Miroslava

Pani doktorka nám zodpovedala veľmi profesionálne a zrozumiteľne naše otázky. Veľmi hodnotná hodina. Teším sa na ďalšie 🤗 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. Nov 2023
Zuzana

ďakujem za množstvo užitočných informácií (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

27. Oct 2023
Miska

Velmi poucna, prakticka a prijemna class (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

26. Oct 2023
Zuzana

Během live promítání jsem měla potíže se zvukem, slyšela jsem klepání a oprava přes nastavení nepomohla. Počkám si na nahrávku v archivu. Nemohu tedy hodnotit. :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

26. Oct 2023
Zuzana

ďakujem za veľmi užitočné informácie (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

26. Oct 2023
Daniela

Trieda bola super, lektorka profesional - pripravena a velmi prijemna :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

15. Oct 2023
Romana

Vyprávění uteklo jako voda. Užitečné a lidsky podané informace. Moc Vám děkuji (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

12. Oct 2023
Monika

Boli to užitočné rady. :) Ďakujem veľmi pekne. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

11. Oct 2023
Iveta

Prednáška pani doktorky ma veľmi upútala a bola pre mňa prinosna. Preberana téma bola velmi užitočná. Priala by som si od pani doktorky viac prednášok. :) dakujem❣️ (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

11. Oct 2023
Zuzana

Veľmi milá a ústretová pani doktorka. Veľmi pochopiteľne a komplexne spracovaná prednáška. Ďakujem (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

05. Oct 2023
Erika

Super,ďakujem za krásnu prednášku,bola som veľmi spokojná. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

05. Oct 2023
Nikola

Veľmi dobre a zrozumiteľne vysvetlené :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

05. Oct 2023
Sabina

Skvělá lektorka, mluvila jasně, odpovídala na dotazy během přednášky. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

05. Oct 2023
Tatiana

Veľmi sa mi páčila komunikácie pani doktorky so žienkami (odpovedanie na osobné otázky). z pohľadu prvorodičky- dakuje veľmi pekne za prínosné informácie a odvrátenie istých mýtov o strave. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

05. Oct 2023
Nikolett

Kvalitne odpovedané otázky (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

05. Oct 2023
Jarmila

Všetko. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

05. Oct 2023
Martina

Siroka tema, mozno dobuducna to podelit na par tried :) ale prednaska bola skvela. Dakujem Martina (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

21. Jul 2023
Maria

Pani doktorka je velmi mila, prijemna a laskava, na jej prednasky som sa najviac tesila. Zdoraznovala zdravy zivotny styl, co sa mi velmi pacilo, ale potom odporucila hormonalnu antikoncepciu po porode, ak zena nechce otehotniet. Viackrat odporucala uzivanie prirodnych produktov a vyhybanie sa syntetickym potravinam, ktore su "plne chemie". V tomto kontexte odporucit HA, ktora fundamentalne meni fungovanie zenskeho cyklu mi pride absurdne. Nemyslim to v zlom, ale mozno by som radsej pocula o tom, ako je na tom prirodzeny zensky cyklus po porode, ked nepride menstruacia a ako je to s ovulaciou atd. Ale aj tak prednasky s pani doktorkou mi velmi vela dali a upokojili ma, za co jej velmi dakujem a velmi si ju vazim. 🙂 (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

18. Jul 2023
Simona

Vsetky triedy s pani doktorkou su skvele. Obzvlast super je ze su live a pani doktorka odpovie na akukolvek otazku. Jej pristup, sposob prezentovania temy a aj info od nej su naozaj prinosne a su to skutocne moje najoblubenejsie triedy na mamaclass. Kludne by ich mohlo byt viac :) (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Jul 2023
Lýdia

Výborná prednáška ! (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Jul 2023
Katarina

Zrozumiteľná, zaujímavá prezentácia, sympatická lektorka. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Jul 2023
Natália

Fantastická, obohacujúca prednáška. Odporúčam každej mamičke. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Jul 2023
Jana

Prednáška dr. Barbary sa mi veľmi páčila. Presvedčila ma na platené členstvo :) Odbúrala mýty o strave a pohybe v tehotenstve a podáva informácie založené na poznatkoch a skúsenostiach z osobného života i praxe. Teším sa na jej ďalšie webináre. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Jul 2023
Ivana

Veľmi prínosná a zaujímavá prednáška, výborný prístup. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Jul 2023
Marianna

Ďakujem za cenné rady, veľmi ma to obohatilo. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Jul 2023
Kristína

Úžasné prednášky, škoda, že toto leto posledná s pani doktorkou. Budú mi chýbať. Boli vždy veľmi príjemné, odborné, nápomocné. (Tehotenstvo z pohľadu lekárky)

17. Jul 2023
Ivana

Výborná prednáška. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

16. Jul 2023
Veronika

Všetky prednášky, ktoré som absolvovala s pani doktorkou sa mi veľmi páčili. Obsah bol vysvetlený zrozumiteľne, otázky zodpovedané a veľkým plusom je jej príjemný prejav sprevádzaný úsmevom na tvári. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

15. Jul 2023
Lenka

Šestonedelie z pohľadu gynekológa - opäť skvelá prednáška od pani doktorky s množstvom zaujímavých informácií, ale aj osobnými skúsenosťami. A veľmi príjemný prejav, je vidieť, že má pani doktorka už veľa odprednášané :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

12. Jul 2023
Natália

Páčilo sa mi, že sa pani doktorka vyjadrovala jasne, stručne a k veci. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

10. Jul 2023
Lenka

Uzitocne informacie (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

10. Jul 2023
Katarína

Velmi mila pani doktorka, ktorá odpovedala na vsetky otazky a mala velmi príjemne vystupovanie aj v rámci vlastnej prednášky. :-) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

10. Jul 2023
Paula

Opat velmi prijemna a zaujimava prednaska s pani doktorkou. Tesim sa na dalsiu prednasku :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

10. Jul 2023
Lenka

Vynikajúca prednáška, pani doktorka zrozumiteľne vysvetlila danú problematiku. Veľmi sa mi páčilo, ako pridala aj osobnú skúsenosť , keďže ja som tiež ten typ, čo chce mať všetko hneď 😀 určite sa prihlásim aj na ďalšie prednášky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

10. Jul 2023
Lenka

Vynikajúca prednáška, pani doktorka zrozumiteľne vysvetlila danú problematiku. Veľmi sa mi páčilo, ako pridala aj osobnú skúsenosť , keďže ja som tiež ten typ, čo chce mať všetko hneď 😀 určite sa prihlásim aj na ďalšie prednášky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

10. Jul 2023
Veronika

Uzasna pani lekarka, ktora vsetko zrozumitelne vysvetli, vela som sa od nej dozvedela a tesim sa na dalsie prednasky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

04. Jul 2023
Monika

Asi najlepšia prednáška akú som na mamaclass počula. Jasné, stručné, profesionálne…veľká vďaka. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

02. Jul 2023
Dominika

Moja prvá hodina na mamaclass a bola som príjemne prekvapená. Super vysvetlenie problematiky. Priestor na otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

01. Jul 2023
Maria

Jedna z najlepsich prednasajucich, velmi pekne dakujem za jej pristup a odborne vysvetlenia. 🙂 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Jun 2023
Natalia

Absolútne dokonalá prednáška plná odborných informácií. Pani doktorka je neuveriteľne milá a informácie podáva takým spôsobom, že by som ju počúvala hodiny:) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. Jun 2023
Michaela

Na prednášky pani doktorky, ktoré sú online sa teším najviac zo všetkých! Pani dr. je veľmi milá, vysvetľuje polopate. Velikáááánskou výhodou je to, že sa v priebehu môžete opýtať hocičo k téme + na konci je priestor na naozaj rôzne otázky, čo je pre mňa veľké plus. U lekára Vám totiž nie stále napadne sa spýtať na niečo, až doma, a tu je na to priestor - pani dr. všetko vysvetlí. Celkovo sú prednášky super, už sa teším na ďalšiu. Škoda, že nebývate v KE, hneď by som k Vám prestúpila :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. Jun 2023
Zuzana

Veľmi sympatická a milá páni doktorka. V prednáške boli podané veľmi dobre podstatné informácie (žiadne zložité medicínske výrazy). Doporučujem každej budúcej mamičke. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. Jun 2023
Veronika

Najlepšie triedy, najlepšia prednášajúca :). (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. Jun 2023
Mária

Veľmi príjemná hodina, plná užitočných informácií so skvelou pani doktorkou, ktorá ochotne odpovedala aj na otázky mimo témy. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. Jun 2023
Simona

Pani doktorka sa perfektne počúva, všetko čo hovorí je prinosne a zrozumiteľne. Navyše jej pozitívna energia mi vždy vyčari na tvári a povzbudí. Odporúčam počúvať i pýtať sa, určite budete obohatení. Ďakujem :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. Jun 2023
Gabriela

Oceňuji velmi lidský přístup paní doktorky s velkým praktickým přesahem. Paní doktorka opravdu vstřícně zodpovídala všechny otázky. Moc se mi její projev líbil a všechny informace pro mě byly velmi užitečné! Děkuji. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. Jun 2023
Kristína

Pre mňa jedna z troch najlepších odborníčok na mamaclasse. Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. Jun 2023
Ivana

Skvelá prednáška. Pani doktorka je veľmi príjemná a podáva informácie velmi ľudsky a pochopitelne. Trpezlivo odpovedá na všetky otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. Jun 2023
Maria

velmi uzitocna prednaska a prijemna a laskava pani doktorka, ktora bola otvorena nam zodpovedat na vsetky otazky a velmi nas povzbudila 🙂 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. Jun 2023
Patricia

Veľmi milá pani doktorka, vysvetlila veci polopate a podrobne, prednáška bola veľmi dobre vedená spoločne s diskusiou, kde nie len odborne, ale aj laicky vysvetlila a odpovedala na všetky otázky. Celkovo bola prednáška veľmi prínosná a mňa osobne obohatila o viaceré informácie a ukľudnila, čo sa týka pôrodu. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

23. Jun 2023
Soňa

Perfektna hodina ako vzdy 😊 okrem prednasky sa mi vzdy paci, ze pani doktorka na konci nechava priestor na rozlicne otazky mamiciek. Za mna su hodiny pani doktorky najlepsie na mamaclass 🙂 dakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

23. Jun 2023
Daniela

Prínosná prednáška s veľmi milou pani doktorkou. Ochotne odpovedala na všetky otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Jun 2023
Lenka

Super prednáška, milá pani doktorka. Jasne zodpovedala všetky otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Jun 2023
Viktória

Táto hodina mi dala odborné odpovede na mnohé otázky. Odporúčam. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Jun 2023
Karina

Veľmi múdra príjemná pani doktorka. Z prednášky som mala super pocit. Rada by som rodila v nemocnici Bory a neviem, či sa dá pani doktorka zazmluvniť ako pôrodník. Nikde som na ňu nenašla kontakt. Ak to čítate pani doktorka, budem veľmi rada, ak mi napíšete :) karin105@azet.sk (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Jun 2023
Lucia

Pani lektorka bola výborná, dozvedela som sa veľa informácií, má veľmi príjemné vystupovanie a zrozumiteľne vysvetlila všetko. Ďakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Jun 2023
Leona

prednaska bol super, a pani doktorka velmi mila :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Jun 2023
Lenka

Prednáška “Priebeh pôrodu” sa mi veľmi páčila, pani doktorka má veľmi príjemné vystupovanie, jasne a stručne všetko vysvetlila a super bolo, že zostalo aj dostatok času na naše otázky 😉 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Jun 2023
Mária

Príjemná pani doktorka, prednáška bola vecná, oceňujem najmä otvorenosť voči možnosti pýtať sa otázky 😊 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Jun 2023
Kristína

Na prednášky s pani doktorkou sa vždy veľmi teším a prijala by som ich aj viackrát do týždňa. Je veľmi ľudská, empatická, všetko zrozumiteľne vysvetľuje. Jej pacientkam v dobrom závidím. :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

22. Jun 2023
Dominika

Skvelá pani doktorka, veľmi príjemná osôbka, radosť počúvať. Jej hodiny sú veľmi záživné a povzbudzujúce. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

06. Jun 2023
Lenka

Perfektna prednaska od pani doktorky, ako vzdy :) tesim sa na dalsie hodiny. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

05. Jun 2023
Simona
Stepanka

Úžasná přednáška, všem určitě doporučuji. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

31. May 2023
Zuzana

Vyborna prednaska, mnozstvo dolezitych informacii najma pre prvorodicku (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

31. May 2023
Silvia

Jedna z najlepsich prednasok na Mamaclass! Pani doktorka ma skvele prezentacne schopnosti :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

30. May 2023
Soňa

Pre mna asi najlepsie eduky na mamaclass :) perfektne dakujem (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

30. May 2023
Michaela

Pani doktorka vedie online hodiny super, je veľmi milá a príjemná. Teším sa na každú hodinu s ňou, lebo každá hodina je interaktívna a odpovedá na všetky otázky. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

30. May 2023
Michaela

Veľmi mila, skúsená doktorka Top (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Mária

Veľmi zaujímavá prednáška. Teším sa na ďalšie. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Barbora

Výborná prednáška, Pani Doktorka je super 😊 (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Kristína

Za mňa najlepšie prednášky s pani doktorkou na mamaclass. Veľmi miá, príjemná, informácie podá stručne, jasne a zrozumiteľne a dostatok času venuje našim otázkam, ktoré vždy ochotne zodpovie. Ak by som mala odporučiť len jedného človeka, tak je to práve pani doktorka. Prednášky s ňou mi vždy dajú najviac. Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Viera

Jednoznacne najlepsia prednaska, ktoru som na MamaClass absolvovala. Pani doktorka bola velmi prijemna, rozpravala velmi zaujimavo a vecne, s radostou odpovedala na vsetky polozene otazky a vyzaroval z nej neskutocny klud a pohoda :) Urcite sa jej prednasok este zucastnim. Velka vdaka! :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Nina

Pani doktorka je veľmi príjemná, velmi dobre sa ju počúva, všetko hovorí zrozumiteľne a večne. Naozaj super. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

29. May 2023
Hanka

Informace jsou užitečné, lektorka příjemná a ochotná. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

28. May 2023
Vanda

Veľmi vďačná prednaska bola som spokojná (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. May 2023
Michaela

Srozumitelně podané informace lékařkou, odpovídala i na otázky položeny během webináře. Vysvětlila, proč se ve třetím trimestru dělají konkrétní vyšetření a co se děje dále, pokud nejsou výsledky běžné. Doporučuji. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

27. May 2023
Michaela

Pani doktorka jasne a zrozumiteľne vysvetlila odbery a vyšetrenia v 3. trimestri a odpovedala na každú otázku nielen mne, ale aj ostatným mamičkám. Motivovala ma k zakúpeniu členstva a teším sa teda na ďalšie triedy. Ďakujem! :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. May 2023
Radka

Vždy sa teším na prednášku pani doktorky. Má veľmi zaujímavé live prednášky k veci a páči sa mi, že odpovedá na všetky položené otázky jasne a vecne, bez vyhýbania sa. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. May 2023
Klára

Skutočne náučná prednáška, veľmi príjemný prístup, ďakujem :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. May 2023
Kristína

Prednáška bola interaktívna, živá, veľmi zaujímavá, pani doktorka je veľmi príjemná, všetko vysvetlila jednoducho na pochopenie aj pre laika, jej prejav bol prirodzený a veľmi dobrý. Táto prednáška bola pre mňa veľmi prínosná. Ďakujem. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. May 2023
Simona

Zrozumiteľná prednáška, veľmi dobre sa počúvalo všetko, čo p.doktorka vysvetľovala, ako odpovedala na otázky. Mam veľmi dobrý dojem a rada prídem aj na ďalšiu prednášku. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

26. May 2023
Radka

Veľmi sa mi páči, že má pani doktorka prednášku rozdelenú na teóriu a potom na interaktívnu komunikáciu (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

18. May 2023
Pavla

Supr prednáška se spoustou užitečných informací. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

17. May 2023
Júlia

Úžasná prednáška plná hodnotných a užitočných informácií. Pani doktorka je veľmi empatická osoba :) (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

16. May 2023
Veronika

Velmi užitečné rady, děkuji za přednášku. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

16. May 2023
Barbora

Tal dnes som si pozrela prednášku z archívu z dôvodu technických problémov vcera. Prednáška bola úžasná jedine mínus vidím v tom že som už nemohla položiť svoje 2 otázky pani doktorke. Inak za mna super. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

16. May 2023
Iva

Bohužel se mi nepodařilo třídu spustit. Napsalo mi to, že je plná kapacita. Tak snad se mi podaří spustit z archivu, téma musí být zajímavé. (Príprava na pôrod z pohľadu lekárky)

15. May 2023