Patrícia V.

logopéd

Vážení rodičia, je mi cťou byť v tejto komunite. V súčasnej dobe sa zaoberám intervenciou detí s narušenou komunikačnou schopnosťou v Centre detskej reči v Trnave. V praxi sa venujem prevažne deťom raného a predškolského veku, deťom s autizmom, oneskoreným psychomotorickým vývinom a rôznymi syndrómami. Absolvovala som štúdium logopédie na Univerzite Komenského v Bratislave. Študovala som tiež odbor liečebná pedagogika. Svoj záujem o prácu s deťmi som prejavila už počas štúdia na strednej pedagogickej škole v Prešove. Po tomto štúdiu som získala prax aj ako učiteľka Materskej školy v triede s deťmi predškolského veku. Pre portál mamaclass.sk som sa rozhodla preto, lebo mám pocit, že mnoho detí v ranom veku potrebuje intervenciu a dostávajú sa k logopédovi neskôr ako by mohli, alebo nevedia, či a kedy je potrebné vyhľadať logopéda. Budem sa snažiť priblížiť vývin komunikácie dieťaťa od raného veku, medzníky vývinu a tiež ako môžeme stimulovať reč. Rada odpoviem aj na Vaše otázky.

Hodnotenia


Ivana
May 10, 2024

Velmi prinosna prednaska pre rodicov deti, ktore zacinaju hovorit prve slova, pripadne sa oneskoruju v reci. Lektorka poskytla mnozstvo odbornych rad a typov ako s dietatom pracovat a motivovat ho. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Dominika
Mar 8, 2024

vypocula som si uz par prednasok na temu rozpravanie na mamaclass, ale s touto som nad mieru spokojna. velmi dobre a celostne spracovana tema, pozitivne hodnotim aj vyber knih na konci a ukazky ako si citat s dietatom a pri tom intonovat/prehanat:) (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Kristína
Dec 29, 2023

Veľmi pekná a pútavo podaná prednáška, príjemné vystupovanie prednášajucej, ku všetkému príklady, ako s dietaťom lepšie komunikovať, akých chýb sa vyvarovať, pekne aj zhrnuté, čo by v ktorom období malo dieťa vedieť a ako to prirodzene podporiť. Prednáška trvala skoro hodinu, ale kľudne by sa dalo počúvať aj dlhšie. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Radka
May 26, 2023
Radka
Apr 19, 2023

Výborná prednáška, prednášajúca rozpráva pútavo a k veci (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Nadja
Apr 15, 2023

Velmi pekne vysvetlene aj s praktickymi radami. Velmi ocenujem odborny pristup. Urcite si pozriem aj 3 video. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Evelin
Mar 2, 2023

Super prednáška😊Dobre sa počúvalo,všetko zrozumitelne aj ukážkovo vysvetlené.Tešim sa na ďalšie prednášky.Ja by som rada privítala prednášku o bilingvalnej výchove-dvojjazycna,trojjazycna vychova reci. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Stanislava
Feb 8, 2023

Vyborna a poucna prednaska. Internet je plny "zarucenych" rad , takisto aj diskusii ako netreba dieta nutit rozpravat a podobne. Tu som sa dozvedela , co je zlata stredna cesta, co sa v ktorom veku ocakava ale aj kedy je uz cas navstivit logopeda, pricom je to nenasilnou formou, kedy to dietatu vie pomoct a nie je to pre neho ani pre rodica len trapenie, takze velmi pekne dakujem (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Dušana
Feb 5, 2023

Veľmi prínosná prednáška. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Michaela
Dec 8, 2022

Skvelá prednáška, množstvo užitočných informácií a rád. :) (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Michaela
Dec 7, 2022

Stručné a výstižné povídání, spoustu věcí víte, ale je skvělé si to připomenout. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Dušana
Dec 2, 2022

Dobre vysvetlene. Veľmi prínosné. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Silvia
Nov 4, 2022

Veľmi poučná prednášky,viacej takýchto tém ☺️ (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Tereza
Nov 3, 2022

Informace jasně podané, vysvětlené, všechny dotazy zodpovězené, praktické ukázky taky super:) (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Karin
Nov 15, 2021

Viac zamerane na deti, ktore uz blabocu alebo hovoria prve slova. Ale prednaska bola super, dobre tipy ako ich ucit, pripadne "opravit" ak komolia slova a pod. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Martina
Nov 12, 2021

Vynikajúca prednáška plná praktických príkladov, ako komunikovať s dieťatkom. Teším sa na ďalšiu prednášku :-) (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Monika M.
Nov 12, 2021

Velmi hodnota prednaska k vyvoju reci dietatka, ako je pohyb dietatka prepojeny s vyvojim reci. Tiez rozne ukazky a priklady na podporu reci dietatka. Prijemny hlas a zrozumitelne vysvetlovanie. Tesim sa na dalsiu prednasku. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Monika
Nov 11, 2021

Skvela prednaska. Perfektne vysvetlene aj ukazky. Ocenujem aj konkretne odpovede na otazky. Skoda ze to netrva aj dlhsie, dalo by sa viac pytat. Dakujem este raz. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

Stanislava
Nov 11, 2021

Velmi dobre odprezentovane, jasne a zrozumitelne, pacilo sa mi, ze tam bolo vela prikladov (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)