Vanda S.

lektorka jogy

Som yogínka a učiteľka. Joge sa venujem už viac ako dekádu a môj učiteľský výcvik prebiehal v Indii. Mám za sebou viac ako 700 hodín školenia a venujem sa učeniu štýlov Hatha, Vinyasa, Yin, Back Care, Office, Prenatálna a Postnatálna Yoga a Yoga s bábätkom. Učím tiež dýchacie techniky Prana Yama a Meditáciu, ktorú vám predstavím aj na hodinách so mnou.

Najbližšie online triedy od Vanda S.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Katarína

Praktické typy ako si pomôcť dýchaním počas jednotlivých pôrodných dôb (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

01. Mar 2024
Zuzana

Veľmi milá školiteľka a super vysvetlené :), teším sa na ďalšiu hodinu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

01. Mar 2024
Natália
Alžbeta

Ďakujem veľmi pekne za tento priestor a čas na vedomé dýchacie cvičenie. Úžasné prevedenie touto krásnou bytosťou, vysvetlenie, prejav, energia, vibrácia. Som veľmi spokojná a teším sa, ako si to zaradím do dennej rutiny. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

02. Feb 2024
Silvia

Všetko bolo dobre vysvetlené, bol čas aj na precvičovanie dýchaní. Už len si to zapamätať a aplikovať v praxi (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

09. Jan 2024
Denisa

Výborne vyvetlené a zároveň aj znázornené. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Dec 2023
Martina

Velmi fajn hodina, prijemna lektorka, super cvicenia na doma (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Dec 2023
Denisa

Veľmi dobre vysvetlené, prakticky ukázané, dodáva veľký kľud. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

03. Dec 2023
Dominika
Simona

Video bylo velmi poučné a ráda shlédnu i další. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

14. Nov 2023
Zuzana

Zatím nevím, nestihla jsem,ale těším se! (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

14. Nov 2023
Holíková

Výborná prednáška. Inšpirujúce napájanie na vlastné telo, sebadôveru aj upokojujúce dýchacie cvičenia. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

08. Nov 2023
Hedvika
Veronika

Supeeer :) bola som velmi spokojna..pretoze to dychanie pri porode je vzdy problem, ci ide o prvy alebo treti porod😀 Vanda to super vysvetlila, ukazala na sebe. Citim sa teraz istejsie! (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

01. Aug 2023
Lenka

Prijemna prednasajuca s prirodzenym pristupom k porodu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

01. Aug 2023
Adriana

Príjemne strávený čas s bábatkom pod vedením lektorky. Odporúčam mamičkám mať kľud a ticho na pol hodinku aby sa vedeli sústrediť na seba. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

25. Jul 2023
Marianna

Bola som 1x na takomto cvičeni a veľmi sa mi to páčilo. Hneď som sa aj prihlásila na ďalšiu hodinu 😉 (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

11. Jul 2023
Klára

Veľmi pekne ďakujem za prednášku, upokojila ma :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

06. Jun 2023
Kristína

Príjemné, toto by som mala robiť každý deň. :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

30. May 2023
Danka

Výborne dychové cvičenia. Teším sa keď ich využijem pri pôrode. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Apr 2023
Alex

Skvela hodina plna praktickych rad a info s uzasnou lektorkou. 🙏 (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

25. Apr 2023
Simona

Super, verím že sa mi podarí dodržiavať každodenný rituál! (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

11. Apr 2023
Maria

Super pol hodinka, teoria prepojena s praxou. Odporúčam. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

04. Apr 2023
Nina

Veľmi príjemná ukážka jednotlivých dychových cvičení, budem sa snažiť ich zaradiť do bežného života. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

07. Mar 2023
Zuzana

Mam velmi rada tieto hodiny. Vzdy ma vedia ukludnit, upokojit. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

09. Feb 2023
Lenka

Dýchání vypadá jednoduše. Složitější bude si to zafixovat k porodu 🙈 (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

17. Jan 2023
Katarína

Ďakujem za prednášku, veľmi sa mi páčila a prišla mi užitočná. Dýchanie budem určite ďalej cvičiť, aby sa mi zautomatizovalo a pri pôrode to už išlo samo. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

17. Jan 2023
Maria

Veľmi užitočná hodina, veľa som sa dozvedela o panvovom dne. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Dec 2022
Lenka

Trieda o uvedomovaní si svalov panvoveho dňa, jeho vedomá relaxácia a sťahovanie sa mi veľmi páčila. Pre nás ženy je to veľmi dôležité, či sme alebo nie sme tehotné, super je vedieť ako na to. Ďakujem :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

05. Dec 2022
Julia
Alexandra

Veľmi užitočné hodiny, hľadala som dlho ako správne dýchať pri pôrode, s vandinim výkladom sa úplne stotožňujem, jasne ze treba trénovať :) preto odporúčam si jedno videa o púšťať aj 2-3x do týždňa. Ďakujem 🙏♥️ (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

23. Nov 2022
Jaroslava

Lektorka poradila. Praktické vyzkoušení prodýchávání kontrakcí. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

22. Nov 2022
Lenka

Skvelá hodina, naučili sme sa techniky pôrodného dýchania a je už len na nás precvičovat ich, aby sme to pri pôrode zužitkovali. Ďakujem veľmi pekne :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Nov 2022
Natalie

Zajímavá přednáška. Člověk po ní má pocit, že se dá porod opravdu v pohodě zvládnout :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

08. Nov 2022
Lucia

Zaujímavé informácie, niečo poznám, niečo boli novinky. Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

07. Nov 2022
Magdaléna
Lenka

Krásna praktická hodina, ktorá nás naučila techniky dýchania, ktoré budeme môcť využiť aj pri pôrode. Teším sa aj na ďalšie hodiny s Vandou :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

07. Nov 2022
Dušana

Bohužiaľ kvôli práci som sa mohla pripojiť až neskôr, ale bola som prekvapená, koľko toho stihla pani lektorka za pár minút vysvetliť. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

07. Nov 2022
Martina

velmi pekne a prinosne aj napriek kratkemu casu. dakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

07. Nov 2022
Lenka

Táto hodina sa mi veľmi páčila. S jógou mám v podstate len okrajové skúsenosti, ale o sile dychu a dýchania som presvedčená. A tiež som presvedčená o tom, že správne dýchanie môže uľahčiť pôrod a kontrakcie, takže sa veľmi teším na ďalšie hodiny, kde nás Vanda prevedie správnou technikou rôznych typov dýchania. Určite odporúčam :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

31. Oct 2022
Barbora

Zrozumiteľne vysvetlené aj pre mamičky, ktoré nie sú joginky. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

31. Oct 2022
Nikola

Veľmi príjemná hodina a lektorka ma upokojujúci hlas :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

31. Oct 2022
Lenka

Krásne vedená meditácia s príjemným hlasom pani lektorky. Meditácia ktorá uvoľní a navodi pocit radosti, lasky a uvoľnenia. Bolo to úžasne Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

29. Aug 2022
Patrícia

Velmi prijemn hlas pani lektorky. Odporucam. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

29. Aug 2022
Bara

Velmi pěkně vysvětlené i prožité :)) Je uklidňující si poslechnout, že porod může být taky krásný a doslova prosýchaný. Děkuju ! Bára (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

09. Aug 2022
Soňa

Zrozumitelne opisane techniky dychania, ktore mozno pouzit pocas tehotenstva aj porodu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

02. Aug 2022
Aneta

Oddychová hodina s príjemnou lektorkou. Ďakujem. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

27. Jun 2022
Miriama

Bolo to skvelé vysvetlene aj ukážky. Verim, že při pôrode to využijem. Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

27. Jun 2022
Nina

veľmi príjemná a oddychová hodina s príjemnou lektorkou :) ďakujem ešte raz určite sa vidíme na ďalších hodinách :))) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

08. Jun 2022
Eva

Skvělá relaxace! Přesně něco takového jsem potřebovala. Více podobných tříd :-) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

03. May 2022
Denisa

Zrozumiteľne a jasne vysvetlené cviky, super :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Apr 2022
Petra

Veľmi príjemna lektorka a užitočné cviky :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Apr 2022
Klaudia

Dalsia super hodina s Vandou, ide z nej skvela energia a toto su podla mna veci, ktore zial vela mamiciek nevie a vedia naozaj ulahcit porod :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

08. Apr 2022
Radka

Výborná hodina. Lektorka výborné ukazuje a predvádza dýchacie techniky. Absolvovala som 2 hodinu síce z archívu ale pravidelne precvičujem dýchacie techniky od 1 hodiny. Veľmi prospešné pre mňa, pretože mám vyšší tlak, dýchanie ma vie veľmi pekne upokojiť a tlak ustálil. Môžem každej budúcej mamičke len odporučiť. Teším sa na ďalšiu hodinu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Mar 2022
Erika

Prijemna lektorka a prakticka hodina, ktora sprijemnila ranko:) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

24. Mar 2022
Katarína

Opäť super lekcia na dýchacie techniky Super od Vás by boli aj lekcie gravid jogy a pod... Mate strašne príjemný hlas a dobre sa počúvate. Vysvetľujete súper aj dýchanie ako co robiť a ako dýchať je to určite skvelé najmä pre tehu od toho 25tt keď.uz to dýchanie dáva naozaj zabrať Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

23. Mar 2022
Klaudia

super velmi mila lektorka, vyborne vysvetlene techniky dychania, ktore su urcite velmi uzitocne, dakujem velmi pekne :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

22. Mar 2022
Radka

Perfektná hodina s výborným vysvetlením a prezentovanim dychov 🙏 (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Barbara

Opäť skvelá hodina. Už teraz sa teším na ďalšiu :-) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Dadka

Veľmi príjemná lektorka. Toto už bola moja druhá prednáška, všetko bolo vždy zrozumiteľne vysvetlené. Už sa teším na ďalšiu. :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Eva

Příjemná lektorka. Vše krásně vysvětlí. Moc jsem si lekci dechové jógy s ní užila :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Michaela

Přednáška byla příjemná s názornými praktickými ukázkami. S druhy dechů jsem se již setkala při již absolvovaném workshopu v minulosti,ale dosud jsem je příliš nevyužívala,nyní je na čase začít:) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Radka

Příjemná lektorka a super praktické třídy - cvičení dýchání. Velmi doporučuju! (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Katarina

veľmi praktický prístup, kde si jednotlivé dychy vyskúšate a zároveň sa dozviete aj základné informácie o ich účinku. odporúčam (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Zuzana

Úvod do dýchacích cvičení pre budúce mamičky - Pranayama - Wau, super hodina, velmi dobre vysvetlene ako dychat. Tesim sa na pokracovanie. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

20. Mar 2022
Katarína

Super na taketo prednasky sa teším vždy vysvetlene názorne ukážky spojené s dýchaním a cvičením Teším. Sa na ďalšiu hodinu Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

17. Mar 2022
Lucia

Veľmi praktická prednáška aj s nácvikom dýchania. Odporúčam. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

14. Mar 2022
Barbara

Veľmi príjemná lektorka, budem sa tešiť na ďalšiu hodinu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

14. Mar 2022