Patrícia V.

logopéd

Vážení rodičia, je mi cťou byť v tejto komunite. V súčasnej dobe sa zaoberám intervenciou detí s narušenou komunikačnou schopnosťou v Centre detskej reči v Trnave. V praxi sa venujem prevažne deťom raného a predškolského veku, deťom s autizmom, oneskoreným psychomotorickým vývinom a rôznymi syndrómami. Absolvovala som štúdium logopédie na Univerzite Komenského v Bratislave. Študovala som tiež odbor liečebná pedagogika. Svoj záujem o prácu s deťmi som prejavila už počas štúdia na strednej pedagogickej škole v Prešove. Po tomto štúdiu som získala prax aj ako učiteľka Materskej školy v triede s deťmi predškolského veku. Pre portál mamaclass.sk som sa rozhodla preto, lebo mám pocit, že mnoho detí v ranom veku potrebuje intervenciu a dostávajú sa k logopédovi neskôr ako by mohli, alebo nevedia, či a kedy je potrebné vyhľadať logopéda. Budem sa snažiť priblížiť vývin komunikácie dieťaťa od raného veku, medzníky vývinu a tiež ako môžeme stimulovať reč. Rada odpoviem aj na Vaše otázky.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Dominika

vypocula som si uz par prednasok na temu rozpravanie na mamaclass, ale s touto som nad mieru spokojna. velmi dobre a celostne spracovana tema, pozitivne hodnotim aj vyber knih na konci a ukazky ako si citat s dietatom a pri tom intonovat/prehanat:) (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

08. Mar 2024
Kristína

Veľmi pekná a pútavo podaná prednáška, príjemné vystupovanie prednášajucej, ku všetkému príklady, ako s dietaťom lepšie komunikovať, akých chýb sa vyvarovať, pekne aj zhrnuté, čo by v ktorom období malo dieťa vedieť a ako to prirodzene podporiť. Prednáška trvala skoro hodinu, ale kľudne by sa dalo počúvať aj dlhšie. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

29. Dec 2023
Radka

Lektorka je skvelá! (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

26. May 2023
Radka

Výborná prednáška, prednášajúca rozpráva pútavo a k veci (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

19. Apr 2023
Nadja

Velmi pekne vysvetlene aj s praktickymi radami. Velmi ocenujem odborny pristup. Urcite si pozriem aj 3 video. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

15. Apr 2023
Evelin

Super prednáška😊Dobre sa počúvalo,všetko zrozumitelne aj ukážkovo vysvetlené.Tešim sa na ďalšie prednášky.Ja by som rada privítala prednášku o bilingvalnej výchove-dvojjazycna,trojjazycna vychova reci. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

02. Mar 2023
Stanislava

Vyborna a poucna prednaska. Internet je plny "zarucenych" rad , takisto aj diskusii ako netreba dieta nutit rozpravat a podobne. Tu som sa dozvedela , co je zlata stredna cesta, co sa v ktorom veku ocakava ale aj kedy je uz cas navstivit logopeda, pricom je to nenasilnou formou, kedy to dietatu vie pomoct a nie je to pre neho ani pre rodica len trapenie, takze velmi pekne dakujem (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

08. Feb 2023
Dušana

Veľmi prínosná prednáška. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

05. Feb 2023
Michaela

Skvelá prednáška, množstvo užitočných informácií a rád. :) (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

08. Dec 2022
Michaela

Stručné a výstižné povídání, spoustu věcí víte, ale je skvělé si to připomenout. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

07. Dec 2022
Dušana

Dobre vysvetlene. Veľmi prínosné. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

02. Dec 2022
Silvia

Veľmi poučná prednášky,viacej takýchto tém ☺️ (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

04. Nov 2022
Tereza

Informace jasně podané, vysvětlené, všechny dotazy zodpovězené, praktické ukázky taky super:) (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

03. Nov 2022
Karin

Viac zamerane na deti, ktore uz blabocu alebo hovoria prve slova. Ale prednaska bola super, dobre tipy ako ich ucit, pripadne "opravit" ak komolia slova a pod. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

15. Nov 2021
Martina

Vynikajúca prednáška plná praktických príkladov, ako komunikovať s dieťatkom. Teším sa na ďalšiu prednášku :-) (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

12. Nov 2021
Monika M.

Velmi hodnota prednaska k vyvoju reci dietatka, ako je pohyb dietatka prepojeny s vyvojim reci. Tiez rozne ukazky a priklady na podporu reci dietatka. Prijemny hlas a zrozumitelne vysvetlovanie. Tesim sa na dalsiu prednasku. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

12. Nov 2021
Monika

Skvela prednaska. Perfektne vysvetlene aj ukazky. Ocenujem aj konkretne odpovede na otazky. Skoda ze to netrva aj dlhsie, dalo by sa viac pytat. Dakujem este raz. (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

11. Nov 2021
Stanislava

Velmi dobre odprezentovane, jasne a zrozumitelne, pacilo sa mi, ze tam bolo vela prikladov (Vývin komunikačných schopností dieťaťa)

11. Nov 2021