Jana I.

lektorka

Už 19 rokov sa venujem tehotným žienkam, rôznym technikám cvičenia pre tehotné, prípravám na pôrod, babymasážam a celej tejto krásnej zmysluplnej tematike. Základom je správne dýchanie, vnímanie svojho tela a dieťatka, prevencia možných problémov a zvládanie stresu. Stále sa vzdelávam, učím sa nové. Toto moje poslanie, cesta sa začalo mojimi vlastnými tehotenstvami, pôrodmi, ktoré boli prirodzené, silné, pozitívne a takto by som to rada dopriala aj ďalším ženám. A hlavne aby si každá našla svoju cestu. Som certifikovaná dula, lektorka predpôrodnej prípravy, babymasáží, cvičenia pre tehotné, Spinning babies, lektorka pohybových aktivít pre deti predškolského veku. www.zenskecesty.sk

Najbližšie triedy od Jana I.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Miroslava
Pavla

Skvěle podáno - lektorka je milá, informace říká jednoduše, srozumitelně a jasně. Mám v hlavě spoustu tipů k porodu, velmi přínosná přednáška. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

27. Apr 2021
Alena
Eva

Úžasná hodina, veľmi príjemná lektorka, s upokojujúcim hlasom a aj pri zavretých očiach bolo stále počuť, ako sa usmieva. Ďakujem za skvelú relaxáciu so šťastným navnímaním bábätka. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Apr 2021
Janka
Kristýna

Skvělá hodina. Krásně jsem se prodýchala u uvolnila :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Apr 2021
Tereza

Příjemná uklidňující relaxace, nácvik hlubokého dýchání. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Apr 2021
Daniela

príjemná hodina, ukľudňujúce cvičenia, teším sa na ďalšie hodiny. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

01. Apr 2021
Marie

Lektorka má příjemný přístup a krásně se poslouchá, relaxace perfektní, dechová cvičení názorně představena. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

29. Mar 2021
Miriam

Hodina byla věnována správnému dýchání a zklidnění mysli, které dopomuze k uvolnění celého těla. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

26. Mar 2021
Zuzana

Cvicenie sa mi velmi pacilo. Verim ze spravne dychanie moze naozaj pomoct pri kontrakciach aj porode. Kazdemu dychacie cvicenie odporucam a urcite si ho zopakujem este par tyzdnov pred porodom. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

24. Mar 2021
Miroslava

Ani by som nepovedala, aké náročné je takto dýchať :) dakujem, skvelá hodina (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Mar 2021
Alena

Prednaska nepriniesla vela informacii, ale skor poskytla priestor na relaxaciu. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Mar 2021
Branka

Dobrá lektora aj výborne vysvetlené plus stále kontrolovala a odpovedala na otázky. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

19. Mar 2021
Magdaléna

Príjemná, uvoľňujúca lekcia správneho dýchania :-) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

18. Mar 2021
Petra

Fajn lekce, fajn osvěžení dýchání co do teorie. Nejsem tolik nakloněna "ezo přístupu", tak mě přednáška tolik neoslovila. Většinu věcí jsem znala nebo znám z rozezpívávání před sborovými zkouškami, ale bylo dobré si je připomenou a zjistit, že se dají využít i při porodu. Takže maminy - zpívejte! (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

18. Mar 2021
Ilona

Velmi dobrá praktická hodina dakujem. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

26. Feb 2021
Denisa

Ďakujem, bolo to príjrmné uvolňovanie (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

22. Feb 2021
Daniela

dobre som si oddýchla, zrelaxovala, možno trošku pomalšie rozprávať, keďže sa pri tom má relaxovať (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

18. Feb 2021
Katarína

veľmi dobrá prednáška o tom, ako v čase tehotenstva aspoň trošku zrelaxovať :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

17. Feb 2021
Maria

Výborná, relaxačná hodina. Odporúčam. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

15. Feb 2021
Alexandra

Celá hodina bola venovaná len dýchaniu a ako si postupne uvoľniť telo. Pre mňa dosť náročné takto na diaľku, keďže som sa dýchaniu a meditácii nikdy nevenovala. Vrele však odporúčam, keďže človek objaví spôsob uvoľnenia, o ktorom ani netušil. Odporúčam praktizovať pravidelne. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

15. Feb 2021
Martina

Uvoľnená atmosféra, naučila som sa znovu nadýchnuť a uvolniť, nie len plytko dýchať. Výborná hodina. Ďakujem (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

11. Feb 2021
Lucia

veľmi super....potrebujem si prednášku ešte zopakovať...dýchanie je veľmi dôležite (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

11. Feb 2021
Paula

Netypicka hodina nielen o vedomostiach ale prakticka. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

09. Feb 2021
Dominika

Pre mňa nezvyčajná hodina, ktorú som si neskutočne užila a zrelaxovala som sa pri nej :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

09. Feb 2021
Veronika

Výborné dýchacie cvičenie na uvoľnenie a proti stresu v tomto období :-) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

09. Feb 2021
Jana
Dominika

Vyborna hodina na relax, upokojenie sa a zharmonizovanie (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

08. Feb 2021
Simona

výborná praktická prednáška precvičila som si dýchanie a hlavne som zrelaxovala :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

08. Feb 2021
Andrea
Lucia

perfektná hodina, žiadna teória ale rovno dýchanie spolu s lektorkou (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

08. Feb 2021
Michala P.
Ľubica

Veľmi uvoľňujúce, výborná prednáška. Ďakujem. (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

04. Feb 2021
Zuzana

Príjemná hodina, pekný relax ;-) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

04. Feb 2021
Mária
Anna

Veľmi príjemné a upokojujúce, postavené na praktických ukážkach. Odporúčam :) (Relaxácia a dýchanie pre zdravé, pohodové tehotenstvo a lepší pôrod)

04. Feb 2021