Doki Katka

detská lekárka

Volám sa Katka, som detská doktorka a mama dvoch škôlkarok. Kým som sa stala pediatrom, zavialo ma okrem slovenských nemocníc k deťom v Afrike a Indii a tiež som mala možnosť zažiť špičkovú parížsku novorodeneckú kliniku. Lenže vlastné deti sú iná káva, a tak som sa vďaka našim dvom bambuľkám doučila to, čo ma nenaučili pediatrické knihy. A dnes omnoho lepšie rozumiem maminovským obavám a peripetiám, s ktorými sa môžu stretnúť na ambulanciách. Aj preto som si vymyslela nekonvenčnú pediatrickú ambulanciu, ktorej hlavným cieľom je osveta a prevencia, na ktorú nie je dostatok času na bežnej detskej ambulancii. Na www.vasaokidoki.sk tvoríme články, prezentácie a podcasty, ktoré sú k dispozícií všetkým a aj naše konzultácie sú tu pre kohokoľvek a odkiaľkoľvek. Verím, že moje prednášky Vás budú baviť a, že sa aj ja od Vás všeličo naučím :)

Najbližšie online triedy od Doki Katka
Hodnotenia (ukázať všetky)
Katarina

Toto bola moja druhá prednáška s pani doktorkou a opäť nesklamala :-) Výborná prednáška, páči sa mi ľudský prístup pani doktorky a jej ochota odpovedať na všetky naše zvedavé otázky. Patrí jej obrovské ďakujem :-) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Veronika

Uzasna prednaska. Tesim sa ako si ju opat pozriem v archive. Dakujem ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Kristýna

Děkuji za hezky vysvětlenou hodinu, ujasnila jsem si a dozvěděla jsem se spousty nových věcí. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Katarína

Velmi dobre spracovana prednaska, tesime sa na pani doktorku osobne. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Frederika

Vynikajúca prednáška pani doktorky, praktické rady a ochota zodpovedať všetky otázky, ďakujem! :) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Kristína

Mám rada túto pani doktorku. Jej entuziazmus a smiech mi vie spraviť deň. Každá prednáška, čo som s nou absolvovala mala hlavu aj pätu, vyzná sa v problematike a vidno, že ju práca baví a neustále sa aj ona vzdeláva, aby nám budúcim mamičkám poskytla odborné a užitočné informácie. Ďakujem. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Monika

Pani doktorka je skvelá, viac jej prednášok bolo výborných, táto prednáška je topka, hovorí zrozumiteľne, oceňujem postrehy z praxe a vlastného života a nie nejakú teoretickú prezentáciu "okopírovanú" z inej literatúry. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
michaela
Katarina

Super prednaska, vynikajuca pediatricka,velka spokojnost:) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
michaela

najlepsia prednaska pre prvorodicky ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

21. Jan 2022
Lenka

Velmi uzitocna tema, trieda splnila moje ocakavania. Ocenila by som kvalitnejsi obraz aj zvuk. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

20. Jan 2022
michaela

vyborna prednaska (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

20. Jan 2022
Iveta

Velice příjemným způsobem seznámení se základními informacemi, doplněno o poznatky z praxe. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

19. Jan 2022
Ivana

velmi uzitocna a prakticka prednaska (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

19. Jan 2022
Lucia

Super prednáška, praktické a zrozumiteľné informácie :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

16. Jan 2022
Mária

Super prednáška, praktické a zrozumiteľné info, ukážky, ochota odpovedať na otázky a vysvetliť :) ďakujem lektorke, hneď sa lepšie cítim pripravená na krízové situácie s bábätkom. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

16. Jan 2022
Maria

Dozvedela som sa vela praktickych informacii👍 (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

15. Jan 2022
Kristy

Zlatá pani doktorka, informačne hutná prezentácia. Už vieme, ako poskladáme lekárničku pre dieťatko, z prednášky o prvej pomoci v rôznych situáciách si idem porobiť kartičky, aby sme vedeli v prípade potreby rýchlo zareagovať. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
Markéta

Hodně informací na krátkou časovou dobu, bylo by lepší, kdyby třída byla delší a nemuselo se tak s výkladem spěchat :) Jinak hezký přehled. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
Karin

Super prednáška, veľa užitočných informácií o PP, pričom zrozumiteľne podaných. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
Katarina

Vynikajúca prednáška s veľmi milou pani doktorkou, ktorá nám odborne, ale aj na praktických ukážkach predstavila základy prvej pomoci u detí. Ďakujeme veľmi pekne, bolo to veľmi poučné a dozvedela som sa kopec nových info :-) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
Lucia

Všetko krásne vysvetlené aj názorne ukázané. Ďakujem :) (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
Darina

Skvelá prednáška, veľa užitočných informácií. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
ap

fajn inof najma o tom tox centre, netusila som o tom (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
Málková

Příjemná lektorka, pěkný projev, vše pěkně vysvětleno, stručný přehled základů, velice přínosné. Škoda, že přednáška trvala jen hodinku. Jako základ pro maminky určitě doporučuji. (Najčastejšie zdravotné problémy u detí)

14. Jan 2022
Dasa

Hodina bola veľmi náučná a super lektorka. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

11. Jan 2022
Katarina

Uzitočné rady do života pre staristlivosť o dieťa ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

07. Jan 2022
Katarína

Dobry den, bola to moja prva hodina o dietati, som prvorodicka a bola to velmi pekne pripravena hodina. Odborna, ale zrozumitelna. Velmi sa mi pacilo, ze na pani doktorke vidno zapalenie pre jej povolanie, snazila sa povedat vsetko. Dakujem, Katarina ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

07. Jan 2022
Juliana

Užitočné informácie podané skvelým prístupom a vysvetlením. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

07. Jan 2022
Andrea

Velmi mateřský přístup, sdílela s námi i své osobní zkušenosti s dětmi, velmi dobře upozorňovala na odchylky ve vývoji na co si dávat pozor, moc doporučuji. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

07. Jan 2022
Veronika

Veľmi spokojná s prednáškou, utvrdila som sa v tom čo som vedela a dostala nejaké nové informácie. :) Ako spätnú väzbu by som dala do pozornosti aby si pani doktorka sledovala keď robí na kameru názornú ukážku, aby vtedy nestreamovala ppt. Inak super. ;) ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

07. Jan 2022
Anežka
Soňa

Poucna prednaska, najma osobne skusenoti prednasajucej lektorky ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

07. Jan 2022
Klára

Velmi přínosná a přehledná přednáška, velmi sympatická paní doktorka ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

07. Jan 2022
Veronika

Velmi obsáhlá a přínosná přednáška. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

07. Jan 2022
Eva

Velmi zajímavá přednáška o manipulaci s dítětem. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

07. Jan 2022
Romana

Hodina bola moja prva cez mamaclass a velmi sa mi to pacilo. Dobre vysvetlovala pani. ((Povinné) základy pediatrie pre každého rodiča)

07. Jan 2022