Veronika S.

Špeciálna pedagogička

Milí rodiče, jmenuji se Veronika Strachotová a jsem speciální pedagog. Již na škole jsem věděla, že je důležité se vzdělávat na více frontách, a tak jsem si udělala kurz Montessori pedagogiky nebo absolvovala semestr paliativní péče v hosipicu. Se vzděláním plánuji pokračovat, ale všechno má svůj čas. Jsem tak trochu šílená učitelka, která si moc ráda hraje. Momentálně jsem na rodičovské dovolené, takže si "hraju" celý den. A s to Vám také přináším. Ukážu Vám, jak jednoduše zabavit miminko i batole s tím, co má každý doma. A jak hravě a nenásilně rozvíjet řeč u těch nejmenších. Projít si můžete i můj instagram _malepovidani_, kde najdete nápady na aktivity, ale i témata ze (speciální) pedagogiky.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Radka

Pomůže se dozvědět nové informace. (Hry s dieťatkom)

19. Sep 2023
Eli

Výborné. Dostala som veľa rád a praktických odporúčaní. (Hry s dieťatkom)

17. Sep 2023
Denisa

Velmi přínosné, hezky zpracováno (Hry s dieťatkom)

12. Sep 2023
Nadja

Velmi pekna prednaska aj s praktickymi radami. Urcite sa prihlasim na dalsie s pani lektorkou (Vedome strávený čas hrou a učením sa s bábätkom)

08. Jun 2023
Radka

Zaujímavá prednáška, páčilo sa mi ako lektorka vysvetlila ako môžeme dieťa prestimulovať a potom je plačlivé (Hry s dieťatkom)

26. May 2023
Radka

Veľmi pekná a prínosná prednáška, sympatická lektorka s príjemným hlasom (Logopedické hry pre najmenších)

18. May 2023
Katarína

Vyborná prednáška, pekné zhrnutie rôznych typov hier. Prednášajúca milá, prijemná, dobre sa počúva aj na ňu pozerá 🙂 Odporúčam! 👌 (Hry s dieťatkom)

18. Apr 2023
Ingrida

Veľmi príjemné video, dozvedela som sa veľa zaujímavých informácií, lektorka je milá a dobre sa počúva. (Hry s dieťatkom)

14. Apr 2023
Andrea

Super přednáška, hezky vysvětleno, dobrá inspirace. (Hry s dieťatkom)

28. Mar 2023
Michaela

Príjemná hodina veľmi kreatívna lektorka, super nápady a veľmi jednoduché ďakujem za prednášku (Hry s dieťatkom)

28. Mar 2023
Lucie

Velmi zajímavé a inspirativní. Dobrý základ pro další zkoumání. (Vedome strávený čas hrou a učením sa s bábätkom)

28. Mar 2023
Martina

Lektorka všetko zrozumiteľne vysvetlila, zamerala sa na podstatu danej témy a zodpovedala všetky otázky účastníkov. (Vedome strávený čas hrou a učením sa s bábätkom)

27. Mar 2023
Viktória

Ďakujem za prednášku, dozvedela som sa opäť niečo nové, určite skúsime uplatniť. 😊 (Vedome strávený čas hrou a učením sa s bábätkom)

27. Mar 2023
Dominika

Perfektná prednáška, veľmi informatívna a k veci. Pani Veronika dala veľa dobrých tipov a rád, veci vysvetľovala zrozumiteľne a zaujímavo. Páčilo sa mi tempo, akým prednáška išla - mala som pocit, že bola využitá každá minútka a prednáška bola doslova nabitá informáciami. (Hry s dieťatkom)

21. Mar 2023
Adél

Velmi příjemná praktická třída plná zajímavých tipů na jednoduché a rozvíjející hry :) (Vedome strávený čas hrou a učením sa s bábätkom)

04. Feb 2023
Zuzka

Skvěle tipy jak si hrát s miminkem. (Vedome strávený čas hrou a učením sa s bábätkom)

16. Nov 2022
Denisa

Mila prednaska s ukazkami, pekne rozpravana, som stotoznena s prezentovanymi metodami, odporucam (Vedome strávený čas hrou a učením sa s bábätkom)

07. Nov 2022
Ruženka

Veľmi prakticka prednáška. Ďakujem za veľa informácií. (Vedome strávený čas hrou a učením sa s bábätkom)

07. Nov 2022
Lada

Super, přínosná hodina. Jde vidět, že paní lektorka má přehled i vlastní zkušenosti. (Vedome strávený čas hrou a učením sa s bábätkom)

07. Nov 2022
Monika

Uzitecne rady jak citlive rozvijet detatko (Vedome strávený čas hrou a učením sa s bábätkom)

07. Nov 2022