Rodinná psychológia

detská psychológia

Detská a rodinná psychológia. PhDr. Jana Zemandl, PhD., Založené na výskume, prakticky a ľudskou rečou. Terapia pre deti, vzdelávanie a sprevádzanie rodičov a párov. Pracujem na Neonatologickej klinike intenzívnej medicíny NÚDCH. Jedna z autoriek knihy Psychológia pre milujúcich rodičov - prvý rok bábätka, najnovšie vedecké poznatky prakticky a ľudskou rečou. Teším sa na vás! Aby deťom a rodičom bolo spolu lepšie. www.rodinnapsychologia.sk

Hodnotenia


Adél
Sep 21, 2023
Lenka
Sep 20, 2023

Viac takýchto tried poprosím 😍 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Katka
Aug 16, 2023

Páči sa mi novodobý pohľad na prístup k deťom. (Bábätko, postavte základy, ktoré sú pevné)

Klaudia
Aug 16, 2023

P. doktorka je nesmierne milá a vzdelaná, všetky informácie podala pútavo a s citom, určite to bola jedna z najlepších prednášok! Na jej knižku Psychológia pre milujúcich rodičov tiež nedám dopustiť :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Katarína
Aug 16, 2023

Obsahovo výorná prednáška. Ste super a ďakujem za to, že sa venujete týmto témam. :) Aj knižka je vraj super a chystám sa na ňu. Musím však napísať, že mne osobne sa video veľmi zle počúvalo skrz pomalé tempo reči a afekt. Infantilný tón je pochopiteľný, keďže ste detská psychologička, ale veľmi mi liezol na nervy :D. Ocenila by som aspoň pri archíve možnosť zrýchlenia prehrávania videí, extrémne to tu na Mamaclass chýba. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Stanka
Aug 14, 2023
Jana
Aug 14, 2023

Janka z Rodinnej psychológie je top odborník a silný zdroj podpory pre láskavých rodičov. Pravidelne sledujem jej prednášky, absolvovala som aj kurz Filiálnej terapie pod jej vedením a vždy keď je možnosť, rada si ju vypočujem. Poskytuje uistenie, podporu a láskavosť, jej slová hladia dušu. Nepoznám lepšiu detskú a rodinnú psychologičku. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Veronika
Aug 14, 2023

Dakujeme dakujeme a este raz dakujeme! Bola to skvela prednaska, podla mna presne nieco taketo potrebuje kazda zena pred porodom pocut. Slova, ktore upokoja, podporia, vyslovene s velkou laskavostou. :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Adriana
Aug 14, 2023

Perfektná prednáška, veľké ĎAKUJEME. Ste úžasná (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Sabina
Jul 5, 2023

Skvelá prednáška na pochopenie prečo je tak dôležité vždy reagovať na potreby bábätka. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Zdenka
Jul 4, 2023

Osobne mám velmi rada Jankin hlas, vždy ma velmi upokojí, čo je bonus k vzácnym informáciám, ktoré sú podané zrozumiteľne a krasne vysvetlené na príkladoch. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Lenka
Jul 3, 2023

Janka je super, jej prístup a láskyplný prejav je úžasný. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Saša
Jul 1, 2023

Super prednáška, lektorka tému skvelo vysvetlila a zodpovedala všetky otázky (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Daša
Jul 1, 2023

Krásna prednáška 🙂 už len počuť váš hlas je úplne ukludnujuce ❤️❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Zuzana
Jun 29, 2023

Veľmi dobre podané pani psychologičkou, myslím, že ako by sa mal každý rodič naučiť prvú pomoc pre bábätko, mal by sa naučiť si aj vybudovať bezpečnú vzťahovú väzbu. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Radka
Jun 29, 2023

Obsah prednášky bol veľmi zaujímavý, no mňa rušila častá reklama na knihu prednášajúcej a miestami na mňa lektorka pôsobila nasilu milo (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Zuzana
Jun 28, 2023

Velmi prínosné informácie, vždy ma to uistí, že idem správnym smerom v prístupe k synovi. Janka je úžasná empatická osoba, odborníčka, sledujem ju aj na instagrame, aj som absolvovala webinare o rodičovstve a kniha je tiež must have pre každého rodiča. Odporúčam (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Mária
Jun 28, 2023

Ďakujem za včerajšiu prednášku. Bola podaná úžasne - ľudsky, príjemne, jednoducho. Vzala som si z nej veľmi veľa, bola prínosná pre mňa. Ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Karolín
Jun 27, 2023

Velmi poucne a prijemne rozpravanie, dakujem!!! 🤍 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Tatiana
Jun 27, 2023

Super prednáška ako vždy, moja obľúbená na mamaclass. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Mária
Jun 27, 2023

Príjemná, odborne a zároveň ľudským jazykom vedená hodina, pre mna veľmi prínosné veci, dakujem☺️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Sophia
Jun 27, 2023

Zdravím, ďakujem veľmi pekne za možnosť vypočuť si názor, s ktorým sa tak veľmi stotožňujem. Za to, že sú ľudia ako vy, pretože výchova má byť hlavne o láske, ale nesmie sa zabúdať na pravidlá a hranice, ktoré deťom treba stanoviť. Takže ďakujem ešte raz a už sa teším na ďalšie webinare. ❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Michaela
Jun 27, 2023

Riešila sa aj väzba súrodencov, príjemne počúvanie (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Alenka
Jun 27, 2023

Vždy sa veľmi teším na prednášky od pani PhDr. Janky Zemandl. Je neskutočne milá, príjemná a podáva nám veľa užitočných a podstatných informácií s takou ľahkosťou.. Ten čas strávený s ňou vždy ubehne veľmi rýchlo. Veľká vďaka za takú krásnu a výnimočnú bytosť na MamaClass ❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Sofia
Jun 27, 2023

Poskytlo mi to nový pohľad na tvorbu väzieb a vzťahov (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Katarína
Jun 27, 2023

Veľmi sa mi prednáška páčila (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Miriam
Jun 27, 2023

Zial webinar som pozerala/pocuvala popri kojeni mojej 3 tyzdnovej dcerky, ktora sa mi tak krasne dokakala, ze som musela ist riesit tuto situaciu, takze som si webinar uzila len tak polovicne. V kazdom pripade, boli krasne vysvetlene typy vztahovej vazby aj to, ako sa k nim dietatko dopracuje. Velmi ocenujem priklady a vstupy zo zivota od ostatnych pocuvajucich mamiciek. A co si tak najviac odnasam je vysvetlenie toho, ako dietatku "uznavat" vset (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Veronika
Jun 27, 2023

Veľmi hodnotné ďakujem ♥️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Veronika
Jun 27, 2023

Výborná prednáška, povzbudzujúca pre začínajúce maminy. Pekne a jednoducho vysvetlená. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Barbora
Jun 27, 2023

Skvelá prednáška. Veľmi sa mi páčila interakcia prednašajucej a okamžite zodpovedanie všetkých otázok. Téma bezpečnej vzťahové väzby je v dnešnej dobe nesmierne dôležitá a je skvelé, že sa ňou niekto s takým zanietenim zaoberá ❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Kristína
Jun 27, 2023

Jedna z troch najlepších prednášajúcich pre mňa. Ďakujem. Keďže pár rokov mojej doterajšej práce bolo založených na výskume, relevantné informácie sú u mňa na prvom mieste. Som vďačná, že na mamaclasse sú sj takéto odborníčky - skutočné odborníčky. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Miloš
Jun 27, 2023

Skvelá prednáška moc ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Eva
Jun 27, 2023

Dakujem, bolo to velmi zaujimave. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Monika
Jun 21, 2023
Monika
Jun 13, 2023
Lucia
Jun 7, 2023
Katarina
Jun 7, 2023

Aj ked uz mam po porode, prednaska bolo uzitocna. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Lucia
Jun 7, 2023

Táto prednáška bola moja prvá na mamaclass a veľmi sa mi páčila. Teším sa aj na ďalšie. Pani prednášajúca bola veľmi príjemná a dobre sa ju počúvalo. So všetkým čo odznelo sa stotožňujem, treba si to len stále opakovať. Ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Nikola
Jun 6, 2023

Výborná prednáška so silným obsahom adresovaným každej budúcej maminke. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Kristína
Jun 6, 2023

Úžasné. Ako pani psychologička, tak aj otvorenosť mamičiek. Toto stretnutie mi veľa dalo. Ďakujem. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Martina
Apr 23, 2023

pre mňa najlepšia trieda ❤️ ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Alex
Apr 19, 2023

Uzasna hodina, neskutocne ludska a empaticka lektorka, bol to zazitok. VDAKA :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Lenka
Mar 30, 2023

Dakujem za vase prednasky. Prijemne sa na vas pozera aj pocuva. Ste velmi mila, empatická a vyžaruje z vas neskutocny pokoj. Dakujem za slova podpory, uistenia a nasmerovania :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Jana
Mar 30, 2023

Výborná prednáška, zatiaľ asi najhodnotnejšia z tých čo som absolvovala. Pani Zemandl sa príjemne počúva, dáva cenné rady a je vidieť že sa rozumie a vie o čom hovorí. Ďakujem <3 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Alexandra
Mar 29, 2023

velmi prinosna prednaska, vela skusenosti a diskusie o problemoch s vychovou deti a nevyziadanymi radami (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Lenka
Mar 28, 2023

Jedna z najlepsich hodin co som tu na mamaclass zazila. Vela som sa naucila, pri pribehoch bab som si aj poplakala a vdaka Janke som sa aj zasmiala. SUPER hodina ♥ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Emília
Mar 28, 2023

úžasná prednaška, každá žena by to mala počuť! :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Martina
Mar 6, 2023

Zatiaľ jedna z najlepších prednášok. Mám ako prvorodička 2 mesiace do pôrodu a mala som z neho veľký strach a neverila si, že to zvladnem. Táto prednáška ma povzbudila k tomu, že moje telo presne vie, čo robiť a potrebujem mu viac dôverovať. Ďakujem ! :-) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

del
Feb 28, 2023

Bola to výborná prednáška. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

Lucia
Feb 28, 2023

Pekne, dobre a jednoducho vysvetlená téma. Empatický prístup ma ukľudnil, ďakujem :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)