MUDr. Jana K.

lekárka

Milí rodičia, volám sa MUDr. Jana Káčeríková a od roku 2011 pracujem na Novorodeneckom oddelení Nemocnice akademika L. Dérera v Bratislave ako lekárka. Za ten čas sa množstvo vecí zmenilo a ruku v ruke s odbornými vedomosťami nás vopred posúvajú reakcie našich mamičiek, aj preto posledné roky kladieme dôraz na vzájomnú komunikáciu s rodičkou. Uvedomujeme si, aké dôležité je pre každého rodiča mať dostatok relevantných informácií a a možnosť vybrať si tú "správnu" pôrodnicu, kde sa bude cítiť príjemne a bezpečne. Aktívne komunikujeme s našimi budúcimi, bývalými i viacnásobnými rodičmi a všetkými, ktorých téma starostlivosti o novorodenca zaujíma. Veríme, že budúcnosť kvalitnej zdravotnej starostlivosti stojí na pilieroch vzájomnej komunikácie a dôvery. Zároveň sa snažíme upriamiť pozornosť budúcej mamičky nielen na priebeh samotného pôrodu, ale aj na kvalitnú odbornú starostlivosť o to najvzácnejšie - Vaše dieťatko. Aktívne komunikujeme v skupine Dieťatko z Kramárov na FB, aj na IG profile kramare_baby a keďže sa chceme posúvať bližšie k Vám, nesmierne radi sa stávame súčasťou tímu MamaClass. Máme pre Vás k dispozícii moderné videá a postupy k starostlivosti o dieťatko. Jediná "hlúpa" otázka je tá, ktorú nevyslovíme!

Najbližšie online triedy od MUDr. Jana K.
Hodnotenia (ukázať všetky)
michaela

vyborna prednaska (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

20. Jan 2022
Anna

Vdaka za uzitocne informacie, ako to funguje na kramaroch ! (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

13. Jan 2022
Katarina

Pani doktorka nám veľmi pekne priblížila, ako to funguje v nemocnici na Kramároch, dostali sme všetky potrebné informácie a veľmi ochotne nám odpovedala na všetky naše otázky. Ďakujem, určite to nebola moja posledná prednáška s pani doktorkou a rada si pozriem aj ďalšie :-) (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

13. Jan 2022
Marta

pani doktorka top - spravny pristup , bohate na informacie, prijemne vystupovanie - clovek na spravnom mieste, vidiet ze ma rada svoju pracu (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

12. Jan 2022
Erika

Dostala som lepsi prehlad o porodnici na Kramaroch, dakujem krasne za informacie. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

12. Jan 2022
Gabriela

Velmi mila prednasajuca, velmi bohate informacie. Dakujem za tuto prednasku velmi vela mi to dalo. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

12. Jan 2022
Lucia

V prednáške bolo vysvetlené všetko najdôležitejšie o tom, ako prebieha celý pobyt počas pôrodu a tesne po ňom. Pani doktorka vysvetlila aké vyšetrenia dieťatko čakajú, ako prebieha bonding, pobyt na oddelení šestonedelia, čo si priniesť a čo nie do pôrodnice, tiež aktuálne info súvisiace s covid opatreniami. Prednáška sa mi veľmi páčila. Pani doktorka sa venovala aj otázkam účastníkov. (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

12. Jan 2022
Stanislava

Prijemna prezentacia, kde som sa dozvedela vela zaujimavych a uzitocnych veci. Dakujem! (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

11. Jan 2022
Nikola

Absolútne perfektné. Zrozumiteľné, profesionálne a ľudskou rečou. Ďakujem veľmi pekne pani lektorke a prajem veľa úspechov do života . (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

11. Jan 2022
Yvette

Po zlom prvom pôrode v inej nemocnici ma vaša prednáška upokojila a povzbudila. Nakoľko ma pôrod čaká o par týždňov teším sa, že som si vybrala vašu pôrodnicu. Prajem vela úspechov a ďakujem (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

11. Jan 2022
Dominika

Ďakujem pekne za veľmi užitočné informácie :) (Rodíme v nemocnici na Kramároch)

11. Jan 2022