MUDr. Monika M.

detská lekárka

Ahojte volám sa Monika pracujem na detskom oddelení a doma mám 2,5 ročnú malú slečnu:) Možno ma poznáte z môjho instagramového profilu detska_doktorka, ktorý som si založila, keď som bola na materskej dovolenke. Na svojom profile rozoberám bežné témy, ktoré najviac zaujímajú mamičky a snažím sa zodpovedať otázky, ktoré si každá matka kladie a mňa ako doktorku taktiež neobišli. Čo si kúpiť do výbavy? Začiatky s bábätkom, prvé príkrmy, oblečenie. Aké sú najlepšie topánky? Chcem zodpovedať mamičkám otázky ohľadne bežných detských ochorení, prevencie, očkovania, starostlivosti o bábätko, prikrmovania, hygieny. Materstvo je najkrajšia úloha v živote ženy a každý okamih so svojím dieťaťkom si treba naplno užívať a nestresovať sa. S tým Vám dúfam pomôžem aj ja:)

Hodnotenia (ukázať všetky)
Radka

Na začiatku prednášky som mala rozpačité pocity či zostať alebo odísť, ale potom bola prednáška super a som rada, že som si ju pozrela celú :) časť o kolike som si dokonca pozrela ešte raz aj z archívu (Detská kolika a reflux)

15. May 2023
Eva

Neviem sa vyjadriť, pretože sa mi nepodarilo kurz spustiť, čo má veľmi mrzí, nakoľko išlo o zaujímavú tému. (Detská kolika a reflux)

11. May 2023
Mirka

skvela prednaska aj pre nastavajuce mamicky (Detská kolika a reflux)

10. May 2023
Petra

Výborná přednáška (Detská kolika a reflux)

10. May 2023
Henrieta

milá pani doktorka (Detská kolika a reflux)

26. Apr 2022
Aneta

Skvělá přednáška. Moc příjemné povídání plné informací. (Detská kolika a reflux)

25. Apr 2022