Radka C.

pôrodná asistentka

Volám sa Radoslava a pracujem ako pôrodná asistentka so špecializáciou v intenzívnej starostlivosti na pôrodnej sále. Popritom sa venujem predpôrodnej príprave ako aj popôrodnej starostlivosti a dojčeniu pod svojim občianskym združením Llevadora pre ženy s láskou, o.z Mám niekoľkoročné skúsenosti aj so starostlivosti o novorodenca, mám špecializáciu v komunitnej starostlivosti. Pôsobím aj ako profesionálna laktačná poradkyňa. Svoje vedomosti a skúsenosti využívam v predpôrodnej príprave tehotných žien. Sprevádzam ich tehotenstvom, pôrodom ako aj obdobím po pôrode. Ku ženám pristupujem s láskavou, individuálnou starostlivosťou a starostlivosťou rešpektujúcou ich osobnosť a predstavy o narodení ich detí. Vo svojej práci sa neustále vzdelávam a preberám vedomosti od skúsených pôrodných asistentiek najmä zo zahraničia. Práca s bylinkami, rebozom ako aj technikou hypnopôrodu. Narodenie dieťaťa je tak nádherný a očakávaný okamih a preto mu treba venovať náležitú prípravu.

Najbližšie online triedy od Radka C.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Jana

Zodpovedané mnohé otázky. Veľká spokojnosť s prednáškou (Predpôrodná príprava)

01. Dec 2021
Nika

super (Predpôrodná príprava)

29. Nov 2021
Veronika

Hezký celkový přehled toho, jak probíhá porod, jaké jsou doby porodní a podobně, není to nějak vyloženě do hloubky, na to jsou potom na Mamaclass zase jiné kurzy, ale tohle dává dobrou celkovou představu, co očekávat. (Predpôrodná príprava)

29. Nov 2021
Lenka

moc pěkná přednáška, vše srozumitelně řečeno (Predpôrodná príprava)

29. Nov 2021
Radka

Veľmi príjemná prednáška. Lektorka hovorila pomaly, pokojne. Nikde sa neponáhľala, čo veľmi oceňujem. Ďakujem 😊 (Predpôrodná príprava)

29. Nov 2021
Marcela

Zajímavá přednáška, která spíše vyjmenovává a stručněji shrnuje všechny možné techniky. Uvítala bych více praktických ukázek (např.: u technik dýchání), ale paní lektorka upozorňovala, že k některým věcem se bude detailněji vracet v příštích třídách, takže se určitě míním dále účastnit. (Predpôrodná príprava)

26. Nov 2021
Domča

moc pěkná přednáška (Predpôrodná príprava)

25. Nov 2021
Natália

Ďalší poučný seminár, odporúčam všetkým budúcim mamičkám. Ďakujem :) (Predpôrodná príprava)

25. Nov 2021