Rodinná psychológia

detská psychológia

PhDr. Jana Zemandl, PhD., Terapia pre deti, vzdelávanie a sprevádzanie rodičov a párov. Pracujem na Neonatologickej klinike intenzívnej medicíny NÚDCH. Jedna z autoriek knihy Psychológia pre milujúcich rodičov - prvý rok bábätka, najnovšie vedecké poznatky prakticky a ľudskou rečou. Vzdelanie v psychotraumatológii a psychoterapii. Teším sa na vás! Aby deťom a rodičom bolo spolu lepšie. www.rodinnapsychologia.sk

Hodnotenia (ukázať všetky)
Katarína

Veľmi prínosná prednáška a veľmi milá prednášajúca :-) Veľmi pekne ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

13. Dec 2023
Martina

Teším sa, že takéto zaujímavé worshopy si môžem potrieť v klude domova (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

12. Dec 2023
Zdenka

Skvelá prednáška, fundované lektorka, odporúčam (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

12. Dec 2023
Vivien

Skvelá a prínosná prednáška, určite odporúčam! (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

12. Dec 2023
Katarína

Skvelá prednáška, krásne všetko vysvetlené a človek sa cíti lepšie po takomto vysvetlení čo ten plač môže znamenať 🙂 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

12. Dec 2023
Andrea

Skvela prednaska, dakujem velmi pekne (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

12. Dec 2023
Lenka

Úžasná prednáška 😍 Janka je úplna topka vo svojom odbore. Mám rada jej prednášky a jej odborný a ľudský prístup. Ďakujem veľmi pekne (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

21. Nov 2023
Lucia

Ďakujeme, bolo to veľmi prínosné❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

14. Nov 2023
Lenka

Super!!! Potrebné počuť každému rodičovi 😊 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

24. Oct 2023
Ružena

Tato prednaska bola prinosna, naucila som sa nieco nove. Jedina vec co ma trosku rusila, bola reklama na knihu, ale ved je dobre ju propagovat, preco nie. A miestami bol prednes informacii na mna pomaly, s dlhymi pauzami a opakujuci sa. Nie kazdemu to sadne. Ale niekto o naopak oceni. Vdaka (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

19. Oct 2023
Kateřina

Moc se mi seminar libil. Velmi prinosne, doporucuji. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

19. Oct 2023
Veronika

Pro mě těžké téma, něco vnímám trochu jinak,ale každý si z toho odnese,co potřebuje. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

18. Oct 2023
Jana

Moc příjemná paní doktorka a její vyprávění (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

17. Oct 2023
Jaroslava

Skvělé uvedení do tématu, srozumitelně vysvětleno. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

17. Oct 2023
Petra

Veľmi príjemne sa to počúvalo, ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

17. Oct 2023
Katerina

Velmi srozumitelne. Dekuji! (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

17. Oct 2023
Denisa

záživnou formou podané zajímavé informace, rozhodně kurz doporučuji (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Sep 2023
Patricia

Skvela trieda, povinne vsetky buduce mamicky by to mali absolvovat :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

25. Sep 2023
Anna

Nesmierne príjemná p. Doktorka… super prednáška! ☺️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

22. Sep 2023
Adél
Lenka

Viac takýchto tried poprosím 😍 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

20. Sep 2023
Katka

Páči sa mi novodobý pohľad na prístup k deťom. (Bábätko, postavte základy, ktoré sú pevné)

16. Aug 2023
Klaudia

P. doktorka je nesmierne milá a vzdelaná, všetky informácie podala pútavo a s citom, určite to bola jedna z najlepších prednášok! Na jej knižku Psychológia pre milujúcich rodičov tiež nedám dopustiť :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

16. Aug 2023
Katarína

Obsahovo výorná prednáška. Ste super a ďakujem za to, že sa venujete týmto témam. :) Aj knižka je vraj super a chystám sa na ňu. Musím však napísať, že mne osobne sa video veľmi zle počúvalo skrz pomalé tempo reči a afekt. Infantilný tón je pochopiteľný, keďže ste detská psychologička, ale veľmi mi liezol na nervy :D. Ocenila by som aspoň pri archíve možnosť zrýchlenia prehrávania videí, extrémne to tu na Mamaclass chýba. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

16. Aug 2023
Stanka
Jana

Janka z Rodinnej psychológie je top odborník a silný zdroj podpory pre láskavých rodičov. Pravidelne sledujem jej prednášky, absolvovala som aj kurz Filiálnej terapie pod jej vedením a vždy keď je možnosť, rada si ju vypočujem. Poskytuje uistenie, podporu a láskavosť, jej slová hladia dušu. Nepoznám lepšiu detskú a rodinnú psychologičku. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

14. Aug 2023
Veronika

Dakujeme dakujeme a este raz dakujeme! Bola to skvela prednaska, podla mna presne nieco taketo potrebuje kazda zena pred porodom pocut. Slova, ktore upokoja, podporia, vyslovene s velkou laskavostou. :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

14. Aug 2023
Adriana

Perfektná prednáška, veľké ĎAKUJEME. Ste úžasná (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

14. Aug 2023
Sabina

Skvelá prednáška na pochopenie prečo je tak dôležité vždy reagovať na potreby bábätka. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

05. Jul 2023
Zdenka

Osobne mám velmi rada Jankin hlas, vždy ma velmi upokojí, čo je bonus k vzácnym informáciám, ktoré sú podané zrozumiteľne a krasne vysvetlené na príkladoch. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

04. Jul 2023
Lenka

Janka je super, jej prístup a láskyplný prejav je úžasný. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

03. Jul 2023
Saša

Super prednáška, lektorka tému skvelo vysvetlila a zodpovedala všetky otázky (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

01. Jul 2023
Daša

Krásna prednáška 🙂 už len počuť váš hlas je úplne ukludnujuce ❤️❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

01. Jul 2023
Zuzana

Veľmi dobre podané pani psychologičkou, myslím, že ako by sa mal každý rodič naučiť prvú pomoc pre bábätko, mal by sa naučiť si aj vybudovať bezpečnú vzťahovú väzbu. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

29. Jun 2023
Radka

Obsah prednášky bol veľmi zaujímavý, no mňa rušila častá reklama na knihu prednášajúcej a miestami na mňa lektorka pôsobila nasilu milo (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

29. Jun 2023
Zuzana

Velmi prínosné informácie, vždy ma to uistí, že idem správnym smerom v prístupe k synovi. Janka je úžasná empatická osoba, odborníčka, sledujem ju aj na instagrame, aj som absolvovala webinare o rodičovstve a kniha je tiež must have pre každého rodiča. Odporúčam (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Jun 2023
Mária

Ďakujem za včerajšiu prednášku. Bola podaná úžasne - ľudsky, príjemne, jednoducho. Vzala som si z nej veľmi veľa, bola prínosná pre mňa. Ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Jun 2023
Karolín

Velmi poucne a prijemne rozpravanie, dakujem!!! 🤍 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Tatiana

Super prednáška ako vždy, moja obľúbená na mamaclass. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Mária

Príjemná, odborne a zároveň ľudským jazykom vedená hodina, pre mna veľmi prínosné veci, dakujem☺️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Sophia

Zdravím, ďakujem veľmi pekne za možnosť vypočuť si názor, s ktorým sa tak veľmi stotožňujem. Za to, že sú ľudia ako vy, pretože výchova má byť hlavne o láske, ale nesmie sa zabúdať na pravidlá a hranice, ktoré deťom treba stanoviť. Takže ďakujem ešte raz a už sa teším na ďalšie webinare. ❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Michaela

Riešila sa aj väzba súrodencov, príjemne počúvanie (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Alenka

Vždy sa veľmi teším na prednášky od pani PhDr. Janky Zemandl. Je neskutočne milá, príjemná a podáva nám veľa užitočných a podstatných informácií s takou ľahkosťou.. Ten čas strávený s ňou vždy ubehne veľmi rýchlo. Veľká vďaka za takú krásnu a výnimočnú bytosť na MamaClass ❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Sofia

Poskytlo mi to nový pohľad na tvorbu väzieb a vzťahov (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Katarína

Veľmi sa mi prednáška páčila (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Miriam

Zial webinar som pozerala/pocuvala popri kojeni mojej 3 tyzdnovej dcerky, ktora sa mi tak krasne dokakala, ze som musela ist riesit tuto situaciu, takze som si webinar uzila len tak polovicne. V kazdom pripade, boli krasne vysvetlene typy vztahovej vazby aj to, ako sa k nim dietatko dopracuje. Velmi ocenujem priklady a vstupy zo zivota od ostatnych pocuvajucich mamiciek. A co si tak najviac odnasam je vysvetlenie toho, ako dietatku "uznavat" vsetky potreby ale nie vsetky musia byt vzdy na 100% naplnene. V tomto som mala doteraz chaos - z roznych zdrojov sa clovek podozveda, ako ma dietatu vzdy uznat vsetky potreby a byt tu prenho, no ako ho takymto sposobom nerozmaznat? Teraz mam odpoved, uplne nadhernu, ktora mi dava zmysel. Takze velke dakujem a urcite sa prihlasim aj na dalsie kurzy :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Veronika

Veľmi hodnotné ďakujem ♥️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Veronika

Výborná prednáška, povzbudzujúca pre začínajúce maminy. Pekne a jednoducho vysvetlená. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Barbora

Skvelá prednáška. Veľmi sa mi páčila interakcia prednašajucej a okamžite zodpovedanie všetkých otázok. Téma bezpečnej vzťahové väzby je v dnešnej dobe nesmierne dôležitá a je skvelé, že sa ňou niekto s takým zanietenim zaoberá ❤️ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Kristína

Jedna z troch najlepších prednášajúcich pre mňa. Ďakujem. Keďže pár rokov mojej doterajšej práce bolo založených na výskume, relevantné informácie sú u mňa na prvom mieste. Som vďačná, že na mamaclasse sú sj takéto odborníčky - skutočné odborníčky. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Miloš

Skvelá prednáška moc ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Eva

Dakujem, bolo to velmi zaujimave. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

27. Jun 2023
Monika
Monika

Veľmi poučné:-) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

13. Jun 2023
Lucia
Katarina

Aj ked uz mam po porode, prednaska bolo uzitocna. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

07. Jun 2023
Lucia

Táto prednáška bola moja prvá na mamaclass a veľmi sa mi páčila. Teším sa aj na ďalšie. Pani prednášajúca bola veľmi príjemná a dobre sa ju počúvalo. So všetkým čo odznelo sa stotožňujem, treba si to len stále opakovať. Ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

07. Jun 2023
Nikola

Výborná prednáška so silným obsahom adresovaným každej budúcej maminke. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

06. Jun 2023
Kristína

Úžasné. Ako pani psychologička, tak aj otvorenosť mamičiek. Toto stretnutie mi veľa dalo. Ďakujem. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

06. Jun 2023
Martina

pre mňa najlepšia trieda ❤️ ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

23. Apr 2023
Alex

Uzasna hodina, neskutocne ludska a empaticka lektorka, bol to zazitok. VDAKA :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

19. Apr 2023
Lenka

Dakujem za vase prednasky. Prijemne sa na vas pozera aj pocuva. Ste velmi mila, empatická a vyžaruje z vas neskutocny pokoj. Dakujem za slova podpory, uistenia a nasmerovania :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

30. Mar 2023
Jana

Výborná prednáška, zatiaľ asi najhodnotnejšia z tých čo som absolvovala. Pani Zemandl sa príjemne počúva, dáva cenné rady a je vidieť že sa rozumie a vie o čom hovorí. Ďakujem <3 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

30. Mar 2023
Alexandra

velmi prinosna prednaska, vela skusenosti a diskusie o problemoch s vychovou deti a nevyziadanymi radami (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

29. Mar 2023
Lenka

Jedna z najlepsich hodin co som tu na mamaclass zazila. Vela som sa naucila, pri pribehoch bab som si aj poplakala a vdaka Janke som sa aj zasmiala. SUPER hodina ♥ (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Mar 2023
Emília

úžasná prednaška, každá žena by to mala počuť! :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Mar 2023
Martina

Zatiaľ jedna z najlepších prednášok. Mám ako prvorodička 2 mesiace do pôrodu a mala som z neho veľký strach a neverila si, že to zvladnem. Táto prednáška ma povzbudila k tomu, že moje telo presne vie, čo robiť a potrebujem mu viac dôverovať. Ďakujem ! :-) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

06. Mar 2023
del

Bola to výborná prednáška. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Feb 2023
Lucia

Pekne, dobre a jednoducho vysvetlená téma. Empatický prístup ma ukľudnil, ďakujem :) (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Feb 2023
Vladimíra

Moja prvá trieda a som veľmi milo prekvapená 😊. Bolo to príjemné a poučné, teším sa nabudúce 😊 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Feb 2023
Martina

Výborná prednáška, skvelé relaxačné cvičenie a psychická príprava na pôrod. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Feb 2023
Mária

Online prednáška bola pre mňa prínosom, lektorka bola veľmi príjemná a citlivo sa snažila prezentovať výhody prirodzeného pôrodu a prečo je dôležité vnímať svoje telo. Ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Feb 2023
Martina

Dakujem veľmi pekne za skvelú prednášku a relaxáciu ❤️ určite sa plánujem pridať aj na vaše ďalšie prednášky 🙂 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Feb 2023
Jana

👌 ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Feb 2023
Natália

veľmi príjemná pani psychologička, ukludnila ma a viac sa teším na pôrod (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

28. Feb 2023
Martina

Veľmi milá prednášajúca a veľmi príjemná a poučná prednáška 🙂 (Všetko o spánku bábätka)

02. Feb 2023
Petra

Perfektná prednáška :) (Všetko o spánku bábätka)

01. Feb 2023
Lucie

Skvělá přednáška!!! Škoda, že trvala jen hodinu, poslouchala bych třeba celý den! :) (Všetko o spánku bábätka)

31. Jan 2023
Diana

Veľmi príjemná a poučná prednáška (Všetko o spánku bábätka)

31. Jan 2023
Stanislava

Vdaka Vam Janka som uistena, ze materinska intuicia nas neklame. Prajem mnohym buducim mamam, aby mali moznost Vas poznat a citili taku podporu, aku davate mne 🙏 velke dakujem. (Všetko o spánku bábätka)

31. Jan 2023
Veronika

Janku Zemandl mám úplne že najradšej. Po jej triedach mám pocit ako keby si moja hlava dopriala wellness. No a tato hodina úplne super. Síce už mám doma ročného zbojníka, ale aspoň som sa uistila,že si ho nerozmaznávam a podobne ako to radi niektorí hovoria. Ďakujem za úžasnù hodinu 🥰 (Všetko o spánku bábätka)

31. Jan 2023
Martin

Odporúčam (Všetko o spánku bábätka)

31. Jan 2023
Eva

Lektorka zrozumiteľne popísala spoločné spanie s bábätkom aj na základe vedeckých štúdií. (Všetko o spánku bábätka)

31. Jan 2023
Silvia

Úprimne rozprávanie a interakcia s nami (Všetko o spánku bábätka)

31. Jan 2023
Adél

Velmi příjemná třída plná hodnotných informací o (nejen společném) spánku z pohledu psychologie. Moc děkuji ❤️ (Všetko o spánku bábätka)

31. Jan 2023
Jana

Paní hezky mluvila o niminkach. Možná by to chtělo více oddělit spánek podle veku (Všetko o spánku bábätka)

17. Jan 2023
Veronika

Velice příjemné povídání, které mi přineslo uklidnění do budoucna (Všetko o spánku bábätka)

17. Jan 2023
Monika

Veľmi príjemný a láskavý prístup pani psychologičky :) (Všetko o spánku bábätka)

17. Jan 2023
Vladimíra

Velmi hezky vysvetleno na prikladech (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

07. Dec 2022
Karina

Veľmi náučná, výborná prednáška s veľmi sympatickou pani psychologičkou. Určite sa prihlásim aj na jej ďalšie triedy.. :-) Ďakujem (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

02. Dec 2022
Lenka

Skvela prednaska, velmi užitočná pre tych, ktori v detstve nemali bezpečnú vztahovu vazbu s mamou/rodicom. A na zaklade toho sa da vyvarovať mnohym zlym reakciám pri vychove svojho dietata. Dakujem🙏🏼 (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

14. Nov 2022
Veronika

Veľmi pekná a hodnotná prednáška (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

08. Nov 2022
Tereza

Příjemná paní lektorka. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

03. Nov 2022
Eva

informace se určitě budou hodit (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

23. Oct 2022
Kristína

Super. Uistila a pomohla (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

19. Oct 2022
Diana

skvely a prijemny pristup, vysvetlene vedecke poznatky v ludskej reci (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

18. Oct 2022
Rebeka

Bolo to prínosné (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

18. Oct 2022
Lenka

Veľmi pekná prednáška, zahŕňajúca sčasti aj prípravu na pôrod ale potom skôr na to, čo nás doma s bábätkom čaká, aké krásne ale zároveň náročné toto obdobie môže byt a čo môžeme urobiť preto, aby sme si to uľahčili a nezbláznili sa, keď veci nejdú podľa tabuliek alebo podľa múdrych rad susediek či kohokoľvek z rodiny. Hlavné je bábätko a jeho potreby a keď budeme pokojnejšie, budeme na nich vedieť lepšie reagovať. (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

18. Oct 2022
Karin

výborná prednáška, nielen téma, ale aj spôsob prezentácie a komunikácie veľmi sympatický. určite si v budúcnosti vyhľadám ďalšie prednášky od pani psychologičky (Psychológia pre nastávajúcich rodičov)

18. Oct 2022
Anna