Sestrice

Lektorka

Slávka Chlebová a Barbora Priehodová, mamy a sestry, ktoré už od roku 2015 pomáhajú rodičom nosiť ich deti. Založili prvú slovenskú značku šatiek na nosenie detí, ku ktorým sa neskôr pridali aj obľúbené ergonomické nosiče. Venujú sa osvete a vzdelávaniu rodičov aj odborníkov v téme nosenia, aby sa všetky deti mohli nosiť zdravo a bezpečne.

Hodnotenia (ukázať všetky)
Ľudmila

Ďakujem veľmi pekne za množstvo zaujímavých informácií a praktických ukážok 💙 (Nosenie detí)

10. Aug 2023
Viktória

Super prednaska s praktickymi ukazkami a radami ohladom nosenia babatka v satke aj nosici :) (Nosenie detí)

10. Aug 2023
Veronika

Skvelá prednáška, pre mňa ako pre prvorodičku, ktorá chce nosiť bábo od narodenia v nosiči, som dostala veľmi veľa užitočných informácií. Páčila sa mi aj praktická časť, kde podrobne popísali nastavenie nosiča, tiež vyvrátenie mýtov, ktoré bolo podložené zmysluplnými argumentami. Prednáška dokonca zaujala aj manžela :). Teším sa na ďalšie triedy k téme nosenie. (Nosenie detí)

10. Aug 2023
Lucia

Veľmi praktické a názorne :) zároveň zrozumiteľne s dostatkom informácií. (Nosenie detí)

04. Aug 2023
Lucia

Praktická ukážka a vysvetlenie správneho nosenia. Ďalej chyby ktoré sa robia pri nosení (Nosenie detí)

03. Aug 2023
Klaudia

Jedna z najužitočnejších tried, všetko bolo jasne a detailne vysvetlené s názornými ukážkami a veselým prístupom. Pokojne by som ocenila aj viac tried so Sestricami :-) (Nosenie detí)

03. Aug 2023
Veronika

Velmi pekne vysvetlene preco a ako nosit babatka. Nazorna ukazka ako pouzivat satku a nosic je velkym prinosom,ak nemate moznost si to niekde v obchode, kde vam to vysvetlia,ale kupujete cez internet. Urcite bude super,ak budu s takymi prednaskami pokracovat na mamaclass. (Nosenie detí)

03. Aug 2023
Kristína

Príjemná prednáška, vďaka ktorej mám teraz pár argumentov, ktoré môžem použiť pre ľudí, ktorí toto odsudzujú a ani nevedia prečo. :)Ďakujem. (Nosenie detí)

03. Aug 2023
Sandra

Dakujem za prinosne informacie :) (Nosenie detí)

03. Aug 2023