MUDr. Martina H.

pediater

Jmenuji se Martina Holičková, jsem lékařka a maminka dvou dětí. Už od malička jsem se chtěla stát dětskou lékařkou, proto pro mě byl po absolvování medicíny výběr oboru jasný. Několik let jsem pracovala na dětském oddělení (včetně oddělení šestinedělí) než jsem se sama stala maminkou. Pediatrie je moje láska, vášeň i radost. A naše děti daly tomu celému ještě úplně jiný rozměr! Teprve s nimi jsem pochopila, co je to mateřská láska a také s nimi poznávám, jak některé věci v praxi (ne)fungují. Založila jsem blog o prevenci a péči o děti s názvem "Pediatrie s láskou" a vedu i stejnojmenný instagramový účet. Ráda bych všem nastávajícím rodičům předala nejen praktické rady a informace, ale také se pomohla zorientovat v tom obrovském množství názorů a doporučení, které se na nás valí ze všech stran. A dodala jim potřebnou sebedůvěru, že jsou pro svoje děti těmi nejlepšími rodiči.

Najbližšie online triedy od MUDr. Martina H.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Marika

Super prednáška, veľmi pekne vysvetlená problematika. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

17. Sep 2021
Zuzana

Výborná hodina s veľmi užitočnými radami. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

17. Sep 2021
Martina

Ľahko a zreteľne vysvetlená základná starostlivosť o bábatko (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

17. Sep 2021
Kristína

Užitočné informácie podané zrozumiteľne a zaujímavo. Teším sa na ďalšiu hodinu s pani doktorkou. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

16. Sep 2021
Zuzana

Užitočné informácie pre budúcich rodičov, odporúčam pozerať aj s budúcimi oteckami. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

16. Sep 2021
Zuzana
Kamila

Skvělý kurz se všemi potřebnými informacemi. Vřele doporučuji. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

16. Sep 2021
Ivana

Dozvedela som sa veľa nových a zaujímavých vecí. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

13. Sep 2021
Dominika
Michaela
Michaela

Užitočne informácie. Páči sa mi, že pani lekárka hovorí zo svojej skúsenosti, ktoré vyšetrenia podstúpili aj jej deti. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

25. Aug 2021
Stanislava

skvelá trieda, všetko veľmi jasne vysvetlené :) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

25. Aug 2021
Nikola

Super prednáška o tom, ako byť čo najlepšie pripravená na príchod bábätka. Ako zabezpečiť čo najlepšiu hygienu a predchádzať problémom. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

24. Aug 2021
Katarína

Dobra prednaska, vela som sa dozvedela (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. Aug 2021
Mária

Veľmi prínosny webinar pre budúce mamičky. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

18. Aug 2021
Martina

Príjemný hlas a putáve rozprávanie, veľmi sa mi to páčilo. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

18. Aug 2021
Adé

Opět skvělá, praktická přednáška :). (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

29. Jul 2021
Brigita
Františka

Dakujem za prednasku a uzitocne informacie (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

28. Jul 2021
Karolina

Náučná prednáška, veľa som sa dozvedela. Ďakujem (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

28. Jul 2021
Patrícia

Veľmi milá prednášajúca. Poskytla zaujímavé informácie. Žiaľ nemohla som dopozerať celé video tak sa teším keď si ho pozriem z archívu. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

28. Jul 2021
Zuzana

Veľmi sympatická pani lektorka, získali sme praktické rady a bez problémov odpovedala na otázky mamičiek. Odporúčam :) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

28. Jul 2021
Bianka

Veľmi zrozumiteľná a prínosná prednáška s praktickými radami :) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

28. Jul 2021
Dáša

Ďakujem za prednášku, veľmi náučné 🙂 (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

28. Jul 2021
Lucia

Ďakujem za super prednášku :) bola veľmi poučná a určite sa prihlásim aj na ďalšie (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

28. Jul 2021
Martina
Izabela

Vyborna prednaska, pani doktorka ma velmi dobry prejav, vsetko zrozumitelne, mozno trosku spomalit aby sme si stihli robit poznamky 🙂 (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

16. Jul 2021
Katarina

Ďakujem veľmi pekne. Veľmi prínosné:) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

15. Jul 2021
Ingrid

Fajn prednáška. Po nej som si uvedomila, že ešte nemám pripravenú lekárničku pre bábätko., čo som čo najskôr napravila. :-) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

15. Jul 2021
Xénia

Ďakujem pani doktorke za výbornú prednášku. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

15. Jul 2021
Alena

Bohužiaľ som nestihla celú prednášku, teším sa, že si ju budem môcť celú pozrieť z archívu. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

14. Jul 2021
Zuzana

Velmi dobre, relevantni informace a kvalitne podane. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

14. Jul 2021
Marcela

Nestihla som hodinu celú, takže si ju ešte raz pozriem v archíve ☺️ (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

14. Jul 2021
Juliána

Praktické rady, zrozumiteľné vysvetľovanie, odporúčam. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

14. Jul 2021
Adela
Kateřina

úžasné, výstižné, dozvěděla jsem se vše potřebné :) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

14. Jul 2021
Kwetka O.

Tuto prednasku odporucam urcite kazdej buducej mamine. Pre mna osobne bola uzitocna a nabita vsetkymi potrebnymi informaciami. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

14. Jul 2021
Zuzana

vyborna prednaska, jasne instrukcie, co robit, co mat doma nachystane, modelove situacie, priklady, velmi napomocna prednaska... (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

14. Jul 2021
Zuzana

Veľmi prínosná prednáška plná užitočných a zrozumiteľne podaných rád a vysvetlení. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

14. Jul 2021
Monika

Skvela prednaska plna spousty uzitecnych informaci. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

14. Jul 2021
Iva

Velmi užitečná přednáška. (Ako zvládnuť leto s deťmi bez starostí)

08. Jul 2021
Beata

zaujimave informacie, vsetko vysvetlene jasne a zrozumitelne (Ako zvládnuť leto s deťmi bez starostí)

30. Jun 2021
Dominika

Zase raz velmi prijemna a hodnotna prednaska! :) (Ako zvládnuť leto s deťmi bez starostí)

29. Jun 2021
Andrea

Skvělá přednáška (Ako zvládnuť leto s deťmi bez starostí)

29. Jun 2021
Zuzana

Pekne vysvetlená prednáška. Dozvedela som sa niečo nové. ďakujem (Ako zvládnuť leto s deťmi bez starostí)

29. Jun 2021
lubi

neviem posudit, stihla som iba koniec (Ako zvládnuť leto s deťmi bez starostí)

29. Jun 2021
Lucia

Velmi dobra a uzitocna prednaska. Dakujem, (Ako zvládnuť leto s deťmi bez starostí)

29. Jun 2021
Katarína

Kvôli technickým problémom som nemohla dopozerať a hodnotenie píšem kvôli sprístupneniu archívu. Ale Tltých pár minútiek bolo posuvných a zaujímavých, tak sa už teším na záznam. (Ako zvládnuť leto s deťmi bez starostí)

29. Jun 2021
Iva

Velmi příjemná přednáška plná přínosných informací (Ako zvládnuť leto s deťmi bez starostí)

29. Jun 2021
Andrea

jako vždy, velice dobrá přednáška, děkuji (Ako zvládnuť leto s deťmi bez starostí)

29. Jun 2021
Gabriela

Pani doktorka je veľmi milá, objasnila všetko ohľadom prvých chvíľ po pôrode. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

18. Jun 2021
Mária

Prednáška bola na jednotku. Obsahovala množstvo informácií, ale v stráviteľnej podobe, a som rada, že som si ju mohla vypočuť. Ďakujem! (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

17. Jun 2021
Pavla

Bohužel jsem musela z přednášky v půlce odejít, takže zbytek si pustím z archivu. Nicméně perfektní přednáška pohledem lekářky. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a půjdu tak do porodnice znatelně klidnější. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

16. Jun 2021
Kateřina

Moc milá paní doktorka! Popravdě jsem tak podorbne o těch vyšetřenich vubec nevdela.. takže přinosne. Děkuji (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

16. Jun 2021
Ivana

Zajimava prednaska plna prinosnych informaci. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

16. Jun 2021
Erika
Klara

Hezka prednaska, spousta informaci o miminku (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

04. Jun 2021
Anna

Výborne podané informácie. Ďakujem veľmi pekne :))) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

03. Jun 2021
Michaela

super, odporucam, uzitocne info, bez zbytocnych omacok :) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

02. Jun 2021
Nikola

Veľmi náučná hodina, milá pani lektorka. Odporúčam! :) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

02. Jun 2021
Vlaďka

Výborná přednáška plná užitečných informací, jednoznačně doporučuji! :) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

02. Jun 2021
katarina
Eva

Líbily se mi informace z pohledu lékaře i z pohledu vlastní praxe. To je ideální hlavně pro maminky, které čekají svoje první miminko. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

02. Jun 2021
Ivana

Příjemná a sympatická paní doktorka. Informace byly předány jasně, srozumitelně., žádné zbytečné omáčky okolo. Za mě super, doporučuji! (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

02. Jun 2021
Zuzana

Veľmi zaujímavá prednáška, užitočné informácie. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

02. Jun 2021
Barbora
Barbora

Veľmi dobrá prednáška. Odporúčam. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

22. May 2021
Lubica

Vsetko bolo doktorkou dopodrobna vysvetlene. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

21. May 2021
Jana
Šárka

Pěkná přednáška o péči o miminko. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. May 2021
Tatiana

Hodina bola zaujimava, nebola uplne strukturovana a sem-tam sme skakali z temy na temu, no to ovplyvnili aj opakujuce sa otazky zucastnenych. V kazdom pripade boli poskytnute informacie zaujimave apodane prijemnym sposobom. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. May 2021
Jana

Milá lektora, užitočná hodina. Dakujem (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. May 2021
Renáta

Výborná přednáška, paní doktorka je velmi milá a vše uvádí prakticky 😉 (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. May 2021
THš

Povídání paní doktorky bylo moc příjemné - těším se, až pojede celý cyklus znovu a budu se moct připojit od začátku :) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. May 2021
Lenka

Pro mě osobně jeden z nejlepších a neužitečnějších kurzů! Velice příjemná paní doktorka. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. May 2021
Eva

Velmi prinosna prednaska, dakujeme pekne 🙂 (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. May 2021
Lucie

Velmi praktická hodina, moc děkuji! (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. May 2021
Nikola

Super prednáška s veľmi praktickými tipmi. Pre mňa prvorodičku veľmi užitočné informácie! :) (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. May 2021
Andrea

Pro prvorodičku naprosto vyčerpávající informace. (Pediatria s láskou – Starostlivosť o bábätko očami lekárky a maminy)

19. May 2021