MUDr. Jan M.

gynekológ

Gynekolog a porodník se specializovanou způsobilostí v oboru. Pracuji ve Slezské nemocnici v Opavě, dále na pohotovostních službách v Krnovské porodnici a dvakrát týdně poskytuji ambulantní služby v ordinaci Gynenatal v Hlučíně. Profesionálním a zejména lidským přístupem provázím nastávající maminky celým těhotenstvím vč. samotného porodu. Mým cílem, kromě samotné komplexní péče o těhotnou, je odstranit strach z českých porodníků a zvýšit důvěru mezi rodičkami a porodnicemi.

Najbližšie online triedy od MUDr. Jan M.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Markéta

Pan doktor vysvětlil souvislosti, které jsem se od svého lékaře nedozvěděla (např. braní železa). Přednáška byla skvělá (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

14. Sep 2021
Simona

Prednášky s odborníkom v oblasti tehotenstva a pôrodu sú vždy najlepšie, človek sa dozvie odpovede na mnoho otázok. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

11. Sep 2021
Michaela

Veľa užitočných informácii. Vďaka, (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

11. Sep 2021
Nikola

Pan doktor ma vyborne prednasky. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

10. Sep 2021
Lenka

Pan doktor stihl probrat mnoho témat v krátkém časovém úseku. Zvládl také zodpovědět všechny dotazy od přihlášených uživatelů. Kurz se mi moc líbil, určitě bych doporučila dále. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Andrea

Přednáška byla naprosto perfektni plna užitečných informaci. Mockrat dekuji panu doktorovi! (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Veronika

Super prednáška, všetko vysvetlené zrozumiteľne a bez strašenia. Prístup pána doktora bol skvelý, tiež by všetci doktori k tomu takto pristupovali. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Dominika

Veľmi zaujímavá prednáška o poslednom trimestri, pán doktor je príjemný, pohotový a má upokojujúci prejav. Ako negatívnu hodnotím záplavu nekonečných otázok od žien, ktoré si pomýlili túto online prednášku s konzultáciou u svojho gynekológa a nedokážu pochopiť, že webinár nenahrádza lekársku starostlivosť. Žiaľ sme nestihli prejsť všetky body z prednášky, práve kvôli spomínaným nespočetným otázkam o osobnej anamnéze čí individuálnych zdravotných problémoch. Možno by stálo za zmienku nejaké moderovanie chatu zo strany adminky, aby mal odborník viac priestoru na svoj prejav a prezentáciu. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Janka

Super info a odpovede na vsetky dotazy (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Martina

Příjemná, energetická přednáška, která dokázala vtáhnout a dobře se poslouchala. Předání uklidňujících informací a optimismu. S úsměvem. Děkuji! Moc se mi to líbilo. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Klara

Naprosto perfektní! Moje první přednáška a jsem nadšená. Dozveděla jsem se spoustu nových informací, i ldyž jeden porod už mám za sebou. Pan doktor je moc příjemný a krásne vše vysvetlil a zodpovědel všechny dotazy. Moc děkuji! (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Helena

Všechno bylo v pořádku a získala jsem plno užitečných informací. Děkuji (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
zlata

Velice přínosné,spoustu užitečných informací v krátkém čase. Jsem nadšena :) Děkuji (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Lucie

Naprosto skvělý pan doktor, vše krásně vysvětlil, uklidnil, poradil ..super, moc děkuji 😉 (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Kristína

Pán doktor je proste TOP!! Vsetko vysvetli, odpovie na otázky 😆 (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Kristína

Veľmi hodnotná prednáška. Ďakujem (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

09. Sep 2021
Veronika

Dakujem za super triedu (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

01. Aug 2021
Zuzana

Prednáška bola skvelá, ako prvorodička som sa dozvedela veľa zaujímavých vecí, už som si aj zakúpila členstvo a rozhodne budem odporúčať ďalej. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

26. Jul 2021
Tereza

Skvělá přednáška!Pan doktor mě velmi uklidnil,že se na porod snad i těším :D (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

24. Jul 2021
Maria

Zaujmava trieda, uzitocne informacie. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

24. Jul 2021
Michaela

Výborný prístup pána doktora. Všetko vysvetlil jasne a zrozumiteľne, rád zodpovedal na všetky naše otázky aj po časovom limite. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

22. Jul 2021
Terézia

Veľmi poučná a zaujímavá prednáška :) Pán doktor je veľký odborník a veľmi milý človek, ktorý nemá problém zodpovedať na všetky položené otázky. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

22. Jul 2021
Vladislav

Výborná trieda, odporúčam, ďakujeme! (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

22. Jul 2021
Mária

Skvelá prednáška, množstvo potrebných informácií hlavne pre prvorodicku. Veľmi pekne ďakujem aj za odpoveď na otázku pánovi doktorovi (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

22. Jul 2021
Lívia

Z technických dôvodov mi to nešlo, bez zvuku a bez obrazu. Písala som aj mail, no nik sa mi neozval. Som rada, ze som za to nezaplatila. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

22. Jul 2021
Markéta

Velice oceňuji klidný a vysoce erudovaný přístup pana doktora, díky němu jsem byla skvele připravena na možné scénáře porodu. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

22. Jul 2021
Daša

Pán doktor bol veľmi milý a všetko úplne perfektne zhrnul k téme 👌 (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. Jul 2021
Alexandra

Táto prednáška sa mi páčila, bola príjemná odborná a stručná. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

19. Jul 2021
Zuzana

Srozumitelne a povzbuzujici. Pozitivni pristup;) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

16. Jul 2021
Terézia
Nikol

Velmi užitečný souhrn všech vyšetření třetího trimestru. Vše vysvětleno lidsky, zároveň odborně. Zodpovězeny všechny otázky. Pan doktor se velmi dobře poslouchá. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

16. Jul 2021
Xénia

Prednáška bola veľmi zaujímavá. Som veľmi rada,že som ju absolvovala. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

15. Jul 2021
Michaela

Poučná a vynikajúca prednáška s ešte lepším p. doktorom. Ďakujem (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

15. Jul 2021
Alena

Pán doktor v rámci jednej hodiny veľmi obsažne a ľudsky priblížil tému. Páčilo sa mi, že počas prednášky a aj po naplnení 60 min. ochotne zodpovedal každú jednu otázku. Odporúčam. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

15. Jul 2021
Martina

Príjemný pristup, poucne, dakujem krasne (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

15. Jul 2021
Karina

Vyčerpávající 😊👍🏻 (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

15. Jul 2021
Majka

Velmi dobra a uzitocnahodina. Dakujem (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

02. Jul 2021
Evča

Líbí se mi, že se člověk dozví vše, co potřebuje vědět. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

01. Jul 2021
Monika

Pan doktor je sympaťák, přednáší velmi mile a pohodově, zodpoví všechny dotazy. Takového doktora bych ráda potkala u porodu 😊 (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

01. Jul 2021
Kamila

Zajímavé informace, hezky podané a vysvětlené. Pan doktor má příjemné vystupování. Chválím a moc děkuji. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

01. Jul 2021
Iva

Velmi přínosná přednáška. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

23. Jun 2021
Nikola

Veľmi príjemný doktor, ktorý nám zodpovedal všetky otázky a nevadilo mu zostať aj dlhšie. Super! (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

22. Jun 2021
Lucia

Velmi dobra a uzitocnahodina. Dakujem (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. Jun 2021
Pavla

Perfektní přednáška! Pan doktor podal vše přehledně a s nadhledem. I manžel se dost bavil :) Určitě doporučuji :) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

19. Jun 2021
Katerina

Skvela lekce s panem doktorem. Moc se mi libi jeho energie a lidskost! Mne jako prvorodicce pomohl smaznout neznamo a nastavit uklidneni, ze vse zmakneme. V lekci nam rikal krok po kroku, co se bude dit, kdy prijet do porodnice apod. Super! (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

18. Jun 2021
Tatiana

Ako vždy, skvelá prednáška, praktické rady a reálna teória. :-) Pán doktor by mohol rodiť aj v Trenčíne sem-tam :-) :-) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

18. Jun 2021
Soňa

Prínosná prednáška pre všetky prvorodičky... (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

18. Jun 2021
Mária

Vyčerpávajúca prednáška, čo sa týka množstva informácií - dozvedela som sa veľa vecí, ktoré som predtým nevedela. Ďakujem :) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

18. Jun 2021
Iva

Super seminář a sympatický pan doktor, který o věcech týkající se porodu mluví s nadhledem, přesto důležité informace nijak nezlehčuje. Velmi příjemné povídání :) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

18. Jun 2021
Zuzana

Prínosná a veľmi obsiahla prednáška. Ďakujem (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

18. Jun 2021
Andrea
Gabriela

Vesely pan doktor, ktory podal info s lahkostou a humorom. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

18. Jun 2021
Vlaďka

Odborná přednáška ve svěžím tempu nabitá užitečnými informacemi - doporučuji! :) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Alexandra

Libil se mi příjemné stručně a informativní podání pana doktora. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Michaela

uzitocne info podane s humorom, kiezby takych lektorov i vseobecne lekarov bolo viac! :) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Filip

Velmi sympatický pan doktor, upovidany, jde vidět že má rád svoji práci! Koukali jsme oba s manželem a přednáška nás velmi obohatila! Takových doktorů s elánem víc:-) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Zdeňka

Není co vytknout. Super přednáška plná informací. Zvlášť v této době, tak důležitá. Moc děkuji. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Andrea

úžasné, vtipné, důležité dobré vysvětlení (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Michaela

Děkuji za přínosné informace. Pan doktor je velmi příjemný a lidský. Doporučuji navštívit webinář :) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Tereza

Pan doktor je nejvíc super! (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Lucie

Zajímavá,odborná přednáška. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Lenka

Hodně přínosné (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Nina

Výborná prednáška, príjemný doktor, som veľmi spokojná a odporúčam (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

17. Jun 2021
Erika

velmi dobra trieda urcite odporucam (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

07. Jun 2021
Jana

Super prednáška, odborné rady od p. doktora :-) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

27. May 2021
KristýnaKF

Perfektní přednáška, pan doktor mluví jasně, přispěl řadou tipů. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

26. May 2021
Lenka

Skvele info, k veci,strucne a jasne (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

24. May 2021
Mária

Užitočné informácie a rady, ďakujem. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

24. May 2021
Nikol

Bylo to fajn a naprosto uvolněné (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

23. May 2021
Daniela

video si idem prehrať zo záznamu teším sa že sa niečo nové dozviem. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

22. May 2021
Denisa

Zcela jasne, strucne a prakticke informace. Vyborne vedeny webinar. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Timca

velmi vtipne a poucne - rada si pozriem aj dalsie triedy (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Martina

Jak jsem již psala včera panu doktorovi, byl tu super přínosný seminář!!! (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Jitka

Parádní přednáška! Je uklidňující vidět, ze to, co já vnímám jako něco obrovského, desiveho, nepredvidatelneho...je pro někoho každodenní chléb, rutina. Pan doktor je moc fajn. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Miška

Veľmi dobrá prednáška. Veľa zaujímavých informácií (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Karolína

Bylo to skvělé! Pan doktor mluvil zajímavě a poučně (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Adéla

Libilo se mi, jak to bylo pojate castecne s humorem spolu s odbornymi nazory, pan doktor je velmi prijemny a hezky se poslouchal☺️ (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Marianna

Pan doktor je super, dakujem za rady (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Karolína

Skvělé, tak jako veškeré přednášky pana doktora. Rád si udělá čas i na hromadu dotazů! (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Valeria

Hodina bola velmi prinosna, nakolko priniesla pohlad na porod z pohladu doktora. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Ivana

Pan doktor má velice příjemné vystupování a přednášky plné užitečných informací. Snaží se ochotně zodpovědět co nejvíce dotazů. Svými postřehy se snaží budoucí maminku namotivovat k pozitivnímu myšlení a přístupu k porodu, jako takovému. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Laura

Pán doktor všetko pekne popísal a vysvetlil. Ďakujem za triedu, veľa som sa toho dozvedela. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Jarmila

Nepocula som zatial vela, musela som sa odpojit. Hodnotenie kvoli pristupu k archivu. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Monika

Veľmi dobrá prednáška (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Tereza

Hezký přehled toho základního k porodu. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

21. May 2021
Radka
Andrea

Úžasná, energetická, výstižná, svižná, vtipná hodina. Pana doktora se velmi dobře poslouchá a řekla bych, že je to člověk na svém místě. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

20. May 2021
Anna

Věcné, jasné, lidské (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

20. May 2021
Jana

Srozumitelne, vecne, velky prinos. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

20. May 2021
Barbora

Vecne informace, bez obalu receno, ocenuji medicinsky pristup - jak to proste vidi ten porodnik. Zaroven mluvil pan doktor s lehlosti a vtipem. Urcite doporucuju! (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

20. May 2021
Zuzana

Super pan doktor, jednoduché a přehledné informace, moc se mi přednáška líbila. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

20. May 2021
Aneta

Skvělá přednáška, plná zajímavých informací, které se hodí každé nastávající mamince. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

20. May 2021
Adela

Určitě doporučuji všechny přednášky od pana doktora! Plno užitečných informací, zodpověděl všechny dotazi ikdyž přetahoval o hodinu! (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

20. May 2021
Jan

Super webinář, zajímavé postřehy a informace. Líbil se mi přístup, energie a nadšení lektora. Musím říct, že trochu vtipně působila často používaná parazitní spojeni "jako kdyby" :-) (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

20. May 2021
Michaela

Skvělá přednáška, spousta užitečných informací. (Predpôrodná príprava k pôrodu s gynekológom)

20. May 2021
Dominika