MUDr. Jana K.

lekárka

Milí rodičia, volám sa MUDr. Jana Káčeríková a od roku 2011 pracujem na Novorodeneckom oddelení Nemocnice akademika L. Dérera v Bratislave ako lekárka. Za ten čas sa množstvo vecí zmenilo a ruku v ruke s odbornými vedomosťami nás vopred posúvajú reakcie našich mamičiek, aj preto posledné roky kladieme dôraz na vzájomnú komunikáciu s rodičkou. Uvedomujeme si, aké dôležité je pre každého rodiča mať dostatok relevantných informácií a a možnosť vybrať si tú "správnu" pôrodnicu, kde sa bude cítiť príjemne a bezpečne. Aktívne komunikujeme s našimi budúcimi, bývalými i viacnásobnými rodičmi a všetkými, ktorých téma starostlivosti o novorodenca zaujíma. Veríme, že budúcnosť kvalitnej zdravotnej starostlivosti stojí na pilieroch vzájomnej komunikácie a dôvery. Zároveň sa snažíme upriamiť pozornosť budúcej mamičky nielen na priebeh samotného pôrodu, ale aj na kvalitnú odbornú starostlivosť o to najvzácnejšie - Vaše dieťatko. Aktívne komunikujeme v skupine Dieťatko z Kramárov na FB, aj na IG profile kramare_baby a keďže sa chceme posúvať bližšie k Vám, nesmierne radi sa stávame súčasťou tímu MamaClass. Máme pre Vás k dispozícii moderné videá a postupy k starostlivosti o dieťatko. Jediná "hlúpa" otázka je tá, ktorú nevyslovíme!

Hodnotenia


Alena
Apr 19, 2023

Spokojna, informovalo, oboznamilo, pripravilo dostatocne (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Ingrida
Mar 22, 2023

Ďakujeme za zaujímavé a praktické informácie! (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Alena
Mar 21, 2023

Velmi spokojna, pekne a zrozumitelne vysvetlene. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Dorota
Feb 7, 2023
Irena
Feb 7, 2023

Ďakujem pekne za prínosnú prednášku o postupoch vo Vašej pôrodnici, po Vašom láskavom prístupe sa človek na pôrod a pobyt v nemocnici po ňom teší 😉 Prajem všetko dobré (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Evita
Feb 7, 2023

Ďakujem za prínosné informácie, ktoré mi rozhodne budú nápomocné počas nadchádzajúcich dní. Veľmi príjemná a zrozumiteľná komunikácia a prezentácia. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Nikola
Feb 7, 2023

Úžasná pani doktorka normálne sa teším na pôrod (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Alexandra
Feb 7, 2023

Ďakujem pekne za online hodinu. Bola naozaj super. Všetko bolo zreteľne vysvetlené, odprezentované a zodpovedané :) (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Alexandra
Feb 7, 2023

Ďakujem pekne za online hodinu. Bola naozaj super. Všetko bolo zreteľne vysvetlené, odprezentované a zodpovedané :) (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Livia
Feb 7, 2023

Veľmi užitočná hodina, pani lekárka ma taký príjemný ukľudňujúci hlas, že by som ju vedela ešte ďalšie 3 hodiny počúvať :) (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Lucia
Dec 15, 2022

Prístup pani lektorky je naozaj skvelý. Môžem povedať, že vďaka takýmto online rozhovorom s lekármi z nemocnice kde sa chystám rodiť sú úžasne upokojujúce. Až sa normálne teším na pôrod. 🙂 Ďakujem veľmi pekne 🙏 (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Andrea
Dec 15, 2022

Vynikajúca prednáška, veľmi láskavý prístup. Všetky otázky boli zodpovedané, vaše štandardné postupy mi dávajú zmysel a napĺňajú ma istotou že tím odborníkov vie čo robí a prečo to robí, žiadne nezmyselné zaužívané rutiny a páči sa mi, že sa naďalej vzdelávate v najnovších postupoch. Odbúralo to moje obavy rodiť v slovenských pôrodniciach, už sa k vám teším. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Simona
Dec 15, 2022
Tatiana
Oct 27, 2022
Slavka
Oct 24, 2022

Veľmi prínosná prednáška ! (Vyšetrenia novorodenca počas pobytu v nemocnici)

Martina S.
Sep 24, 2022

Veľmi obohacujúca prednáška, podaná prívetivým a zároveň vysoko-erudovaným spôsobom. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Jana
Sep 23, 2022

velmi prijemna pani doktorka, ochotna zodpovedat vsetky otazky (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Anna
Sep 22, 2022

Velmi dobre obsiahnuty obsah kurzu. Prijemny prejav p. doktorky a snaha jednoducho a zrozumitelne zodpovedat na vsetky otazky 👍 (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Nikola
Sep 22, 2022

Veľmi milá pani doktorka. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Kristína
Sep 22, 2022

Veľmi príjemný prejav, priame odpovede, veľa som sa dozvedela a hneď mám lepší pocit, že som na pôrod a čo nás tam čaká viac pripravená. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Lucia
Sep 22, 2022

Ďakujem krásne za možnosť zúčastniť sa :) (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Simona
Sep 22, 2022

Uzasna prednaska, ktora mi ako prvorodicke velmi pomohla. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Kitty
Sep 22, 2022

Veľmi príjemná a milá pani doktorka. Všetko podrobne a jasne vysvetlila. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Alex
Jun 1, 2022

Trieda sa mi páčila lebo som si utriedila dôležite informácie v tom pretlaku informácii, ktoré ako prvorodička z rôznych zdrojov získavam :) (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Vladimíra
Jun 1, 2022

Velmi nápomocné. Ani som nevedela, ze existuju hry s bábätkom, kym je este v brušku. Najviac som sa dozvedela pocas tejto prednášky, ako masírovať bábätko. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Katarina
May 31, 2022

Výborný pristup🤗jasne a neprikraslene informácie pre budúce rodicky, ktoré zodpovedali aj otázky, ktoré som netušila, že sa mám pýtať. Dakujem (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Lukas
May 31, 2022
Monika
May 31, 2022

Ďakujem krásne, bola to úžasná hodina, ktorá mi vyriešila všetky otázky. Prístup pani doktorky mňa upokojil a na pôrod sem sa teším ❤️ ❤️ ❤️ Ďakujem (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Kubanyová
May 30, 2022
Silvia
May 30, 2022

Veľmi užitočné informácie priamo z prvej ruky (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Natália
May 30, 2022

Skvela a sympaticka pani doktorka,vela prinosnych info pocas prednasky (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Lucia
May 30, 2022

Prednáška bola veľmi pekne vysvetlena, akurát blbol trocha zvuk, ale potom už to bolo v poriadku. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Lucia
Apr 26, 2022

Vserko čo som chcela bolo zodpovedané (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Katarina
Apr 21, 2022

Vyborna prednaska ktora mi pomohla sa rozhodnut pre porod na Kramaroch. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Nina
Mar 30, 2022

Skvelá prednáška, po jej absolvovaní som sa rozhodla pre pôrodnicu na Kramaroch :) (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Silvia
Mar 25, 2022

Výborná prednáška o priebehu pôrodu na Kramároch, veľa som sa dozvedela, ďakujem. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Martina
Mar 25, 2022
Martina
Mar 25, 2022

Skvelá a užitočná prednáška 💯 (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Klaudia
Mar 21, 2022
Klaudia
Mar 21, 2022
Katarina
Mar 17, 2022

Super prednáška, veľmi informatívna, skvelá prednášajúca a stihli sme prejsť aj veľa zaujímavých otázok. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Tumi
Mar 17, 2022

Velmi milá pani doktorka s jasným nadšením pre svoju prácu. Už sa tešíme na návštevu 🙂 (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Jarmila
Mar 16, 2022

velmi mila pani doktorka z novorodeneckeho oddelenia, poskytla dolezite a prehladne info, dakujem (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Eva
Mar 16, 2022

Skvela hodina, p. dr. je velmi mila a ustretova, zodpovedala kazdu jednu otazku velmi jasne a ochotne. Odporucam :) (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Andrea
Mar 16, 2022

Velmi pekna prednaska, som milo prekvapena tym, ake informacie sme dostali, kedze zial na Kramare som nepocula vela dobrych recenzii. Vyzera ze sa pristup v tejto porodnici vyrazne zmenil. Velmi sa mi paci aj to ze boli zodpovedane skoro vsetky otazky a dozvedeli sme sa naozaj vela. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Lucia
Mar 15, 2022

Ďakujem za prednášku, pani doktorka mala krásnu prezentáciu plnú dôležitých informácií. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Heňa
Mar 15, 2022

Dozvedela som sa veľa užitočných informacii. Ďakujem. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Dana
Feb 14, 2022

Kopu potrebnych informacii ohladom Kramarov, porodu a sestonedelia :) velmi mila pani doktorka 😊 (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

Zuzana
Feb 10, 2022

Veľmi príjemná prednášajúca. Informáciami o Kramároch ma pani doktorka len uistila, že som správne rozhodnutá pre túto konkrétnu pôrodnicu. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

michaela
Feb 9, 2022

perfektna prednaska 100% (Rodíme v nemocnici na Kramároch)