Rodinná psychológia

detská psychológia

PhDr. Jana Zemandl, PhD., Terapia pre deti, vzdelávanie a sprevádzanie rodičov a párov. Pracujem na Neonatologickej klinike intenzívnej medicíny NÚDCH. Jedna z autoriek knihy Psychológia pre milujúcich rodičov - prvý rok bábätka, najnovšie vedecké poznatky prakticky a ľudskou rečou. Vzdelanie v psychotraumatológii a psychoterapii. Teším sa na vás! Aby deťom a rodičom bolo spolu lepšie. www.rodinnapsychologia.sk

Hodnotenia


Katarína
Dec 13, 2023

Veľmi prínosná prednáška a veľmi milá prednášajúca :-) Veľmi pekne ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Martina
Dec 12, 2023

Teším sa, že takéto zaujímavé worshopy si môžem potrieť v klude domova (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Zdenka
Dec 12, 2023

Skvelá prednáška, fundované lektorka, odporúčam (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Vivien
Dec 12, 2023

Skvelá a prínosná prednáška, určite odporúčam! (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Katarína
Dec 12, 2023

Skvelá prednáška, krásne všetko vysvetlené a človek sa cíti lepšie po takomto vysvetlení čo ten plač môže znamenať 🙂 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Andrea
Dec 12, 2023

Skvela prednaska, dakujem velmi pekne (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Lenka
Nov 21, 2023

Úžasná prednáška 😍 Janka je úplna topka vo svojom odbore. Mám rada jej prednášky a jej odborný a ľudský prístup. Ďakujem veľmi pekne (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Lucia
Nov 14, 2023

Ďakujeme, bolo to veľmi prínosné❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Lenka
Oct 24, 2023

Super!!! Potrebné počuť každému rodičovi 😊 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Ružena
Oct 19, 2023

Tato prednaska bola prinosna, naucila som sa nieco nove. Jedina vec co ma trosku rusila, bola reklama na knihu, ale ved je dobre ju propagovat, preco nie. A miestami bol prednes informacii na mna pomaly, s dlhymi pauzami a opakujuci sa. Nie kazdemu to sadne. Ale niekto o naopak oceni. Vdaka (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Kateřina
Oct 19, 2023

Moc se mi seminar libil. Velmi prinosne, doporucuji. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Veronika
Oct 18, 2023

Pro mě těžké téma, něco vnímám trochu jinak,ale každý si z toho odnese,co potřebuje. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Jana
Oct 17, 2023

Moc příjemná paní doktorka a její vyprávění (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Jaroslava
Oct 17, 2023

Skvělé uvedení do tématu, srozumitelně vysvětleno. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Petra
Oct 17, 2023

Veľmi príjemne sa to počúvalo, ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Katerina
Oct 17, 2023

Velmi srozumitelne. Dekuji! (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Denisa
Sep 28, 2023

záživnou formou podané zajímavé informace, rozhodně kurz doporučuji (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Patricia
Sep 25, 2023

Skvela trieda, povinne vsetky buduce mamicky by to mali absolvovat :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Anna
Sep 22, 2023

Nesmierne príjemná p. Doktorka… super prednáška! ☺️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Adél
Sep 21, 2023
Lenka
Sep 20, 2023

Viac takýchto tried poprosím 😍 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Katka
Aug 16, 2023

Páči sa mi novodobý pohľad na prístup k deťom. (Bábätko, postavte základy, ktoré sú pevné)

Klaudia
Aug 16, 2023

P. doktorka je nesmierne milá a vzdelaná, všetky informácie podala pútavo a s citom, určite to bola jedna z najlepších prednášok! Na jej knižku Psychológia pre milujúcich rodičov tiež nedám dopustiť :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Katarína
Aug 16, 2023

Obsahovo výorná prednáška. Ste super a ďakujem za to, že sa venujete týmto témam. :) Aj knižka je vraj super a chystám sa na ňu. Musím však napísať, že mne osobne sa video veľmi zle počúvalo skrz pomalé tempo reči a afekt. Infantilný tón je pochopiteľný, keďže ste detská psychologička, ale veľmi mi liezol na nervy :D. Ocenila by som aspoň pri archíve možnosť zrýchlenia prehrávania videí, extrémne to tu na Mamaclass chýba. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Stanka
Aug 14, 2023
Jana
Aug 14, 2023

Janka z Rodinnej psychológie je top odborník a silný zdroj podpory pre láskavých rodičov. Pravidelne sledujem jej prednášky, absolvovala som aj kurz Filiálnej terapie pod jej vedením a vždy keď je možnosť, rada si ju vypočujem. Poskytuje uistenie, podporu a láskavosť, jej slová hladia dušu. Nepoznám lepšiu detskú a rodinnú psychologičku. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Veronika
Aug 14, 2023

Dakujeme dakujeme a este raz dakujeme! Bola to skvela prednaska, podla mna presne nieco taketo potrebuje kazda zena pred porodom pocut. Slova, ktore upokoja, podporia, vyslovene s velkou laskavostou. :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Adriana
Aug 14, 2023

Perfektná prednáška, veľké ĎAKUJEME. Ste úžasná (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Sabina
Jul 5, 2023

Skvelá prednáška na pochopenie prečo je tak dôležité vždy reagovať na potreby bábätka. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Zdenka
Jul 4, 2023

Osobne mám velmi rada Jankin hlas, vždy ma velmi upokojí, čo je bonus k vzácnym informáciám, ktoré sú podané zrozumiteľne a krasne vysvetlené na príkladoch. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Lenka
Jul 3, 2023

Janka je super, jej prístup a láskyplný prejav je úžasný. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Saša
Jul 1, 2023

Super prednáška, lektorka tému skvelo vysvetlila a zodpovedala všetky otázky (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Daša
Jul 1, 2023

Krásna prednáška 🙂 už len počuť váš hlas je úplne ukludnujuce ❤️❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Zuzana
Jun 29, 2023

Veľmi dobre podané pani psychologičkou, myslím, že ako by sa mal každý rodič naučiť prvú pomoc pre bábätko, mal by sa naučiť si aj vybudovať bezpečnú vzťahovú väzbu. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Radka
Jun 29, 2023

Obsah prednášky bol veľmi zaujímavý, no mňa rušila častá reklama na knihu prednášajúcej a miestami na mňa lektorka pôsobila nasilu milo (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Zuzana
Jun 28, 2023

Velmi prínosné informácie, vždy ma to uistí, že idem správnym smerom v prístupe k synovi. Janka je úžasná empatická osoba, odborníčka, sledujem ju aj na instagrame, aj som absolvovala webinare o rodičovstve a kniha je tiež must have pre každého rodiča. Odporúčam (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Mária
Jun 28, 2023

Ďakujem za včerajšiu prednášku. Bola podaná úžasne - ľudsky, príjemne, jednoducho. Vzala som si z nej veľmi veľa, bola prínosná pre mňa. Ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Karolín
Jun 27, 2023

Velmi poucne a prijemne rozpravanie, dakujem!!! 🤍 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Tatiana
Jun 27, 2023

Super prednáška ako vždy, moja obľúbená na mamaclass. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Mária
Jun 27, 2023

Príjemná, odborne a zároveň ľudským jazykom vedená hodina, pre mna veľmi prínosné veci, dakujem☺️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Sophia
Jun 27, 2023

Zdravím, ďakujem veľmi pekne za možnosť vypočuť si názor, s ktorým sa tak veľmi stotožňujem. Za to, že sú ľudia ako vy, pretože výchova má byť hlavne o láske, ale nesmie sa zabúdať na pravidlá a hranice, ktoré deťom treba stanoviť. Takže ďakujem ešte raz a už sa teším na ďalšie webinare. ❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Michaela
Jun 27, 2023

Riešila sa aj väzba súrodencov, príjemne počúvanie (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Alenka
Jun 27, 2023

Vždy sa veľmi teším na prednášky od pani PhDr. Janky Zemandl. Je neskutočne milá, príjemná a podáva nám veľa užitočných a podstatných informácií s takou ľahkosťou.. Ten čas strávený s ňou vždy ubehne veľmi rýchlo. Veľká vďaka za takú krásnu a výnimočnú bytosť na MamaClass ❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Sofia
Jun 27, 2023

Poskytlo mi to nový pohľad na tvorbu väzieb a vzťahov (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Katarína
Jun 27, 2023

Veľmi sa mi prednáška páčila (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Miriam
Jun 27, 2023

Zial webinar som pozerala/pocuvala popri kojeni mojej 3 tyzdnovej dcerky, ktora sa mi tak krasne dokakala, ze som musela ist riesit tuto situaciu, takze som si webinar uzila len tak polovicne. V kazdom pripade, boli krasne vysvetlene typy vztahovej vazby aj to, ako sa k nim dietatko dopracuje. Velmi ocenujem priklady a vstupy zo zivota od ostatnych pocuvajucich mamiciek. A co si tak najviac odnasam je vysvetlenie toho, ako dietatku "uznavat" vset (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Veronika
Jun 27, 2023

Veľmi hodnotné ďakujem ♥️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Veronika
Jun 27, 2023

Výborná prednáška, povzbudzujúca pre začínajúce maminy. Pekne a jednoducho vysvetlená. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Barbora
Jun 27, 2023

Skvelá prednáška. Veľmi sa mi páčila interakcia prednašajucej a okamžite zodpovedanie všetkých otázok. Téma bezpečnej vzťahové väzby je v dnešnej dobe nesmierne dôležitá a je skvelé, že sa ňou niekto s takým zanietenim zaoberá ❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Kristína
Jun 27, 2023

Jedna z troch najlepších prednášajúcich pre mňa. Ďakujem. Keďže pár rokov mojej doterajšej práce bolo založených na výskume, relevantné informácie sú u mňa na prvom mieste. Som vďačná, že na mamaclasse sú sj takéto odborníčky - skutočné odborníčky. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)