Mgr. Katka R.

Detská sestrička

Moje meno je Mgr. Katka Reptová. Svoje skúsenosti sestričky som začala po ukončení Bc. vzdelania na Detskej klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny v Bratislave, kde som pracovala viac ako 6 rokov. Táto práca mi dala do života, nielen toho profesionálneho, ale aj osobného naozaj veľmi veľa. Práca na detskom ARE ma naučila, že život dieťaťa je veľmi krehký a v jednej jedinej sekunde sa môže život otočiť o 380°C. Keďže ide o kliniku, ktorá je koncovým pracoviskom, starala som sa o detičky v najzávažnejších, životohrozujúcich situáciách. Počas tejto doby som externe doštudovala magisterské štúdium Ošetrovateľstva a neskôr aj špecializáciu v odbore Intenzívna ošetrovateľská starostlivosť v pediatrii. Okrem iného som si na oddelení našla aj svoju životnú lásku, jediného sestričiaka a vzala som si ho manžela. Po šiestich rokoch nastal čas posunúť sa ďalej a rozhodla som sa rozšíriť si obzory v zahraničí. Odcestovala som do hlavného mesta Saudskej Arábie, Riyadhu, kde som ako sestra na Detskej jednotke intenzívnej starostlivosti pracovala viac ako 3,5roka. Po návrate som sa stala, tak ako vy, mamou, ale tak trochu inou, srdiečkovou a adoptovali sme si našu dcéru Dorotku. Počas materskej som študovala ďalej, vzdelávala sa, urobila som si kurz laktačnej poradkyne, kozmetičky, inštruktorky prvej pomoci, a keďže ma stále viac mamičiek prosilo o pomoc pri riešení rôznych zdravotných problémov ich detí, hľadala som spôsob, ako im pomôcť. A tak vznikol môj projekt SESTRIČKA ONLINE, kde radím mamičkám, ako si poradiť s detskými ochoreniami a nezblázniť sa pri tom. Okrem toho, ako inštruktorka prvej pomoci učím rodičov a starých rodičov, ako poskytnúť prvú pomoc deťom v rôznych situáciách ohrozujúcich život. A tak začal môj online život SESTRIČKY ONLINE.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Martina

Jednoducho a super vysvetlena tema🙂 (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

14. Sep 2023
Júlia

Veľmi dobrá a odborná prednáška! (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

13. Sep 2023
Viktória

Veľmi milé, priateľské a profesionálne vystupovanie od pani prednášateľky. Informácie boli užitočné, podľa mňa potrebné pre každú mamičku. Chválim, dobre využitý čas. (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

12. Sep 2023
Alzbeta

výborná prednáška a príjemná lektorka (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

08. Sep 2023
Michaela

Velmi přínosný online kurz s konkrétními příklady a doporučením. Děkuji. (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

08. Sep 2023
Lenka

Výborná prednáška s dôležitými informáciami pre každú mamičku aj budúcu mamičku, ktorá sa chce vopred pripraviť na to, čo ju čaká. (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

07. Sep 2023
Maria
Simona

Lektorka perfektna, zrozumiteľne vysvetlené (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

07. Sep 2023
Ivona

Skvelá prednáška a bohužiaľ hneď využijem lebo po jej dopozeraní dcére stúpla teplota (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

07. Sep 2023
Lucie

Zajimave tema, skvele odprezentovane. Dekuji! (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

07. Sep 2023
Zuzana

Vyborna prednaska, dozvedela som sa informacie, ktore su velmi uzitocne, aj ked dufam, ze ich casto vyuzivat nebudem, dakujem pekne (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

06. Sep 2023
Lenka

Výborná prednáška. Dozvedela som sa veľa užitočných informácií. (Ako zvládnuť horúčku a febrilné kŕče u bábätiek a detí? PRVÁ POMOC)

06. Sep 2023
Lucie
Eva

Uuuuuuuužasná prednáška, fakt. Ďakujem. (Otravy u detí)

23. Aug 2023
Klaudia

Vynikajúca prednáška, veľmi prehľadne a pútavo podané informácie. Oceňujem rozdelenie na kategórie a tiež zhrnutie na záver. (Otravy u detí)

17. Aug 2023
Jarka

Výborná prednáška, ako aj prednášajúca (Otravy u detí)

16. Aug 2023
Veronika

Skvelá a užitočná prednáška. K danej téme boli informácie podané ucelene a zrozumiteľne. Dozvedela som sa všetko potrebné. (Úpal, úžeh a dehydratácia u detí)

27. Jul 2023
Radka

Zaujímavá prednáška, novou informáciou pre mňa bolo napr. ako rozoznať dehydratáciu u bábätka :) (Úpal, úžeh a dehydratácia u detí)

27. Jul 2023