Vanda S.

lektorka jogy

Som yogínka a učiteľka. Joge sa venujem už viac ako dekádu a môj učiteľský výcvik prebiehal v Indii. Mám za sebou viac ako 700 hodín školenia a venujem sa učeniu štýlov Hatha, Vinyasa, Yin, Back Care, Office, Prenatálna a Postnatálna Yoga a Yoga s bábätkom. Učím tiež dýchacie techniky Prana Yama a Meditáciu, ktorú vám predstavím aj na hodinách so mnou.

Najbližšie online triedy od Vanda S.
Hodnotenia (ukázať všetky)
Nikola

Zaujímavá prednáška s praktickým prevedením. Ďakujeme :-). (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

09. Jul 2024
Vivien

Ďakujem pekne za rady, prvý pôrod som mala predčasne a nečakane, dúfam že dodržanie správneho dýchania a menej stredu a adrenalínu pomôže aj zameniť bolesť za zážitok z pôrodu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. May 2024
Veronika

Výborné tipy a názorné cvičenia. Veľmi prospešné a zaujímavé :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

10. Apr 2024
Katarína

Praktické typy ako si pomôcť dýchaním počas jednotlivých pôrodných dôb (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

01. Mar 2024
Zuzana

Veľmi milá školiteľka a super vysvetlené :), teším sa na ďalšiu hodinu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

01. Mar 2024
Natália
Alžbeta

Ďakujem veľmi pekne za tento priestor a čas na vedomé dýchacie cvičenie. Úžasné prevedenie touto krásnou bytosťou, vysvetlenie, prejav, energia, vibrácia. Som veľmi spokojná a teším sa, ako si to zaradím do dennej rutiny. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

02. Feb 2024
Silvia

Všetko bolo dobre vysvetlené, bol čas aj na precvičovanie dýchaní. Už len si to zapamätať a aplikovať v praxi (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

09. Jan 2024
Denisa

Výborne vyvetlené a zároveň aj znázornené. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Dec 2023
Martina

Velmi fajn hodina, prijemna lektorka, super cvicenia na doma (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Dec 2023
Denisa

Veľmi dobre vysvetlené, prakticky ukázané, dodáva veľký kľud. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

03. Dec 2023
Dominika
Simona

Video bylo velmi poučné a ráda shlédnu i další. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

14. Nov 2023
Zuzana

Zatím nevím, nestihla jsem,ale těším se! (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

14. Nov 2023
Holíková

Výborná prednáška. Inšpirujúce napájanie na vlastné telo, sebadôveru aj upokojujúce dýchacie cvičenia. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

08. Nov 2023
Hedvika
Veronika

Supeeer :) bola som velmi spokojna..pretoze to dychanie pri porode je vzdy problem, ci ide o prvy alebo treti porod😀 Vanda to super vysvetlila, ukazala na sebe. Citim sa teraz istejsie! (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

01. Aug 2023
Lenka

Prijemna prednasajuca s prirodzenym pristupom k porodu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

01. Aug 2023
Adriana

Príjemne strávený čas s bábatkom pod vedením lektorky. Odporúčam mamičkám mať kľud a ticho na pol hodinku aby sa vedeli sústrediť na seba. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

25. Jul 2023
Marianna

Bola som 1x na takomto cvičeni a veľmi sa mi to páčilo. Hneď som sa aj prihlásila na ďalšiu hodinu 😉 (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

11. Jul 2023
Klára

Veľmi pekne ďakujem za prednášku, upokojila ma :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

06. Jun 2023
Kristína

Príjemné, toto by som mala robiť každý deň. :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

30. May 2023
Danka

Výborne dychové cvičenia. Teším sa keď ich využijem pri pôrode. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Apr 2023
Alex

Skvela hodina plna praktickych rad a info s uzasnou lektorkou. 🙏 (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

25. Apr 2023
Simona

Super, verím že sa mi podarí dodržiavať každodenný rituál! (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

11. Apr 2023
Maria

Super pol hodinka, teoria prepojena s praxou. Odporúčam. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

04. Apr 2023
Nina

Veľmi príjemná ukážka jednotlivých dychových cvičení, budem sa snažiť ich zaradiť do bežného života. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

07. Mar 2023
Zuzana

Mam velmi rada tieto hodiny. Vzdy ma vedia ukludnit, upokojit. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

09. Feb 2023
Lenka

Dýchání vypadá jednoduše. Složitější bude si to zafixovat k porodu 🙈 (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

17. Jan 2023
Katarína

Ďakujem za prednášku, veľmi sa mi páčila a prišla mi užitočná. Dýchanie budem určite ďalej cvičiť, aby sa mi zautomatizovalo a pri pôrode to už išlo samo. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

17. Jan 2023
Maria

Veľmi užitočná hodina, veľa som sa dozvedela o panvovom dne. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Dec 2022
Lenka

Trieda o uvedomovaní si svalov panvoveho dňa, jeho vedomá relaxácia a sťahovanie sa mi veľmi páčila. Pre nás ženy je to veľmi dôležité, či sme alebo nie sme tehotné, super je vedieť ako na to. Ďakujem :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

05. Dec 2022
Julia
Alexandra

Veľmi užitočné hodiny, hľadala som dlho ako správne dýchať pri pôrode, s vandinim výkladom sa úplne stotožňujem, jasne ze treba trénovať :) preto odporúčam si jedno videa o púšťať aj 2-3x do týždňa. Ďakujem 🙏♥️ (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

23. Nov 2022
Jaroslava

Lektorka poradila. Praktické vyzkoušení prodýchávání kontrakcí. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

22. Nov 2022
Lenka

Skvelá hodina, naučili sme sa techniky pôrodného dýchania a je už len na nás precvičovat ich, aby sme to pri pôrode zužitkovali. Ďakujem veľmi pekne :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Nov 2022
Natalie

Zajímavá přednáška. Člověk po ní má pocit, že se dá porod opravdu v pohodě zvládnout :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

08. Nov 2022
Lucia

Zaujímavé informácie, niečo poznám, niečo boli novinky. Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

07. Nov 2022
Magdaléna
Lenka

Krásna praktická hodina, ktorá nás naučila techniky dýchania, ktoré budeme môcť využiť aj pri pôrode. Teším sa aj na ďalšie hodiny s Vandou :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

07. Nov 2022
Dušana

Bohužiaľ kvôli práci som sa mohla pripojiť až neskôr, ale bola som prekvapená, koľko toho stihla pani lektorka za pár minút vysvetliť. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

07. Nov 2022
Martina

velmi pekne a prinosne aj napriek kratkemu casu. dakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

07. Nov 2022
Lenka

Táto hodina sa mi veľmi páčila. S jógou mám v podstate len okrajové skúsenosti, ale o sile dychu a dýchania som presvedčená. A tiež som presvedčená o tom, že správne dýchanie môže uľahčiť pôrod a kontrakcie, takže sa veľmi teším na ďalšie hodiny, kde nás Vanda prevedie správnou technikou rôznych typov dýchania. Určite odporúčam :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

31. Oct 2022
Barbora

Zrozumiteľne vysvetlené aj pre mamičky, ktoré nie sú joginky. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

31. Oct 2022
Nikola

Veľmi príjemná hodina a lektorka ma upokojujúci hlas :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

31. Oct 2022
Lenka

Krásne vedená meditácia s príjemným hlasom pani lektorky. Meditácia ktorá uvoľní a navodi pocit radosti, lasky a uvoľnenia. Bolo to úžasne Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

29. Aug 2022
Patrícia

Velmi prijemn hlas pani lektorky. Odporucam. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

29. Aug 2022
Bara

Velmi pěkně vysvětlené i prožité :)) Je uklidňující si poslechnout, že porod může být taky krásný a doslova prosýchaný. Děkuju ! Bára (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

09. Aug 2022
Soňa

Zrozumitelne opisane techniky dychania, ktore mozno pouzit pocas tehotenstva aj porodu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

02. Aug 2022
Aneta

Oddychová hodina s príjemnou lektorkou. Ďakujem. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

27. Jun 2022
Miriama

Bolo to skvelé vysvetlene aj ukážky. Verim, že při pôrode to využijem. Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

27. Jun 2022
Nina

veľmi príjemná a oddychová hodina s príjemnou lektorkou :) ďakujem ešte raz určite sa vidíme na ďalších hodinách :))) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

08. Jun 2022
Eva

Skvělá relaxace! Přesně něco takového jsem potřebovala. Více podobných tříd :-) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

03. May 2022
Denisa

Zrozumiteľne a jasne vysvetlené cviky, super :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Apr 2022
Petra

Veľmi príjemna lektorka a užitočné cviky :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Apr 2022
Klaudia

Dalsia super hodina s Vandou, ide z nej skvela energia a toto su podla mna veci, ktore zial vela mamiciek nevie a vedia naozaj ulahcit porod :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

08. Apr 2022
Radka

Výborná hodina. Lektorka výborné ukazuje a predvádza dýchacie techniky. Absolvovala som 2 hodinu síce z archívu ale pravidelne precvičujem dýchacie techniky od 1 hodiny. Veľmi prospešné pre mňa, pretože mám vyšší tlak, dýchanie ma vie veľmi pekne upokojiť a tlak ustálil. Môžem každej budúcej mamičke len odporučiť. Teším sa na ďalšiu hodinu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

28. Mar 2022
Erika

Prijemna lektorka a prakticka hodina, ktora sprijemnila ranko:) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

24. Mar 2022
Katarína

Opäť super lekcia na dýchacie techniky Super od Vás by boli aj lekcie gravid jogy a pod... Mate strašne príjemný hlas a dobre sa počúvate. Vysvetľujete súper aj dýchanie ako co robiť a ako dýchať je to určite skvelé najmä pre tehu od toho 25tt keď.uz to dýchanie dáva naozaj zabrať Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

23. Mar 2022
Klaudia

super velmi mila lektorka, vyborne vysvetlene techniky dychania, ktore su urcite velmi uzitocne, dakujem velmi pekne :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

22. Mar 2022
Radka

Perfektná hodina s výborným vysvetlením a prezentovanim dychov 🙏 (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Barbara

Opäť skvelá hodina. Už teraz sa teším na ďalšiu :-) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Dadka

Veľmi príjemná lektorka. Toto už bola moja druhá prednáška, všetko bolo vždy zrozumiteľne vysvetlené. Už sa teším na ďalšiu. :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Eva

Příjemná lektorka. Vše krásně vysvětlí. Moc jsem si lekci dechové jógy s ní užila :) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Michaela

Přednáška byla příjemná s názornými praktickými ukázkami. S druhy dechů jsem se již setkala při již absolvovaném workshopu v minulosti,ale dosud jsem je příliš nevyužívala,nyní je na čase začít:) (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Radka

Příjemná lektorka a super praktické třídy - cvičení dýchání. Velmi doporučuju! (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Katarina

veľmi praktický prístup, kde si jednotlivé dychy vyskúšate a zároveň sa dozviete aj základné informácie o ich účinku. odporúčam (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

21. Mar 2022
Zuzana

Úvod do dýchacích cvičení pre budúce mamičky - Pranayama - Wau, super hodina, velmi dobre vysvetlene ako dychat. Tesim sa na pokracovanie. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

20. Mar 2022
Katarína

Super na taketo prednasky sa teším vždy vysvetlene názorne ukážky spojené s dýchaním a cvičením Teším. Sa na ďalšiu hodinu Ďakujem (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

17. Mar 2022
Lucia

Veľmi praktická prednáška aj s nácvikom dýchania. Odporúčam. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

14. Mar 2022
Barbara

Veľmi príjemná lektorka, budem sa tešiť na ďalšiu hodinu. (Základy dýchania, jógy, meditácie a vizualizácie pre tehotné ženy a novorodičky)

14. Mar 2022