Jana I.

lektorka

Už 19 rokov sa venujem tehotným žienkam, rôznym technikám cvičenia pre tehotné, prípravám na pôrod, babymasážam a celej tejto krásnej zmysluplnej tematike. Základom je správne dýchanie, vnímanie svojho tela a dieťatka, prevencia možných problémov a zvládanie stresu. Stále sa vzdelávam, učím sa nové. Toto moje poslanie, cesta sa začalo mojimi vlastnými tehotenstvami, pôrodmi, ktoré boli prirodzené, silné, pozitívne a takto by som to rada dopriala aj ďalším ženám. A hlavne aby si každá našla svoju cestu. Som certifikovaná dula, lektorka predpôrodnej prípravy, babymasáží, cvičenia pre tehotné, Spinning babies, lektorka pohybových aktivít pre deti predškolského veku. www.zenskecesty.sk

Hodnotenia (ukázať všetky)
Patrícia

Úžasná prednáška. Pani lektorka sa v danej oblasti vyzná. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

13. Dec 2021
Barbara
Esty

Celkom v pohode to bolo, dakujem :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

23. Nov 2021
Natália

Ďakujem za skvelé dychové cvičenia na upokojenie a na prípravu k pôrodu. Určite odporúčam. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Nov 2021
Anna

Dakujem velmi pekne za skvelu prednasku. Bola to nadherna meditacia, ktora urcite pomoze aj pocas tehotenstva a pri porode. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Nov 2021
Barbora

Veľmi príjemné strávený čas 🙂 ďakujem (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

08. Nov 2021
Denisa

Výborná hodina na zrelaxovanie, ďakujem. 😊 (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

08. Nov 2021
Katarína
Ildi

Dakujem za uzitocne a prakticke informacie. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

24. Oct 2021
Veronika
Júlia

Ďakujem, bolo to veľmi uvoľňujúce :) Svojimi slovami o láske k bábätku a o tom ako bábätko ľúbi nás ste ma dohnali k slzám (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

19. Oct 2021
Daniela
Kristina

Janka viedla relaxáciu a dýchanie tak,že som bola naozaj uvoľnená,oddýchnutá a naučila sa ako správne dýchať,resp.ako si to trénovať:) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

18. Oct 2021
Lucka

Super návod ako správne dýchať a zároveň príjemne zrelaxovať. Budem praktizovať každý deň. Veľké ďakujem 👍 (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

18. Oct 2021
Natalia

Ďakujem veľmi pekne za oddych a relax, bolo to veľmi príjemne a účelové dýchanie. Taká som zrelaxovana, že idem rovno spat :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

18. Oct 2021
Michaela

Veľmi príjemná, oddychová a pohodová prednáška 🙂 Snáď sa konečne naučím,ako správne dýchať 😁😁 Ďakujem (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

05. Oct 2021
Danielka♡

Čoraz viac si uvedomujem, aké dôležité a zdraviu prospešné je správne dýchanie, nielen na zvládnutie pôrodu, ale i odbúravanie každodenných negatívnych vplyvov. Hodina splnila moje očakávania, zrelaxovala som a určite budem potrebovať takýchto cvičení viac, nakoľko moje techniky ešte nie sú správne, treba cvičiť a nedýchať do pliec, rozťahovať hrudný kôš a nájsť si bránicu 😀 za mňa ďakujem (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

05. Oct 2021
Bojana

Užasna lektorka. Veľmi odporúčam :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

04. Oct 2021
Alena

Skvelé, 👌 kiežby boli dychové cvičenia aj každý deň, 😊 aj manžel chválil nakoľko máte obaja stresové obdobie. 👍 (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

04. Oct 2021
Adriana

este som si triedu nestihla pozriet ale tesim sa na nu :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

23. Sep 2021
Jana

Odporúčam. V tehotenstve si denne uvedomujem aká záťaž pre telo to je... Cítim to na sebe každý deň, táto trieda mi pomohla uvedomiť si ze aj taká "banalita" ako je správne dýchanie a pár cvikov na uvoľnenie dokáže neskutočne uľaviť. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

21. Sep 2021
Zuzana

Toto bola moja prva absolvovana prednaska a za mna super, tesim sa na dalsie :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

21. Sep 2021
Evka

Ani som si neuvedomovala dôležitosť dýchania lebo som ho brala samozrejmosť...Táto hodina sa mi páčila a veľa mi dala. Odporúčam😉 (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

20. Sep 2021
Petra

Hodina bola veľmi poučná, zopakovala som si ako správne dýchať, uvoľniť sa, zrelaxovat, čo mi pomôže pri bolestiach hlavy, chrbta, čo treba spraviť rano hneď po prebudení. Odporúčam (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

20. Sep 2021
Timea
Martina
Zuzana

Zaujímavá prednáška. Opäť som sa niečo nové dozvedela. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

14. Sep 2021
Adela

velmi príjemná hodina, upokojujúca, povzbudila neskutočne :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

14. Sep 2021
Kristína

Už som zabudla, aké to je super a uvoľňujúce keď praktizujem dychové cvičenia! Super hodina, určite sa prihlásim aj na ďalšiu (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

14. Sep 2021
Ivana

Veľmi dobrý webinár o relaxácii a dýchaní. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

13. Sep 2021
Martina

Páčil sa mi podrobny opis správneho výdychu počas kontrakcii (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

13. Sep 2021
Klára

Velmi uvolňujících a příjemných 45 minut. Děkuji. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

13. Sep 2021
Niki

Skvele som sa uvolnila, upokojila a sustredila sa na svoje telo. Dufam ze mi to takto pojde aj pri porode. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

13. Sep 2021
Sarka

Skvelé strávených 45 minút- zrelaxovaná, rozdýchaná 🥰 (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

06. Sep 2021
Zuzana

vyborna prakticka hodina o dychani pocas tehotenstva i porodu. velmi dolezite podla mna naucit spravne dychat.... (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

30. Aug 2021
Kristína

Bohužiaľ som mala problémy s pripojením, nešlo mi to ani cez mobil ani ntb... (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

24. Aug 2021
Mirka

Velmi prijemna relaxacna hodinka. :) Lektorka je uzasna. Vrelo Odporucam. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

24. Aug 2021
Patrícia

Perfektná prednáška! Z pani Janky ide krásny pokoj a príjemná energia. Dokázala by som ju počúvať celé tehotenstvo. :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

23. Aug 2021
Zuzana

Príjemné cvičenie na každý deň :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

23. Aug 2021
Michaela
Frantiska

Hodnotna prakticka prednaska, rada si ju zopakujem. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

04. Jun 2021
Pavlína

Ještě jsem neviděla, nějak se mi nepodařilo on-line připojit, tak se těším na archiv. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

03. Jun 2021
Mária

Veľmi užitočne a príjemne strávená takmer hodina. Ďakujem :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

02. Jun 2021
Lenka

Vyborne som sa zrelaxovala, aj babatku sa hodina pacila. Dakujem :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

02. Jun 2021
Mária

Bolo to velmi zaujímavé, odporúčam. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

28. May 2021
Michaela

Hodinu som nevidela, len otvorila, nemozem junohodnotit, teraz si ju chcem pozriet z archivu (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

28. May 2021
Maria

Velmi prijemna relaxacia,uplne fyzicke aj psychicke uvolnenie ;) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

27. May 2021
Barbora

Popravde očakávala som niečo iné. A to na základe popisu hodinu, ale aj vychádzajúc zo zaužívanej skladby hodín na MamaClass. S praktickými ukážkami som počítala (tie sú samozrejme žiadané), ale nečakala som, že gro hodiny bude praktizovanie relaxácie a dýchania. Absentovalo mi objasnenie problematiky (slovné uvedenie do témy – na čo sa sústrediť, čo robíme, prečo robíme, ako nám to pomôže a podobne – presne tak ako bolo uvedené v popise, že by malo byť náplňou hodiny). Mrzí ma to, ale nenaplnilo to moje očakávania. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

27. May 2021
Petra

Výborné relaxačné cvičenia, cenné rady, výborné uvolnenie. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

27. May 2021
Jana

Príjemný relax pri dýchaní, pozitivne naladenie myšlienok :-) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

27. May 2021
Ulrika

Stihla som len koniec ale moc fajn. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

13. May 2021
Ľubica

Veľmi praktické cvičenie,ďakujem ☺️ (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

13. May 2021
Veronika

Výborná hodina , super informácie a relaxácia mi veľmi pomohla - príjemná inštruktorka (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

13. May 2021
Miroslava
Pavla

Skvěle podáno - lektorka je milá, informace říká jednoduše, srozumitelně a jasně. Mám v hlavě spoustu tipů k porodu, velmi přínosná přednáška. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

27. Apr 2021
Alena
Eva

Úžasná hodina, veľmi príjemná lektorka, s upokojujúcim hlasom a aj pri zavretých očiach bolo stále počuť, ako sa usmieva. Ďakujem za skvelú relaxáciu so šťastným navnímaním bábätka. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Apr 2021
Janka
Kristýna

Skvělá hodina. Krásně jsem se prodýchala u uvolnila :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Apr 2021
Tereza

Příjemná uklidňující relaxace, nácvik hlubokého dýchání. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Apr 2021
Daniela

príjemná hodina, ukľudňujúce cvičenia, teším sa na ďalšie hodiny. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

01. Apr 2021
Marie

Lektorka má příjemný přístup a krásně se poslouchá, relaxace perfektní, dechová cvičení názorně představena. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

29. Mar 2021
Miriam

Hodina byla věnována správnému dýchání a zklidnění mysli, které dopomuze k uvolnění celého těla. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

26. Mar 2021
Zuzana

Cvicenie sa mi velmi pacilo. Verim ze spravne dychanie moze naozaj pomoct pri kontrakciach aj porode. Kazdemu dychacie cvicenie odporucam a urcite si ho zopakujem este par tyzdnov pred porodom. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

24. Mar 2021
Miroslava

Ani by som nepovedala, aké náročné je takto dýchať :) dakujem, skvelá hodina (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Mar 2021
Alena

Prednaska nepriniesla vela informacii, ale skor poskytla priestor na relaxaciu. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Mar 2021
Branka

Dobrá lektora aj výborne vysvetlené plus stále kontrolovala a odpovedala na otázky. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

19. Mar 2021
Magdaléna

Príjemná, uvoľňujúca lekcia správneho dýchania :-) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

18. Mar 2021
Petra

Fajn lekce, fajn osvěžení dýchání co do teorie. Nejsem tolik nakloněna "ezo přístupu", tak mě přednáška tolik neoslovila. Většinu věcí jsem znala nebo znám z rozezpívávání před sborovými zkouškami, ale bylo dobré si je připomenou a zjistit, že se dají využít i při porodu. Takže maminy - zpívejte! (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

18. Mar 2021
Ilona

Velmi dobrá praktická hodina dakujem. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

26. Feb 2021
Denisa

Ďakujem, bolo to príjrmné uvolňovanie (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Feb 2021
Daniela

dobre som si oddýchla, zrelaxovala, možno trošku pomalšie rozprávať, keďže sa pri tom má relaxovať (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

18. Feb 2021
Katarína

veľmi dobrá prednáška o tom, ako v čase tehotenstva aspoň trošku zrelaxovať :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

17. Feb 2021
Maria

Výborná, relaxačná hodina. Odporúčam. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

15. Feb 2021
Alexandra

Celá hodina bola venovaná len dýchaniu a ako si postupne uvoľniť telo. Pre mňa dosť náročné takto na diaľku, keďže som sa dýchaniu a meditácii nikdy nevenovala. Vrele však odporúčam, keďže človek objaví spôsob uvoľnenia, o ktorom ani netušil. Odporúčam praktizovať pravidelne. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

15. Feb 2021
Martina

Uvoľnená atmosféra, naučila som sa znovu nadýchnuť a uvolniť, nie len plytko dýchať. Výborná hodina. Ďakujem (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

11. Feb 2021
Lucia

veľmi super....potrebujem si prednášku ešte zopakovať...dýchanie je veľmi dôležite (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

11. Feb 2021
Paula

Netypicka hodina nielen o vedomostiach ale prakticka. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

09. Feb 2021
Dominika

Pre mňa nezvyčajná hodina, ktorú som si neskutočne užila a zrelaxovala som sa pri nej :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

09. Feb 2021