Radka C.

pôrodná asistentka

Volám sa Radoslava a pracujem ako pôrodná asistentka so špecializáciou v intenzívnej starostlivosti na pôrodnej sále. Popritom sa venujem predpôrodnej príprave ako aj popôrodnej starostlivosti a dojčeniu pod svojim občianskym združením Llevadora pre ženy s láskou, o.z Mám niekoľkoročné skúsenosti aj so starostlivosti o novorodenca, mám špecializáciu v komunitnej starostlivosti. Pôsobím aj ako profesionálna laktačná poradkyňa. Svoje vedomosti a skúsenosti využívam v predpôrodnej príprave tehotných žien. Sprevádzam ich tehotenstvom, pôrodom ako aj obdobím po pôrode. Ku ženám pristupujem s láskavou, individuálnou starostlivosťou a starostlivosťou rešpektujúcou ich osobnosť a predstavy o narodení ich detí. Vo svojej práci sa neustále vzdelávam a preberám vedomosti od skúsených pôrodných asistentiek najmä zo zahraničia. Práca s bylinkami, rebozom ako aj technikou hypnopôrodu. Narodenie dieťaťa je tak nádherný a očakávaný okamih a preto mu treba venovať náležitú prípravu.

Hodnotenia


Tereza
Sep 14, 2023

Zajímavá přednáška, užitečné a praktické rady. (Predpôrodná príprava)

Michaela
Sep 13, 2023

Veľmi dobra a zaujímavá prednáška (Predpôrodná príprava)

Hana
Sep 13, 2023

Moc zajímavá přednáška. Moc děkujeme :) (Predpôrodná príprava)

Adriana
Sep 9, 2023

viac krát som sa pristihla pritom, že nedávam pozor. nebola zlá prednáška, možno len prejav.... (Predpôrodná príprava)

Nataša
Aug 22, 2023

Skvelá prednáška 🙂 (Predpôrodná príprava)

Katarina
Aug 16, 2023

Praktické rady a pekne vysvetlene ako vyzerajú jednotlivé pôrodné doby (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Marianna
Aug 15, 2023

Ďakujem za vysvetlenie. Jasné, výstižné a zrozumiteľné. (Predpôrodná príprava)

Elena
Aug 6, 2023

Mila Radka! S Vami som mala niekolko tried a rada si pozrela aj opakovane.lezim v nemocnici a o 5 rano mi odtiekla plod.voda.zacinaju pravidelne kontrakcie,pri ktorych vzdy zatvorim oci a vidim Vas a pocujem Vas upokojujuci hlas.dychate so mnou a stale mi pripominate,ze sa mam hlavne uvolnit.z celeho srdca Vam dakujem za pracu,co robite,a ze ste teraz so mnou 🩷 (Predpôrodná príprava)

Petra
Jul 28, 2023

Super vysvetlené pôrodné polohy, ďakujem. (Predpôrodná príprava)

Klára
Jul 18, 2023

Ďakujem veľmi pekne za prednášku. (Predpôrodná príprava)

danica
Jul 17, 2023

informacie boli a bolo ich dost, dakujem. som v nedobrej nalade z toho, ze som mala otazku na odburavanie alkoholu z materskeho mlieka a dostalo sa mi moralizacie, nie faktov a informacii, co je skoda, lebo na mamaclass som si prisla zaplatit za informacie (Predpôrodná príprava)

Kristína
Jul 5, 2023

Hodnotná, prínosná prednáška, počas ktorej prednášajúca zrozumiteľne vysvetľovala, oboznámila nás s množstvom možností a zároveň k ničomu nenútila. (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Simona
Jun 22, 2023
Natália
Jun 22, 2023

Pekná prednáška, pani doktorka postupne prebrala druhú dobu pôrodnú. (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Jasmina
Jun 21, 2023

Seminar bol informativny a odpovede na otazky bolo jasne zodpovedane. (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Maria
Jun 21, 2023
Radka
Jun 21, 2023

Skvelá prednáška, tak ako zatiaľ všetky prednášky, na ktoré som sa k menovkyni prihlásila :) (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Olga
Jun 17, 2023
Veronika
Jun 16, 2023

Moja prvá prednáška, s ktorou som bola maximálne spokojná :) Už sa teším na ďalšie. (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Michaela
Jun 16, 2023

Toto bola moja prvá trieda na mamaclass a musím vyjadriť veľkú spokojnosť, už som sa medzičasom prihlásila aj na ďalšie. Pani Radka podáva informácie naozaj odborne a dopodrobna ale zároveň zrozumiteľne, chronologicky podľa jednotlivých fáz tehotenstva a pôrodu. Oceňujem že na konci prednášky vždy vytvorí priestor pre zodpovedanie otázok, ktoré jej počas prednášky môžu ženy priebežne písať do spoločného chatu a na každú z nich aj ochotne odpovie. (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Lenka
Jun 15, 2023

Zaujímavá prednáška, len by som odporučila pri odpovedaní na otázky na konci prednášky otázku najprv prečítať, bolo by to jasnejšie (aj pre tých, ktorí pozerajú z archívu a nevidia diskusiu). (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Lenka
Jun 14, 2023

prínosná prednáška a milá pôrodná asistentka, ktorá ochotne, odborne a profesionálne zodpovie na všetky otázky :) (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Radka
Jun 14, 2023

Výborná a prínosná prednáška, všetko bolo super vysvetlené (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Viera
Jun 14, 2023

Prednasky od pani Radky su stale velmi prinosne, strukturovane a obohacujuce :) velmi prijemne sa pocuva. (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Kristy
Jun 2, 2023

❤️❤️❤️ (Predpôrodná príprava)

Lucia
Jun 1, 2023
Kristína
Jun 1, 2023

Zrozumiteľné zhrnutie a vysvetlenie toho, čo nás čaká. :) (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Elena
May 31, 2023

Moja prva trieda na mamaclass,vdaka ktorej som sa rozhodla pre predplatne.velmi velmi naucne.dakujem🙂 (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Kristína
May 25, 2023

Skvele zhrnutie, pani Radka je veľká odborníčka, veľmi mi pomohla (osobne) pri mojom prvom pôrode, ďakujem :) (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Veronika
May 24, 2023

Veľmi milé online stretnutie. Ako prvorodičke poskytnuté veľmi užitočné informácie preto veľmi pekne ďakujem lektorke 😊 (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Petra
May 24, 2023
Andrea
May 24, 2023
Dominika
May 17, 2023

Prednaska bola dobra a dozvedela som sa potrebne informacie. (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Lenka
May 17, 2023

Hodinu si pozriem online kedze som nestihla☺️ (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Iva
May 16, 2023

Přednáška byla přínosná, vše podrobně vysvětleno. (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Veronika
May 16, 2023
Simona
May 3, 2023

Veľmi dobrá prednáška s množstvom zaujímavých informácií. (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Miska
Apr 26, 2023

Perfektne vysvetlené :-) až teraz som zistila o čo som pri prvom tehu prišla :-) (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Lenka
Apr 25, 2023
Maria
Apr 24, 2023
Tereza
Mar 22, 2023

První době porodní byl věnován jen zlomek lekce. I tak ale byla hodina přínosná. (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)

Lucia
Mar 22, 2023

Veľa dobrých tipov a informácii. Dobre sa s lektorkou komunikuje. Som inšpirovaná, ďakujem :) (Komplexná predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou)