Doki Katka

detská lekárka

Volám sa Katka, som detská doktorka a mama dvoch škôlkarok. Kým som sa stala pediatrom, zavialo ma okrem slovenských nemocníc k deťom v Afrike a Indii a tiež som mala možnosť zažiť špičkovú parížsku novorodeneckú kliniku. Lenže vlastné deti sú iná káva, a tak som sa vďaka našim dvom bambuľkám doučila to, čo ma nenaučili pediatrické knihy. A dnes omnoho lepšie rozumiem maminovským obavám a peripetiám, s ktorými sa môžu stretnúť na ambulanciách. Aj preto som si vymyslela nekonvenčnú pediatrickú ambulanciu, ktorej hlavným cieľom je osveta a prevencia, na ktorú nie je dostatok času na bežnej detskej ambulancii. Na www.vasaokidoki.sk tvoríme články, prezentácie a podcasty, ktoré sú k dispozícií všetkým a aj naše konzultácie sú tu pre kohokoľvek a odkiaľkoľvek. Verím, že moje prednášky Vás budú baviť a, že sa aj ja od Vás všeličo naučím :)

Najbližšie online triedy od Doki Katka
Hodnotenia (ukázať všetky)
Veronika

Zaujímavá prednáška pani doktorky o budovaní imunity. Dozvedela som sa veľa nového. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

28. Jun 2022
Katarína
Šárka

Děkuji moc za informace, velmi mi tato přednáška pomohla. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

17. Jun 2022
Lucia

Perfektné! Pani doktorka nám ukázala, ako aplikovať zdravý sedliacky rozum v praxi a pristupovať k všetkému primerane a bez extrémov :-) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

10. Jun 2022
Lucia

Výborne, jasne a pre laika dostatočne jednoducho popísaná problematika. Pani doktorku by som počúvala aj tri hodiny, prednáša veľmi pútavo :-) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

10. Jun 2022
Katka

Výborná prednáška, veľmi milo, zrozumiteľne a prakticky vysvetlené :) ďakujem ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

03. Jun 2022
Barbora

Vynikajúca hodina! Ďakujem pani doktorka. Vždy k veci a zrozumiteľne. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

01. Jun 2022
Jasna

Velmi uzitocna trieda pre prvorodicky. Vsetky zakladne informacie boli jednoducho vysvetlene. Dakujem. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

31. May 2022
Marína

Prednáška Prenatálna príprava bola naozaj prehľadná, odniesla som si z nej veľa užitočných informácií a ucelených poznámok. Všetko zrozumiteľne vysvetlené, ďakujem! :) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

30. May 2022
Helena

skvela prednaska, pani doktorka velmi pekne objasnila a doplnila info, co mi chybali, profesionalne odprezentovane, dakujem velmi pekne (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

27. May 2022
Michaela

Veľmi prínosné informácie, skvelá prednáška. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

24. May 2022
Natália

Veľmi poučná a príjemná prednáška (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

20. May 2022
Simona

Skvělá přednáška, pěkně vysvětleno pro začátečníky, kteří opravdu nevědí jak dítě držet, jaké pohyby by mělo v jakém věku zvládat a na co si dát pozor. Děkuji :) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

06. May 2022
Tatiana

Všetko zrozumiteľné a užitočné informácie :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

02. May 2022
Adriana

skvela prednaska s praktickymi uzitocnymi info od odbornika (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

02. May 2022
Dominika

Výborná přednáška, množství užitečných informací. Paní doktorka detailně odpověděla všechny dotazy, moc děkuji a doporučuji. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

22. Apr 2022
Karin

Ďakujeme moc za poučnú a užitočnú prednášku a za zodpovedane otazky. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

22. Apr 2022
Adéla

Velmi doporučuji. Splňuje očekávání, vše krásně vysvětleno. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

31. Mar 2022
Jarmila

super pani pediatricka podava vyborne zhrnutie o detskych chorobach, rada si preopakujem, dakujem (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

26. Mar 2022
Katarína

Super rady a Odporúčania ako pomoct ci Už pri horúčke, kašli, sopliku a to Nielen formou liekov ale aj takých domácich typov .. Ďakujem (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

26. Mar 2022
Veronika

Určitě si pustím znovu (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

25. Mar 2022
Veronika

Výborně vedená přednáška, rozhodně doporučuji (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

25. Mar 2022
Klaudia

Skvela prednaska, mily prejav skolitelky, super podane informacie, urcite velmi velmi uzitocne..dakujem:) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

18. Mar 2022
Marcela

Veľmi pekne spracované a podané informácie. Jasne, zrozumiteľne, prakticky. Ďakujem (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

16. Mar 2022
Jarmila

vynikajuci suhrn od pani doktorky, odporucam pre kazdeho (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

15. Mar 2022
Katarína

Stručne a výstižne popísané základné body prvej pomoci Ďakujem (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

13. Mar 2022
Lucia

Dakujem vybornu prednasku, pani doktorku by som mohla aj dalsiu hodinu pocuvat. Informacie su velmi prinosne a hlavne zrozumitelny a ludsky vyklad. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

11. Mar 2022
Terézia

Dozvedela som sa velmi vela, vrelo odporúčam :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

11. Mar 2022
Markéta
Andrea

Veľmi milá pani doktorka Katka (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

11. Mar 2022
Veronika

Prednáška Základy prvej pomoci u detí bola tá najlepšia prednáška, akej som sa zúčastnila. Naozaj výborná. Perfektne podaná pani doktorkou, zrozumitelná. Velmi pútavý obsah aj forma. Úžasné. Moc ďakujem :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

11. Mar 2022
Kristína

Veľmi dôležité informácie (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

11. Mar 2022
Františka

Dakujeme za velmi uzitocne info :) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

05. Mar 2022
Myma

Super prednáška. Síce som ju už raz mala, ale prebehla som si aj túto v archíve :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

04. Mar 2022
Lucia

Veľmi prínosná prednáška, všetko pekne vysvetlené. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

04. Mar 2022
Sandra

Nas pediater nema vzdy cas vysvetlit, ake ockocanie dava dietatu, preto si tuto prednasku velmi cenim. Dakujem! ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

04. Mar 2022
Andrea

Ako vždy úžasná prednáška ďakujem ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

04. Mar 2022
Lucia

Veľmi dobrá prednáška plná užitocných informácií a rád o starostlivosť o choré bábätko. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

03. Mar 2022
Martina

Výborná hodina, veľa praktických a užitočných informácií. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

03. Mar 2022
ap

este som nestihla pozriet ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

27. Feb 2022
Jarmila

mila pani doktorka vystizne zhrnula zakladne informacie o najcastejsich ochoreniach u deticiek, mnohe info bolo na preopakovanie u tych, co uz dieta maju, odporucam (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

26. Feb 2022
Barbora

velmi přínosné, jenom škoda, že nezaznělo víc informací k novorozencům. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

26. Feb 2022
Katka

Veľmi poučné ❤️Ďakujem (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

25. Feb 2022
Marcela

Oki doki ma všechny přednášky neskutecne nadupane na informace a doporucuji nepromeskat ani jednu! ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

24. Feb 2022
Katarína

Tak toto sú moje najobľúbenejšie Prednášky.. Pani doktorka je úžasná. Prednášky su plne užitočných informácií, rad co určite využije každá jedna žena a nielen ohľadom dieťaťa ale aj seba. Často sa zasmejem a veľa informácií si dokážem zapamatat. Pani doktorka je super pozitívny človek a to všetko prenáša aj na mna. Tieto.jej prednášky sú pre mňa naozaj veľké obohatenie informácií ďakujem ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

19. Feb 2022
Myma

Skvelá užitočná prednáška. Ďakujem moc. Pevne verím, že nič z toho nebudem musieť použiť :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

18. Feb 2022
Ulrika

Prvych 30 minut teorie o bielych krvinkach, kostnej dreni a mikrobiome bolo pre mna ako mamu laičku uplne nezaujimavych. Druha polka prednasky uz bola v radach k materstvu konkretnejsia a vyuzitelnejsia. V chate sa hromadili prakticke otazky zo zivota matiek a do konca 60minut sme sa k nim zial nedostali. Musela som sa uz potom odpojit. V tomto ohlade dufam, ze sa prednaska natiahla a v archive najdem odpovede, ktore sme riesili v chate. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

18. Feb 2022
Jana

Bylo to jednoduše podané. Prehled vitamínů a kde se najdou atd. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

18. Feb 2022
Marta

Skvele a užitočné informácie , o ktorych sa nemam možnosť dozvedieť od svojej pediatricky . ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

18. Feb 2022
Katarina

Vynikajúca prednáška, pani doktorka nám všetko podrobne vysvetlila, rozprávala zrozumiteľne a bola ochotná odpovedať nám na všetky naše otázky, za čo jej patrí obrovské ďakujeme :-) Odporúčam všetkým budúcim aj terajším maminám prednášky od tejto pani doktorky. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

18. Feb 2022
Mária

WOOOW, naozaj perfektne vysvetlená téma. Som očarená :) aaa Ďakujem ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

18. Feb 2022
Katarína

Pani Katka je perfektna uzasne vysvetluje a je vtipna super velky prinos kazdou jej hodinou top! ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

18. Feb 2022
Katarína

Super prednáška vždy kopa rad a dobrých informácií v tak krátkom čase Dakujem (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

18. Feb 2022
Sonina

Skvelá prednáška, skvelé informácie (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

15. Feb 2022
Patrícia

Výborná prednáška s profesionálnou a milou lektorkou. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

15. Feb 2022
Anna

Jsem rada, ze jsem mela moznost neco takoveho slyset a videt. Je to dulezite. Prednaska byla dobre koncipovana, aby si to clovek zapamatoval. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

11. Feb 2022
Kateřina

Velmi užitečné. Moc děkuji za tuto přednášku. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

11. Feb 2022
Katarina

Opat jedna super a velmi obohacujuca prednaska od pani doktorky. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

11. Feb 2022
Katarína

Super kopa informácii dufam ze si co najviac zapamatam... vela zdravia prajem :-) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

11. Feb 2022
Alexandra

Velmi poucna prednaska, uzitocne informacie. Dakujem. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

11. Feb 2022
Katarína

Super prednáška jednoduché a užitočné rady pre matky a najmä prvorodicky Ďakujem ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

10. Feb 2022
michaela

perfektna prednaska 100% ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

09. Feb 2022
michaela

perfektna prednaska 100% ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

09. Feb 2022
Myma

Veľmi náučná prednáška, ďakujem krásne :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

04. Feb 2022
Bibiána

Základy o tom, čo nás a bábätko čaká. Dobre vedieť. Niekedy sa nám to zdá bežné, ale v realite to bude určite úplne iné :) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

04. Feb 2022
michaela

vyborna prednasajuca a skvela prednaska 100bodov ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

01. Feb 2022
michaela

vyborna prednasajuca a skvela prednaska 100bodov (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

01. Feb 2022
michaela

vyborna prednasajuca a skvela prednaska 100bodov (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

01. Feb 2022
Jana

Páčilo sa mi zhrnutie základných detských problémov a ich riešení. Hlavne zameranie sa na to, čo je a čo nieje marketingový ťah smerovaný na starostlivosť o deti. Ďakujem za túto hodinu (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

28. Jan 2022
Dominika
Renata

Vyborna, vyborna prednaska, moje “strukturovane” srdce je uspokojene :) Super podane, zrozumitelne, strukturovane, postupne, naozaj “prednaskovo”, ale zaroven neuveritelne milo a putavo. Katka mate skvely prednes, obsahovo aj formovo, prosim robte vela vela prednasok :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

28. Jan 2022
Martina

Moc pěkná a podrobná lekce. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

28. Jan 2022
Denisa

Skvelá pani doki, bola to užitočná prednáška :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

28. Jan 2022
Frederika

Ďalšia vynikajúca trieda s pani doktorkou Katkou, veľké množstvo užitočných informácii a rád, už teraz sa teším na ďalšiu :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

28. Jan 2022
Michaela

Skvelá prednáška, informácie podávané s nadhľadom. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

24. Jan 2022
Renata

Vyborna prednaska, dozvedela som sa nove veci a potvrdila si niektore, ktore som uz vedela. Bolo to zaujimave a poucne :) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

23. Jan 2022
Katarina

Toto bola moja druhá prednáška s pani doktorkou a opäť nesklamala :-) Výborná prednáška, páči sa mi ľudský prístup pani doktorky a jej ochota odpovedať na všetky naše zvedavé otázky. Patrí jej obrovské ďakujem :-) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Veronika

Uzasna prednaska. Tesim sa ako si ju opat pozriem v archive. Dakujem ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Kristýna

Děkuji za hezky vysvětlenou hodinu, ujasnila jsem si a dozvěděla jsem se spousty nových věcí. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Katarína

Velmi dobre spracovana prednaska, tesime sa na pani doktorku osobne. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Frederika

Vynikajúca prednáška pani doktorky, praktické rady a ochota zodpovedať všetky otázky, ďakujem! :) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Kristína

Mám rada túto pani doktorku. Jej entuziazmus a smiech mi vie spraviť deň. Každá prednáška, čo som s nou absolvovala mala hlavu aj pätu, vyzná sa v problematike a vidno, že ju práca baví a neustále sa aj ona vzdeláva, aby nám budúcim mamičkám poskytla odborné a užitočné informácie. Ďakujem. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Monika

Pani doktorka je skvelá, viac jej prednášok bolo výborných, táto prednáška je topka, hovorí zrozumiteľne, oceňujem postrehy z praxe a vlastného života a nie nejakú teoretickú prezentáciu "okopírovanú" z inej literatúry. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
michaela
Katarina

Super prednaska, vynikajuca pediatricka,velka spokojnost:) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
michaela

najlepsia prednaska pre prvorodicky ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Lenka

Velmi uzitocna tema, trieda splnila moje ocakavania. Ocenila by som kvalitnejsi obraz aj zvuk. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

20. Jan 2022
michaela

vyborna prednaska (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

20. Jan 2022
Iveta

Velice příjemným způsobem seznámení se základními informacemi, doplněno o poznatky z praxe. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

19. Jan 2022
Ivana

velmi uzitocna a prakticka prednaska (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

19. Jan 2022
Lucia

Super prednáška, praktické a zrozumiteľné informácie :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

16. Jan 2022
Mária

Super prednáška, praktické a zrozumiteľné info, ukážky, ochota odpovedať na otázky a vysvetliť :) ďakujem lektorke, hneď sa lepšie cítim pripravená na krízové situácie s bábätkom. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

16. Jan 2022
Maria

Dozvedela som sa vela praktickych informacii👍 (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

15. Jan 2022
Kristy

Zlatá pani doktorka, informačne hutná prezentácia. Už vieme, ako poskladáme lekárničku pre dieťatko, z prednášky o prvej pomoci v rôznych situáciách si idem porobiť kartičky, aby sme vedeli v prípade potreby rýchlo zareagovať. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
Markéta

Hodně informací na krátkou časovou dobu, bylo by lepší, kdyby třída byla delší a nemuselo se tak s výkladem spěchat :) Jinak hezký přehled. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
Karin

Super prednáška, veľa užitočných informácií o PP, pričom zrozumiteľne podaných. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
Katarina

Vynikajúca prednáška s veľmi milou pani doktorkou, ktorá nám odborne, ale aj na praktických ukážkach predstavila základy prvej pomoci u detí. Ďakujeme veľmi pekne, bolo to veľmi poučné a dozvedela som sa kopec nových info :-) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022